Robinsonův ostrov II - EP22

2018 - TV Nova
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov II - EP22

Příspěvekod ItalianManiac » 18 dub 2018, 18:52

Epizoda 22
18.4.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův ostrov II - EP22

Příspěvekod Lamik.lamity » 19 dub 2018, 11:34

Dělo se krom IC něco? Jsem usnul
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP22

Příspěvekod sextant » 19 dub 2018, 11:48

Z této epizody mám smíšené pocity. Jednak jsme se dozvěděli co se děje na Ostrově vyhnanství, což bylo sice zajímavé, ale to co se tam dělo připomínalo zahánění nudy ve 3 mužích.
V táboře Tawi Tawi byly zase obvyklé Radimovy řeči o tom jak má hru v pažích a jak bude vyhazovat postupně další členy Manobo, ale už se začíná rýsovat ženská aliance. Hlavně Blanka je její propagátorkou a Bára také nic nenamítá.
Souboj o imunitu byl klasický a proti očekávání zvítězila Bára. Soutěž jí "sedla" a zase se ukázalo, že soutěže jsou to jediné co Báru zajímá. Jinak strategicky si sice fandí, ale pochybuji, že vyhraje všechny imunity do konečné kmenové rady. V soutěži o imunitu se mi líbil moderátor, jak po vzoru Probsta nabízel různé dobroty za které tři soutěžící odstoupili ze hry a důkladně se najedli.
Kmenová rada v tomto dílu nebyla což mně mrzelo a tak nevíme zda se někomu vyplatilo jídlo nebo by měl mít raději imunitu.
To, že nebyla v dílu kmenová rada se mi nelíbilo, protože nás čeká zase v pondělí dlouhý nudný díl s nejrůznějším přesvědčováním před kmenovou radou. Jediné co by pondělní díl udělalo přitažlivým by byla nějaká soutěž na Ostrově vyhnanství nebo soutěž o odměnu.
Nechám se překvapit co Nova vymyslela.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov II - EP22

Příspěvekod Radix » 19 dub 2018, 23:41

Bohužel nikdo nevypadl, ale stahují se mračna nad chlapy. Otázka je, jestli se tak skutečně stane. Pro holky by bylo nejrozumnější počkat, až bude vyřazen Martin a Mirek a až pak by šly proti chlapům z Kalingy. Případně to otočit jen v momentě, že by měla vypadnout nějaká ženská. Bára to vyhrála moc pěkně, nicméně podle mě bude do budoucna terčem právě kvůli výkonům v soutěžích.

Fandím: Radim, Katka
Sympatie: Bizon, Martina, Martin, Ondra, Terry
Nefandím: Bára, Petr
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov II - EP22

Příspěvekod lacSzlo » 21 dub 2018, 14:09

Tak začíná to mít docela spád, jen mě zarazila Dominikova poznámka o tom, že musí porazit na OV jen čtyři lidi, to mi zavání průserem, zbývá dodat už jen 2 lidi, bude jich tam 5 a pak co? Vrátí se jeden do hry? Zbyde 10 lidí. Pak už začnou eliminační soutěže? Další kmenovky a ještě jedno kolo na OV? Jakoby, bylo by to svým způsobem i fér, na pre-merge OV taky musel člověk porazit jen 5 lidí, bylo by dost hnusný, kdyby teď na tom novým musel někdo porazit lidí 10-12, budu doufat, že je to tak a ne nějakej horší bulšit.

Sice fandím jak Kalinze, tak i ženské alianci, ale momentálně bych i uvítal, kdyby si zbytek Manoba uvědomil, že maj poslední šanci Kalingu rozdělit teď když je to 6-5 - zdá se, že některým to dochází a podraz na Petra by byl docela cool, ale bohužel se určitě najde aspoň jeden, co to posere (Zina byla v tomhle díle podezřele zticha :mrgreen: ). Překvapil Radim, jak moc je ve skutečnosti oddaný Kalinze, tak trochu jsem doufal, že má ještě nějaké další plány, no, snad je mají jiní :D O to víc mi začíná lézt na nervy, jak o něm všichni prohlašují, jaký je to podrazák a svině, když on vlastně pořádně ani nikoho nepodrazil? Podraz je to, že Manobu úspěšně přetáhl 3 lidi? Lol WTF :cry:

Dominik je i nadále úspěšeně na facku, přestože má v každým díle tak 3 minuty airtimu :mrgreen: ("tak kandidát na vítěze jsem samozřejmě především já" sakra kde bere to sebevědomí? :? )

Ranking po 11. týdnu:
1. Radim
2. Zina
3. Bára

4. Martina
5. Bizon
6. Petr
7. Katka
8. Mirek
9. Martin
10. Blanka

11. Ondra
12. Terry

13. Jarda
14.Dominik


Zpovědi:

RO2-tab11.jpg
(?)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP22

Příspěvekod sextant » 22 dub 2018, 22:41

Radim začíná být protivný tím jak bezvýhradně věří Kalinze. Vůbec jej nenapadlo, že holky mohou mít zcela jiný plán. Radimova posedlost vyhodit všechny muže z Manoba holkám hraje do karet, tak proč by Radima nepodporovaly? Jestliže v pondělí holky převezmou moc, tak se celý Radim bude strašně divit jak hru pro muže posral.
Radim vůbec nemá plán B a ani jej nenapadlo, že někdo může mít zcela jiné záměry. Hraje se o 2,5 milionu a ne o diplom a pohár.


Zpět na „Robinsonův ostrov II. (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti