Robinsonův ostrov II - EP24

2018 - TV Nova
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov II - EP24

Příspěvekod ItalianManiac » 25 dub 2018, 21:26

Epizoda 24
25.4.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP24

Příspěvekod sextant » 25 dub 2018, 23:10

Tentokrát musím Novu pochválit za výbornou epizodu. Soutěž o imunitu byla skutečně originální. V Survivoru jsem nikdy podobnou soutěž neviděl a tak za nápad a provedení dávám autorům tohoto tělocvičného nářadí jedničku s hvězdičkou.
Vítězství Bizona v soutěži o imunitu bylo naprosto zasloužené a je vidět, že má asi více sil než posilovnou trénovaní mladíci. Stejně tak se mi líbila jeho volba k odměně. Bára opět zazářila svou hloupostí a nepochopením hry. Dokázala se rozhádat jak s Bizonem, tak s Martinou a Katkou a myslím, že Kalinga konečně pochopila jaká je Bára rozmazelný fracek a že Manobo mělo důvod proč ji vyhodilo. Už Kalingu napadlo Báru pro klid ve kmeni vyhodit podruhé. Škoda, že to neudělali už dřív, mohli si ušetřit nervy na soutěže. Bára nechápe, že tato hra není fér, že se může lhát i podvádět. Pokud chtěla férovou hru, tak si mohla vybrat nějakou soutěž kde vyhraje ten nejzdatnější sportovec. To ovšem RO není.
Také soutěž na Ostrově vykoupení byla hodně zajímavá. Jednak máme dva členy poroty a druhak zbývající dva se utkají s dalšími vyřazenými soutěžícími. Překvapilo mně rozhodnutí Dominika dát výhodu do hry Petrovi, kterého praktivky nezná. To považuji za naprostou pitomost zvláště když mu ostatní muži na OV jistě řekli o nadvládě Kalingy a tak spíš měl chránit posledního muže Manoba.
V ukázkách na příští epizodu mně překvapil výrok Radima že podplatí členy poroty, aby dostal od nich hlasy. V pravidlech Survivoru je přímo zakázáno, aby vítěz se dělil s jinými členy a podle smlouvy by to mělo zřejmě soudní dohru. V pravidlech RO bude zcela jistě také nějaká podobná klauzule a pokud Radim teto výrok myslel vážně, měl by být ze hry vyloučen a poslán šupem domů za podplácení členů poroty. Že je Radim manupulátor a podrazák jsem věděl, ale že jeho podrazáctví dosahuje takových rozměrů, že by se uchýlil až k podplácení členů poroty mně tedy nenapadlo.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův ostrov II - EP24

Příspěvekod cihi » 26 dub 2018, 03:05

sextant píše:V ukázkách na příští epizodu mně překvapil výrok Radima že podplatí členy poroty, aby dostal od nich hlasy. V pravidlech Survivoru je přímo zakázáno, aby vítěz se dělil s jinými členy a podle smlouvy by to mělo zřejmě soudní dohru. V pravidlech RO bude zcela jistě také nějaká podobná klauzule a pokud Radim teto výrok myslel vážně, měl by být ze hry vyloučen a poslán šupem domů za podplácení členů poroty. Že je Radim manupulátor a podrazák jsem věděl, ale že jeho podrazáctví dosahuje takových rozměrů, že by se uchýlil až k podplácení členů poroty mně tedy nenapadlo.


ten Radimuv vyrok o podplaceni me uplne sokoval a zastinil dojmy z cele epizody (kde mimojine Bara ukazala svou d*bilitu a Manobo se najednou jevi jako parta trpelivych lidi)... snad to byl jen jeho typickej kec - pokud to myslel vazne... tak doufam... ze bude vyrazen ze souteze - pokud to nema Nova v pravidlech poreseny... tak by meli za takovej kiks rovnou stopnout celou 3. serii

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov II - EP24

Příspěvekod Radix » 26 dub 2018, 07:31

Dnešní díl docela utekl. Konflikty se Zinou a pak zase s Bárou. IC byla docela zajímavá, ačkoliv mi přišlo úsměvné, že znovu Mirek na zemi našel papírek, aby určil dva hráče, kteří se IC nebudou účastnit. Bizon překvapil a pěkně si to povodil. Jeho výběr chápu, ale hned po soutěži šel slavit s Petrem a Radimem a potom vybral Martinu s Katkou na odměnu. Aby se staré Manobo ještě nezkusilo otočit proti Kalinze. Nicméně Bára zase ukázala, jak je v soutěžích silná. Klobouk dolů. Jen pak nezvládla unést, že jí Bizon nevzal.

Souboj na OV byl fajn. Docela utekl a navíc vypadli hned dva hráči, takže super. Výsledek jsem očekával. Vyřazení Jardy s Ondrou je dobré. Každopádně dvě akce za díl je dobré. Ideální by pro Novu byla kombinace RC + duel na OV v jednom díle a v dalším pak IC + TC. Těším se na TC příště.

Fandím: Radim, Katka
Sympatie: Bizon, Martina, Martin, Terry
Nefandím: Bára, Petr
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Yaka
Příspěvky: 35
Registrován: 13 led 2017, 16:52

Robinsonův ostrov II - EP24

Příspěvekod Yaka » 26 dub 2018, 08:39

Díl pěkný, konečně to mělo trochu spád. Musím říct, že mi hrozně leze na nervy - že vůbec nevidím, že by hledali skrytou imunitu (dvě byly zahrány takže by měla být minimálně jedna vrácena do hry) a všechny tyhle divné nápovědy a úkoly jako náhodou někdo najde na cestě.... Pokud to nehledají, neměli by jim to dávat zadara, ale třeba to jen není v sestřihu. Že našel Mirek tu imunitu stejně jako dělení na soutěž mi přijde prostě takový nějaký divný celý....

Bára je fakt zážitek a jak píšete, rozmazlený fracek je přesné označení. Další věc, která je možná chybou střihu v dílech ---- vůbec nevidím, že by se holky nějak aktivně zapojovaly do debat nad vylučováním. Pak to celé vypadá, že vše řeší jen Blanka s Radimem a to si úplně nemyslím, že až tak reálně bylo.

Dominikovo rozhodnutí mimo, ale upřímně od něj nic nečekám. Asi je to fajn kluk, ale do týhle soutěže se prostě nehodí. Hoši by měli vyhodit Blanku, jinak se jim to za pár dní nemusí hrubě vyplatit. Pořád se divím, že už někdo z nich neuvažuje o tom, že vzít si do finálové pětky barču, zinu, blanku je defakto výhra... Minimálně za pokus by to stálo.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP24

Příspěvekod sextant » 26 dub 2018, 10:20

Souhlasím s Yaka, že nalézání imunity nebo pokynů do hry na cestě je nevkusné. Žádné hledání imunity, žádná soutěž na získání výhody ve hře, žádné soutěže o imunitu s postupným vylučováním hráčů do poslední trojice.
Zrovna tak dát výhodu ve vyřazení dvou členů z výzvy také na cestu je divné. Vyřazení dvou členů z výzvy provedl dle mého názoru Mirek špatně. Měl vyřadit Báru a Bizona. Bára by byla pořádně naštvaná a možná, že by se jí konečně rozsvítilo jakou hru hraje.
V současnosti jsou ve hře dvě skryté imunity (Mirek a Radim) a jedna dědičná výhoda použitelná nyní v 6 soutěžících (Zina).
Co se Ziny týče myslím, že dělají chybu, když ji nezapojují do rozhodování o vyloučení. Jen před radou se na ni vrhnou a zahrnou jí argumenty koho má vyřadit. Nakonec si to Zina rozhodne sama protože se necítí členkou žádné aliance. Je to i chyba Radima, který zkrátka překombinoval svoje možnosti.
Uvidíme, jak se bude hra vyvíjet dál.

Uživatelský avatar
Nerd
Příspěvky: 33
Registrován: 26 srp 2013, 11:54

Robinsonův ostrov II - EP24

Příspěvekod Nerd » 26 dub 2018, 12:01

No to byla zase epizoda. Každopádně Bára je zlatíčko, Martina je 3,14ča a chudáček Bizonek utíkající si stěžovat do tábora taky neměl chybu, bože ty to vidíš :cry: Taky mě děsně baví Mirkovo náhodné nacházení imunit a vstupenek pod kokosem na cestě do tábora, kudy určitě nikdo jinej nechodí. Další věc, co jsem vůbec nepobral byla Dominikem udělená výhoda. Možná počítá s návratem do hry a chce si do budoucna získat Petra, nevím, těžko říct. No, aspoň že letos bude porota přítomná na kmenovkách, za to si Nova zaslouží malé nepatrné plus.

Fandím- Petr, Mirek, Bára
Sympatie- Blanka, Zina
Táhněte už- Radim, Bizon, ragbistka, Martina
US SURVIVOR TOP: Richard Hatch, Jerri Manthey, Rob Cesternino, Sandra Diaz-Twine, Jon "Fairplay" Dalton, Amber Brkich, Rob Mariano, Eliza Orlins, Stephenie LaGrossa, Rafe Judkins, Cirie Fields, Parvati Shallow, Yul Kwon, Todd Herzog, Amanda Kimmel, Courtney Yates, Jessica Sugar Kiper, Kenny Hoang, Stephen Fishbach, Erinn Lobdell, Natalie Anderson

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov II - EP24

Příspěvekod lacSzlo » 26 dub 2018, 12:25

Tak obě hádky mezi děvčaty v tomhle díle byly prostě epic :love: Bára a Martina top epizody, koneckonců je jedno, kdo měl pravdu (podle mě tak trochu obě), hlavně, že se to štěká a je se čemu smát :hungry:

Bizon příjemně překvapil, naopak Zina si říkám, jestli už nepředvedla všechno, co mohla, na vítězství očividně nehraje a sice je fajn, že netáhnou všechny holky pevně za jeden provaz, ale účelově jim to kurvit taky nemusí :angry:

Na OV přežil Dominik, což mě sakra mrzí, teď při téhle skvadře svaloušů byla asi největší šance, aby vypadnul, teď možná začnou vypadávat slabší lidi a bude to tam pro něj snazší, ale tak co, ono je asi dobře mít tam někoho, kdo mi pije krev :mrgreen:

Jarda nám tedy odplul tak nějak do ztracena, za 24 dílů zaujal jen při přechodu do Kalingy a ani tam toho moc nepředvedl, Ondra mi přišel zajímavější a bude rozhodně chybět víc, obzvlášť pokud by šla jako další Bára, to by bylo na co koukat.

Na příští týden jsem hodně zvědavý, poprvé asi není moc jasné, kdo na kmenovce vypadne (pokud teda nepoletí Bára anebo pokud Petr nezkurví Mirkovi nějaký tah s tajnou imunitou, což... ok, je to obojí dost pravděpodobný :mrgreen: )

Hodnocení po 12. týdnu:
1. Radim
2. Bára
3. Martina

4. Zina
5. Mirek
6. Blanka

7. Katka
8. Petr
9. Martin
10. Bizon

11. Terry
12. Dominik
/
1. Karel
2. Janina

3. Ondra
4. Káťa
5. Nikol

6. Jarda
7. Jenda



Zpovědi:

RO2-tab12.jpg
(?)

Yaka
Příspěvky: 35
Registrován: 13 led 2017, 16:52

Robinsonův ostrov II - EP24

Příspěvekod Yaka » 26 dub 2018, 15:29

Trošku mě fakt mrzí, že tam nikoho nenapadne udělat pomyslnou alilanci looserů. Teď by to byl skoro ideální moment, který se moc často neopakuje. Mnou už jednou zmiňované finále Zina, Blanka a Barča by bylo prostě epic :fuck:

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP24

Příspěvekod sextant » 29 dub 2018, 11:09

Samozřejmě, že hádky jsou kořením epizod a produkce si je nenechá ujít. Divák má radost, jen mně mrzelo, že nepadla nějaká drsnější slova na hlavu hloupé Báry. Ta je tak přesvědčena o své neomylnosti že je to až směšné. Za tolik dní nepochopila, že RO není férový závod, ale hra, kde vyjma fyzického napadení se může úplně vše. To, že Martina vzdala za jídlo soutěž imunity je její rozhodnutí. Imunitu nepotřebovala a věděla, že nebude vyřazena. Tak proč nevyužít možnosti se dobře najíst?
Podobně Bizon k odměně vybral svoje spojenkyně ze svého kmene a nebyl důvod dávat něco Báře jen proto, že byla v soutěži o imunitu druhá.
Jen mně napadl ještě jeden aspekt RO proti Survivotu. Účastníci RO se vrátí domů a jejich výroky budou posuzovat jejich známí, přátelé i obyčejní diváci. Měli by tedy rozumně vážit slova, protože jejich neuvážené výroky jim pak může kdokoliv "omazat o hubu" v kdejaké hospodě. U hráčů Survivoru tohle nebezečí hrozí jen v USA, ale u nás není pravděpodobné, že bychom se s nimi někdy setkali.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov II - EP24

Příspěvekod Radix » 29 dub 2018, 11:57

sextant píše:Jen mně napadl ještě jeden aspekt RO proti Survivotu. Účastníci RO se vrátí domů a jejich výroky budou posuzovat jejich známí, přátelé i obyčejní diváci. Měli by tedy rozumně vážit slova, protože jejich neuvážené výroky jim pak může kdokoliv "omazat o hubu" v kdejaké hospodě. U hráčů Survivoru tohle nebezečí hrozí jen v USA, ale u nás není pravděpodobné, že bychom se s nimi někdy setkali.


Přiznám se, že vůbec nerozumím, co tím chtěl básník říci. :D Z toho, co píšeš, to vypadá, že je tenhle aspekt úplně stejný. Nedovedu si představit, že by Báře někdo "omlátil o hubu" na Kanárech, co dělala v českém RO. To spíš naopak hrozí hráčům US Survivora, který je sledovanější.
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP24

Příspěvekod sextant » 30 dub 2018, 20:24

Báře to omlátí doma v ČR pokud jsi to nepochopil a nejen jí. A jací jsou bulvární novináři to Ti nemusím vysvětlovat.

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov II - EP24

Příspěvekod ItalianManiac » 30 dub 2018, 22:53

Taky jsem to moc nepochopila, abych pravdu řekla... Ať už se jakýkoliv účastník RO jakkoliv proviní, samozřejmě to uvidí jejich rodina, přátelé, známí, kolegové atd, ale zároveň i obyčejní diváci a novináři v ČR. Kdyby se však třeba taková Bára po skončení vysílání odstěhovala na Kanáry, do USA nebo třeba do Antarktidy, pochybuju, že by tam narazila na nějakého zahraničního fanouška nebo odpůrce, který by jí vyčítal její chování před kamerou.

Nicméně hráči z US Survivora jsou známí nejen po celých USA (což je poměrně o hoooooodně větší než naše malá ČR), ale i ve všech zemích, kde se pak jejich série bude třeba vysílat v dabingu. Stejně tak i v USA jsou bulvární novináři. Jako extrémní případ jmenujme třeba incident Varner vs. Zeke, který měl velkou bulvární dohru a vsadím se, že se dostal i k trans-lidem z jiných zemí, kteří třeba show typu Survivor ani nesledují. Takže když zajdu do extrému, kdyby třeba Varner přijel do Prahy, mohl by klidně narazit na nějakého radikálního fanouška Survivora nebo zástupce trans-skupiny, který by mu dal co proto.

Takže trošku nechápu, proč porovnáváš neuvážené výroky hráčů z US Survivoru a RO a tvrdíš, že u hráčů z RO by mohly mít rizikovější dohru... :?
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP24

Příspěvekod sextant » 01 kvě 2018, 00:29

Netvrdím, že rizikovější, ale především rychlejší. Navíc jsem neměl na mysli jen Báru, ale všechny soutěžící. Na druhou stranu jistě bylo víc zpovědí jednotlivců a oni sami nevědí kterou zpověď produkce použije stejně jako který výrok se zveřejní a který ne. Byla to jen poznámka, tak to neberte tak vážně. :D


Zpět na „Robinsonův ostrov II. (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti