Robinsonův ostrov II - EP26

2018 - TV Nova
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov II - EP26

Příspěvekod ItalianManiac » 02 kvě 2018, 09:22

Epizoda 26
2.5.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův ostrov II - EP26

Příspěvekod Lamik.lamity » 02 kvě 2018, 22:03

"Fairplay je nade vše" confirmed.
Každopádně LOL
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Heinz
Příspěvky: 21
Registrován: 06 bře 2018, 09:05

Robinsonův ostrov II - EP26

Příspěvekod Heinz » 02 kvě 2018, 22:20

Kecy o fair play ve hře, kde si lidi klidně bodnou kudlu do zad právě pro ty prachy, to je kapku chucpe.
Ale že si Radim nepamatuje nic z předešlých her nebo pravidel, to je dost velkej provar.

Tah Katky byl špatnej. Nakonec si do finále dotáhnou Terry, kterou většina z Manoba zvolí, tím spíš, když ona zradila Kalingu. Chyba, velká chyba. Jít měla pošahaná feministka.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův ostrov II - EP26

Příspěvekod Lamik.lamity » 02 kvě 2018, 22:44

Jsem si pustil poprvé Jak to vidí Robinsoni a Ondra : "Musíš dělat velký tahy, jinak se to nepovede." Umí toho Probsta zahrát vskutku dokonale
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

Robinsonův ostrov II - EP26

Příspěvekod Survivorfans » 02 kvě 2018, 22:53

Wau teda docela zajímavej a nečekanej průběh dílu. Vzhledem k tomu, že sme se konečně mohli dočkat pořádnýho podrazu, tak sem se těšil a u přehnaně sebevědomího Radima to mohlo být ještě lepší.
Trest to je možná pro někoho krutej, ale souhlasím s tím. Jen sem zvědavej jestli se za rok dočkáme série kde nebude někdo diskvalifikovanej produkcí.

Radim určitě nebyl špatnej hráč, ale trochu to už přeháněl a byla otázka času než by ho podrazili.
Jen mě šokuje, že neznal 2 základní pravidla Surva v táboře - nikomu nenabízet peníze a nikoho fyzicky nenapadnout. Přiznávám že ani nevím kde sem to četl :mrgreen:, ale další myslím že nejsou.

Kmenovka - Bizon potvrdil, že bez Radima netuší a musí mu pořád někdo diktovat jak má hlasovat. Úplně zbytečně zahodil hlas a mohla být remíza. Teď už si to holky pohlídaj. Je jasný že se taky navzájem vyřadí, ale většinu si ohlídaj.
Probuzení Petra že by mohl spolupracovat s Mirkem taky přišlo bohužel pozdě.

Další průběh je jasnej a bohužel od začátku série. Vyloučením Radima jen urychlilo to na co se už nějakou dobu čekalo, akorát bez většího podrazu.
Je mi i celkem jedno co se dál stane, protože přijatelná vítězka je jen Katka a nebo bych lehce snesl Mirka, další vítěz by byl totálně mimo.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP26

Příspěvekod sextant » 02 kvě 2018, 23:08

Mně se epizoda moc líbila. Vyřazení Radima bylo správné a byl jsem moc rád, že konečně velký manipulátor odešel do bahen. Jen nevím jak zajímavý bude další průběh soutěže. Muži jsou v menšině, takže Mirek se může udržet ještě jednu kmenovou radu pomocí skryté imunity o které nikdo neví a Zina pokud se jí podaří zůstat do 6 hráčů pomocí dědičné imunity na kterou asi nikdo nemyslí. Vše tedy bude záležet kdo vyhraje další soutěž o imunitu.
Je škoda, že při hlasování nedošlo k rovnosti hlasů mezi Blankou a Petrem.
Teď se ukazuje krátkozrakost Radima. Kdyby se zaměřil na vyřazení žen, tak dnes měli muži v kmeni převahu a i naději na vítězství ve hře. V současném stavu je skoro jisté, že ženy hru ovládají a je jen otázkou času než vyloučí zbývající dva muže.

Uživatelský avatar
Nerd
Příspěvky: 33
Registrován: 26 srp 2013, 11:54

Robinsonův ostrov II - EP26

Příspěvekod Nerd » 02 kvě 2018, 23:55

Od prvního dílu čekám, až Radimovi konečně zhasne pochodeň a dneska jsem se dočkal. Už tohle mi stačí k nejlepší epizodě. Zbytek netřeba komentovat. A pokud příště vyhoděj Bizona a do hry se vrátí Bára, bude to takřka dokonalé

Favoriti- Mirek, Bára, Blanka
Ven- Bizon, Katka, Martina
US SURVIVOR TOP: Richard Hatch, Jerri Manthey, Rob Cesternino, Sandra Diaz-Twine, Jon "Fairplay" Dalton, Amber Brkich, Rob Mariano, Eliza Orlins, Stephenie LaGrossa, Rafe Judkins, Cirie Fields, Parvati Shallow, Yul Kwon, Todd Herzog, Amanda Kimmel, Courtney Yates, Jessica Sugar Kiper, Kenny Hoang, Stephen Fishbach, Erinn Lobdell, Natalie Anderson

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův ostrov II - EP26

Příspěvekod cihi » 03 kvě 2018, 06:05

jsem rad... ze co jsem tu psal v poslednich tydnech se vyplnuje - ze nejaka zenska aliance prece jen bude funkcni a ze by Radima (ac jsem mu fandil a bavil me) meli okamzite vyloucit za to nabizeni penez

ted fandim Mirkovi - libi se mi u nej... ze po tom co mu vyhazeli "kamose"... tak zacal konecne sam hrat (a ne spatne) - pokud bude vyhravat souteze... tak ma velkou sanci vyhrat celou hru - jinak to opravdu vyhraje ta "Robinsonka"

kazdopadne tato serie po slouceni je vyborna... neni to porad ani zdaleka Amerika... ale je to velkej posun oproti prvni serii - za tohle muzeme vdecit Radimovi... pripadne mi... ze i spousta soutezicich se od Radima hodne naucila (Bara zacala uvazovat... ze neco dela spatne a premyslela i o taktice... Mirek zacal hrat... Katka - ikdyz ta k tomu asi Radima ani nepotrebovala) a z nekolika dalsich soutezicich se tak stali opravdu hraci

nicmene... ti co jsou absolutne mimo chapani teto hry zustavaji: Martina, Zina a Tery
doufam... ze vyhraje Mirek, Katka nebo Blanka

myslim si... ze po Radimovi je druhym nejlepsim hracem serie Blanka... ale odhaduju... ze by nemela moc sympatii poroty

diky Radimovi bude podle me treti serie jeste o neco lepsi... protoze ocekavam... ze tam prijede hrat daleko vic hracu misto tech... co se tam jdou jen slunit... soutezit v soutezich nebo cekat na to... az jim nekdo nadiktuje... jak hlasovat - Radimovi si myslim patri velkej :idea: za to jak Robinsona posunul vic k Americe... bohuzel svou debilitou a pravdepodobne uz i prehnanou aroganci ukoncil svou hru ke skode divaka predcasne

Yaka
Příspěvky: 35
Registrován: 13 led 2017, 16:52

Robinsonův ostrov II - EP26

Příspěvekod Yaka » 03 kvě 2018, 08:34

Radim nevim no - to ego prostě.... Jak mohl udělat takovou chybu nechápu, nebyl mi sympatický od začátku, ale pravdou je, že tu hru posunul.

Druhý extrémně neoblíbený jedinec Blanka teď bude ve finálové 5/4 bůh ví dokonce i výše možná. Nesnáším série, kde vyhrávají tihle loseři, ale asi to k tomu patří. Moc nechápu co vidíte na Katce, ta holka taky podle mě zatím neudělala vůbec nic a jen se celou dobu veze stejně jako Martina. Bizon úplně mimo celou dobu což je vidět v každém díle. Dát hlas Zině když to byla poslendí šance udržet počty kluků no WTF??? :)) pomatení smyslů....

Nejvíc teď hraje Mirek a Blanka. Zbytek je tam dost do počtu bohužel. Uvidíme jak to bude dál, jen doufám, že kdo přijde z toho super ostrova vykoupení tak hned vypadne. Jsou fakt úplně odříznutí od hry a bylo by to dost nefér vůči ostatním, přijít tam mezi šest lidí a vyhrát.

Škodolibě si neodpustím, že Radim ač vypadal jak vypadal, tak tím chováním je fakt sebestřednej egoistickej machr, co teď bude vypadat jako magor a dobře mu tak, fakt sem ho neměl rád i přes jeho přínos hře.

Heinz
Příspěvky: 21
Registrován: 06 bře 2018, 09:05

Robinsonův ostrov II - EP26

Příspěvekod Heinz » 03 kvě 2018, 08:53

Bizon byl moc důvěřivej. Věřil, že ho Katka nepodrazí, a ta to udělala. To se prostě stává a o tomhle podrazu bude celý další díl.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov II - EP26

Příspěvekod Radix » 03 kvě 2018, 13:17

Tak nám vyhodili Radima. Je to velká škoda, na druhou stranu porušil pravidla. Kdyby o tomhle nápadu mluvil jenom na kameru při confessional, tak mu mohli říct, že je vůl, protože to je proti pravidlům. Myslím, že do téhle doby to měl pod kontrolou. S chlapy byli ve čtyřech, plus měli Zinu, která byla proti ženské alianci. Na druhé straně měl Kalingu, takže taky v pohodě. Jen by mě zajímalo, co se stalo s jeho HII. Nejspíš si jí prostě s sebou odnesl. Škoda že jí nějak nestihnl posunout Bizonovi.

Nicméně soutěž mě bavila, jen škoda, že jim to rozmixovali. Lepší by bylo, kdyby to museli jíst v celku. Vyřazením Petra se tak nakonec potvrzuje ženská aliance, která mohla být funkční pouze ve čtyřech holkách. Příště by byla ideální imunita pro Bizona, protože Mirek má HII, což by bylo zajímavé.

Sice nám vypadl Petr, ale z ukázek na příští díl se mi zdá, že to bude právě on, kdo se zachrání a vrátí se z OV do hry. Bára se usmívá, protože má hru za sebou, a naopak všichni Petrovi blahopřejí. Tak jsem zvědavý, jak to skutečně bude.

Fandím: Katka
Sympatie: Bizon, Martina, Martin, Terry
Nefandím: Bára, Petr
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov II - EP26

Příspěvekod lacSzlo » 03 kvě 2018, 18:51

Tak Radim mi bude ve hře rozhodně chybět a taky jsem mu přál nějakej solidní blindside, případně důkladný roast od poroty ve finále, nu což, může si za to sám. Produkce má tady plus, že se nebáli vyhodit tak zásadního hráče (na rozdíl od nudné postradatelné policajtky z loňska, kterou si do hry navíc sami vrátili), na druhou stranu tím nahráli pěkně holčičí alianci (s Radimem stále na ostrově by jim to stopro neprošlo, letěla by Blanka), a vzhledem k tomu, jak se tady od začátku spekuluje o tom, že produkce chce holčičí vítězku, dává likvidace Radima celkem smysl (plus si to jel dost podobně jako Marek, to je muselo taky pěkně děsit :mrgreen: ).

"Nooo, Bizoneeee, tak aspoň ty hlasuj pro tu Zinu, neee?" aneb top level stratég Katka v akci :mrgreen: a protože Bizon, tak to fungovalo :o

Mirek se mi posledních pár dílů dost pozdává, nevím sice, jak daleko mu přeju, aby se protáhl, ale čím dál se protáhne, tím větší respekt :idea: (btw tu imunitu mu přeju už jen za to, jak si Bizon ten koktejl lil ustavičně všude možně, jen ne do pusy)

Zásadní hráč by podle mě mohla být před příští kmenovkou Terry, možná to je tím, že jí poslední díly moc nevidíme do hlavy, ani jak přesně zapadá do holčičí ali (Katka, Martina a Blanka jsou celkem jasná trojice, ale co k nim pojí Terry krom "dokud to nejsem já" strategie?), tak doufám, že aspoň zváží možnost přidat se ke klukům a Zině, podle mě by na jejich straně měla i lepší pozici než očividný 4.místo.

Favoriti po 13. týdnu: na OV Bára... no a těch sedm v hlavní hře si je teď u mě v podstatě celkem rovno, hlavně ať tomu dodají šťávu :mrgreen:

Zpovědi:

RO2-tab13.jpg
(?)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP26

Příspěvekod sextant » 06 kvě 2018, 01:40

Teď po Radimově odchodu je situace ve kmeni zase nejasná. Nejlepší by bylo, kdyby se vytvořila aliance Mirek, Bizon Zina a Terry. Ti by byli schopni ještě zvrátit hru a navíc Terry má v případě, že se dostane do postední trojice velkou šanci, že vyhraje robinzonku. V porotě bude mít své spoluhráče na jejichž vyřazení se sama nepodílela. To by jí přineslo neskutečnou výhodu proti ostatním hráčkám. Uvidíme kdo dosáhne imunity v soutěži a jak také dopadne soutěž na OV, která má dle ukázek proběhnout. Je dobře, že se Nova vrátila k akčnosti epizod a neunavuje dlouhými diskusemi nad taktikou a vyloučením hráčů. Jen doufám, že se do hry nedostane další "náhodou" nalezená skrytá imunita nebo nesmyslná "výhoda" do hry.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Robinsonův ostrov II - EP26

Příspěvekod cypher.eu » 06 kvě 2018, 12:25

LOL. To celé vystihuje Radima. Namistrovanej beta samec, ještě o level nesnesitelnější než Marek z první řady, co si myslí bůhví jakej není génius a jak může vše, co si umane :) Jak řekl Ondřej N., nezbývá než doufat, že ho to trochu vrátilo nohama na zem a něco si z toho vezme...

Od začátku nemám žádný favority, takže je mi jedno kdo vyhraje, spíš bylo jen pár lidí, kterým jsem to fakt nepřál, což byl právě Radim či Janina... Z těch co tam zbývají bych to asi nejvíc přál Katce, přijde mi taková nejvíc ok, na druhou stranu by byla hrozná prdel, kdyby vyhrála taková Zina :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada


Zpět na „Robinsonův ostrov II. (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti