Robinsonův ostrov II - EP27

2018 - TV Nova
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov II - EP27

Příspěvekod ItalianManiac » 07 kvě 2018, 13:48

Epizoda 27
7.5.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

fincik
Příspěvky: 2
Registrován: 17 bře 2018, 11:35

Robinsonův ostrov II - EP27

Příspěvekod fincik » 07 kvě 2018, 22:45

Když to ženský nevydrží 30 dní bez mejdla, tak do týhle soutěže nemaj vůbec lézt. Fakt slepice. Jsem zvědav, co bude za trest. Snad to neodnese i takovej Bizon. Jsem rád, že imunitu má Mirek a výhodu Bizon. Kéž by vypadla taková Blanka nebo Terry, který jsem sice zpočátku fandil, ale postupně mně na ní přešla chuť a ani toho moc nepředvedla. Fanouškem ženský aliance vůbec nejsem, ale bohužel už je asi jistotka, že to vyhraje Katka, pokud Mirek nebo Bizon nebudou vyhrávat jednu imunitu za druhou.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov II - EP27

Příspěvekod Radix » 07 kvě 2018, 22:47

Bizon byl solidně zničený po minulé radě. Fandil jsem mu, aby vyhrál imunitu, a dlouho to tak i vypadalo, ale skládačku bohužel vůbec nezvládnul. Jsem zvědavý, jak se vyřeší aféra s mýdlem a pastou. To je zas ptákovina. Měli by jim sebrat rýži a nazdar. Doufám, že Blance neseberou hlas nebo tak něco.

Petr urval výhru na OV, což jsem čekal, ale myslel jsem, že už se vrátí do hry, když Dominik dostal na začátku informaci, že musí porazit čtyři lidi, aby se vrátil zpátky do hry. Sice mi ten návrat přišel dost brzy, ale stejně. Jsem rád, že dal výhodu na kmenovku Bizonovi. Jen jsem zvědavý, co to bude. Tak už ať je zase někdo venku a hýbeme se dál.

Fandím: Katka, Bizon
Sympatie: Martina, Martin
Nefandím: Petr
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Heinz
Příspěvky: 21
Registrován: 06 bře 2018, 09:05

Robinsonův ostrov II - EP27

Příspěvekod Heinz » 07 kvě 2018, 23:00

Ach jo. Feministický žvásty, neférové blokování ve hře, to je křeč, že se mi chce z toho blít. Klidně ať to vyhraje Zina, ale hlavně ať to není nikdo ze čtyřky: čarodějnice, přísavka, dvojčata-zrada :vomit:

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov II - EP27

Příspěvekod lacSzlo » 07 kvě 2018, 23:16

Já už si nějakou dobu myslel, že Dominik zkomolil zadání a nepotřebuje k návratu do hry porazit 4 lidi, ale vyhrát 4 soutěže... by to tak nejspíš i vycházelo, 4 lidi ještě ven přes kmenovku, 2 soutěže na OV, návrat jednoho nebo dvou hráčů = finálová 4/5, která si to pak rozdá bůhvíjak a bůhví v čem. Nejsympatičtější varianta asi je návrat jednoho hráče a vykopnutí jednoho hráče a pak finálová 3, tak si o tom budu hezky snít :D
(?)

Uživatelský avatar
Nerd
Příspěvky: 33
Registrován: 26 srp 2013, 11:54

Robinsonův ostrov II - EP27

Příspěvekod Nerd » 08 kvě 2018, 00:17

No to byla epizoda, od ospravedlňování se fňukajícímu Bizonovi přes kauzu ''mýdlo a zubní pasta'' až po konec Báry jedno velké wtf. Ale alespoň dědek nevyhrál imunitu (blokující Blanka :love: )a snad i přes tu pitomou a nefér výhodu ho ve středu vykopnou. Navíc by mne zcela upřímně šokovalo, kdyby někdo jako Bizon tu skládačku dokončil správně a jako první :mrgreen: Kauze ''mýdlo a zubní pasta'' jsem nevěnoval příliš pozornosti, protože jsem byl doslova zažrán do pozdní večeře, ale je pochopitelně jasný, že jakýkoliv vomejvačky jsou přes čáru a trest je na místě. No a nakonec to nejsmutnější, Bára je venku, což bylo očekávatelné a s ni i Dominik. Jako chybět mi tam nebude, ale docela rád bych ho viděl ve hře po sloučení, alespoň do první kmenovky, třeba by mne překvapil.

Favoriti- BLANKA, Mirek
Ven- BIZON, MARTINA, Katka
US SURVIVOR TOP: Richard Hatch, Jerri Manthey, Rob Cesternino, Sandra Diaz-Twine, Jon "Fairplay" Dalton, Amber Brkich, Rob Mariano, Eliza Orlins, Stephenie LaGrossa, Rafe Judkins, Cirie Fields, Parvati Shallow, Yul Kwon, Todd Herzog, Amanda Kimmel, Courtney Yates, Jessica Sugar Kiper, Kenny Hoang, Stephen Fishbach, Erinn Lobdell, Natalie Anderson

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP27

Příspěvekod sextant » 08 kvě 2018, 01:32

Epizoda byla zajímavá a natěšila mně na budoucí kmenovou radu pokud další epizoda nebude jen dlouhé vyjednávání a krátká kmenová rada.
V soutěži o imunitu mně doslova štvala Blanka, která blokovala Bizona. Když už se sama nedokáže do soutěže zapojit, tak ať neblokuje ostatní. Nakonec se ukázalo kdo je fyzicky i takticky nejlepší a jen tři soutěžící dokázali se probojovat ke skládačce. Vítězství jsem Mirkovi přál z celého srdce a jsem moc rád, že Bizon má ještě výhodu na kmenovou radu.
Aféra s mýdlem a zubní pastou je typická pro pitomé ženské. Do konce zbývá pár dní a ony by se neobešly bez mýdla a zubní pasty. Pokud mají takové požadavky tak měly jít do hotelu a ne do soutěže RO. Kecy Blanky, že mejdlo potřebovala byly na zvracení. S chutí bych jí za trest nechal vykoupat v septiku a tejden nepustil k vodě.
Doufám, že trest postihne jen ženy, protože krádež se Bizona se vůbec netýkala a Mirek určitě s krádeží nemá nic společného. Oba muži o krádeži jistě věděli, ale komu to měli říci?
Překvapilo mně dojetí všech nad osobními věcmi. Domníval jsem se, že plačtivé scény jsou doménou Survivoru, ale jak se ukazuje, tak naši soutěžící jim také podléhají.
Zcela moje sympatie ztratila Terrka. Považoval jsem ji za solidní hráčku, ale vyklubala se z ní obyčejná slepice. Navíc soutěžně zcela nepoužitelná co se jen veze.
Soutěž na OV byla klasika a jsem rád, že konečně vypadla Bára. Škoda, že vypadl také Dominik, protože mně zajímalo jak by se zapojil do hry kdyby se mu povedl návrat.

Yaka
Příspěvky: 35
Registrován: 13 led 2017, 16:52

Robinsonův ostrov II - EP27

Příspěvekod Yaka » 09 kvě 2018, 10:57

Díl pěkný, soutěže obě super klasika. Je dobře, že vyhrál Mirek. Ženy mi lezou na nervy čím dál víc. Blanka je prostě člověk, který za celou dobu nepředvedl vůbec nic v jakékoliv soutěži a přežívá tam jen díky tomu, že ji dlouho nikdo nebral jako soupeře vážně stejně jako Zinu. Její posedlost ženskou aliancí a ženskou vítězkou je fakt až nechutná bych řekl. Měl by vyhrát člověk, který to umí jak herně tak sociálně a většinou se to i povede..... Jedině, že by fakt finále bylo Zina, Blanka a třeba Bizon (když už Bára vypadla) to bych je vzal na milost jako nejblbější závěr série co jsem asi kdy viděl:)))

Jinak jenom mě přišla ta soutěž nedomyšlená naprosto? Přeci snad ve všech soutěžích vždycky platilo, že kdo spadne vrací se na začátek a ne, že blokuje ostatním cesty do doby, dokud neproleze... To si myslím, že byla dost chyba v nastavení pravidel soutěže. Blokování Blanky strategicky okej, ale právě ta divná pravidla, kdy se tam může jeden plazit desetkrát jí to umožnila....

OV marnota, jsem rád, že vypadl Dominik - od sloučení je mimo hru a takhle by to prostě fungovat nemělo, že se do hry vrací ten, který tam nefiguruje třeba deset dní....

Na výsledek aférky s mýdlem jsem zvědav, dle všeho jde jednoznačně o pochybení žen takže doufám, že hoši nebudou postihnuti a jelikož nejde o provinění kmene, nemělo by to dopadnout na celý kmen v podobě rýže nebo něčeho podobného. Většinou se trestá původce a to je Blanka - tak uvidíme.


Zpět na „Robinsonův ostrov II. (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů