Robinsonův ostrov II - EP28

2018 - TV Nova
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov II - EP28

Příspěvekod ItalianManiac » 09 kvě 2018, 21:49

Epizoda 28
9.5.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov II - EP28

Příspěvekod Radix » 09 kvě 2018, 22:56

Tenhle díl byl hodně dlouhý. Celou dobu bylo jasné, že to bude jenom mezi Blankou a Bizonem, přičemž pro Bizona budou čtyři hlasy a pro Blanku tři. Jediné, co to může ovlivnit, je výhoda pro Bizona a případný trest za mýdlo. Nakonec měl Bizon štěstí na dobrou výhodu. Sebral hlas Blance, což jsem čekal, ale považoval jsem to za chybu přesně kvůli remíze, která pak nastala. Jenže Bizon měl kliku a mohl sebrat hlas ještě jednou někomu. Tušil jsem, že nikdo necukne a už jsem se těšil na kameny. Jenže nakonec byl duel? :? :cry: Jakou pak měl někdo motivaci změnit při revote svůj hlas? :evil: Nakonec Blanka překvapila a duel vyhrála, takže Bizon končí.

Škoda že jsem to díky super střihu, který hned po "V předchozích dílech jste viděli", ukázal, jak sedí šest lidí bez Bizona na aukci, která bude až v příštím díle, věděl. Nicméně, z OV má našlápnuto zpátky do hry Petr, jak to tak vidím. Ten má podle mě i dost velkou šanci se dostat do finále, pokud tam pak zbydou jen ženské a při aktuálním složení poroty, kdy to tam je samý chlap, by to snad i mohl vyhrát. To by byl výsměch. :D Ale to možná moc fantazíruju. Uvidíme.

Fandím: Katka, Bizon
Sympatie: Martina, Martin
Nefandím: Petr
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Heinz
Příspěvky: 21
Registrován: 06 bře 2018, 09:05

Robinsonův ostrov II - EP28

Příspěvekod Heinz » 09 kvě 2018, 23:06

Bizon to prohrál ne kvůli opakované zradě (nechápu, jak mohl Katce věřit byť jen pozdrav), ale v duelu, což je pro něj asi akceptovatelnější. Tím, koho nebude jako porotce hlasovat, podle mě myslel Katku.
Mirek to bude mít hodně těžký. Musí vyhrát všechny individuály, jinak šlus. Pokud by se dostal do finále, bude vítěz.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP28

Příspěvekod sextant » 10 kvě 2018, 04:58

Tak nakonec Bizon přeci jen vypadl. Je to škoda, protože Mirek má teď dost těžkou pozici. Buď musí vyhrávat jednu imunitu za druhou nebo skončí na OV.
Ženská aliance jak jsem předpovídal vznikla a co mně mrzí, že doposud nevypadla intrikánka Blanka. Její přínos do hry je nulový a v soutěžích o imunitu nedokázala nic stejně jako Zina.
Trest za krádež mýdla a zubní pasty je spíš odměnou, protože se tři potrestané ženy dostanou do civilizace. Podle mého názoru se měl trest týkat dění na RO.
Katka samozřejmě vede celou alianci a Bizon jí neměl věřit ani pozdrav. Je poznat jakou chybu udělal Radim když mu nedošlo, že musí vyloučit napřed ženy tak, aby muži měli početní převahu. S tím se teď nedá nic dělat.
Je jen otázkou jaké překvapení nám přichystá produkce v dalším pokračování RO. Zbývá už jen pár dní tak věřím, že epizody budou akční a ne rozplizlé jako na začátku.

cyppisek
Příspěvky: 16
Registrován: 10 dub 2017, 06:07

Robinsonův ostrov II - EP28

Příspěvekod cyppisek » 10 kvě 2018, 06:14

Sakra toho vypadnutí Blanky se snad nedočkám.

Nechápu Bizona jak mohl Katce podruhé naletět. Fandím nadále Mirkovi ať to dotáhne co nejdál, ale zatím to spíš vypadá na jednu z holek.

sankakofik
Příspěvky: 3
Registrován: 28 zář 2014, 17:56

Robinsonův ostrov II - EP28

Příspěvekod sankakofik » 10 kvě 2018, 07:18

Bizona je škoda. Snad se vrátí z toho ostrova vykoupení, vyhnanství nebo jak tomu říkají.
Katce fandím od začátku, ale za tu zradu Bizona má u mě malý bezvýznamný mínus.
Blanka je čarodějnice, tu Bizon pojmenoval trefně. Už tam dávno neměla být, je slizká, zákeřná a příjemná jako osina v zadku.
Zina neví která bije. Jediný plus u ní je, že se nedrží tý stupidní ženský aliance.
Martina je celkem fajn, jen toho moc nepředvedla a ve finále bych jí moc šancí na výhru nedával.
Mirek byl celou dobu nevýrazný, teď se začíná trochu projevovat, i když docela negativně.
No a na Terry je nejzajímavější její dekolt, jinak hra nulová. Tu bych si vzal do finále, ona nemůže nikoho porazit.
No a trest za mýdlo a zubní pastu je výsměch. Produkce jim měla vzít rýži apod. Prát prádlo v místní vesnici je opravdu víc odměna než cokoliv jiného.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP28

Příspěvekod sextant » 10 kvě 2018, 08:27

Jen k tomu trestu.
Myslím, že trest měl přijít hned před soutěží o imunitu kdy byla krádež mýdla a zubní pasty projenávána. Produkce měla mít jasno, jak ty 3 zlodějky potrestat tak, aby to byl citelný trest. Myslím, že den odloučení od kmene s minimem jídla někde ve vnitrozemí ostrova by bylo účelnější než prakticky odměna v praní prádla rozvětvené rodině někde ve vesnici.

Yaka
Příspěvky: 35
Registrován: 13 led 2017, 16:52

Robinsonův ostrov II - EP28

Příspěvekod Yaka » 10 kvě 2018, 08:32

Díl bohužel tentokrát zklamání.

1) Průběh kmenové rady
- mají být kameny a ne hra, protože na radě se prostě má řešit vyhazování lidí a ne soutěže, bylo by divácky mnohem zajímavější, kdyby jim bylo před posledním hlasováním řečeno, že pokud bude znovu remíza tak prostě tahaj kameny a bizon ani blanka nemohou vypadnout, určitě by to vedlo k zajímavé debatě a skoro bych si vsadil, že by vypadla Blanka

2) Trest za mýdlo
- přesně jak píšete, je to spíš odměna než trest a to je je zklamání, ať už je pobyt na RO sebevíc nepříjemný, tak to má určitá pravidla a ta se mají dodržovat
- navíc pochybení nastalo jen u poloviny kmene, takže měl přijít trest, který měl nějakým způsobem ovlivnit buď soutěž nebo hlasování, ani jedno se nekonalo a místo toho je tu návštěva filipínské rodiny (je jedno, že kvuli praní) což je standartní odměna (ano - nedostanou najíst no...)

3) Poměrně zklamání je neschopnost trochu mluvit na kmenovce ze strany obou pánů
- tohle už je část hry, kdy se přímo nabízí se pokusit otevřít těm dvěma tmavovláskám oči se slovy, že Blanka aspoň hraje - Katka je jasný favorit a ony dvě jsou tam do počtu jen na hlasování, protože jim v téhle sestavě stejně nikdo nedá hlas z poroty pokud se dostanou do finále, vždycky to všichni používají a dost často to zafunguje, ono ne úplně dobře se poslouchá, že jsi č. 4 ve 4členné alianci, takže jaká je tvoje motivace s ní hlasovat??:) To mě mrzí, že to třeba Mirek nevytahnul a považuji to za chybu. Od Bizona bych to ani nečekal - on bohužel taky není zrovna ultra mega super stratég což se mnohokrát potvrdilo.

A nejhorší nakonec - pokud to takhle půjde dál, tak se skutečně můžeme dočkat toho, že Blanka bude ve finále a když zavřu obě oči, tak ona je ten, kdo tam fakt hraje na plný koule a dělá proto prostě maximum. Katka jak se mi jako osobnost líbí a po sloučení jsem si říkal, že by si to zasloužila tak ted si říkám, že je stejně nulová jako ty ostatní. Soutěže nic - strategie nic - podrazit Bizona fakt neberu jako nějaký mega úspěch...

Uživatelský avatar
Nerd
Příspěvky: 33
Registrován: 26 srp 2013, 11:54

Robinsonův ostrov II - EP28

Příspěvekod Nerd » 10 kvě 2018, 10:12

Jó, Bizon je venku, nefér výhodám navzdory! Překvapila Katka, čekal jsem, že nebude mít na to jít dvakrát do remízy, ale překvapila a nakonec to dopadlo, jak nejlépe mohlo. Že by se ke konci hry přece jen trochu probrala? Možná jí nakonec ještě začnu fandit, ale to až moc předbíhám. No a Bizon si ty patetický kecy při odchodu taky mohl odpustit, že jo, koho zajímá… Teď je nejdůležitější, aby se dědek nevrátil a když tak nad tím přemýšlím, celkově by mi dost vadil případný vítěz z Ostrova vykoupení. Asi to bude tím, že jsem celkově proti tomu konceptu a přesto, že jsou Martin s Petrem sympaťáci, tak jejich vítězství by bylo ještě horší než Markovo a celou, nadějně rozjetou řadu, rezolutně poslalo do kytek.

Favoriti- BLANKA, Mirek
Sympatie- Katka
Ven- BIZON, MARTINA
US SURVIVOR TOP: Richard Hatch, Jerri Manthey, Rob Cesternino, Sandra Diaz-Twine, Jon "Fairplay" Dalton, Amber Brkich, Rob Mariano, Eliza Orlins, Stephenie LaGrossa, Rafe Judkins, Cirie Fields, Parvati Shallow, Yul Kwon, Todd Herzog, Amanda Kimmel, Courtney Yates, Jessica Sugar Kiper, Kenny Hoang, Stephen Fishbach, Erinn Lobdell, Natalie Anderson

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov II - EP28

Příspěvekod lacSzlo » 10 kvě 2018, 12:02

Tak Terry tady trochu zklamala, doufal jsem, že aspoň pouvažuje o možnosti jít s chlapama a Zinou, bohužel i ženské jí věší na nos, že u nich není "ta čtvrtá", no a z ukázek na příští díl krásně vidíme, jak si třeba s takovou Katkou ve skutečnosti rozumí :-| (mimochodem by mě hodně zajímalo, kam se poděl Mirek, ty tři pradleny šly plnit trest a on je kde? doufám, že to není spoiler výsledku kmenovky, ale tak snad by jí nedali uprostřed dílu (a Mirek by musel být velký debil, kdyby v téhle situaci nezahrál svojí imunitu :D ) zřejmě bude někde na odměně, nebo tak, i když nevím, jak se jim to vejde všechno do jedný epizody)).

Jinak moc nechápu, proč jako nikoho ani nenapadne vyhodit Katku? Sakra ta holka je tam má omotaný kolem prstu absolutně všechny, celkem by mě zajímalo, jak by ženská aliance fungovala bez ní (jako upřímně, pokud dojde na Mirkovo imunitu, fakt doufám, že jí nevyplýtvá na Blanku, kterou s její reputací by si každej jen trochu inteligentní člověk vzal do finále).

Začínám mít pocit, že ať se vrátí z OV kdokoliv a dostane se do finále, tak vyhraje. Hloupý závěr zajímavé řady, ale dost se to tak rýsuje :-|

Favoriti po 14. týdnu: Blanka, Martina, Mirek
Favorit na OV: Petr?

Zpovědi:
RO2-tab14.jpg


Dominik měl po vypadnutí z duelu ještě 3 zpovědi, počítal jsem jen tu poslední jako rozlučkovou (aneb jak člověku dokážou zkazit radost z toho, když vypadne ze hry člověk, co ho tam nejvíc sral :( Dominik na pěst ještě i po vypadnutí :down: )
(?)

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův ostrov II - EP28

Příspěvekod cihi » 10 kvě 2018, 19:39

napsals nekolik hlouposti:

Blanka je jedina po Radimovi... ktera hraje hru od 1. dne - docela me zarazi i mistni nesoudnost v hodnoceni Blanky - ano je nesympaticka... muze byt treba carodejnice... ale to nic nemeni na tom... ze si za celou hru finale zaslouzi (ale asi neda zavarecny souboje - minulej rok by u te finalove souteze nepresla ani pred zacatek (je docela pravdepodobny... ze bude stejna i letos)... kde se musi soutezici preruckovat pres zebrik)

Mirek... po tom co mu vyloucili "kamose"... tak zacal konecne hrat (asi ho i Radimova hra trochu nakopla) a hraje docela obstojne - pokud bude finale... tak je vitez - podle me ale ve finale nebude

mit Terry ve finale je obrovsky nebezpeci... protoze v porote je prevazne Manobo + "zhrzena" Kalinga - ja naopak tipuji... ze Terry by prave ve finale vyhrala (a je to dost pravdepodobny... ze to tak i bude) - uznavam... ze by to bylo nezaslouzeny... ale kolik takovych vitezu uz bylo i v Survivoru?


sankakofik píše:Bizona je škoda. Snad se vrátí z toho ostrova vykoupení, vyhnanství nebo jak tomu říkají.
Katce fandím od začátku, ale za tu zradu Bizona má u mě malý bezvýznamný mínus.
Blanka je čarodějnice, tu Bizon pojmenoval trefně. Už tam dávno neměla být, je slizká, zákeřná a příjemná jako osina v zadku.
Zina neví která bije. Jediný plus u ní je, že se nedrží tý stupidní ženský aliance.
Martina je celkem fajn, jen toho moc nepředvedla a ve finále bych jí moc šancí na výhru nedával.
Mirek byl celou dobu nevýrazný, teď se začíná trochu projevovat, i když docela negativně.
No a na Terry je nejzajímavější její dekolt, jinak hra nulová. Tu bych si vzal do finále, ona nemůže nikoho porazit.
No a trest za mýdlo a zubní pastu je výsměch. Produkce jim měla vzít rýži apod. Prát prádlo v místní vesnici je opravdu víc odměna než cokoliv jiného.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov II - EP28

Příspěvekod lacSzlo » 10 kvě 2018, 20:10

Blanka hraje dobře, ale ani v USA takhle tvrdě hrající "matky kmene" nemají pak ve finále v podstatě nikdy šanci, natož tady. Musela by mít proti sobě jenom Zinu, pak možná, případně nevím, jak negativně lidi vidí Martinu, ale tam by to bylo asi fakt těsný.

Terryina současná hra mě sice frustruje, ale asi je fakt, že hraje momentálně velice dobře, po tom, co z aliance Manoba zůstala jako jediná, se dokázala dostat do celkem super pozice, plus je velká šance, že finiš bude přes soutěže a tam Blanku a možná i Martinu dá docela v pohodě na něčem náročnějším, ale jinak pořád působí v té ženské ali jako takový nejvýraznější ocásek.

Ondřej v Jak to vidí Robinsoni mluvil o tom, že podle něj pro ty ženský byl trest hlavně to, jak musely před celým národem rozebírat to, že mají sračku a od toho zaneřáděný oblečení + to napětí, co z toho bude, to praní pro Filipínce působí trochu jako odměna, ale jsem rád, že nevymysleli nějaký stupidnější, hru kazící variantu.

PS cihi: nakonec mi došlo, že nekomentuješ mě, ale co, už jsem to napsal :mrgreen:
(?)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP28

Příspěvekod sextant » 13 kvě 2018, 01:07

Všichni se rozpllýváte nad Blankou jak tvrdě hraje. Podle mně jen hubou. V soutěžích je nemožná a jedinou soutěž kterou vyhrála bylo skládání kostiček na kmenové radě. Kdyby měla běžet víc jak 200 m tak padne jako podťatá. Jak se chová v táboře jsme moc neviděli, ale asi to také není žádná sláva. Navíc je to ufňukaná zlodějka co krade mýdlo a zubní pastu.
Pochybuji, že se dostane do konečného výběru, protože ji ve hře zřejmě drží Katka jen jako hlas a jak ji nebude potřebovat tak ji vykopne.
Terrka si sama podkopala možnost zvítězit, protože kdyby byla zůstala s muži , tak by se podílela na vyloučení Blanky a tím si zajistila hlasy v konečném hlasování. I když by nakonec muži vypadli, tak kmenová rada bude z mužů Malolo a nasraných mužů Kalingy. Katka moc hlasů nedostane a tak mohla Terry zazářit tím, že se nepodílela na vyřazení členů kmenové rady.


Zpět na „Robinsonův ostrov II. (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti