Robinsonův ostrov II - EP30

2018 - TV Nova
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov II - EP30

Příspěvekod ItalianManiac » 16 kvě 2018, 15:18

Epizoda 30
16.5.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Heinz
Příspěvky: 21
Registrován: 06 bře 2018, 09:05

Robinsonův ostrov II - EP30

Příspěvekod Heinz » 16 kvě 2018, 22:18

Co v tom slepičím mozečku některé nosí? Zrada a podraz jsou oukej, je to přece hra, ale ostrakizace a psychonátlak před eliminační soutěží je šovinismus, mužské ego, na slzičky došlo... Ty vole, ta má v hlavě fakt jen tu rugbyovou mičudu :cry: :down:

Alfonz77
Příspěvky: 8
Registrován: 31 říj 2017, 20:08

Robinsonův ostrov II - EP30

Příspěvekod Alfonz77 » 16 kvě 2018, 22:48

Tak ona je Katka hlavně neuveritelnej sobec. Jinak cely to vyhraje nakonec Martin uvidite.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov II - EP30

Příspěvekod Radix » 16 kvě 2018, 23:02

Tenhle díl mě bavil. Ačkoliv to karaoke bylo docela utrpení poslouchat. :D Nechápu, že v takovéhle situaci nešly holky po Mirkovi. Možná se bály HII, ale zkusil bych to, když byly celou dobu s ním. Tah Terry nechápu. :? Petr a Martin se drží a mám takový pocit, že to jeden z nich nakonec vyhraje. Doufám, že to nebude Petr. Rada bez imunity byla zajímavá, ale příště bych viděl radši klasickou.

Sympatie: Martina, Martin
Nefandím: Petr
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Heinz
Příspěvky: 21
Registrován: 06 bře 2018, 09:05

Robinsonův ostrov II - EP30

Příspěvekod Heinz » 16 kvě 2018, 23:06

Už vím, proč si tam Terry držej - je to faktor "chaos" :D Při vypadnutí Dominika volila místo Radima Bizona, teď zlikvidovala nepochopitelným tahem ženskou alianci. Z OV se vrátí na 66,67% kluk, pokud to bude Petr, tak bych tipoval finále Petr - Mirek - Zina, pokud Martin, tak Martin - Terry - Zina. Ano, Martin Mirka podrazí, na to bych si vsadil. Petr ne.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP30

Příspěvekod sextant » 17 kvě 2018, 00:03

Epizoda byla velice zajímavá. Líbila se mi ve svojí akčnosti.
Ze hry je Katka a Bizon. Ale na druhé straně je až s podivem jak se Bizon rychle uklidnil. To mu kluci domluvili nebo na něj zase Katka zahrála slzičky a hezký kecy?
Kmenová rada bez imunity byla dost nezvyklá. Dost dobře nechápu co bránilo v soutěži o imunitu. Vždyť ze Survivoru známe soutěže o imunitu přímo na kmenové radě, kde se jedná o správné odpovědi na otázky k místu konánhí soutěže.
V každém případě se konečně podařilo vyřadit Blanku a jedna z žen se musela přiklonit k Mirkovi a Zině, protože jinak by byla rovnost hlasů. To ukazuje, že ženská aliance nebyla tak silná jak si Blanka nebo Katka představovaly.
Jsem moc zvědav jak se bude soutěž vyvíjet dál a kdo se vrátí z OV do hry a kdy.

Yaka
Příspěvky: 35
Registrován: 13 led 2017, 16:52

Robinsonův ostrov II - EP30

Příspěvekod Yaka » 17 kvě 2018, 07:38

Díl supr až na kmenovku bez imunity. Díky bohu se potvrdilo, že ukázky byly pokus o manipulaci diváků což je jenom dobře a byl to povedený tah od produkce.

Terry jen potvrdila že je tam omylem, stejně jako Martina svými řečmi během rady. Mirkovi vypadli poslední dva skuteční soupeři. Více méně kdokoliv se vrátí z ostrova vykoupení by vyhrát neměl, na finálové kmenové radě, kterou už si snad Mirek může nechat ujít jen omylem by měl použít argumety typu já jsem tady rozložil a přežil ženskou alianci a kluci na OV si jen občas zahráli nějakou hru, nebylo by fér, aby vyhrál někdo - kdo nemusel čelit kmenovým radám více než týden.

Kmenovka bez imunity mi přišla jako blbina, přesně jsem očekával soutěž s otázkami bud na Filipíny nebo soutěžící, škoda, že to nevyužili.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův ostrov II - EP30

Příspěvekod Lamik.lamity » 17 kvě 2018, 07:51

Prostě wtf, blbost za blbostí, prakticky od všech holek. A to měla Blanka podle mě dobře našlápnuto k výhře. Pro Mirka teď bude největším soupeřem ten, kdo se vrátí z ostrova vykoupánía teoreticky Martina. Měl by si dát bacha na to, že porota je velmi Kalinga

Stále fandím Martinovi. Mirek má dobrý underdog příběh, ale jinak mi k srdci nijak zvlášť nepřilnul
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP30

Příspěvekod sextant » 17 kvě 2018, 10:17

Lamik.lamity
Nemohu s tebou souhlasit. Blanka nemohla vyhrát. Nedostala by dost hlasů. Spíš by na konečném hodnocení byla jako padouch, který je kvůli nehlasovatelnosti brán do konečného hlasování.
Také je mi divné, proč píšeš, že porota je velmi Kalinga, jestliže z Kalingy v ní mohou být nejvýše 4 hráči. Všichni ostatní členové poroty budou z Manobo.

Truestory
Příspěvky: 77
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Robinsonův ostrov II - EP30

Příspěvekod Truestory » 17 kvě 2018, 10:29

Doufám, že nevyhraje Mirek... Ten je tam prakticky jen proto, že mu někdo hodil imunitu pod nohy, když se šel vychcat :D Vypadly kvůli této přichystané imunitě ze hry hráčky s nejlepší sociální hrou (Katka, Blanka) Já mám českého robinsona fakt rád, ale tohle mi přijde strašný :D ......
Taky doufám, že to nevyhraje nikdo z OV, už jsou tam moc dlouho.... I když si myslim ze Martin je bohužel fakt favorit, i z toho jak vystupuje teď na sociálních sítí
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP30

Příspěvekod sextant » 17 kvě 2018, 19:55

Opravdu nevím jakou sociální hru hrála Blanka. Už na začátku pochopila, že v soutěžích je naprosto nemožná a proto se chytla kuchyně. To nelze považovat za sociální hru, ale za "z nouze cnost". Jediné, čím mátla kmen byly její kecy o vlastnictví skryté imunity, která byla falešná a udělala si ji sama. Po sloučení napřed skákala tak jak Radim pískal a pak horovala pro ženskou alianci co neměla naději na úspěch. Navíc je to zlodějka mýdla a zubní pasty a na rozdíl od ostatních dvou ani nebyla posraná.
Katka je výborná v soutěžích a v Kalinze měla taktiku, že využije Radima k vyloučení všech mužů a pak sama převezme vládu a vyhraje. Jenže její taktika zklamala a sama se stala lhářkou vůči Bizonovi. Takže po taktické stránce se vlastně vyřadila sama. Teď už je v pototě a může jen přemítat co všechno udělala dobře a co špatně.
Jak Mirek nalezl imunitu je diskutabilní, ale důležité je že ji dokázal rozumně použít a nevyplýtval ji jak Martin.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův ostrov II - EP30

Příspěvekod cihi » 18 kvě 2018, 03:58

mi reknete... jak to s timto ansablem muze Mirek nevyhrat? z Ostrova zbytecnosti ho ve finale neporazi ani jeden... Martina je uplne mimo... kdyz ma mluvit na kmenovce... Zina je Mirkuv ocasek a Terry ani nevi... jak se dostala... tam kde je

ale nepochopim tu debilitu tamnich slecen - z Mirkovych slov na kmenovce bylo poznat... ze imunitu nakonec nema

uplne nejvic me dostalo plakani Martiny... ze je lepsi v soutezich... tak by si ji tam mel Mirek nechat dyl... protoze to je "fer" - a co kdybys ty hloupa radeji hrala a to... ze to nebudes ty si zaridila tim... ze to dobre zahrajes ? a nemusel by se ti nikdo "nechavat"

no ted by to chtelo Mirkovo vyrazeni - ale je to dost nepravdepodobny... kdyz jsem videl jak ty baby u souteze padaly jako svestky - pak by to bylo jeste pro finale zajimavy

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP30

Příspěvekod sextant » 18 kvě 2018, 07:28

cihi
V tom co píšeš máš naprostou pravdu. Mně jen překvapuje skutečnost, že v RO nikdo nepadá hlady ani žízní (dováží jim denně čerstvou vodu) a přes to v soutěžích ženy padnou jako podťaté. Když to srovnávám se Survivorem co teď běží tak jen soutěž o odměnu by z nich nevydržela ani jedna. A podle vizáže jsou dívky v obou kmenech stejně štíhlé.
Navíc ve hře která je vše než "fér" se domáhat nějakého soucitu? Tady se hraje o 2,5 mega a ne jen o diplom a pohár. Do konečného hlasování je třeba si vybrat nehlasovatelné spoluhráče a ne ty co by mohli vyhrát.
Já bych Mirkovi výhru přál.

Truestory
Příspěvky: 77
Registrován: 18 bře 2018, 14:05

Robinsonův ostrov II - EP30

Příspěvekod Truestory » 21 kvě 2018, 13:05

sextant píše:Opravdu nevím jakou sociální hru hrála Blanka. Už na začátku pochopila, že v soutěžích je naprosto nemožná a proto se chytla kuchyně. To nelze považovat za sociální hru, ale za "z nouze cnost". Jediné, čím mátla kmen byly její kecy o vlastnictví skryté imunity, která byla falešná a udělala si ji sama. Po sloučení napřed skákala tak jak Radim pískal a pak horovala pro ženskou alianci co neměla naději na úspěch. Navíc je to zlodějka mýdla a zubní pasty a na rozdíl od ostatních dvou ani nebyla posraná.
Katka je výborná v soutěžích a v Kalinze měla taktiku, že využije Radima k vyloučení všech mužů a pak sama převezme vládu a vyhraje. Jenže její taktika zklamala a sama se stala lhářkou vůči Bizonovi. Takže po taktické stránce se vlastně vyřadila sama. Teď už je v pototě a může jen přemítat co všechno udělala dobře a co špatně.
Jak Mirek nalezl imunitu je diskutabilní, ale důležité je že ji dokázal rozumně použít a nevyplýtval ji jak Martin.




Mirkův nález imunity ti přijde pouze diskutabilní? Tak to pak jo :D :D :D
Oblíbenci
US S01: Rudy S02: Keith, Rodger, Elizabeth
RO S01: David, Petra S02: Radim, Katka, Terry
CZSK S01: Vladimír, Adam, Tomáš Z, Chili S03: Mikýř, Kristýna

Holky :love:
US S01: Collen, Stacey, Jenna S02: Elizabeth, Amber, Jerri
RO S01: Katie, Kačka, Petra S02: Terry, Nikol, Martina
CZSK S01: Xénia, Veve, Dominika S03: Kristýna, Ráchel, Yenifer

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP30

Příspěvekod sextant » 21 kvě 2018, 19:08

No a co? Mirek nalezl imunitu někde na cestě. Zřejmě měla režie ukázat jak ji pilně celý den hledá. Pravda bylo by to zajímavější než tak jak to vypadalo, že se o ni skoro zakopl. Ovšem to je věc produkce. Doby, kdy najít imunitu představovalo několik po sobě jdoucích vodítek a skutečné nalezení pak slušný sportovní výkon jsou i v Survivoru minulostí. (Gabon)


Zpět na „Robinsonův ostrov II. (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti