Robinsonův ostrov II - EP31

2018 - TV Nova
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov II - EP31

Příspěvekod ItalianManiac » 21 kvě 2018, 23:03

Epizoda 31
21.5.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP31

Příspěvekod sextant » 21 kvě 2018, 23:21

Tak to byla zajímavá epizoda, ale myslím, že už je rozhodnuto. Pokud se dle ukázky vrátí Blanka tak končí Mirek a pak uvidíme co bude dál. Asi se to povedlo Nově, že vítězkou bude žena.
Soutěž o imunitu byla zajímavá a hlavně originální. Je hezké, že realizační tým vytvořil zase něco nového a nemusí se jen inspirovat Survivorem.
Terrka má zřejmě zaručené místo ve finálové trojici, ale kdo ji doplní to nechci hádat.

Jen ještě poznámku: Díval jsem se na FB na stránku Robinsonův ostrov. Hnus a tečka. Stránka je zaplněná výzvami na hlasování Superstar a vyhledat v té záplavě hlasovacích stránek něco o RO chce skutečnou trpělivost. Tak se nemusíte namáhat tam chodit.

Heinz
Příspěvky: 21
Registrován: 06 bře 2018, 09:05

Robinsonův ostrov II - EP31

Příspěvekod Heinz » 21 kvě 2018, 23:46

Na konci ale přicházela na kmenovku Blanka s parukou a čistých hadrech. Byl to mžik, nevím, jestli jsem viděl dobře.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP31

Příspěvekod sextant » 22 kvě 2018, 05:00

Heinz
Těším se, že jsi viděl dobře. Nechtěl bych vidět Blanku na finální radě.

sankakofik
Příspěvky: 3
Registrován: 28 zář 2014, 17:56

Robinsonův ostrov II - EP31

Příspěvekod sankakofik » 22 kvě 2018, 07:07

To s tou Blankou na konci bylo určitě jen klamání nepřítele a vracet se nebude. Doufám.

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov II - EP31

Příspěvekod ItalianManiac » 22 kvě 2018, 10:51

Jojo, viděli jste správně. I když z finálního duelu ukázali záběr, jak se Blanka vysvobodí, potom je vidět, že přichází na kmenovou radu v paruce, čistém oblečení a s náušnicemi, takže to si nejspíš šla jenom sednout do poroty ;)
(Screen pod spoilerem)

Spoiler!
blanka.JPG


Radši bych uvítala, kdyby takové záběry do upoutávek vůbec nedávali... Ať už opravdové spoilery (á la vyfiklá Blanka na radě nebo Terry, která očividně vyhraje nějakou masáž či co) nebo matoucí záběry (v minulých dílech radující se Katka při duelu na OV). Střihači by se měli podívat na několik epizod amerického Survivora a zjistili by, že to jde sestříhat i bez spoilerů, ať už opravdových nebo ne.

Jinak čtení dopisů od blízkých byl ještě víc nucenej doják, než podobné scény v Survivoru. Přišlo mi trapný, jak je nutili číst dopisy nahlas. Měli je nechat přečíst si je v soukromí a pak třeba natočit, jak čtou nějaký úryvek.

Taky jsem zvědavá, jak to bude příště s návratem vítěze z OV - to přijde rovnou na kmenovou radu? Bude mít pro tuto radu imunitu, nebo může být rovnou vyloučen? Jak bude taktizovat s ostatními? Tolik otázek... :?

Ještě taková malá rejpavá poznámka: hrozně mě tahá za uši, jak se Terry snaží mluvit na kameru spisovně :D Kdyby byla třeba z Moravy, tak neříkám nic, ale ona pochází ze stejného okresu jako já. Nebo je třeba slyšet, že s lidmi v táboře mluví normálně nespisovně, a pak přijde střih na zpověď a ona začne mluvit ve stylu: "Vyhrála jsem imunitu a to je fakt skvělééé." Nebo ještě hůř, když oba styly mluvy zkombinuje v jedný zpovědi: "Promyslela jsem si, co je v životě důležitý. (...) Chtěla jsem tu nechat určitou vzpomínku a pro mě je to důležitééé."

A ještě jeden postřeh na konec, který jsem tu chtěla napsat už dlouho: hrozně mě irituje, že moderátor na úplně každý kmenovce znovu opakuje to, co Probst říká jenom na první radě každého kmene - oheň reprezentuje váš život ve hře, pokud vyhasne, skončíte i vy, blablabla. Nebo vždycky znovu zopakuje, že se hráči odeberou k hlasování, napíšou jméno na pergamen a volbu zdůvodní několika slovy... Vážně to tam musí být? Pak se nemáme divit, že je jeden průměrný díl Survivora roztahán do tří dílů RO... :cry:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův ostrov II - EP31

Příspěvekod Lamik.lamity » 22 kvě 2018, 10:58

Blanka se rozhodně nevrací.

Nelíbí se mi koncept, že se navrátivší hráč vrací po soutěži o imunitu. By ho mohli vyhodit hned a bylo by. Vzhledem k tomu, že Mirek bude hlasovat se Zinou (tím pádem pro Martinu) a holky budou snad hlasovat spolu pro jednoho z těch dvou, bude klíčové, kdo se vrátí zpět. Jestliže Petr, dá se očekávat hlasování s Martinou, jestliže Martin, pravděpodobně bude hlasovat s Mirkem. Ačkoliv obecně se zbavit Mirka by mohl být dostatečně rozumný tah, aby ho předvedl i Martin. Zbyde nám opět f4, ze které bude mít dle mě vždy největší šanci vyhrát kluk. Ikdyž poté, co Terry rozdala ty dopisy ostatním, mohla by si nějakou přízeň získat. A pořád máme ve hře Martinu, která je Kalinga. Z lidí ve hře tak stále mohou vyhrát všichni kromě Ziny.

Mimochodem, ta výhoda, co si Terry sebrala, mi připomněla podobné nesmysly, kdy se může hráč obětovat pro blaho ostatních, které se staly v Guatemale či Caramoanu. Jsem zvědav, zda se to Terry "vyplatí" podobně jako soutěžícím v těchto sériích
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Yaka
Příspěvky: 35
Registrován: 13 led 2017, 16:52

Robinsonův ostrov II - EP31

Příspěvekod Yaka » 22 kvě 2018, 11:34

No tentokrát to nebylo zavádějící - Blanka byla umytá a načesaná takže je to defakto jasný, že vypadla. Díl dobrý - moc pěkná soutěž, obecně jsou letos pěkný soutěže to se jim povedlo. Jsem zvědav, koho vyhodí. Pevně doufám a věřím, že Zina neotočí proti Mirkovi. Pak by bylo více méně jasno, ted bude remíza a pak už by se v klídku mohli vést na vlně mirek - zina - navrátilec a finále.

Tak uvidíme.

Ještě k té soutěži, u telky se všecko zdá snadné a zrovna ta kola moc snadná nebyla. Ale kurňa ten mega náskok co měla Martina to si fakt prohospodařila sama. Škoda - bylo vidět, že by to pro ní fakt znamenalo hodně.

Rozesmála mě fakt na závěr při těch rozhovorech: Já nejsem moc soutěživej typ, většinou se jdu jen zúčastnit:)))

A rada Marka o tom, že místo hraní se radši najedla v několika soutěžích, že z toho má udělat nějakou taktiku na závěrečný radě??? to byl opravdu dobrej vtip....

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP31

Příspěvekod sextant » 22 kvě 2018, 13:29

Té radě od Marka, aby udělala z jídla místo soutěže přednost jsem se upřímně zasmál. To přece je zcela jedno zda soutěžila nebo jedla. V kolika Survivorech vyměnili soutěžící imunitu za jídlo? V řadě a nikde k tomu na závěrečné radě nepadlo ani slovo. Jenom hlupák by něco tak nepodstatného vytahoval na závěrečné kmenové radě.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov II - EP31

Příspěvekod Radix » 22 kvě 2018, 13:38

Ztotožňuju se s tím, že dopisy je měli nechat přečíst v soukromí a ne je nechat předčítat. Terry vlastně udělala logický krok, jinak by si ostatní naštvala. Pro Martinu byla rada nad zlato docela příjemná. Souhlasím, že by Martina měla zdůraznit, že Robinson není atletická soutěž, a proto v situaci, kdy byla v jasné většině, se logicky pošetřila pro zbytek soutěže. Škoda že jí to nepomohlo teď při IC. Myslel jsem, že bude mít víc sil a Terry nakonec porazí. To se jí ale nepovedlo a myslím, že se teď rozhodne mezi ní a Mirkem. Holky mají super příležitost Mirka vyřadit, tak doufám, že se k tomu odhodlají, i když v to moc nevěřím (Zina).

Terryna spisovná mluva, mě taky dost irituje. Nicméně ten projev mi vadí i u dalších (jakoby prostě Blanka).

Blanka si jde sednout do poroty, takže do hry se vrací Petr. Martin už sám říkal, jak je zničený a už toho má dost. Nevím, proč by to edit ukazoval u někoho, kdo se vrátí do hry. Celkově to vidím na vítěze Petra, jelikož se skrze imunity probojuje do finále, a protože je chlap, tak mu to ostatní pánové hodí.

Sympatie: Martina, Martin
Nefandím: Petr
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)


Zpět na „Robinsonův ostrov II. (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů