Robinsonův ostrov II - EP32

2018 - TV Nova
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov II - EP32

Příspěvekod ItalianManiac » 23 kvě 2018, 11:27

Epizoda 32
23.5.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Robinsonův ostrov II - EP32

Příspěvekod aqmel » 23 kvě 2018, 14:23

Už pomalu bude konec -tak opravdu pár rad pro novu -do dalsi sezony-

zadný ostrov vykoupení uplné zbytečnosti -ztrata casu a chaos k orientaci-
přece neni problém stestnat 3 dny do jedné epizody-
zkusit vymenit moderatora -
sem tam nejake zabery v noci -zakulisni šeptani -
doufejme že nova to analizuje a nabidne nam soutez dle kvalit švedska nebo australie.-

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův ostrov II - EP32

Příspěvekod Lamik.lamity » 23 kvě 2018, 22:03

Myslím, že "skoro erotická masáž" Terry je to poslední, co jsem si kdy přál vidět. Připomněl jsem si, proč se vždy dívám ze záznamu - abych tohle mohl přetáčet.

Hejty na Zinu za 3... 2... 1...
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Heinz
Příspěvky: 21
Registrován: 06 bře 2018, 09:05

Robinsonův ostrov II - EP32

Příspěvekod Heinz » 23 kvě 2018, 23:01

Já už týhle soutěži nebudu fandit. Konečně jsem vzal na milost Mirka a hned letěl. Nejdřív jsem si myslel, že ho sejmul Martin, bylo by to logické, a ona Zina. Její šance na výhru je nulová, tak udělala tah jakože hraje. Tím dostala do finále pravděpodobnou skvadru: OV, jsemtele, jsemtele2. Ti nejzajímavější jsou definitivně už jen v porotě.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP33

Příspěvekod sextant » 23 kvě 2018, 23:04

Tak nakonec se Zina přiklonila k ženám a Mirek, její spojenec a zachránce se stal členem poroty. Co na to říci? Uvidíme kdo dojde do poslední trojice. Zina určitě robinzonkou nebude a dnes to přeji Martinovi.
Zině se svým způsobem nedivím. Proti Mirkovi neměla žádnou šanci. Jenže ona nemá žádnou šanci vyhrát proti komukoliv. Kdokoliv bude mít víc hlasů od poroty než ona. Kdyby si to včas uvědomila, tak mohla Mirka zachránit a získat v konečné radě nějaký hlas. Příště uvidíme kdo vyhraje poslední hru o imunitu a pokud to bude Martin, tak se Zina poroučí do potory.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Robinsonův ostrov II - EP33

Příspěvekod cypher.eu » 23 kvě 2018, 23:46

Už někdy v půlce řady jsem psal jaká by byla prdel, kdyby to vyhrála Zina, takovej fuck off všem fandům ať už strategický či fyzický hry :mrgreen: Pokud se však do finále dostane Martin (s kýmkoliv), tak vyhraje on, chlapi to daj ženským (zaslouženě) sežrat ;)
Završením Survivora měla být 40. řada

sankakofik
Příspěvky: 3
Registrován: 28 zář 2014, 17:56

Robinsonův ostrov II - EP33

Příspěvekod sankakofik » 24 kvě 2018, 06:54

Nečekal jsem, že Zina Mirka odpálí. O to větší radost z toho mám, i přesto že jí nefandím.
Martin je možná fajn, ale dva týdny na ostrově nebyl a jako vítěze bych ho tak nechtěl.
No a pak tam je Terry a Martina, tam je to prašť jako uhoď. :fight: O fous víc bych to přál asi Terry, i když ani jedna toho moc na ostrově nepředvedla.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP33

Příspěvekod sextant » 24 kvě 2018, 08:03

Podle mého názoru měli vítěze klání na OV vrátit do hry dříve, aby se mohl aklimatizovat zase ve hře a uzavřít potřebné spojenectví, pokud se ovšem nejedná o výkonného sportovce co hravě vyhraje všechny imunity.
Podraz od Ziny byl podle mně neuvážený. Nemyslím si že by mohla vyhrát. Respektive mohla by vyhrát v případě, že by se ze strany poroty jednalo o truc podnik typu raději Zina než ty dvě z druhého kmene. Tahle alernativa ovšem nehrozí. V zásadě bude vše záležet na vítězi poslední soutěže o imunitu a Zina tuto soutěž určitě nevyhraje. Jaké jsou vyhlídky Martiny nebo Terky je jen těžko říci. Většina v porotě je z Manoba a tak záleží jak se budou na hlasování jednotliví porotci dívat.
Nelíbí se mi jen to vyčítání jídla místo soutěže. RO nejsou olympijské hry a pokud hráč imunitu nepotřebuje není důvod proč by se nemohl pořádně najíst.
Kdyby RO vyhrál Martin bylo by to zajímavé a mně by to nijak nevadilo. Pobyt na OV byl zřejmě náročnější než si umíme představit a tak bych mu vítězství přál.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov II - EP32

Příspěvekod Radix » 24 kvě 2018, 12:13

Konečně nám skončil OV! Pro mě se trochu překvapivě vrátil Martin, ale asi mě to mohlo napadnout, když pořádně jako jediný dostával airtime ze zbytku na OV. Kdyby se vrátila Blanka, tak by to byla solidní legrace. Martin je sympaťák, ale na vítězství mu nefandím, protože se nechal vyloučit. Nicméně jsem přesvědčený, že má k vítězství nejblíž a podle mě to i k němu dotáhne. Vyřazení Mirka na kmenovce kvituju. Původně jsem si myslel, že ho vyloučil Martin, ale nakonec se ukázalo, že se konečně odhodlala Zina. Paráda! Už nám zbývají jen dva díly, tak jsem zvědav, jak tentokrát Nova ten závěr zvládne.

Sympatie: Martina, Martin
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Nerd
Příspěvky: 33
Registrován: 26 srp 2013, 11:54

Robinsonův ostrov II - EP32

Příspěvekod Nerd » 24 kvě 2018, 20:12

Mirkův konec mne nepřekvapil, ono se to dalo čekat už od chvíle, kdy produkce na kmenovku vypustila Martina. Co už překvapivé bylo, že ho nepodtrhl právě Martin, ale Zina. Ve finále s Terry a Martinou by měla velké šance, bohužel ideální moment pro toto prováhala a snaží se něco dělat příliš pozdě. Z toho, co tam zbylo nesmí vyhrát Martina, to by bylo ještě horší než loni Marek, ostatní časem nějak skousnu no. Celkově vzato bych se nebál říct, že letošní řada je lepší, loni jsem přestal sledovat hned po sloučení, letos to bylo chvílemi i zábavné, bohužel s příšerným finišem.
US SURVIVOR TOP: Richard Hatch, Jerri Manthey, Rob Cesternino, Sandra Diaz-Twine, Jon "Fairplay" Dalton, Amber Brkich, Rob Mariano, Eliza Orlins, Stephenie LaGrossa, Rafe Judkins, Cirie Fields, Parvati Shallow, Yul Kwon, Todd Herzog, Amanda Kimmel, Courtney Yates, Jessica Sugar Kiper, Kenny Hoang, Stephen Fishbach, Erinn Lobdell, Natalie Anderson

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov II - EP32

Příspěvekod lacSzlo » 24 kvě 2018, 21:41

Nikdy bych nečekal, že se dočkám chvíle, kdy Robinsonův ostrov bude takhle nádherně gradovat - Mirkovi jsem sice fandil a jeho jízda byla skvělá a holčičí ali jsem ho sakra přál za vyhození Báry, ale tak vydržel tak akorát. Momentálně jediná hrozba, bohužel obrovská, zbývá Martin, který když dá finále, tak vyhraje prostě bezkonkurenčně, jediná má podle mě proti němu jakés takés šance Terry, takže doufám, že budou ve finále oba (případně čistě holky, na dream come true final 2 Martina-Zina mi bohužel asi nedojde, sakra škoda, to by byla asi pěkná prdel :( )

Martinovi tedy výhru moc nepřeju, celkově už z principu by to stálo za hovno, ale pořád by to teda byl o několik levelů přijatelnější vítěz než loni Marek :mrgreen: Terry nehraje špatně, přežila Manobo slaughter a usadila se v holčičí alianci, takový ustavičný outsider, který se ale pořád drží a logicky měla být ze hry už dávno venku, že tomu tak není podle mě značí sakra dobrou sociální hru (narozdíl od Ziny to fakt pěšák a mrtvá váha není), pokud by došla do finále, umím si představit, že dostane hlasy od skoro všech holek a zřejmě by mohla třeba i od Ondry (pokud nebude ve finále Martin, asi i od dalších kluků z Manoba). :idea: Martina zůstává hlavně zábavný prvek, pokud dojde do finále, má možná tak hlas od Katky, neumím si představit, že by pro ní hlasoval ještě někdo jiný, pro Zinu by pak snad asi nehlasoval vůbec nikdo (právě proto by bylo perfektní, kdyby se dokodrcaly nějak do final 2 společně, hrozně by mě bavilo sledovat porotu, jak prostě musí pro jednu z nich hlasovat, škoda, že final 2 podle všeho nebude :( )

PS: Analýza ukázek na příští díl - podle záběrů z konce soutěže o imunitu to vypadá, že holky Martinovi k něčemu blahopřejí, což vypadá, jako kdyby vyhrál (což bych se ani nedivil), ale na kmenové radě nemá náhrdelník imunity nikdo, což mě dost mate (jiná kmenová rada? o nějakou výhodu? vyhrál Martin imunitu a vzdal se jí?? vyměnil jí za něco a holky jsou mu vděčný??? no nechme se překvapit)

Tip na vítěze:
Martin 70%
Terry 25%
Martina 3%
Zina 2%


Favoriti:
1. Martina
2. Zina
3. Terry
4. Martin


Zpovědi:
RO2-tab16.jpg


- lol zpovědi v epizodě s aukcí :lol:

- Epizoda 31 zatím PRVNÍ a JEDINÁ, kde dostali zpověď všichni hráči ve hře

- Martin jako jediný oproti Dominikovi a Petrovi, kteří jediní krom něho strávili na OV větší počet epizod, dostával pravidelně prostor na komentování situace... na druhou stranu, ten edit před sloučením k vítězi a ještě k tomu mužského pohlaví... US Survivor would never :mrgreen:

Počet epizod, kde měli 0 zpovědí na kameru:
MARTIN - 10
MARTINA - 7
ZINA - 6
TERRY - 5
(?)

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův ostrov II - EP32

Příspěvekod cihi » 25 kvě 2018, 06:07

takovej stupidni konec celkem povedene serie! "vitez postupuje primo do finale" - podle ukazky jasnej Martin... protoze ostatni jsou napjaty na kmenovce... takze i jasnej vitez - no to je to nejhorsi... aby to vyhral hrac z Ostrova zbytecnosti

nakonec nejvetsi blindside serie udela Zina... za to bych ji pral i celkovou vyhru... vlastne komukoliv i uplne mimozni Martine nez nekomu... kdo uz vypadl - Martinovi bych to jeste tak tak pral... kdyby to byl ON... kdo napsal Mirka... ale ani to on nebyl schopnej zahrat :heat:

obrovsky zklamani... pokud budou jeste vysilat dalsi serie... doufam ze tu stupiditu Ostrova zbytecnosti zrusi... nebo se bude alespon vracen jen pri slouceni

skoda - velka skoda... Mirek vitez by byl dobrej... ale Martin :down: :down:



lacSzlo píše:PS: Analýza ukázek na příští díl - podle záběrů z konce soutěže o imunitu to vypadá, že holky Martinovi k něčemu blahopřejí, což vypadá, jako kdyby vyhrál (což bych se ani nedivil), ale na kmenové radě nemá náhrdelník imunity nikdo, což mě dost mate (jiná kmenová rada? o nějakou výhodu? vyhrál Martin imunitu a vzdal se jí?? vyměnil jí za něco a holky jsou mu vděčný??? no nechme se překvapit)


"vitez postupuje primo do finale" - takze proto mu gratuluji a proto je bez nervu na kmenovce... je az sileny... ze Nova neumi udrzet napeti aspon do dalsiho (predposledniho?) dilu a o vitezi celyho Robinsona se dozvime takto z ukazky

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův ostrov II - EP33

Příspěvekod cihi » 25 kvě 2018, 06:20

cypher.eu píše:Už někdy v půlce řady jsem psal jaká by byla prdel, kdyby to vyhrála Zina, takovej fuck off všem fandům ať už strategický či fyzický hry :mrgreen: Pokud se však do finále dostane Martin (s kýmkoliv), tak vyhraje on, chlapi to daj ženským (zaslouženě) sežrat ;)


Martin je bohuzel ve finale a o vitezi je rozhodnuto - to dokazeme vyvodit z ukazky na konci minulyho dilu

sextant píše:Tak nakonec se Zina přiklonila k ženám a Mirek, její spojenec a zachránce se stal členem poroty. Co na to říci? Uvidíme kdo dojde do poslední trojice. Zina určitě robinzonkou nebude a dnes to přeji Martinovi.
Zině se svým způsobem nedivím. Proti Mirkovi neměla žádnou šanci. Jenže ona nemá žádnou šanci vyhrát proti komukoliv. Kdokoliv bude mít víc hlasů od poroty než ona. Kdyby si to včas uvědomila, tak mohla Mirka zachránit a získat v konečné radě nějaký hlas. Příště uvidíme kdo vyhraje poslední hru o imunitu a pokud to bude Martin, tak se Zina poroučí do potory.


dovolim si nesouhlasit - proti Martine by mela Zina v pripade FINAL2 celkem slusnou sanci... ma tam Manobo + by zahral soucit + udelala na Mirka nejvetsi Blindside hry!!! (kdo by to byl cekal... ze zrovna ona?)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP33

Příspěvekod sextant » 25 kvě 2018, 10:47

No, proti Martině by Zina bodovala. Určitě by to dali raději jí než Martině. To by ale musela být jako třetí uchazeč Katka a ne Martin. Ostatně uvidíme jak Zina zabojuje na poslední soutěži o imunitu. Zatím sportovně nepředvedla nic.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov II - EP32

Příspěvekod lacSzlo » 25 kvě 2018, 20:02

cihi píše:"vitez postupuje primo do finale" - takze proto mu gratuluji a proto je bez nervu na kmenovce... je az sileny... ze Nova neumi udrzet napeti aspon do dalsiho (predposledniho?) dilu a o vitezi celyho Robinsona se dozvime takto z ukazky


Aha... já myslel, že to znamená, že vyhraje imunitu a tím pádem jde přímo do finále, protože nemůže přece pak vypadnout, aneb normální postup... takže něco stylem jakože nebude na kmenovce ani hlasovat? Jinak nechápu, v čem je rozdíl od normální výhry imunity :mrgreen:
(?)

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův ostrov II - EP32

Příspěvekod cihi » 25 kvě 2018, 21:38

proto vypada mozna tak znudene... protoze ani nehlasuje :D

lacSzlo píše:Aha... já myslel, že to znamená, že vyhraje imunitu a tím pádem jde přímo do finále, protože nemůže přece pak vypadnout, aneb normální postup... takže něco stylem jakože nebude na kmenovce ani hlasovat? Jinak nechápu, v čem je rozdíl od normální výhry imunity :mrgreen:


Zpět na „Robinsonův ostrov II. (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů