Robinsonův ostrov II - EP33

2018 - TV Nova
aqmel
Příspěvky: 70
Registrován: 27 úno 2014, 11:01

Robinsonův ostrov II - EP33

Příspěvekod aqmel » 23 kvě 2018, 14:15

Jde o Vše -Pondeli 28.5.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův ostrov II - EP33

Příspěvekod Lamik.lamity » 28 kvě 2018, 22:37

A bordel začíná. Díky, aqmel.
Vtipná soutěž o "imunitu", bylo opět vidět, jak jsou holky naprosto marný. Těšil jsem se, že někdo z dvojice Martina - Tereza konečně vypadne. No, nevadí.

Zina na TC předvedla excelentní výkon a skvěle a komplexně odpovídala na otázky. Klobouk dolů. O to víc mě zamrzelo, když to byla pak ona, kdo hru opustil. Já bych pro ni i v tom finále hlasoval. Z těch tří nefandím nikomu. Vidět po sto padesáté, jak Martina brečí, či sledovat naprostou jednoduchost Terry... Martin taky nebude uspokojivý vítěz, protože půlku hry strávil na Ostrově Vykoupání.
Jedno pozitivum by však Martinovo vítězství mělo. Vypálil by rybník produkci, tak moc se snažící, aby vyhrála holka. A za tento trolling stojí dokoukat se :)
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův ostrov II - EP33

Příspěvekod cihi » 28 kvě 2018, 22:59

muze mit nekdo vysvetlit... proc ta blbka Martina tam tak brecela? :D vzdyt je uplne jedno jestli skonci 3. nebo 4. - mohla si aspon usetrit finalovou rezbu... protoze ocekavam... ze ji na finalove kmenovce porota vubec nebude setrit - nebo ji to absolutne nedochazi a nepochopila... ze nemuze vyhrat?

Martin jasnej vitez... skonci to tak 5-3-2 (ale nezaslouzene... vyhrat mela z toho ansablu... co tam zbylo - Terry)


Lamik.lamity píše:Zina na TC předvedla excelentní výkon a skvěle a komplexně odpovídala na otázky. Klobouk dolů. O to víc mě zamrzelo, když to byla pak ona, kdo hru opustil. Já bych pro ni i v tom finále hlasoval.



presne - Zina fantasticka na kmenovce (otazka jestli nebyla dopredu "proskolena") a ukazalo se i to... ze by proti samotne Martine (pri pripadnym FINAL2) sanci opravdu mela... jak jsem psal o par prispevku vyse - bylo to jen o hlas

souhlasim i s tim hlasem - ja bych ji ten hlas za tohle jako porotce taky dal v jakymkoliv slozeni finalove kmenovky z tech zbyvajicich "hracu"

Heinz
Příspěvky: 21
Registrován: 06 bře 2018, 09:05

Robinsonův ostrov II - EP33

Příspěvekod Heinz » 28 kvě 2018, 23:06

Za mě jasně vítězem Martin. Tohle je Robinsonův ostrov, ne Survivor. A součástí RO je i OV. Pobyl tam dlouho, moc sociální hry nezahrál, ale pořád je z nich nejkomplexnější (tělo i hlava)..
Holky slaboučké fyzicky a bohužel i na duchu. Terka tam prolezla jedním dobrým tahem - volila ženskou alianci místo Manoba, Martina byla většinou jen ocásek Katky. Velkým paradoxem této řady je, že všichni, co nějak hráli a měli určitý vítězný potenciál, do jednoho vypadli. Taková vzpoura ocásků a OV, kterého nestačily vyndat, protože se moc fixovaly na Mirka :)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP33

Příspěvekod sextant » 28 kvě 2018, 23:25

Tak vidíte, že jsem měl pravdu a Zina je konečně v porotě. To to ale trvalo než se jí zbavili. A ještě jak krafala na kmenové radě jak je slabá. No fyzicky slabá byla zcela určitě. Při soutěžích o imunitu nepředvedla nic což se i dalo předpokládat a při té poslední soutěži málem zkolabovala. A sociální hra Ziny? Žádná nebyla ať si říká co chce. Prostě přeskakovala z aliance do aliance jen aby si ji nechali jako "hlas zadarmo". Pak se spojila s Mirkem, aby se dostala dál a nakonec ho odkopla s tím, že se dostane do finále. Nedostala a přeju jí to.
To hlasování poroty o vyřazení hráče při poslední 4 bylo zajímavé, ale do hry nepatřilo. Tohle grilování patří na koncovou kmenovou radu. Raději bych přijal soutěž o rozdělání ohně u všech 3 adeptů s tím, že poslední vypadává.
Kdo z těch tří vyhraje Robinsona nebudu tipovat, abych to nezakřikl. Vše bude záležet na porotě. Nevím proč porotě leží v žaludku zrovna Martina.
Nesouhlasím s hodnocením některých předpisatelů, že holky jsou hloupé. Tady jde o hru v přežití a ne o atomovou fyziku s nominací na Nobelovu cenu.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP33

Příspěvekod sextant » 29 kvě 2018, 03:22

Líbila se mi poslední hra o imunitu. Byla pořádně náročná po fyzické stránce. Ten kdo tady psal, že holky jsou slaboučké se asi díval na něco jiného než já. I Martin musel 2x na opičí dráhu aby měl dostatek střel do praku. Obě holky se snažily co mohly. Kdyby vyhrála některá z nich byla by situace na kmenové radě jiná. Ale nevyhrála a tak se budeme těšit na středeční grilování finalistů a doufat, že Robinsona vyhraje náš favorit.

Heinz
Příspěvky: 21
Registrován: 06 bře 2018, 09:05

Robinsonův ostrov II - EP33

Příspěvekod Heinz » 29 kvě 2018, 08:51

Fyzicky náročné to zcela jistě bylo, o tom nepolemizuju. Ale z těch holek, co tam kdy byly, považuju za fyzicky zdatné Katku a Báru. Tyhle dvě jsou o dost slabší, což mělo za následek, že vůbec neprohnaly Martina, i když jim dal obrovskou šanci svou neschopností trefit terč.
Co se intelektu týče, nemůžu nezapomenout na Terry a jejího "Bizona" při sloučení, nebo odstřel Blanky hlasem pro Martinu. To nebyla taktika, to byla prostě hloupost. Takhle si vítěze RO já osobně nepředstavuju, to je celé.

Yaka
Příspěvky: 35
Registrován: 13 led 2017, 16:52

Robinsonův ostrov II - EP33

Příspěvekod Yaka » 29 kvě 2018, 08:55

Letos mají opravdu super soutěže - to je obrovský pokrok oproti první řadě.

Ohledně vývoje a finále pro mě jako fanouška originálu je to zklamání. Do finále se dostaly 2 nulové holky a kluk co dva týdny byl mimo veškerou sociální hru.... To je zklamání prostě ať si říká kdo chce co chce. Zina byla dobrá při těch dotazech, ale málo podle mě využila potenciál jediného skutečného kroku ve hře, který se stal a to bylo její vyhození Mirka.

A co finále?

Martina - no potěš koště teda, fakt jsem nečekal - že tam fakt bude někomu tvrdit, že jít si dát burger byla strategie a taktika to teda minimálně v mých očích klesla ještě níž, než byla původně. Nejhorší u ní je fakt, že ty soutěže (i když nevyhrála ani jednou) jsou vlastně její nejsilnější část z celé této serie. Protože nějaká sociální hra????:)))) = nula. Pokud o zině mluvíme jako o pěšákovi, tak martina je naprosto na stejné úrovni. Jako určitě to tam není procházka růžovou zahradou - ale prostě vítěz by se do finále určitě neměl probrečet a projíst místo soutěží....

Terka - až do chvíle vyhození Mirka byla mimo, její hlasy mnohdy byly směřovány úplně mimo lidi, o kterých se ve skutečnosti hlasovalo na těch radách. Ohledně soutěží o imunity nevýrazná až do posledních dvou soutěží opět kde už by ale byl na očích vlastně každý krom Ziny, která na to evidentně nemá prostě fyzicky. Za mě by neměl vyhrát někdo, kdo se probral mezi pěti lidma a zjistil, že se tam omylem dostal a uvědomil si, že poslední dva dny je potřeba něco předvést.

Martin - jo no - je to prototyp trosečníka tím jak vypadá a v soutěžích by asi byl docela dobrý, i když srovnání s ostatníma vlastně nemáme moc když pominu soutěže na ostrově zbytečnosti. Je to takovej Ozzy téhle řady, který se ovšem nechal vyhodit příliš brzy a pak se tak nějak pročekal k tomu, že ho vrátí do hry. Pokud vyhraje, vyhraje proto, že ty holky byly úplně nulový a ne díky tomu, že by si to sám nějak extra zasloužil což je škoda.

A na závěr - fakt jsem byl nadšenej, že tahle série byla konečně správný survivor, všechno šlo poměrně pěkně. Naučili jsme se dělat ukázky na nově (i když jsme ještě pár věcí propálili, už jich nebylo tolik), moderátor určitě progres, soutěže skvělý, a pak přijde tohle... O finalistech rozhoduje kmenová rada, kde hlasují porotci????!!!! achjo
O tom to přeci prostě nemá a nemůže být, jak mohou porotci vyhodit jednoho ze 4 lidí, se kterými většina z nich poslední dva týdny vůbec nebyla v kontaktu a vůbec netuší, co se v tom táboře děje?? Bohužel musím říct, že to je veliké zklamání na závěr a je to fakt škoda.

Heinz
Příspěvky: 21
Registrován: 06 bře 2018, 09:05

Robinsonův ostrov II - EP33

Příspěvekod Heinz » 29 kvě 2018, 09:06

Tak jako tak by ale letěla podle mě Zina, nemyslíš?

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP33

Příspěvekod sextant » 29 kvě 2018, 13:50

Předpisatel Yako si silně protiřečí. Jak mohou porotci vyhodit někoho koho 14 dní neviděli. To je blbost, co? Porotci budou rozhodovat o vítězi a také někteří jsou pryč 14 dní. Takže jsou plně oprávněni.
Proč by nemohl vyhrát Martin? Píše nechal se vyhodit. To je také pěkná blbost. Spadl do doby kdy hloupý Radim zaslepený svou neomylností skočil na lep Katce a vyhazoval jednoho muže za druhým. A Martin byl hrozba svojí fyzickou zdatností i strategickým uvažováním.
A házet špínu na Martinu a Terku? Zřejmě hrály dobrou hru když jsou ve finále a ti ostatní hráči jsou v porotě.
Nelze zaměňovat RO se sportovní soutěží. Kdyby RO byla sportovní soutěž tak by byli vyřazováni ti poslední až by někdo vyhrál jako jediný. Jenže tohle RO není.
A k Zině. Až dodatečně jsem se dozvěděl, že má oslabenou jednu ruku, takže v soutěžích je nepoužitelná. Jenže to je její věc na handicapy se v hře jako RO nehraje.

Uživatelský avatar
SiGi
Sponsor
Příspěvky: 37
Registrován: 27 srp 2013, 16:21
Nejoblíbenější série: S25 - Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm
Bydliště: Ostrava

Robinsonův ostrov II - EP33

Příspěvekod SiGi » 29 kvě 2018, 14:22

Lamik.lamity píše:Jedno pozitivum by však Martinovo vítězství mělo. Vypálil by rybník produkci, tak moc se snažící, aby vyhrála holka. A za tento trolling stojí dokoukat se :)

Kdyby se produkce tak moc snažila o výhru holky, tak by jako soutěž nedala tak náročnou disciplínu (lana, projektily a střelba z praku na cíl), ale šoupli by tam něco jednoduchého a se skládačkou nakonec. V téhle soutěži prostě musela fyzická převaha Martina vyhrát - viděli jsme, jak dopadla Zina.

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

Robinsonův ostrov II - EP33

Příspěvekod Masarka14 » 29 kvě 2018, 16:54

Naštvalo mě jak ukázali ten hlas Dominika, vždyť to byl ten poslední pátý rozhodující hlas. Kdyby to aspoň nenapsal jak "tydýt". Ach jo Novo, na tomhle přece není nic složitýho.
Spoiler!
Obrázek
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Yaka
Příspěvky: 35
Registrován: 13 led 2017, 16:52

Robinsonův ostrov II - EP33

Příspěvekod Yaka » 29 kvě 2018, 17:08

Sextant nemyslím si - prostě vyhazování hráčů má býti realizováno pouze hráči, kteří jsou stále ve hře nikoliv porotci... Pokud by hlasovali zbývající 4 o tom, kdo z nich má vypadnout, byla šance, že se Martin probere z letargie a bude chtít vyhodit Tery, protože to je ve skutečnosti jediná možná překážka mezi ním a vítězstvím. Kdežto porotci vyhazují (jasné podle jejich dotazů) na základě toho, koho vyhodnocují - že by si zasloužil mít možnost vyhrát a to je ten velký rozdíl.

Hráči vyhazují v téhle fázi podle toho, koho nechtějí vedle sebe ve finále, kdežto porotci už defakto sedí na finálové radě a hlasováním určují kdo si podle nich zaslouží mít šanci vyhrát a to je zásah, který tam podle mě rozhodně nepatří. To základní umění u této soutěže je přece vyházet všechny kolem sebe tak, aby mi pak ještě za to dali hlasy, to je to - co se cení.

A ano, průběh celé série bohužel ovlivnily dva zásadní momenty, které k tomu ale patří.
1) Karlovo pomatené rozdělení kmenů, které doslova zabilo první polovinu série
2) Radimova nezvládnutá strategie při vyhazování kluků, ale pak hlavně jeho kupčení s penězi a následný exit (bůh ví, jak by se vše vyvinulo, kdyby tam zůstal)

Souhlasím s Tebou v tom, že je možné = že "holky zřejmě hráli dobrou hru" ovšem pokud tomu tak bylo, potom si jen můžeme postesknout nad katastrofálním střihem posledních minimálně deseti dílů, protože v těch epizodách to teda nevypadá, že by zrovna tyhle dvě hrály skoro jakoukoliv hru....

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP33

Příspěvekod sextant » 29 kvě 2018, 20:20

Pro Yaka
Já už jsem před tím napsal, že vyřazování porotou do dílu nepatřilo, ale u Tebe jsem reagoval na poznámku jak může porota někoho vyřadit když už byli dlouho mimo. Ovšem zapomněli jsme oba na to, že porota byla na každé kmenové radě, takže si členové poroty mohli udělat obrázek jak to v kmeni vypadá. Já bych byl raději, kdyby ve 4 došlo k plichtě a přišlo k rozdělávání ohně. Určitě bychom se pěkně pobavili buď šikovností nebo naprostou nešikovností.

Zapomněl jsi na to, že do finále se berou nejlépe nehlasovatelní hráči, tedy padouši, na které má celá porota vztek a zaručeně nedostanou ani hlas a dále nemehla co nedokázali ve hře vůbec nic a do finále došli proto, že ochotně hlasovali jak se to od nich žádalo.

K Tvému hodnocení průběhu bych doplnil ještě před první bod neuvážený postup produkce, která měla zajistit, aby oba kmeny měly stejný počet mužů i žen. Tedy začít s 10 ženami a 10 muži.
Navíc produkce mohla Karlovo rozdělení členů kmenů zvrátit ve chvíli kdy byl ve hře stejný počet mužů a žen dělitelný dvěmi a provést nové rozdělení kmenů.

Yaka
Příspěvky: 35
Registrován: 13 led 2017, 16:52

Robinsonův ostrov II - EP33

Příspěvekod Yaka » 30 kvě 2018, 08:04

S tím braním do finále souhlas, každý normálně uvažující jedinec by tam chtěl prostě Zinu s Martinou.

S tím zásahem produkce nevím, jak je to nastavené v téhle verzi ČR. Protože pokud se nepletu, tak survivor klasickej je předem daný a jsou předem dány všechny změny, změny kmenů, bleskové rady, twisty - nasazení nápověd k imunitám, pravidla vracení imunit do hry atd.. a nic už se pak v průběhu série nemění i kdyby se tam dělo cokoliv. Ale to je otázka, zda do toho v české verzi mohou ještě hoši zasahovat a reagovat na průběh. Celkem mě to tenkrát překvapilo, když to Probst na nějaké reunion řekl, že to mají nalajnované dopředu a pak už se prostě nic nemění a do ničeho se nezasahuje at se děje co se děje proto, aby to opravdu bylo co nejobjektivnější.

Tak uvidíme večer, už se jen opakuji - sérii hodnotím kladně i když vítěz pro mě bude takový nemastný neslaný no, co už - pravdou je, že si za to hoši a děvčata v porotě mohou sami.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP33

Příspěvekod sextant » 30 kvě 2018, 11:59

Jen malý dodatek k Survivoru, že produkce v průběhu soutěže už do show nezasahuje. (S35 spoiler)
Spoiler!
Přišlo Ti normální, že vítěz 35. řady nacházel imunity jako na běžícím pásu a nakonec když nezískal kvůli svojí pitomosti záverečnou imunitu tak změnili pravidla se snahou, aby vyhrál veterán US marine?

Já také nevím jaké má produkce možnosti zasahovat do probíhající show, ale podle mne by to mělo být operativní podle momentální situace. Nemohou přeci dopředu naplánovat jak se budou jednotlivé kmeny chovat, potažmo jak budou dobré nebo špatné v soutěžích. V každém případě je pro diváka lepší když se kmeny ve vítězstvích střídají, sestavují se aliance a dělají se zvraty na kmenových radách. Jestliže jeden kmen hru ovládne (viz Palau) je hra nudnější a kmenové rady se týkají pouze jednoho kmene.
Naposledy upravil(a) ItalianManiac dne 30 kvě 2018, 19:34, celkem upraveno 2 x.
Důvod: přidán spoiler tag

Yaka
Příspěvky: 35
Registrován: 13 led 2017, 16:52

Robinsonův ostrov II - EP33

Příspěvekod Yaka » 30 kvě 2018, 12:30

Nepamatuju si, kdy tohle řekl, ale odhadem tuším - že to bylo někde kolem 10 série takže je to už fakt dávno a je dost dobře možný, že už to dnes taky neplatí samozřejmě. A ano, proto jsem tu v první polovině psal, že Karel defakto zničil celou první část této série což byla škoda. Pro nás jako diváky je vždycky lepší, když jsou kmeny vyrovnané, vyhazuje se z obou postupně a do sloučení jdou pak více méně dvě srovnatelné skupiny jak co do počtu lidí, tak co do počtu "kvalitních" hráčů uvnitř těchto skupin.

To se bohužel zatím v těch dvou sezónách co tu máme nestalo, tak třeba příště :idea:

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Robinsonův ostrov II - EP33

Příspěvekod Megis » 30 kvě 2018, 12:53

To je jako dneska moderní, práskat spoilery všude tam, kam nepatří? Jak přesně se týká vítěz/ka jedné americké série Robinsonova ostrova?

Jinak mně to, že finálovou trojku zvolila vlastně porota, vlastně ani nijak nevadilo. Rozhodně lepší, než kraviny v podobě eliminačních soutěží (díkybohu, že jsme se jim vyhnuli!), odstřelí se tak vlastně hráč, který beztak nemá šanci na výhru a finále je tak vyrovnanější. Paradoxní je, že zrovna jediná Zina předvedla aspoň nějaký herní tah, tady to prostě moc nevyšlo a finálová trojka je opravdu slabučká. Škoda, že tu nemáme nikoho přímo z účastníků, aby nám svou hru trošku osvětlili, třeba je to jenom mizerným střihem, ale fakt netuším, komu z těch 3 bych dal hlas...

Alfonz77
Příspěvky: 8
Registrován: 31 říj 2017, 20:08

Robinsonův ostrov II - EP33

Příspěvekod Alfonz77 » 30 kvě 2018, 18:25

Zkusim si typnout jak kdo bude hlasovat :)
Blanka: Mlok
Katka: Mlok
Ondrej: Mlok
Bara: Mlok

Zina: Martin
Dominik: Martin
Jarda: Martin
Mirek: Martin
Bizon: Martin
Petr: Martin

Takze to snad vyhraje Martin...

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov II - EP33

Příspěvekod ItalianManiac » 30 kvě 2018, 19:39

Téma máme upravené, příspěvky k EP32 byly přesunuty do správného vlákna a offtopic příspěvky promazány. Plus jsem přidala spoiler tag do Sextantova příspěvku ;)
Za administrátorská práva (a návod na administraci) děkuji Rendymu :beer:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP33

Příspěvekod sextant » 30 kvě 2018, 20:18

ItalianManiac
děkuji za přidání spoileru do mého příspěvku. Já totiž nevím jak bych to sám udělal. A také díky za titulky.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův ostrov II - EP33

Příspěvekod Lamik.lamity » 30 kvě 2018, 20:34

Díky ItalianManiac a Rendymu za znovuobnovení pořádku
sextant: docela použitelná varianta je nastavení barvy písma podobné či ideálně stejné jako pozadí. Používalo se to před tagem spoiler a docela to fungovalo :)
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)


Zpět na „Robinsonův ostrov II. (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host