Robinsonův ostrov II - EP34

2018 - TV Nova
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod ItalianManiac » 30 kvě 2018, 19:41

Epizoda 34
30.5.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod lacSzlo » 30 kvě 2018, 22:48

Takže zklamání, bohužel to dali Martinovi. :( Na druhou stranu... 5 z 10 hlasů šlo holkám, což považuju pomalu za zázrak :D

Každopádně... ty obhajoby, to bylo jako co? Přijde mi, že nejmíň trapná byla nakonec Martina a to je co říct :D
(?)

Heinz
Příspěvky: 21
Registrován: 06 bře 2018, 09:05

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod Heinz » 30 kvě 2018, 22:51

Buď byla obhajoba tak slabá, nebo to zprasil střih. Těšil jsem se na pořádnou grilovačku, ale tohle byl sprint marnosti.
Afektovaná Katka tomu dala korunu :down: Také jsem čekal, že Martin vytáhne, že RO není Survivor, že OV je jeho součástí a že je to psychicky i fyzicky sakranáročná součást. Prdelatá Terry s tou svou fyzičkou lhala, byla marná bez předstírání. Martina to postavila tak, že nemohla dopadnout jinak než třetí. Škoda, no. Místo gradace dorazil slabý moment.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod Radix » 30 kvě 2018, 22:53

Tak to je konec tohle. Martin se čtrnáct dní někde koupe a pak řekne, jak skvěle čistou hru hrál a že to vlastně byla taktika. :cry: Bohužel chlapi nepřenesli přes srdce, že je ženské převezly a vyházely. Bohužel měl ve finále proti sobě slabé soupeřky, ale překvapilo mě, že Martina s Teri sebraly pět hlasů. Škoda že nebyl v porotě Radim, mohlo to být zajímavější.
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod Lamik.lamity » 30 kvě 2018, 22:55

Tohle bylo jedno z nejubožejších vystoupení na FTC, co jsem viděl. Opravdu ty reakce, respektive odpovědi od soutěžících byly fakt mizerný, zvlášť Terry, která to mohla snad i vyhrát.
Gratulace Martinovi, jak jsem psal minule, mám radost z toho, že nevyhrála holka. (Tento pořad ze mě udělal sexistu, díky RO).
Spoiler!
Ozzy by se neměl dívat, jinak se bude chtít zabít :D
.
Celkově sérii hodnotím rozhodně kladně, obrovský pokrok od té první. Final3 nic extra, ale jinak spokojenost. Pravděpodobně se později rozepíšu více.
P.S. Naprosto úžasný sebestěr Katky při hlasování. Nádhera.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod lacSzlo » 30 kvě 2018, 23:01

Zveřejnila Nova někde hlasování? Tipoval bych:

MARTIN - Dominik, Jarda, Bizon, Zina, Bára?
TERRY - Ondra, Blanka, Mirek?
MARTINA - Katka, Petr?

Mirek btw asi jediný pozitivní překvapení celé kmenovky :idea: jinak se to vlastně celý pomalu ani nedalo poslouchat :vomit:

EDIT: nevermind, už jsem to našel (a netrefil :mrgreen: )

https://novaplus.nova.cz/porad/robinson ... rekvapili/

LOL Zinaaaa :lol: :love:
(?)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod sextant » 30 kvě 2018, 23:15

Za mne tedy spokojenost. Hlavně jsem rád za vzpomínání na vyřazené hráče, které bylo v Survivoru a najednou se na ně zapomnělo. Skutečně výborná záležitost. Videa pro finálovou 3 byla dobrou odměnou.
Grilování soutěžících bylo hodně mírné. Jsem rád, že vyhrál Martin už kvůli tomu, že se ženy holedbaly s ženskou aliancí a nakonec neuspěly. U Martina si jsem jistý, že by sám na ostrově skutečně přežil. Tak mu blahopřeji.
K hodnocení celého RO je ještě vrátím.

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod Megis » 30 kvě 2018, 23:15

A Pevnost Boyard vyhrává zcela zaslouženě Martin! Počkat, tohle má být variace na Survivor? A vyhrál Martin, který tu variaci na Survivor vlastně ani nehrál? A ještě vyzdvihoval, jak hrál férovou hru, když byl vlastně pořád mimo hlavní dění a na místě, kde vlastně ani hrát nemusel a stačilo zdolávat soutěže? Ale Novo, jako fakt, vyberte už do soutěže hráče a ne Mirky Dušíny, Katka to řekla na FTC krásně, škoda, že se našlo jenom 5 jedinců (Zina fakt příjemně překvapila hlasem pro Martinu, teda pokud nezačal psát psacím někdo jiný), kteří nebyli z té čiré čistoty a super fair-play hry unešení. Za mě ohromná kaňka na jinak relativně dobré české verzi, která se od první série posunula kvalitativně dál. Zrušit Ostrov nesmyslů, zlepšit střih a imunity nepodstrkovat tak nápadně (aby tomu člověk aspoň věřil), a ono to půjde. Velké plus za zrušení eliminačních soutěží, v pohodě byla i rozřazovací soutěž do kmenů. Jednotlivé soutěže paráda. Nevadilo mi ani vybrání finalistů porotou.

Ještě ke zbylým dvěma finalistkám - Terry měla prsty ve vypadnutí Dominika schválně? Matně se mi vybavuje něco o tom, jak si sypala popel na hlavu, jak napsala špatné jméno. Schválně vypouštěla soutěže? To jako fakt? A nakonec ještě vynadá porotě za jejich dotazy? Nevím nevím, tohle byla hodně nepovedená FTC z její strany :-?

No a Martina si aspoň na nic nehrála, reálně zhodnotila, že vlastně do finále jenom proplula, ale na FTC působila aspoň přirozeně a hlas bych nakonec dal beztak jí.

Jinak Osobní Top 3: Katka (nejkomplexnější hráčka), Blanka (velké překvapení z herního hlediska), Bizon (sympaťák, ale herně absolutně mimo)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod Survivorfans » 30 kvě 2018, 23:21

Další řada za náma, beru jí sice stále raději jinak než Americkou, ale plusy i mínusy se najdou.

Plusy
Plusem určitě je zlepšení a je vidět, že se Nova trochu snaží. Před sloučením sem "trpěl" a zvažoval, že na to koukat nebudu. Je totiž hodně bídný, abysme čekali na kmenovku cca 3 epizody. Po sloučku se to konečně rozjelo a konečně mě to bavilo (snad i víc než GI), zajímavý že loni to bylo přesně naopak. Nebylo by špatný kdyby to takhle jelo celou sérii a bylo by z toho okolo 20 dílů, což už není tolik.
Hráči - Líbí se mi že většina hráčů se snaží hrát od začátku do konce. Samozřejmě né každej nejlíp, ale snaha tu je.
Soutěže - Hodně velký plus už loni a je dobře, že na tom nešetřej.
Vzpomínání na vyloučené hráče, což mi v USA chybí.

Mínusy
Nova tuhle sérii sama tak trochu zabila už jenom castingem a tím, že hned na začátku je vidět jasný prosazování ženské vítězky - za vše mluví hned jak to moderátor Novotný musel zdůraznit v úplným začátku série ženám.
Nejvíce mě štvalo, že od začátku bylo jasný co se cca stane - po sloučku se spojí lidi z Kalingy s holkama od Manoba a muže jen využijou do počtu.
Casting byl hodně velká bída, hromada svalovců proti dost slabým ženám a poté se divili, že ženy proti nim tolik šli. Uvítal bych více "normálních" chlapů a trochu více schopných žen - účast Ziny sem nikdy nepochopil, u Blanky chápu že po 50 nebude válet jak mladý, ale chtělo by aby nebyla tak marná a automaticky před sloučkem na odstřel.
Exoti typu Karel, Bára nebo Martina sou směšný a člověk se díky nim nebo jejich scénám baví, ale čeho je moc, toho je příliš a později je z toho spíše otrava.
Výhody + zásahy produkce - Hromada zbytečných výhod a nevysvětlení co se stalo s dědičnou imunitou Ziny. Hlavně mi vadilo jak předávali výhodu lidi z OV - je logický, že vyloučení to budou dávat lidem z menšiny a bohužel to dost ovlivnilo hru.
Hodně mě taky štvalo to "ukrytí", který vypadalo že ho našli úplnou náhodou. Bylo hodně nápadný, že jich na začátku měla hromadu Zina a na konci Mirek. Tady bylo jasný komu chce Nova pomoct.
Život v táboře + počet dílů - je mi hodně velkou záhadu proč spali na pláži, když bylo občas vidět že nějaký přístřešek maj. Docela mě překvapuje, že sem musel přemýšlet nad tím jestli nějaký vůbec mají. Když už máme tolik epizod, tak bych určitě uvítal více scény z tábora a přírody než opakující se kecy kolem dokola.
OV který je úplně zbytečnej a akorát zabírá zbytečně čas a mohli by sjednotit název- loni Vyloučení, letos Vyhnanství a najednou myslim Vykoupení.
Vylučuje porota - pokud to jde u top3 jako loni, tak pohoda protože aspoň zmizí marnej hráč. Takhle v top4 se mi to nelíbí, protože to dost mohlo někomu zkazit hru - podobně jako ta novinka s rozděláním ohně v USA.
32 dní mi přijde hodně málo, hlavně oproti loňským 44 a to beru jen naší českou verzi.
Finálová kmenovka byla celkem bída - hlavně ty otázky nebo řeči k nim. Obhajoba Martina taky bída, přitom mohl říct jak se snažil o tu klučičí alianci, zahrání HII.
Navíc podle toho co říkali to bylo sestříhaný a to je pro mě hodně velký mínus. Než ty kecy a zbytečnosti (kecy nebo video z domova) předtím raději uvítám pořádnou finálovou kmenovku.

Vítěze hodnotit nebudu, protože od odchodu Katky bylo jasný že kvalitní nebude a odchodem Mirka, že bude tragickej. Po loňským přijatelným je tohle velký zklamání, ale z tohodle složení finálivý 3 bych psal u těch 2 to samý. Aspoň teda že vítěz je muž. 8)

Pokroky tedy v nečem vidět sou, doufejme že se postupně bude lepšit a mohli bysme se dočkat Survivora/Robinsona za kterýho bychom se nemuseli stydět.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod sextant » 31 kvě 2018, 04:54

Nechci tady opakovat co napsali přede mnou a tak jen něco co zde nezaznělo tedy z mého pohledu.
1) Jako chybu považuji již skutečnost, že bylo 19 hráčů místo 20 a ve kmenech proto nebyl stejný počet žen a mužů. Jak to dopadlo víme, muži z Kalingy vypadávali jeden po druhém.
2)Druhou chybu udělal ukecaný Karel výběrem členů svého kmene kam přetáhl fyzicky slabší hráče (zřejmě aby jej neohrožovali) a tím odsoudil kmen Kalinga k prohrávání soutěží.
3) Jako třetí chybu považuji, že produkce nezasáhla a neprovedla promíchání členů kmenů ve chvíli kdy ve hře bylo 16 hráčů a stejný počet mužů i žen. Tím by se zlomila nadvláda kmene Manobo na straně jedné a určitě by zmizela i Radimova aliance.
4) Čtvrtou chybou byl mocí zaslepený Radim, který sedl Katce na lep a vyhazoval jednoho muže za druhým až ženy získaly převahu. Navíc Radim odstřelil sám sebe a byl vyloučen, ovšem následky jeho neuváženého jednání už nešly napravit.

Psali jste, že Katka se měla stát Robinsonkou. Bohužel nestala. Nedovedla udržet koalici a nakonec vypadla a ani nevěděla jak. Sportovně na to měla ovšem společensky podrazila Bizona naprosto zbytečně.
Z těch tří co se dostali do finále zvítězil Martin oprávněně. Jen mně mrzelo jak se holedbal, že hrál fér a nemusel podvádět a lhát. Jenže to opravdu nemusel, protože vypadl na OV velice brzy a tak jej veškeré taktizování minulo. Ale k jeho cti musím přiznat, že upozorňoval Bizona i Radima na možnou nadvládu žen, kterou si Radim vůbec nepřipouštěl.

Za klad považuji nápadité konstrukce na jednotlivé soutěže z nichž vyjma dvou (udržení váhy a výdrž s nataženou rukou) byly všechny originální.

Věřím, že se dočkáme třetího pokračování Robinsonova ostrova a současně že se produkce poučí z některých chyb a nebude je již opakovat. Vše dobré ať zůstane a hlavně si přeji aby výběr hráčů byl zajímavější než letos.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod cihi » 31 kvě 2018, 05:57

ta Nova bude furt vymyslet hovadiny... aby se za kazdou cenu co nejvic odlisila a neda si pokoj ani v poslednim dile :D proc paneboze pousteli vzkazy blizkych na finalove kmenovce? :D pochopil nekdo tu logiku? tam to za a) vubec nepatri a za b) se mohli videt s blizkymi klidne druhej den po tomto finale na zivo :D

Martina jsem jako viteze absolutne odmital - ale zaverecnou rec mel docela peknou... a potom co predvedla Terry... ktera vynada cele porote za dotazy (WTF? :D) pred hlasovanim (taktika jako prase)... tak me vitez Martin nevadi - ne... ze by to vynadani Terry ovlivnilo viteze (ten byl jasnej tak... ci tak) ale v mych ocich to udelalo Martinovo vitezstvi pravoplatny... za coz jsem koneckoncu i rad

jinak jsem trefil presne pocet hlasu (5-3-2)... jak jsem odhadoval v diskuzi u minule epizody :)

POSTREHY z hlasovani: https://novaplus.nova.cz/porad/robinson ... rekvapili/

1) Bara zase hlasovala egoisticky podle toho... kdo se "dotkl jejiho srdce" :lol: = kdo ji nejvic pohladil ego
2) ukazalo se... ze kdyby Terry nebyla na zaver tak protivna a mela lepsi rec (ikdyz co vymyslet... kdyz nic v podstate nehrala ze?)... tak mohla mit v pohode hlas i od Petra (pak by byla remiza - coz je skoda... protoze v Survivoru jeste nebyla a alespon timto mohlo byt to finale unikatni - pak by pravdepodobne o vitezi rozhodla Martina)
3) Mirek velky plus za svoje hlasovani... on jakoby v te hre uplne vyzral... velka skoda... ze letel... toto by byl nejzaslouzenejsi vitez teto serie

PS: pokud bude nekdy najaka dalsi rada - JE NUTNOST ZRUSIT OSTROV VYKOUPENI (zbytecnosti) !!! - Martin jako vitez je sam o sobe nejhorsi moznou reklamou na tento paskvil

Spoiler!
PS2: na videu z "Robinson party" mluvil Marek (vitez 1. serie) o tom... ze byl primo clenem stabu 2. serie - podle toho to taky vypadalo... takze jenom diky nemu se to posunulo k lepsimu (od Novy to byl asi nejlepsi tah... co mohla udelat)... verim ze 3. serii by mohl posunout jeste na lepsi level
Naposledy upravil(a) ItalianManiac dne 04 čer 2018, 23:08, celkem upraveno 1 x.
Důvod: spoiler k 1. řadě RO

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod sextant » 31 kvě 2018, 10:16

Podle mého názoru jen ostrov vykoupení udělala Nova proto, aby vyloučený hráč nemusel ihned odjet domů a užil si pobyt déle. Přeci jen doprava a pobyt tak daleko nebyl zadarmo a tak asi chtěli vyřazeného hráče nějak odměnit. Ovšem odměnit vyloučeného hráče mohli nějakým pobytem v letovisku a nemuseli jej trápit možností návratu. Správně to vystihl Jenda, který prohlásil že přijel hrát sociální hru a ne trpět někde na ostrově a doufat, že přehraje všechny spoluhráče.
Ostrov vykoupení známe i ze Survivoru a vrací skutečně jednoho hráče zpět do hry, ale i tam od této praktiky ustoupili. Prostě hráč je vyloučen tak odjeď domů a po sloučení se stáváš členem poroty.
Mrzelo mně, že Nova nenatočila s členy poroty medailonky (Ponderosu), kde mohli vyjádřit svoje postřehy ze hry i názor na jednotlivé spoluhráče. Co bych ještě uvítal by byl nějaký druh Reunionu, tedy setkání všech hráčů po odvysílání celé serie a stručné vyjádření hráčů jak byla jejich hra přijata doma a jak na ně reagovali fanoušci.

Yaka
Příspěvky: 35
Registrován: 13 led 2017, 16:52

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod Yaka » 31 kvě 2018, 11:16

No sedl jsem k tomu večer v očekávání, že si poslechnu zajímavé dotazy a ještě lepší odpovědi. Čekal jsem hodně - ale co se tam dělo jsem opravdu nečekal:( Předem nutno přiznat, že bůh ví - zda to není chybou střihu, ale spíš je to bohužel tak, že s tou hrůzou toho hoši z Novy v rámci přípravy pořadu moc udělat nemohli.

Že se finálová kmenová rada zvrhne v soutěž o nejdelbilnější odpověď a obhajobu toho, proč mám vyhrát, i když si to vůbec nezasloužím jsem fakt nečekal.
- i překvapené (někdy až šokované) obličeje porotců občas jasně naznačovali, že s tím očekáváním jsem v tom nebyl sám

Martin
- mohl použít cokoliv, vyhrávání v soutěžích, snahu o narušení ženské aliance před svým vyloučením, výhru v nejdůležitější soutěži celé řady kdy se dostal přímo do finále, fungování v táboře, mohl klidně napadnout Martinu i Terku za to, jak hrozně moc byly nulové....
A místo toho jsme se dočkali keců na téma boje mezi životem a smrtí a vykoupení? Kolik mu je proboha...

Martina
- tam jsem jako čekal, že bude tragická to jo, protože nejen, že ta nemohla použít asi žádný argumenty ve svůj prospěch, ale fakt jsem nečekal, že ve své závěrečné řeči řekne, že všichni porotci hráli lepší hru než ona, že ona nedělala žádné těžké ani taktické kroky, že všichni soutěžili lépe než ona a proto ona sedí ve final 3 a oni ne
Jako aby se jeden z finalistů sám svojí poslední minutou v celé soutěže degradoval na úroveň nejhoršího jedince, který tam sedí to jsme asi ještě nezažili v žádné ze sérií originálu. Hlas Katky v její prospěch jen dokreslil moji představu o tom, že teda ani v Katce jsme se dvakrát nespletli co se strategie týče.... Ono možná skutečně nebylo co do těch dílů dávat, když tahle dvojka prostě sama stejně nic nevymyslela nikdy.

Terry
- nakonec jsem si myslel, že když fakt bude mít dobré odpovědi a řeč, že vyhraje. Byla tam celou dobu, vyhodila Mirka, v soutěžích taky nebyla nejmarnější a hlavně se nabízel prostě ten jeden základní argument... Já jsem Vás všechny fakt přežila, přehrála a přelstila a Martin se jen válel na ostrově vykoupení a pak se sem shodou náhod dostal na poslední dva dny, fakt je pro Vás fér = aby vyhrál??? To opravdu chcete nechat vyhrát někoho, kdo poslední dva týdny nebyl na kmenové radě, kdo Vás nemusel vyhazovat, kdo s Vámi nesoutěžil o individuální imunity, kdo se s Vámi nemusel domlouvat na tom - koho vyhodíme? = tohle kdyby řekla, tak prostě podle mě dostala ty hlasy a bylo jasno.

Místo toho jsem šel do kolen a ona je jednoznačně největší zklamání finálové kmenové rady. Uraženecký výraz od první chvíle, nasraná snad na všechny a na všechno, odpovědi chaotické mnohdy až mimo mísu a co mě teda totálně rozseklo byla reakce na dotaz, proč by se měla stát ona robinsonem?
Jako vážně odpověděla, že proto, že bude nejmladší vítěz???:D:D:D ten obličej toho kdo se jí ptal (tuším blanka nebo Katka nevím je to jedno) z něj úplně byl vidět ten šok a JAKO VÁŽNĚ?????

No díky těm třem finále téhle řady prostě eine grose katastrofe. Škoda, Nově patří palec nahoru za spoustu pozitivních změn ať už jsme to tady kritizovali jak jsme chtěli. Soutěže super letos, moderátor taky, výrazně ubylo spoilerů v ukázkách i když pořád je na čem pracovat že:)) Ostrov zbytečností klidně zůstat může, ale musí se s ním jinak pracovat, musí být častější soutěže mezi dvěma lidmi a zůstávat má jen jeden nikoliv 4 najednou. Vracet do hry se může klidně 2x za dobu po sloučení kmenů a hlavně, poslední navrátivší se musí vrátit ráno před konáním soutěže o imunitu tak, aby už byl aktivním účastníkem večerní rady. Podle mě tuto sérii měli ti skuteční hráči opravdu šanci vyhrát a je jejich chyba, že se tak nestalo (Radim, Katka a i mnou neoblíbená Blanka). Casting, imunity ani nic dalšího v průběhu hry už bych nehodnotil, jsou to věci, které když vymizí tak tu budou zase jiné věci, které nám budou vadit.

Jediný zasloužený vítěz téhle série byl Mirek, který přežil ženskou alianci a s vypětím všech sil a někdy i štěstím se doplazil skoro až do konce. Navíc těch posledních deset dnů se fakt vytáhnul jak herně tak strategicky. Nikdy bych nevěřil, že to řeknu - ale fakt zlatej Marek a závěr loňské série včetně finálové rady oproti těm třem, co tam seděli včera...

Heinz
Příspěvky: 21
Registrován: 06 bře 2018, 09:05

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod Heinz » 31 kvě 2018, 11:44

Nevím, no, nemám to tak nakoukané, ale tahle hra nutně vede k tomu, že se do finále dostane spíš křoví než silní hráči. A teď se stalo prostě jen to, že hráči seděli všichni v porotě a křoví ve finálové radě. Martina to zhodnotila vlastně správně. Kdokoli se jakkoli ukázal, ihned byl sejmut. Vždyť jediná šance je nakonec fakt ten Boyard - vyhrát všechny imunity, protože jinak vás slabší vykoušou, a to klidně i spojenci. Silnější, schopnější i charakternější jsou tu opravdu v nevýhodě, kterou nevykompenzuje jedna imunita. Nejlepší je být křoví silnějšího a toho pak sejmout, případně volný hlas s nulovou možností vyhrát imunitu. Nikoho moc ne*rat, nic nevyhrát, nic neorganizovat.

Espoir
Příspěvky: 4
Registrován: 01 kvě 2014, 11:15

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod Espoir » 31 kvě 2018, 11:53

I když je Martin sympaťák a výhru mu přeju, jako s vítězem s ním spokojená nejsem. Kdyby produkce nezařadila do hry ostrov vykoupení, byl by už dávno v porotě a nebo by musel sám tvořit aliance a dělat podrazy, proti kterým se tak vyhraňoval. Udržet se dva týdny na OV tím, že si vedl dobře v soutěžích, a nemuset taktizovat s ostatními, to se mu to potom chlubí čestnou hrou.
Podle mého měla z této trojky vyhrát Terry, ta si to bohužel sama zazdila naprosto tragickým přístupem a odpověďmi. Martina taky hrůza. To je další věc, co Martinovi dost nahrávala do karet; měl proti sobě soupeřky, co se neuměly obhájit a ve finále si samy podkopaly nohy. Zajímavější by bylo, kdyby se na konci utkal s Mirkem (který by si i přes podstrkování výhod produkcí asi zasloužil výhru nejvíc) nebo třeba i s Blankou, kterou sice fakt nemusím, ale věřím, že by si své kroky ve hře dokázala obhájit lépe.
Ze zajímavých hráčů bych ještě zmínila Katku (která si sama zkazila hru vyřazením Bizona a kvůli tomu by nevyhrála, ani kdyby se dostala do konce) a Radima (strategicky hrál dobře, ale příliš agresivně, porota by jeho hru na konci určitě neocenila... a nakonec ho vyřadilo vlastní ego). V další sérii RO prosím vynechat OV a zařadit do castu méně hráčů, kteří tolik opovrhují taktizováním a podrazy = tedy tím, co pro diváka dělá tuhle hru zajímavou!

Yaka
Příspěvky: 35
Registrován: 13 led 2017, 16:52

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod Yaka » 31 kvě 2018, 12:53

Heinz - nutně nevede. Důkazem toho je právě originál soutěže. Podle mě skoro v 80% finálových kmenových rad tam vždycky sedí minimálně jeden ze silných hráčů série, kteří si to fakt zaslouží. Dokonce bych řekl, že ve více než 50% případů od chvíle, kdy se zavedli 3 lidi do finále, tak jsou tam 2 tihle silní hráči. Tzv loosers final council je naprosté minimum.

Jak krásná mohla být finálová rada ve chvíli, kdyby tam seděla Blanka/Katka, Radim a Mirek. Poslední soutěže o imunitu vždy hrají významnou roli, ale skoro nikdy nejsou tím rozhodujícím faktorem. Skoro nikdo nedokázal vyhrát historicky posledních 5-7 soutěží o imunitu za sebou tak, aby byl prostě na pohodu krytej až do finálové rady. Férově za skutečnou hru měl vyhrát Mirek, bohužel Zina ho neočekávaně sfoukla... Možná jí měl na rovinu nabídnout jistotu ve finálový trojce a vyšlo by to, ale to už se teď těžko hodnotí... Pravda je, že ať hraješ sebelépe tak prostě ty poslední dvě vyřazování jsou hodně o štěstí a náhodě, jak se povede soutěž. To je takový faktor nejistoty, který tam bude vždycky, protože hlasování mezi 4ma lidma když si jasnej favorit je vždy tak trochu za trest...

Heinz
Příspěvky: 21
Registrován: 06 bře 2018, 09:05

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod Heinz » 31 kvě 2018, 13:18

Myslím, že tebou navrhovaná finálová rada je kapku nereálná. To by se ti silní, místo likvidace mezi sebou, museli dohodnout na likvidaci slabších, včetně svého vlastního supportu. Jenže zrovna Katka jela čistě hru na podrážení silných spojenců, Radim by asi volil stejnou strategii a Mirek měl zatracenou kliku. A je pravda, že jemu jsem to přál nejvíc. Hlavně za schopnost své tahy nedat dopředu znát. Nevyslepičil skrytou imunitu a zahrál ji výborně. Dámy netušily, která bije (asi neumí počítat).

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod cihi » 31 kvě 2018, 17:21

sextant píše:Podle mého názoru jen ostrov vykoupení udělala Nova proto, aby vyloučený hráč nemusel ihned odjet domů a užil si pobyt déle. Přeci jen doprava a pobyt tak daleko nebyl zadarmo a tak asi chtěli vyřazeného hráče nějak odměnit. Ovšem odměnit vyloučeného hráče mohli nějakým pobytem v letovisku a nemuseli jej trápit možností návratu. Správně to vystihl Jenda, který prohlásil že přijel hrát sociální hru a ne trpět někde na ostrově a doufat, že přehraje všechny spoluhráče.
Ostrov vykoupení známe i ze Survivoru a vrací skutečně jednoho hráče zpět do hry, ale i tam od této praktiky ustoupili. Prostě hráč je vyloučen tak odjeď domů a po sloučení se stáváš členem poroty.
Mrzelo mně, že Nova nenatočila s členy poroty medailonky (Ponderosu), kde mohli vyjádřit svoje postřehy ze hry i názor na jednotlivé spoluhráče. Co bych ještě uvítal by byl nějaký druh Reunionu, tedy setkání všech hráčů po odvysílání celé serie a stručné vyjádření hráčů jak byla jejich hra přijata doma a jak na ně reagovali fanoušci.


"reunion" byl v podstate na Morgan lodi... kde byla party Robinsonu (jako minulej rok)... kam mohli prijit i fanousci... kde se sledovalo finale... davali z toho asi 40 minutovy video na jejich Facebook... mluvil tam Martin... Katka... Radim... casto i opilej Jenda - takze to pro me splnilo "reunion" - byl to vlastne takovej reunion po Cesku - za me docela v pohode

Heinz píše:Nevím, no, nemám to tak nakoukané, ale tahle hra nutně vede k tomu, že se do finále dostane spíš křoví než silní hráči. A teď se stalo prostě jen to, že hráči seděli všichni v porotě a křoví ve finálové radě. Martina to zhodnotila vlastně správně. Kdokoli se jakkoli ukázal, ihned byl sejmut. Vždyť jediná šance je nakonec fakt ten Boyard - vyhrát všechny imunity, protože jinak vás slabší vykoušou, a to klidně i spojenci. Silnější, schopnější i charakternější jsou tu opravdu v nevýhodě, kterou nevykompenzuje jedna imunita. Nejlepší je být křoví silnějšího a toho pak sejmout, případně volný hlas s nulovou možností vyhrát imunitu. Nikoho moc ne*rat, nic nevyhrát, nic neorganizovat.


v tom je prave to nejvetsi kouzlo teto hry (nebo spis puvodniho Survivoru)! - musis byt dobrej ve fyzickych soutezich... byt dobrej po takticke strance... pri vylucovani nenasr*t porotce... abys vyhral tuto hru... ale zase nebyt moc dobrej v soutezich... nevycnivat jako velkej taktik a pri tom tvrde vylucovat ostatni... aby ses vubec dostal na konec - pointa teto hry je v dokonalym balancovani

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod sextant » 31 kvě 2018, 17:58

Ještě k závěrečnému vyřazování bych dodal pár postřehů.
Zina udělala sice velký tah vyžazením Mirka, ale zároveň si zavřela cestu do finálové trojice. Kdyby byla s Mirkem zůstala, tak mohli vyřadit Martinu a pak i Terrku a ve finále by byli Mirek, Martin a Zina. Určitě Mirek by si byl zasloužil titul Robinsona víc než Martin a věřím, že by se dokázal i lépe obhájit.
Čemu se divím je sktečnost, že si žádný ze soutěžícíh nepřehrál alespoň jednu celou serii Survivoru, aby věděl jak se dělá strategie, jaké kvality má mít vítěz i jak se sestavují koalice a jak udržet jejich soudržnost. Snad jedině Radim měl nějaké povědomí ovšem ten vše přehnal a nakonec vykopl sám sebe.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod cihi » 31 kvě 2018, 18:11

sextant píše:Čemu se divím je sktečnost, že si žádný ze soutěžícíh nepřehrál alespoň jednu celou serii Survivoru, aby věděl jak se dělá strategie, jaké kvality má mít vítěz i jak se sestavují koalice a jak udržet jejich soudržnost. Snad jedině Radim měl nějaké povědomí ovšem ten vše přehnal a nakonec vykopl sám sebe.


tak podle vyjadreni behem hry a ted po hre - minimalne jednu serii Survivora videli:

Radim
Katka
Jenda
Blanka

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod Survivorfans » 31 kvě 2018, 18:43

Yaka píše:Casting, imunity ani nic dalšího v průběhu hry už bych nehodnotil, jsou to věci, které když vymizí tak tu budou zase jiné věci, které nám budou vadit.

Nikdy bych nevěřil, že to řeknu - ale fakt zlatej Marek a závěr loňské série včetně finálové rady oproti těm třem, co tam seděli včera...


Ano najdou se věci které vadí, ale casting hodně ovlivnil průběh týhle hry - kdyby tam nebyli samý namakanci co neuznávají stratégy, tak by porota a vítěz hned vypadal úplně jinak. To že se ženy a slabý proti nim spojili bylo logický a hodně to ovlivnilo průběh hry, který byl hodně snadno předvídatelnej.
Imunity by podle mě nikomu nevadili, ale spíš vadí to ukrytí, který působí jak když imunitu daný soutěžící vůbec nehledá a náhodou to najde při procházce. Navíc je jasně vidět komu chce produkce pomoct - na začátku Zina, po sloučku Mirek.

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod Megis » 31 kvě 2018, 23:21

Opravdu se zkuste někteří zamyslet nad tím, že spoilery z US Survivoru nepatří do topicu o Robinsonově ostrově, dovedu si docela reálně představit, že někdo začíná právě Robinsonovým ostrovem, US série nikdy neviděl a tady narazí pomalu na popsání jednotlivých epizod US Survivoru. Díky ;)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod sextant » 31 kvě 2018, 23:23

Děkuji cihi za doplnění mého příspěvku o jména soutěžících kteří Survivor viděli a tedy mohli vycházet ze zkušeností z originálu.
Je velká škoda, že svoje nabyté vědomosti správně nevyužili.
Radim - začal dobře a nakonec vše přehnal, nebyl schopen operativně měnit koalici a nakonec se sám vyřadil
Jenda - neměl ani co ukázat protože vypadl jako první
Katka - snažila se, ale nedokázala spojit alianci s muži.
Blanka - snažilla se o ženskou alianci, ale nakonec jí měly plné zuby i členky její aliance a tak skončila v porotě
No a ostatní tedy o originálu nevěděli nic.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod sextant » 31 kvě 2018, 23:29

Megis
Robinsonův ostrov je odnoží US Survivoru a proto je na místě porovnávat odnož s originálem. To, že někdo nezná originál má možnost napravit protože je možné si stáhnout všechny díly Survivoru v sekci tohoto serveru. Nemůžeš očekávat, že v poměrně odborném hodnocení bude někdo brát ohled na začátečníky.

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod Megis » 31 kvě 2018, 23:30

Katka hrála naopak dost dobře, vedla Kalingu, ale zároveň měla pod palcem i ženskou alianci a celkově nejlepší přehled o hře. Vypadla jenom díky nešťastné aukci, kde vlastně ani chybu neudělala, přece když moderátor oznámí, že se přihazuje na výhodu do další fáze soutěže, je logické, že nabídnu všechny peníze, aby ji nezískal ten, koho chci vyhodit. Nemohla vědět, že se tam skrývá takový nesmysl (opravdu jsem zvědavý, co bude radit příští sezónu Martin onomu nešťastníkovi :D ) . Že se pak dražila nápověda ke skryté imunitě a !imunita!, to prostě nemohla ovlivnit, i kdyby se roztrhla. No a nakonec vypadla až na zahranou skrytou imunitu, na kterou dojelo už hodně dobrých hráčů.


Zpět na „Robinsonův ostrov II. (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti