Robinsonův ostrov II - EP34

2018 - TV Nova
Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod Megis » 31 kvě 2018, 23:40

sextant píše:Megis
Robinsonův ostrov je odnoží US Survivoru a proto je na místě porovnávat odnož s originálem. To, že někdo nezná originál má možnost napravit protože je možné si stáhnout všechny díly Survivoru v sekci tohoto serveru. Nemůžeš očekávat, že v poměrně odborném hodnocení bude někdo brát ohled na začátečníky.


Tohle snad nemyslíš vážně, že ne? Vaše "poměrně odborné hodnocení" jde dělat i bez toho, abyste tady veřejně spoilerovali (kdo, kdy a kolik vyhrál soutěží ve své řadě) jinou odnož Survivoru. Být začátečníkem, tak ti opravdu hodně poděkuju, žes mi zkazil zkazil sledování pro mě vlastně nové show, ke které jsem se dostal.

Yaka
Příspěvky: 35
Registrován: 13 led 2017, 16:52

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod Yaka » 01 čer 2018, 08:18

Megis promiň, ale je to tak jak je napsáno. Hodnotíme RO právě s originálem a když už vedeme debatu na téma jak je či není nutné vyhrávat poslední soutěže je prostě normální, že sem někdo hodí přímo realitu z toho s čím to srovnáváme což je originál. Zároveň nevím jak moc lze považovat za spoiler něco, co se reálně odehrávalo před 5-10 lety...

Survfan
- souhlasím s tím, že poslední 2-3 soutěže jsou zásadní a myslím si, že tam se právě láme jeden ze základních faktorů hry a to je "přehrát", nejde o to totiž přehrát za každou cenu, ale přehrát ve správnou chvíli a ta chvíle nastává přesně řekněme ve finálové pětce cca +-, protože pokud je někdo sociálně fakt silný a dobrý hráč, tak mezi pěti lidma už všichni tuší, že pokud dojde do finále tak proti němu nemají šanci. Svým způsobem na to v RO dojel Mirek, protože kdyby do finále došel = tak prostě s 95% jistotou vyhrál a bylo by to oprávněně. Proto ho holky velmi správně chtěly vyhodit a Zina si neuvědomila, jakou dělá chybu, když ho píše = mohla být třetí a ne čtvrtá.

K tomu co jsi uvedl, hráči jako Colby, Ozzy atd.. jsou sami o sobě více méně úkazem, který se opakuje velmi zřídka. Jsou extrémně šikovní, ve svých prvních sériích hodně oblíbení a i z nich málokdo tu svou premiérovou sérii vyhraje, protože prostě ve chvíli, kdy jednou jedinkrát nevyhrají imunitu a nemají HI tak jdou. Konkrétně chudák Ozzy je toho krásným příkladem, kdy i jeho anabáze s ostrovem vykoupení byla taková, že mi ho bylo skoro až líto kluka. Jako protiklad pak můžeme dát třeba Russla, který byl podle mě super v každé sérii, ve které se objevil, nezářil nějak extrémně v soutěžích jako dva výše uvedení, ovšem společně s Boston Robem jsou to jednoznačně sociálně jedni z nejlepších hráčů ze všech sérií.

A k tomu castingu - je to podle mě těžký odhadnout, jak se budou lidi chovat až je tam hodíte před kamery jen s rýží. Pravdou je, že nasvalence tam asi budeme vídat vždy v nějakém zastoupení, stejně jako ty divné vychrtlé slečny s vizáží a mozkem modelek. V dnešní pochybné době tam zároveň asi i vždycky bude nějaká trhlá feministka a gay (Ondra byl supr v téhle sérii a jako jeden z mála hodnotil skutečnou hru). Kdybychom tu měli víc černochů tak ho tam máme taky jistě:)) Je to prostě dneska pro média nutnost být korektní na všechny strany.

Lidi v telce nechtějí koukat na 20 průměrných oplácaných jedinců za to bych Novu nějak nepeskoval. Navíc jde o první skutečné série téhle soutěže v ČR, které mají nějakou úroveň díky bohu. Bůh ví - třeba v dalších sériích se dočkáme i trochu větší odvahy právě v rámci castingů, kde nebude kladen důraz až tak na to jak Ti lidé vypadají, ale jak se chovají a s čím do té soutěže chtějí jít. Já třeba za sebe považuju za chybu pouštět do té soutěže lidi jako byla Martina nebo i Zina a Bára, které pak 30 dní při rozhovorech neustále opakují, že vlastně vyhrát nepřišly, protože se většinou jdou jen zúčastnit nebo v případě Báry že jí to tam nebaví. Prostě vyhrát by měl chtít každej kdo tam jde. I to je motivace, která tam pak u některých lidí chybí hned od začátku. Pěkný příklad byla Blanka, do které by to při prvním díle nikdo neřekl a sociálně prostě nakonec defakto donutila holky tu alianci udělat tím, že jim do těch hlav vymluvila díru a podařilo se jí to.

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod Masarka14 » 01 čer 2018, 08:46

Opravdu je tak složitý dát ty informace o starších sériích do spoileru? Chápu rozhořčení Megise, kdybych teď začínal se Suvivorem, tak bych fakt nebyl šťastnej.
Spoiler!
Stačí jedno kliknutí
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod Lamik.lamity » 01 čer 2018, 09:07

Souhlasím s Masařkou a Megis. Robinsonův ostrov je jedinečná příležitost nalákat fanoušky k Survivoru. Však tu od toho máme sekce jako "Volná diskuze" nebo "Spoilery", proč nezaložit téma v některého z těchto a diskutovat tam? Tady to opravdu není vhodné...
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod sextant » 01 čer 2018, 10:11

Megis
Svoje vyjádření k Tobě jsem myslel smrtelně vážně. RO je skutečně odnoží Survivoru a proto je s ním porovnáván. Ostatně u většiny diskutujících čteš které Survivory US se jim líbily a jací hráči těchto sérii.
To, že píšeš, že jsi začátečník mně překvapuje. Máš uvedeno, že jsi členem serveru od roku 2014 a to na začátečníka nevypadá. Je zde dosti nových členů, kteří jen o tomto serveru nevěděli a při tom jsou dlouholetými fanoušky US Survivoru.
Pokud Ti však tato diskuse nic nepřináší, tak ji nemusíš číst. Jak psal podne mnou Lamik.lamity založte si vlastní volnou diskusi a je po problému. Já když přijdu do určité již probíhající odborné diskuze tak se musím přizpůsobit a neočekávám, že stávající osazenstvo se bude přizpůsobovat mně. No a pokud moje odborné znalosti na takovou diskuzi nestačí tak tiše odejdu nebo se dovzdělám, abych mohl přispět svojí trochou do mlýna.

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod Megis » 01 čer 2018, 10:51

Já US série viděl všechny, o mě nejde ;) Jinak se k tobě nehodlám dál vyjadřovat, nemá to smysl :-|

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod Survivorfans » 01 čer 2018, 17:03

Robinsonův Ostrov podle mě málokoho novýho naláká, ale spíš odradí. Co vím podle reakce kamarádů nebo 1 člena rodiny, tak se rádi mrknou ale rozhodně nikoho nenalákal tak moc, aby si vyhledával a stahoval Americkou verzi. Důvod je to protahování a né pro každýho to je taková pecka, že musí vidět tolik sérií, jako my diskutující tady.
Navíc je tam výpis z minima sérií, pochybuju že si nováček vzpomene na to jak u 13. nebo 34. série nějakej soutěžící vyhrál tolik soutěží. Pokud by tedy začínal od 1.série.

Pokud to adminům vadí, můžou mi to do toho spoileru dát nebo mi napsat, abych to tam sám dal.


Yaka - Souhlasím s tebou, jen ten Russell vážně nepatří k hráčům, kteří měli nejlepší sociální hru :mrgreen: . Russell je spíš odstrašující případ jak sociálně hru nehrát. Jinak ho ale uznávám a jeho hra se mi líbí, i když bych taky našel mínusy, ale to sem nepatří.
K těmhle 2 hráčům řadím já ještě Tonyho a z žen Kim Spradlin nebo Parvati.

Casting - Tady se spíše jedná o to, že tam dají takovýhle lidi a ty neuznávají stratégy a někoho kdo třeba jen 1x zradil. Proto potom vítěz nemůže být kvalitní. Já bych třeba rozhodně uvítal více obyčejných chlapů než nějaký namakance z posiloven. V 1.sérii to bez toho šlo a bylo tam dost lidí co nebyli marný, přitom nebyli od pohledu silný a dokázali uznat dobrou hru - David, Tereza, Nika nebo Radovan (nejsem si ale jistej jestli si Markovo hry vážil).
Jinak celkem souhlas.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod sextant » 01 čer 2018, 19:15

Opravdu nechápu koho se Mergis tady zastává. Je zajímavé, že začátečníků bylo v diskuzi několik a právě oni měli velice odborné a fundované příspěvky. Nehodlám se tím dále zaobírat, ale vždy by se měl ozvat ten koho se to týká a ne aby někdo mluvil za jiného kdo nějaké ohledy zjevně vůbec nepotřebuje.

Pokud by něco mohlo nalákat nové fanoušky Survivoru tak by to byly další originální díly dabované česky a vysílané na některé TV stanici.
O RO jsem diskutoval s kamarádem, který originální Survivor nezná. Oznámil, že na další vydání RO se už dívat nebude, protože mu vadí intriky a podvádění. V jeho pojetí by se jednalo o sportovní klání kde by vypadl vždy poslední v soutěži. Ač na kritiku filmů se obvykle shodnem v tomto případě jsme si ponechali každý svůj názor.

Při prohlížení FB stránek RO jsem zaznamenal pouze jednu diskutující co měla zájem o originální US Survivor. Dal jsem jí odkaz na tento server a je jen otázkou zda se přihlásila.

Mám dotazy:
Je někde možné najít náhražku Reunionu na facebooku? Zkoušel jsem najít, ale neúspěšně.
Naposledy upravil(a) ItalianManiac dne 04 čer 2018, 23:22, celkem upraveno 3 x.
Důvod: sloučení příspěvků

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod cypher.eu » 03 čer 2018, 13:46

sextante, je velký problém kliknout na tlačítko "Upravit příspěvek" a napsat všechny ty svoje dojmy do jednoho? Zlatý časy milana, kterej za tohle dával minimálně varování... S těmi spoilery ale s tebou spíše souhlasím, pochybuju, že sem chodí někdo, kdo Surva nezná a zkazíme mu tím zábavu, ale mám rád nějaký systém a pravidla a proto v odstavci níže to tlačítko použiju.

K této řadě Robinsona - jsem velice rád, že vyhrál Martin a je mi jedno, že se tam dostal přes Ostrov Vykoupení, vzpomeňme ostatně na
Spoiler!
S23 kde by bývaly statisíce fanoušků prožívali orgasmus, kdyby se Ozzy dostal do finále stejnou cestou
, navíc mě od začátku do konce (i když jsem neviděl zdaleka všechny epizody) velice iritovala ženská aliance a pindy o tom, jak to musí hlavně stůj co stůj vyhrát žena, asi že dle názoru soutěžících, co to protěžovaly, žijeme ve velmi šovinistické společnosti...?!? :shock:

Hrozně rád bych si s podobně smýšlející ženou na tohle téma popovídal, v čem přesně jsou tady, v ČR, v srdci Evropy, ženy utiskovány nebo čím trpí... Zavedl bych nějaký výměnný program, kde by si takováto česká žena zajela na měsíc třeba do Saudské Arábie a zkusila si život tam, jsem bytostně přesvědčený o tom, že by názor na situaci v naší zemi velice rychle změnila a vážila si rovnoprávnosti, která tu je a existuje. A hlavně doufám, že když už na mě někdo zareaguje, tak nebude zkoušet ten dávno ohraný platový argument - to existovalo možná tak 10 let zpátky ;)

Celkově je pro mě tahle řada na úrovni jedničky, není ani lepší, ani horší, tzn zaslouženě pod těch 50% na čsfd. Slabý cast, minimální zlepšení moderátora, nesmyslné kroky produkce ve smyslu výhody či pravidla, celkově je to spíš chaos než nějaká jasně strukturovaná hra s pevně danými pravidly. Na české poměry je to ok a asi to splňuje nějaké normy sledovanosti, ale nějaký závratný počet řad tomu do budoucna nedávám.
Završením Survivora měla být 40. řada

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod sextant » 03 čer 2018, 23:21

cypher.eu
Netušil jsem, že tolik vadí když tu mám několik příspěvků za sebou, ale děkuji za upozornění, příště je sloučím do jednoho velkého příspěvku. Pokusil jsem se o to nyní, ale zase nevím jak smazat příspěvek. A jsme zase tam kde jsme byli.
Nesouhlasím s Tebou, že RO 2 byl na úrovni jedničky. Já pozoroval znatelné zlepšení v soutěžích a jejich originalitě. Co se týče roztahanosti epizod tak ta byla špatná do sloučení, pak naopak už epizody nabraly na rychlosti. Co se týče výběru soutěžících tak tam si nevybereš. Ostatně ani Američani nemají vždy šťastnou ruku a to jistě mají širší záběr výběru a navíc jejich soutěžící hru znají. Zda bude RO3 není jisté protože Nova pozastavila casting a spíš se chce věnovat Superstar.

K té ženské alianci ta vzniknout ani nemohla, protože ty holky šly jedna hot a druhá čehý. Ty ženy se pomalu neshodly ani na tom koho chtějí vyřadit a to měly převahu. Podle mně měla na vítězství ženy zájem Nova, ale to si měly vybrat jiné bojovnice než to co tam poslaly.

Děkuji ItalianManiac za sjednocení mých příspěvků. Zkoušel jsem to sám, ale nešlo mi smazat zbytečné příspěvky.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod lacSzlo » 05 čer 2018, 20:18

Tak jsem si to letmo projel ještě jednou a co k tomu dodat, je to hodně smutné, když se z finále vyklube nejhorší epizoda celé série a na vině v tomhle případě není jen vítězství Martina (kterému jsem to fakt těžce nepřál), ale celkový průběh epizody. RoP natahované a bez nových záběrů nebo proslov od vypadnutých, všem (vlastně ani ne všem) tam šlehli nějakou starou zpověď a tím to haslo. To by ještě šlo. Zabila to až finálová kmenovka, kde výkony celé finálové trojice byly pomalu na přesdržku:
- Martin furt dokola opakoval jednu a tu samou naučenou repliku o tom, jak hrál jinak a vlastně o to tvrdějc si to musel vybojovat (přitom soutěže na OV byly dělané tak, aby v nich případně měla aspoň minimální šanci i Zina, navíc byly jenom 4, a když to člověk přirovná k počtu soutěží o imunitu, kterýma si musely ty dvě holky projít v hlavní hře, sakra to hapruje... dalo by se akorát říct, že musel zabojovat v té úplně poslední soutěži při střílení na terč.... dokud teda člověku nedojde, že pak o vypadlíkovi hlasovala porota a Martin vlastně ani vyhrát nemusel, i tak by v tom finále asi na 99% dřepěl).
- Terry působila těžce arogantně a sice je fajn, když si člověk stojí za svojí hrou, ale obhájit se jí moc nepovedlo a ještě na konci v podstatě pošle porotce do prdele, protože jí pokládají nevhodné otázky? To jí jako nedošlo, že by těm lidem měla lézt alespoň trošku taky do zadku, když od nich chce hlasy?
- Martina se v podstatě shodila, kde mohla, uznala každou chybu, co udělala (třeba jak to posrala, když vyhodila Báru místo Mirka), a vůbec celkově vyzněla hrozně pateticky, no hrůza (i když od ní jsem snad ani lepší obhajobu nečekal :D )

Série jako taková mi přijde jako obrovský pokrok oproti první řadě - mnohem lepší cast, lepší soutěže, na konci to pěkně gradovalo (a ne naopak), ne až tolik pitomých výhod pro hráče (jo, sem tam nějakej steal vote, ale pořád by se ještě dalo říct, že toho bylo tak nějak v rámci mezí). Opravdu minimálně ve srovnání s Ghost Islandem mi RO2 vychází hodně pozitivně a překvapivě, kdybych někdy dostal na Survivor chuť, bych už po letošku asi neváhal a šel radši do RO než k Probstovi (i když nejlákavější je teď přeci jen pořád ještě ta Austrálie :D ).

Hodnocení castu:
19. Jenda - příšerně zeditovaný 1st boot, vím o něm houby, prostor měl pořádně tak v 1 epizodě (z 8, ve kterých se objevil), ale podle původních interview jsme se u něj vyhnuli Markovi 2.0, což - díkybohu za to
18. Jarda - působil jako fajn týpek z toho mála prostoru, co dostal, nejvíc byl vidět po přeřazení do Kalingy, kde v podstatě odmítal navázat jakékoliv nové vztahy, tak moc byl zalezlý v zadku Dominikovi, takže zbytečný a zároveň k tomu i dost nudný hráč
17. Dominik - pro mě osobně padouch série v tom slova smyslu, že mě tam sral nejvíc ze všech, naštěstí se ho Kalinga dokázala zbavit v tu nejlepší možnou chvíli (= hned, jak to šlo), přišel mi zbytečně namyšlený, egoistický a vůbec mi lezl šíleně na nervy, jako kdyby si za svoje vůdcovství zasloužil nějaké spešl výhody (jako třeba bez odporu pustit do finále) - na druhou stranu, co by byla série bez někoho, kdo by člověka sral, Dominik nakonec dopadl dost neslavně (= přesně tak, jak jsem doufal, že dopadne), takže jsem za jeho přínos hře asi i docela rád (i když fakt, že nakonec vyhrál někdo z jeho chlapácké Manobo crew to trochu kazí)
16. Martin - sympaťák to je, což o to, a velký, takže jako vítěz přijatelnější než Marek (kvůli kterému se nedala první řada v podstatě dokoukat), ale pořád teda žádná sláva. Trochu mi připomíná vítěze ze Slovenska,
Spoiler!
taky takový nudný sympouš, ale tamten se aspoň nenechal vyhodit a nedřepěl někde 14 dní na zadku.
Martin je hráč, který by se k finiši série RO probojoval asi tak v 95% případů bez větších problémů (pomalu bych řekl, že mu tady naházeli klacků pod nohy téměř maximum, co šlo, a stejně to nestačilo)... Martin v podstatě ani nejde říct, jestli někde po cestě dělal nějaké chyby... nebo kroky... protože vlastně nic nedělal? Prostě na vítěze velké zklamání.
15. Káťa - fandil jsem jí, aby se nějak prosmíkla co nejdál to půjde, ale v podstatě byla dost nudná a nijaký větší dojem na mě nezanechala
14. Nikol - něco podobného jako Káťa, od umělých blondýn očekávám, že s nima bude prdel, a ne že bude jen brečet a kňourat, jak se nemá kam vrátit
13. Terry - u Terry mám největší problém, že nedokážu říct, jestli vůbec byla dobrá hráčka, nebo ne. V Manobu to nejdřív vypadalo, že je jediná z holek schopná se tam udržet, kdyby nějak víc prohrávali soutěže. Po sloučení jako jediná přežila likvidaci hlavní Manobo ali a úspěšně se uchytila v holčičí ali, povedlo se jí vyhodit Mirka... ale do toho dělala i dost chyb, zavinila odchod Blanky a pak ten na facku finiš. Jako určitě nějaké body nahoru za to, jak se dlouho ve hře udržela a uchytila se na protější straně, přestože nejdřív hlasovala proti nim... otázka je, jak moc to bylo její zásluhou a to bohužel nejsem schopný říct
12. Petr - tak intriku nakonec žádnou hodit nestihl, chudák. Moc vidět ho nebylo, koukat u něj teda na co bylo, to zas jo... docela mě bavily jeho hlášky, co z něj občas padaly... takže takové příjemné koukatelné křoví (přitom působí jako člověk, se kterým mohla být sranda... ale nějak nakonec nebyla, čekal jsem víc)
11. Bizon - na 60 let předvedl po fyzické stránce skvělý výkon (tímto bych ovšem rád podotknul, že by možná fakt stálo za to, dávat do hry na mužské straně méně Herkulů, pokud fakt toužíte po ženské vítězce, Novo ;) ), po sloučení pokud vím prohlásil, že své si splnil a že od hry už víc nechce, což asi pěkně kecal, když vezmeme v úvahu, jak moc to pak celé prožíval. Svým způsobem to bylo fajn, zahořklé poroty dnes v Survu dost chybí, ale Bizon to někdy podle mě hnal až zbytečně za hranu, působilo to pomalu, jako kdyby mu Katka vyvraždila celou nejbližší rodinu...
10. Katka - byla dost fanditelná a celkem jsem byl dlouhou dobu i smířený s tím, že to vyhraje, nehrála nejhůř, byla i celkem sympatická, ale jinak možná troooošičku nudná? Nevím, je možné, že tak na mě působila díky tomu, že jsem jí dost dlouho tipoval na vítězku (díky celkovému nádechu série, postavení v Kalinze, kontaktům na ženské z Manoba... a tak)
9. Ondra - čekal jsem od něj trochu víc, v hodně epizodách mi přišlo, že ani nebyl vidět, nejlepší byly jeho momenty s Bárou, ale dejme tomu i s Terry, trochu promarněný potenciál, kdoví, jak dlouho by s klukama z Manoba opravdu držel, jestli by s Terry to proti nic neobrátili (nic tomu ovšem nenasvědčovalo...)
8. Karel - ukecaný magor, kterého sejmula parta ženských a na OV pak ho pak ta nejslabší z nich porazila v soutěži, přestože pomalu ani nebyla schopná chodit. Bavil mě, odešel asi zhruba ve chvíli, kdy to bylo nejvhodnější (= než se stihl "Karlův ostrov" člověku zajíst a začít lézt na nervy)
7. Janina - feministka-vegetariánka mě bavila, její zpovědi byly super, ani v jednom směru nám jí produkce neomlacovala o hlavu epizodu po epizodě (jako třeba křesťanku Lucii), takže většinou působila jako takové koření. Hodně pak zklamala tím, jak to vzdala a nechala se vyloučit, pak ale pro mě naprosto nečekaně sejmula na OV Karla a měla ode mě vše odpuštěno :love: po zbytek času na OV pak působila v pohodě, přál jsem jí návrat do hry, ženská ali by v ní měla asi lepšího spojence než v Báře, no co se dá dělat
6. Blanka - naprostá bomba. Plešatá mamina prošla pre-mergí s blufem a falešnou imunitou na krku, místy přehrávajíc jak blázen, po sloučení boss ženské aliance, hlasy dostávala skoro na každé kmenovce a furt se držela, věčná škoda Terry, kdyby nebylo toho jejího blbého hlasu pro Martinu, mohla si to Blanka rozdat se Zinou v DRUHÉM rozstřelu o přežití a zřejmě by opět vyhrála (Zina pak ovšem přišla s blindsidem na Mirka, což je v podstatě vrchol téhle série, takže se ani nejde tolik zlobit).
5. Martina - před sloučením tak trochu hipísácká vedoucí Kalingy, která neváhala pro úspěch v soutěžích odkopnout ženskou ali nebo dát svůj hlas výměnou za oheň, vůbec ty výhry hrozně prožívala... po sloučení pomalu nejzbytečnější hráčka bez větší strategie, která vzdala každou soutěž co šla kvůli dlabanci a nakonec si z toho nadělala do gatí :mrgreen: jop, Martina mě hodně bavila, bylo vidět, jak skoro všechno prožívá, zkrátka emoce kam se podíváš, a přesně kvůli tomu reality show sleduju a přesně to od ní očekávám
4. Zina - před sloučením studnice perfektních hlášek a zdroj chaosu, po sloučení Zina vyšuměla na nějakou dobu dost do ztracena, jen aby nakonec svoji účast završila absolutní špičkou, od podrazu na Mirka přes vtipně děsivý kolaps při poslední soutěži až po naprosto velkolepou řeč při random hlasování pro Martinu na finálové radě (aneb člověka, se kterým se z celé final 3 na ostrově nejhůř snášela :lol: ). Zinu prosím znovu :love:
3. Radim - Radima by šlo velice snadno přirovnat k Markovi z první série, podstatný rozdíl ovšem vidím v tom, že Radim byl hajzlík do morku kostí, který se v tom setsakra vyžíval a člověka prostě bavil sledovat, navíc se mezi ostatními soutěžícími našlo mrtě lidí, které Radim už od pohledu nebetyčně sral a dávali to jasně najevo (místo aby mu všichni lezli od samého začátku nebo i po podrazu na svoji osobu hluboko do zadku). Jediné mínus Radim dostává za ten debilní nápad s podplácením, který ho sice zaslouženě stál hru, ale přiznejme si to, Radim si prostě zasloužil zažít nějaký hodně drsný a nečekaný blindside (případně pořádně šťavnatou grilovačku na finálové radě)
2. Bára - egoistická, labilní, neústupná, lehce cáknutá modelka, která přivádí všechny kolem sebe k naprostému šílenství a zběsilému řevu, zatímco sama pomalu nezvedá hlas a ani při mluvení snad ani nemění výraz nebo nemrká nebo nic :love: aneb už teď naprostá legenda
1. Mirek - před sloučením nevýrazný svalouš, který sem tam hodil nějaký jakože vtip a jinak z Manoba moc nevyčníval. Zkrátka tak nebylo nic, co by nasvědčovalo tomu, že Mirek nebude sdílet osud se zbytkem mužské části Manoba a nepopakuje se hned po Martinovi na OV... jenže co se místo toho nestalo. Mirek v podstatě omylem dík Martinině blbosti přežívá kmenovku namísto Báry a pro ženskou alianci nastávají zlé časy, Mirek vyhrává imunitu za imunitou, vytahuje tajnou imunitu na šokující a brutální likvidaci Katky, prostě po sloučení se z téměř zbytečného hráče do počtu stal najednou velký favorit a jak mám slabost pro outsidery, nedalo se mu než fandit (a ženská ali si ho za odpal Báry fakt zasloužila). Navíc dost sympaťák (doteď horko těžko Terry a Blance odpouštím ty jejich bullshit kecy o tom, jak Mirek není džentlmen proto, že se nechová k holkám dostatečně zdvořile a !!! na fotce se opírá o hlavu přítelkyně !!! OMG šovinista!!! :cry: ), který po cestě pochopil, o čem tahle hra je a pomalu jako jeden z mála nebyl na FTC na pěst :idea:

Takže tak. RO2 bych dal hodnocení, řekněme tak 80% (protože pořád ještě je co zlepšovat), prozatím nejlepší Survivor roku 2018 (hurá na NZ!), super cast, vůbec, krom finále velká spokojenost. A možná, možná.... s odstupem času i tam se člověk jednou zasměje tomu, jakej neuvěřitelnej epic fail to celý byl :lol:

Kompletní tabulka zpovědí:

RO2-tab17.jpg
(?)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod sextant » 21 čer 2018, 06:26

Ještě malý dodatek k soutěži která už skončila. Díval jsem se na publikovaná videa s hráči, kde vysvětlovali některé aspekty hry které divák neviděl v TV. Jednak průjmy zapřičiněné zejména pojídáním kokosů a pitím kokosového mléka.
Blanka také řekla, že název soutěže "Robinsonův ostrov" je zavádějící a divák očekává, že vítěz bude schopen jako Robinson skutečně přežít sám na ostrově. Tomu nakonec současný vítěz odpovídá.
Při tom se ovšem jedná o show typu Survivor, tedy přelstít, překonat a přežít soupeře. Že by byl tedy vhodnější buď jiný název nebo show vést skutečně k určení Robinzona se schopností samostatně přežívat na osamělém ostrově.
Pokud sem ještě někdo chodíte, tak mi napište váš názor..

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod ItalianManiac » 21 čer 2018, 18:18

sextant píše:Blanka také řekla, že název soutěže "Robinsonův ostrov" je zavádějící a divák očekává, že vítěz bude schopen jako Robinson skutečně přežít sám na ostrově. Tomu nakonec současný vítěz odpovídá.
Při tom se ovšem jedná o show typu Survivor, tedy přelstít, překonat a přežít soupeře. Že by byl tedy vhodnější buď jiný název nebo show vést skutečně k určení Robinzona se schopností samostatně přežívat na osamělém ostrově.


Zajímavý postřeh :) Ale řekla bych, že problém tohoto pořadu nebyl v názvu, jako spíš v tom, že někteří hráči nepochopili koncept hry.
(Přece jenom i Survivor je odvozený od slova survive = přežít... V tom slově samo o sobě také není obsaženo přelstít a přehrát.)

Problém je v tom, že většina českých soutěžících nejspíš vůbec netušila, do jakého typu soutěže jdou a co vše může jejich hra obnášet (aliance, intrikaření, lži, podvody, atd.). Takže když tam pak třeba někdo jako Blanka začal rozjíždět nějaké intriky, ihned byla označena za hada a podobně... Nebo se tam naopak objevily typy á la Bizon nebo Bára, co si každý herní tah brali až moc osobně nebo otevřeně prohlašovali, že hrajou jenom kvůli soutěžím. Všichni soutěžící by si tedy měli povinně před odjezdem na ostrovy pustit alespoň několik ikonických sérií US Survivora.

Co se týče "robinsonství" (nebo jak to nazvat), to by mělo být faktorem spíš pro jiné pořady - např. něco ve stylu Bear Grylls, nebo mě ještě napadá show Naked and Afraid (jednou jsem viděla pár dílů americké série na Prima Cool).
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod sextant » 22 čer 2018, 08:07

Plně s Tebou souhlasím včetně nutnosti seznámení soutěžících s typem soutěže, aby pak nedocházelo k překvapením případně nedorozuměním o čem show vlastně je. Skutečně povinné shlédnutí alespoň dvou, ale raději tří ikonických sezon US Survivoru by mělo být podmínkou.
Zcela určitě show Robinsonův ostrov není levná záležitost, ale domnívám se, že by Novu nepoložilo, kdyby pro cca 100 uchazečů udělala týdenní soustředění ve stylu Survivoru, aby poznali o jakou show se jedná a co bude obnášet účast v této hře. Soustředění koncipovat tak, aby z něj vyšli nakonec soutěžící na RO včetně náhradníků. Pro soutěžící i diváky by pak byla show daleko zajímavější. A hlavně by si produkce měla uvědomit kolik chce vyrobit epizod a ty epizody koncipovat tak, aby byly divácky zajímavé. Do sloučení jsme na kmenovou radu čekali 14 dní a to je zbytečně moc dlouho. Lepší bylo schéma v pondělí soutěž o odměnu a ve středu soutěž o imunitu a kmenová rada.
Ještě doplním, že by Nova měla také instruovat diváky o významu a průběhu hry typu Survivor. Podle mých poznatků řada diváků show vůbec nechápala. Intriky, aliance, lži a podvody byli pro některé diváky nepřijatelné a domnívali se, že vítěz by měl být určen jen na základě sportovních výkonů a to tak, že by vždy poslední v soutěži o imunitu byl vyřazen. Nechápali, že v show záleží i na vytvoření minispolečenství, chování účastníků v táboře i schopnosti začlenit do do svého kmene jako platný člen ve všech ohledech. Ne jako Bára jen na soutěži a jinak byl život v táboře s ní nesnesitelný. Kdyby byla členem skupiny skutečných trosečníků obávám se, že by ji brzy hodili do moře jako potravu pro žraloky. :)

Megis
Příspěvky: 89
Registrován: 12 zář 2014, 20:39

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod Megis » 22 čer 2018, 11:52

ItalianManiac píše:Problém je v tom, že většina českých soutěžících nejspíš vůbec netušila, do jakého typu soutěže jdou a co vše může jejich hra obnášet (aliance, intrikaření, lži, podvody, atd.). Takže když tam pak třeba někdo jako Blanka začal rozjíždět nějaké intriky, ihned byla označena za hada a podobně... Nebo se tam naopak objevily typy á la Bizon nebo Bára, co si každý herní tah brali až moc osobně nebo otevřeně prohlašovali, že hrajou jenom kvůli soutěžím. Všichni soutěžící by si tedy měli povinně před odjezdem na ostrovy pustit alespoň několik ikonických sérií US Survivora.


Tohle ale není ani tak chyba soutěžících, jako spíš chyba produkce, že tam takové lidi vůbec vybrala. Od čeho jsou castingy, když pak do samotné soutěže vyberou vlastně naprosto nevhodné lidi? Báru ještě beru, ta prostě potenciál do reality show má, ale třeba Bizon, Petr, Martin? Jasně, všechno sympaťáci, ale absolutně mimo ohledně toho, o čem Survivor vlastně je. Je sice hezké, jak Petr každý díl mluvil o tom, jak začíná hru chápat a jak je připraven udělat nějakou intriku (btw. úplně hrozné slovo, přitom slovíčko "podraz" je tak krásné), ale herně jsme od něho neviděli nakonec vůbec nic. Jestli bude další série a takoví lidi se vyselektují už na castinzích, tak to může být fakt pěkná řada.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod Lamik.lamity » 22 čer 2018, 12:50

sextant: Podle mých poznatků řada diváků show vůbec nechápala. Intriky, aliance, lži a podvody byli pro některé diváky nepřijatelné a domnívali se, že vítěz by měl být určen jen na základě sportovních výkonů a to tak, že by vždy poslední v soutěži o imunitu byl vyřazen. Nechápali, že v show záleží i na vytvoření minispolečenství, chování účastníků v táboře i schopnosti začlenit do do svého kmene jako platný člen ve všech ohledech.

Nesouhlasím. Hra není nutně o lžích či intrikách. Hra je o hráčích a ti ji vytváří. Spoiler k US Survivoru:
Spoiler!
Hru lži a intrik z toho udělal Probst a začíná s příchodem Russela Hantze a obzvláště viditelná je v řadách od 28 výš. Ale připomeňme si první americké série. Hra byla o cti, férovosti a přátelství. Colby nevyhrál Austrálii, protože odmítl vzít do finále Keitha, Brandon se v Africe odmítl spojit s Frankem kvůli jeho homofóbii a proto byl vítěz ze druhé aliance. Připomeňme si, proč tak nemáme rádi All Stars, jakou dostala Lil sodu ve finále PI či jak Ian po deseti hodinách vzdal IC s tím, že Tom má vzít jeho kamarádku, protože měl pocit, že ji zradil.
Ne, hra není zdaleka jen o intrikách, lžích a podvodech. A ten, kdo celou dobu intrikuje, lže a podvádí, jen stěží může hru vyhrát. Proto si myslím, že je dobře, že hra dopadla tak, jak dopadla.
Co já beru jako daleko větší problém je, že se mi chtělo blít, když jsem si četl diskuze na FB u RO. Tolik nenávistných až nechutně urážlivých komentářů na adresu lidí, které znáte jen ze střihů ze hry, která je žene na fyzické i psychické dno. Když tu diskutujeme zde, ve většině případů píšeme rozumné názory, bavíme se o strategii či proč si myslíme, zda daná situace bylo správné rozhodnutí nebo ne. Naopak na zmíněném fb byly prakticky jen urážky. Neuvěřitelný.
Naposledy upravil(a) ItalianManiac dne 22 čer 2018, 13:36, celkem upraveno 1 x.
Důvod: oprava nefunkčního spoiler tagu
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod sextant » 22 čer 2018, 16:23

Lamik.lamity
Právě z reakcí na fb jsem vycházel ve svém příspěvku. Mně také překvapily urážky a útoky na jednotlivé hráče. Ovšem hlas lidu, hlas Boží. Nezasvěcený divák zřejmě takto reaguje. Proto i diváckou obec mohla Nova proškolit o tom o čem celá show je, aby vše nebrali tak vážně a dokázali se při sledování RO bavit. Osobně mně napadá, že dost lidí prostě jen závidělo možnost vyhrát 2,5 mega nebo záviděli hráčům pobyt na dalekém místě s tím, že je to pro hráče exotická dovolená zdarma.
To co píšeš ve spoileru také není pravda. Jakpak se zachoval Boston Rob v seŕii 08 Návrat hvězd? To mi budeš tvrdit, že hrál ke všem fér? Hrál tak aby vyhrál on nebo Amber.

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod ItalianManiac » 23 čer 2018, 09:57

sextant píše:Proto i diváckou obec mohla Nova proškolit o tom o čem celá show je, aby vše nebrali tak vážně a dokázali se při sledování RO bavit.


Tady bude asi problém v tom, že i když Nova vysílala první cca 4 řady Kdo přežije kdysi v letech 2000+ (to si pamatuju, protože to je důvod, proč jsem se vůbec k Survivoru dostala :hungry:), práva na vysílání amerických sérií má teď Prima Cool. Takže "proškolení" diváků pomocí amerických sérií by asi nebylo možné. Kdo z diváků však měl někdy o tuto show zájem, ten mohl sledovat Survivora na Coolu, případně si nějaké série nastahovat u nás :D Ale přesně jak píšeš, většině obyčejných (nebo spíš "jednodušších") diváků je asi úplně jedno, co sledují, a zmůžou se maximálně na tupou kritiku a závistivé osobní útoky na hráče na FB.

Lamik.lamity píše:Co já beru jako daleko větší problém je, že se mi chtělo blít, když jsem si četl diskuze na FB u RO. Tolik nenávistných až nechutně urážlivých komentářů na adresu lidí, které znáte jen ze střihů ze hry, která je žene na fyzické i psychické dno. Když tu diskutujeme zde, ve většině případů píšeme rozumné názory, bavíme se o strategii či proč si myslíme, zda daná situace bylo správné rozhodnutí nebo ne. Naopak na zmíněném fb byly prakticky jen urážky. Neuvěřitelný.


Tohle bude spíš otázka vyspělosti a inteligence komentujících. Myslím, že tady na fóru jsme povětšinou slušní a inteligentní lidé, kteří chápou principy hry a dokážou fundovaně diskutovat o epizodách. Zatímco FB si může založit každý "blbeček" a ve chvílích nudy napsat na stránku Robinsonova ostrova spoustu nenávistných komentů na adresu hráčů, aniž by mu došlo, jak se asi musí cítit hráči, kteří to pak čtou... :evil:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Yaka
Příspěvky: 35
Registrován: 13 led 2017, 16:52

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod Yaka » 28 čer 2018, 11:39

Nevím no když čtu Vaší diskusi po tom odstupu na téma jak se chová divák nebo jak se má chovat produkce.

Myslím si - že by všem prospělo, kdyby Nova využila toho jak staré a tím pádem i jak levné mohou být staré řady surva. Kdyby plácnuli měsíc před spuštěním další řady robinsona jednu celou řadu z originálu bylo by po problému. Klidně bych to dal na stejnej čas a podle mě by na to koukalo podobné množství lidí jako pak na novou českou řadu. Vyřešilo by to hodně zbytečných dotazů a předsudků.

Taky si nemyslím, že intriky a faleš do toho přinesl Probst od řady 28 a později. Sociální aspekt je nejdůležitějším faktorem téhle hry a vše ostatní jsou jen doplňky. Je to furt dokola - musíte se dostat do finálové rady a u toho vyházet lidi, kteří vám za to pak poděkují a dají hlas. To je to umění. Upřímně nikoho normálního přeci dnes už nezajímá - že si někdo dokáže vylézt na palmu pro kokos.... když může na zemi vzít kus bambusu a shodit si ho aniž by tam lezl ne?!

Nějaké porodní bolesti ty první řady mají a mít musejí - to bych bral tak, že se s tím musí počítat. Kéž bychom se dostali například k řadě 7 nebo 8. Tam už bych věřil, že lidi, kteří do toho půjdou budou opravdu připravení a zkušení dost na to, aby věděli co tam jdou dělat. Jenže kdo ví - malej trh možná na tenhle typ soutěže při ceně, kterou stojí licence... Uvidíme.

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

Robinsonův ostrov II - EP34

Příspěvekod Kill Kenny » 18 led 2020, 12:57

Taky bych řekl, že je velká chyba, že RO se vysílá s dvouletým rozestupem. Taková doba, lidi zapomenou, že něco takového, kdy sledovali, když si mají mozky vymleté Ordinací , Ulicí a jinými bestiálnostmi .

CBS vlastně pálila všechny serie po sobě, takže si divák minimálně vydechl a hlavně byla Austrálie naprosto fantasticky natočená a následně Afrika. Když to tenkrát vysílala Nova kolem roku 2000, tak každý týden jsem se velmi velmi těšil, jak to dopadne.

RO měl nevýhodu, že vše roztahal natolik, že se 4 díly vlastně nic nedělo a člověk ztrácel přehled, jaká je niť.

To jsou taky velmi důležité aspekty, proč RO není tak extrémně populární.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor


Zpět na „Robinsonův ostrov II. (CZ)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti