S36 - Ghost Island - EP01-02

Mamanuca Islands, Fiji
June 5, 2017 - July 13, 2017
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S36 - Ghost Island - EP01-02

Příspěvekod Lamik.lamity » 01 bře 2018, 08:28

https://putlockermovies.eu/episodes/survivor-season-36-episode-1/ Tady jsem se díval.
Hezký začátek sezony, nečekal jsem, že mě bude tolik bavit.
Abych vypíchl náhodná zajímavá fakta či komentáře:
-ve hře je v tuto chvíli víc falešných idolů než pravých
-"Will Sims II zvoral tuhle skluzavkovou překážku. Dokážete zvrátit toto prokletí?"
-"Gervase jednou zkoušel plavat. Dokážete zvrátit toto prokletí?"
-Donathan mluví rychleji než titulky přidané proto, že mluví moc rychle
-když pokaždé prohrajete a půjdete pokaždé na Ghost Island...dostanete se do sloučení!

Favoriti: Stephanie! James, Kellyn, Laurel, Wendell
Nefavoriti: Chris, Donathan
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S36 - Ghost Island - EP01-02

Příspěvekod brninho » 02 bře 2018, 13:56

Čekal jsem že tu bude větší ticho po domrvené poslední sérii, ale až tak :D Bavilo mě to, vypadá to na zajímavej mix lidí, o to smutnější je, že se produkce nevzdává svých nešvarů a nových nápadů, které ničí plynulost hry a vlastně hru samotnou, fakt mě oba kmeny bavily, ale promíchání už po dvou kmenovkách...S tímhle tradičním promícháváním a a tunou twistů to zas vyhraje nějákej nerd nebo prostě někdo, kdo by 10 let nazpět absolutně neměl šanci. Štve mě zpřetrhání story v Naviti, vypadalo to na dobrou rivalitu Chris vs Domenick, zajímalo mě kdo ve finále bude ten co bude tahat za kratší konec, takhle se celej příběh zpřetrhává, působí to na mě, že se tady zas bude vařit z vody, redneck Donathan, byť má určitě dobré srdce, na to prostě nemá, dřív by skončil do tří epizod, teď to vidím tak, že si z něj Probst udělá mazlíčka a do top 8 ho vidím určitě a ještě ve finále bude symbol LGBT komunity jako někdo, kdo se v konzervativním státě v US vzepřel a bojuje za uznání. Celkově s první (a vlastně i druhou) epizodou mírná spokojenost (hlavně díky castu, dokonce si pamatuju i některá jména!), na druhou stranu ohromná obava z dalšího dění (ze strany produkce zejména).
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

S36 - Ghost Island - EP01-02

Příspěvekod zdenek000 » 02 bře 2018, 17:59

Epizoda mě celkem příjemně překvapila. Trochu jsem se bál toho twistu Ghost Island, ale zatím to vypadá celkem fajn. Samozřejmě ještě plně nevíme jeho potenciál. Pořád doufám že se nedočkáme dalšího advantageddon, kdy to schytá hráč, který jediný není chráněný.
Hráči mi přijdou, že potenciál hrát mají, takže jsem zvědavej na to, co předvedou. Zatím mě mile překvapili Brandon a Stephanie J. takže jasní favoriti za mě :D
V druhým kmeni si budu muset ještě počkat.
Celkem mě i překvapilo že hned každý se snaží vytvářet fake HII. kde na to všechnoi berou prostředky? To vypadá jakoby produkce chtěla aby vytvářely fake věci, aby jim to přišlo zábavnější. Doufám, že nebudou zasahovat do hry jako minulou sérii. Tam to bylo do očí bijící. Po fiascu s GC se nedivim, že produkce se rozhodla si to upravit podle svého.

Jinak to, že v ukázkách byl swap vítám, jelikož mi bylo už od prvního pohledu jasný, že Malolo je fyzicky slabší kmen než Naviti. Víc favoritů mám zatím u Malolo, takže jsme rád.
Favoriti: Stephanie J. !!! Brandon,
Zajímaví: Morgan,Chris,Desiree,Wendell
Ven: zatím asi nikdo :D
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S36 - Ghost Island - EP01-02

Příspěvekod cypher.eu » 03 bře 2018, 22:28

Zdar asi pár posledních jedinců zde! :mrgreen:

Poslední řada mě neskutečně znechutila a novou jsem nechtěl sledovat, ale znáte to, venku kosa jak v prdeli, doma nuda, tak jsem si Ghost Island pustil a musím říct, že zatím nevypadá tak blbě, jako již zmíněná s35. Především za to může vyloučení toho krajně nesympatickýho kučeravýho dementa Jacoba, kdyby zůstal a místo něj šel prakticky kdokoliv jinej, tak má šance na sledování dalších dílů by šla rapidně dolů.

Další kapitolou sama pro sebe je Donathan, kterej je novej Jeffů hero a obávám se, že bude tlačenej daleko, zkrátka nemlich to samý jak David ze s33 nebo kde to byl... Donathan má navíc projev jak mírně retardovanej člověk a celá ta situace ve vodě mi přišla jak podporování sportovců na olympiádě pro speciální děti :-? Ale vypadá jako takovej hodnej kluk a když nad tím tak přemýšlím, zatím mi nevadí tak jako onen David.

Z castu je mi zatím nejsympatičtější "novej Savage", myslím, že se jmenuje Brendon, prostě ta paralela je tam obrovská (vzhled, přirozený leader zvolený kmenem, trochu i samotný projev, zatím prohrávající kmen, už chybí jen Pelikán Pete), z holek je nejzajímavější bez debat Stephanie, i když mě trochu srala když se chtěla paktovat s Jacobem, ale její logiku jsem tak nějak chápal. U fialových to vypadá na duel blonďatý šampon rádoby kápo (nepamatuju jméno) vs Dom, o kterým zatím plně nevím co si myslet, ale lepší než ten první zmíněnej:) Uvidíme, jak se to bude vyvíjet.

Samotný Ghost Island mi k mému údivu nevadí, naopak byl zatím dobrým novým elementem ve hře.
Završením Survivora měla být 40. řada

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S36 - Ghost Island - EP01-02

Příspěvekod cihi » 10 bře 2018, 04:36

ja se obavam... aby to prave ten gay nevyhral... protoze pokud se nepletu... tak to jeste nikdo z LGBT nevyhral - a se svym puvodem ma silnejsi pribeh nez vsichni ostatni gayove... co tam byli

aby to nebyla podobna fraska jako dotlaceni viteze s PTSD - koneckoncu posledni novackovsky serie vyhravaji jen pribehy

brninho píše: redneck Donathan, byť má určitě dobré srdce, na to prostě nemá, dřív by skončil do tří epizod, teď to vidím tak, že si z něj Probst udělá mazlíčka a do top 8 ho vidím určitě a ještě ve finále bude symbol LGBT komunity jako někdo, kdo se v konzervativním státě v US vzepřel a bojuje za uznání. Celkově s první (a vlastně i druhou) epizodou mírná spokojenost (hlavně díky castu, dokonce si pamatuju i některá jména!), na druhou stranu ohromná obava z dalšího dění (ze strany produkce zejména).


jinak me pobavilo.. ze za jednu epizodu Survivora jsme skoro ve stejne fazi hry jako v Robinsonovi po mesici vysilani :dance: :dance:

michelle
Příspěvky: 8
Registrován: 01 dub 2017, 15:09

S36 - Ghost Island - EP01-02

Příspěvekod michelle » 10 bře 2018, 07:15

cihi píše:ja se obavam... aby to prave ten gay nevyhral... protoze pokud se nepletu... tak to jeste nikdo z LGBT nevyhral

Nevím jestli jich bylo víc, ale přinejmenším 1 LGBT vítěz byl. A to přece hnedka ten první - Richard Hatch :)

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

S36 - Ghost Island - EP01-02

Příspěvekod Kalam » 10 bře 2018, 08:47

A Todd vitez Ciny je urcite na frajery..takze to uz mame 2 gay viteze takze doufam ze Donathan poleti brzo protoze je hrozivej...vzdycky mam strach aby me tema zubama nejak nehryznul pres obrazovku...lesbicka nam to asi jeste nevyhrala a uprimne,v prvnim momente jsem si myslel ze Donathan je voskliva lesba nez rekl ze je gay tak jsem si fakt nebyl jistej jeho pohlavim...

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S36 - Ghost Island - EP01-02

Příspěvekod Radix » 10 bře 2018, 21:37

Tak mě první dvojdíl bavil. Byl jsem zvědavý i na Jacoba, protože psal pro Inside Survivor a je to prostě superfan, ale bohužel nadělal strašně moc chyb. Byl vidět celé dvě epizody a jsem zvědavý, kdo po něm převezme taktovku, co se viditelnosti týče. Prakticky jakýkoliv dobrý tah (vykecání se
z první kmenovky) či nápad (fake HII) hned zazdil, ať už hned prozradil, že mu Naviti skočilo na lep, nebo když ukázal fake HII před celým kmenem. Bylo to zajímavé, ale jsem rád, že vypadl.

Pár hráčů už jsem si oblíbil - Brendan, který dobře čte lidi a je takový přirozený vůdce (přirovnání k Savageovi sedí), a Stephanie, která měla pod kontrolou obě kmenové rady a famózně vytáhla z Jacoba info ohledně jeho návštěvy na Ghost island. :idea:

Zaujali mě i někteří další. Třeba Chris vypadá jak hezounek, ale skvěle přečetl bluff Domenicka. Domenick se do toho pustil s vervou, ale jeho tah s fake HII moc nechápu, když má reálný HII. Proč to neudělal tak, že nechal najít Chrise ten fake HII? :? No, uvidíme. Michael vypadá dost rozumně na 18 let, ale jsem zvědavý, zda ho Probst neprokecne při nějaké odměně s alkoholem. Mě kupodivu Donathan zaujal. Tohle mám prostě na Survivoru rád, že jsou v castu lidi, kteří by se jinak nikdy nepotkali a pak sledujete, jak spolu žijí (James je exotic :D ).

Samotný koncept Ghost island se mi taky líbí. A jsem rád, že byl Jacob první, kdo na něm byl, protože z něj byl slušně ustříklý. :D Jen doufám, že z toho nebude až moc výhod ve hře, což zatím nevypadá, když Donathan o žádnou výhodu ani nemohl hrát.

Jdu hned na třetí díl. :hungry:

Favorité: Brendan, Stephanie
Zajímaví: Michael, Chris, Domenick, Donathan
Nefandím: nikdo
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)


Zpět na „S36 - Ghost Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti