S36 - Ghost Island - EP03

Mamanuca Islands, Fiji
June 5, 2017 - July 13, 2017
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S36 - Ghost Island - EP03

Příspěvekod Lamik.lamity » 08 bře 2018, 07:00

Musím říct, že mé nadšení ze série pokračuje.
Swap tak brzo, a navíc s takovýmto výsledkem mě moc nepotěšil. Naštěstí se to na výsledku hlasování neprosadilo.
Chris byl úplně nejlepší varianta toho, kdo půjde na Ghost Island a dynamika ve kmeni byla velice zábavná. Nakonec se bývalí oranžoví dostali do skvělé pozice. A ano, ta dědičná imunita musí být prokletá.
Fandím: Steph, Jacob, Chris, Wendell, Kellyn, Libby
Nefandím: Donathan
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

cyppisek
Příspěvky: 16
Registrován: 10 dub 2017, 06:07

S36 - Ghost Island - EP03

Příspěvekod cyppisek » 08 bře 2018, 09:20

Já než se v kmenech zorientoval kdo je kdo tak po swapu už vůbec nevím kdo byl a kdo má početní převahu. Na mě teda swap moc brzy. Celkově mě epizoda moc nebavila.

michelle
Příspěvky: 8
Registrován: 01 dub 2017, 15:09

S36 - Ghost Island - EP03

Příspěvekod michelle » 08 bře 2018, 14:13

Taky mě swap nepotěšil. Moc jsem se neorientovala kdo byl původně kde, nějak se mi nedaří si je zapamatovat a rozeznávat je.
Edit tomu taky moc nenapomáhá. Jsou tací, kteří neměli ani confessional - Chelsea a Bradley. Chelsea kromě pokřikování na tribemates při soutěži navíc ještě neřekla ani slovo na kameru. Zatím jsem celkem zklamaná, nikdo z castu na mě nijak extra nezapůsobil, snad se to ale časem zlepší.

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

S36 - Ghost Island - EP03

Příspěvekod Masarka14 » 08 bře 2018, 15:03

Lamik.lamity píše:Musím říct, že mé nadšení ze série pokračuje.
Swap tak brzo, a navíc s takovýmto výsledkem mě moc nepotěšil. Naštěstí se to na výsledku hlasování neprosadilo.
Chris byl úplně nejlepší varianta toho, kdo půjde na Ghost Island a dynamika ve kmeni byla velice zábavná. Nakonec se bývalí oranžoví dostali do skvělé pozice. A ano, ta dědičná imunita musí být prokletá.
Fandím: Steph, Jacob, Chris, Wendell, Kellyn, Libby
Nefandím: Donathan

Souhlasím se vším, ale ten Jacob ti asi už nevyhraje :D

Jinak mě osobně přijde hodně zajímavý Michael. Na to, že mu je 18 působí opravdu dospěle a nikdo vůbec nemá ponětí, že je takhle mladý (i když to má samozřejmě taky co dělat s tím jak vypadá). Našel imunitu a jsem hodně zvědavej, jak to ta původní čtyřka z Malola zahraje, protože to jsou hráči, kteří se jeví, že dobře rozumí hře.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Bystromila
Příspěvky: 1
Registrován: 06 bře 2018, 19:16
Nejoblíbenější série: Palau, Pearl Island, Cook Islands, China, Micronesia, Tocantins, Heroes vs. Villians, One World, Philippines, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Tom, Stephenie, Terry, Rupert, Parvati, Penner, Malcolm, Coach, Tyson, Ozzy, Spencer
Nejméně oblíbené série: Caramoan !!!!!!!! jediná nedokoukaná a pak Samoa, Thailand, Redemption Island, South Pacific, GameChangers

S36 - Ghost Island - EP03

Příspěvekod Bystromila » 08 bře 2018, 15:26

Tak promíchání přišlo brzy, ale kmeny byly hodně nevyrovnané, asi se stala chyba při původním rozdělování. Dát do jedné party stavitele, rybáře, truhláře a válečnou veteránku, zatímco druhý kmen měl k dispozici nějaké cvičitele, učitele a kancl krysy. To bylo fakt nedomyšlené. Zatím mne baví ti dva alfa samci (Domenick a Chris), co si jdou tak rychle po krku. Zajímá mne Stephanie, vypadá, že dokáže myslet a být milá zároveň, z toho by mohla být dobrá hra.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S36 - Ghost Island - EP03

Příspěvekod Lamik.lamity » 08 bře 2018, 16:10

Masarka14 píše:Souhlasím se vším, ale ten Jacob ti asi už nevyhraje :D

Jinak mě osobně přijde hodně zajímavý Michael. Na to, že mu je 18 působí opravdu dospěle a nikdo vůbec nemá ponětí, že je takhle mladý (i když to má samozřejmě taky co dělat s tím jak vypadá). Našel imunitu a jsem hodně zvědavej, jak to ta původní čtyřka z Malola zahraje, protože to jsou hráči, kteří se jeví, že dobře rozumí hře.

Tohle není téma pro Robinsonův ostrov? Ups...
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S36 - Ghost Island - EP03

Příspěvekod sextant » 08 bře 2018, 16:30

Já jsem samozřejmě závislý na titulcích, takže rozhovory mezi členy kmenů neznám. Takže jsem sledoval to dění, které znalost jazyka nepotřebuje. Soutěž o imunitu byla zábavná a opět se ukázalo, že pokud kmen nezvládá skládanky je prakticky bez šance. Co jsem ale nepochopil je důvod pláče a smutku Chrise na Ostrově duchů. Škoda, že to některý z předpisatelů nevysvětlil. Podle mne bylo také přerovnání členů kmenů předčasné. Mně osobně se víc líbilo když toto nebylo vůbec (Palau).
Jsem zvědav, zda z promarněných imunit získá některá znovu svoje smysluplné uplatnění. Dědičná výhoda je nezískala asi je skutečně prokletá.

PS.: Moje angličtina je na úrovni španělštiny Karibských indiánů hodinu po Kolumbově vyloděníí. :D

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S36 - Ghost Island - EP03

Příspěvekod ItalianManiac » 08 bře 2018, 16:42

sextant píše:JCo jsem ale nepochopil je důvod pláče a smutku Chrise na Ostrově duchů. Škoda, že to některý z předpisatelů nevysvětlil.


Akorát se jdu pustit do časování této pasáže, ale co si pamatuju z dílu, tak měl víceméně depku z toho, že je sám, chyběla mu rodina a mluvil o své mámě, která už mnoho let trpí RS (roztroušenou sklerózou).
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S36 - Ghost Island - EP03

Příspěvekod brninho » 08 bře 2018, 18:18

I v téhle epizodě zdrojem většiny z dynamiky celýho dění byla rivalita Dom- Chris až se bývalý Naviti pustilo do spirály plánů..a skončilo to logicky. Jsem rád že je Morgan venku, nemám rád náboženský extremisty v Survivoru, víra jo, zopakovat v epizodě pětkrát že jsem katolička fakt ne. Bohužel si mě Probst už vycvičil, takže jsem byl připravenej tady kritizovat rozdělení na tři kmeny, který bylo v začátcích fajn ale teď se okoukalo a nebojím se říct, že i kurví hru ještě víc než jak je hra brzkým swapem normálně ničena, promíchání na dva kmeny už tak něják beru..se skřípěním zubů, klidně bych bývalý Malolo nechal do sloučení pochcípat, ale jo Probste, ty si tam ten swapík udělat musíš, já už to extra neřeším, dělej jak myslíš.
Celkově mě tyhle dvě, v podstatě tři epiozdy bavily víc než asi cokoliv z minulé sezony, budu opakovat to, co jsem napsal minule- cast je zajímavej, ale jelikož je Ghost Island koncipovanej jako sezona twistů, tak mám obavy.
Oblíbenci: Domenick, James (na to jak je stavěnej tak je v soutěžích tragickej, ale v té mozkovně snad něco je, holt v každým asiatovi ze sféry businessu vidím Yula :D ) , Kellyn
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S36 - Ghost Island - EP03

Příspěvekod Pepi » 09 bře 2018, 00:54

Po dvou (resp. třech) epizodách jsem nadmíru spokojený. Vlastně jsem byl poslední dobou vždycky zezačátku spokojený, než to twisty podělaly. Tak snad nic nezakřiknu.

Souhlas, že Chris byl nejlepší možnost, kdo mohl jít na Ghost Island. Situace před kmenovkou byla hned o to zajímavější a výsledek ještě lepší. Původní Malolo je asi tisíckrát sympatičtější než Naviti. Tam mi nikdo nesedl, až na duo Chris a Angela. Na závěr krásný blindside: "Libby will lie or has lied at some point." Bam! Jdeš domů. :fuck: A mohla si za to především sama, ne Libby. :D

:idea: : Stephanie, Libby, Chris, Angela, Michael
:down: :
Morgan - poněkud mi neseděl způsob, jak se snažila všem (především Libby) zalíbit... rádoby laid back, o to lepší byl ten blindside :)
Domenick - pls, už ne další hráče typu Tony a jeho imitátory
Kellyn - od jejího výroku, že pagonging je epic, ztratila veškeré mé sympatie... tipuju ji na nudnou hráčku, co radši zůstane v alianci
Donathan - zkrátka slizoun :D

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S36 - Ghost Island - EP03

Příspěvekod sextant » 09 bře 2018, 22:57

Nevíte který dobytek se zasloužil o to, aby na Ulož to byl smazán EP03? Já jej mám už stažený, ale takové jednání považuji za krajně neetické.
Tak už je to zase v pořádku. Nevím, zda se nejednalo o chybu serveru.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S36 - Ghost Island - EP03

Příspěvekod Radix » 10 bře 2018, 23:01

Třetí díl mě bavil. :) Promíchání dopadlo vcelku smolně pro původní Malolo, ale jsem rád, že se jim podařilo z toho dostat. Doufal jsem, že Chris vytáhne bílý kámen a půjde na Ghost island a jsem moc rád, že se to povedlo. Hraje mu do karet i to, že dostal personal content, když tam byl. Myslím, že ještě chvíli ve hře vydrží.

V Malolo se podařilo Michaelovi najít HII a mám pocit, že příště bude v ohrožení Bradley, který si celou dobu jenom stěžoval. Škoda že ta pětka z Naviti, co je v Malolo vypadá, že nechce s nikým hrát a jen držet ve svojí alianci. Uvidíme, jak se to příště vyvrbí.

Favorité: Brendan, Stephanie
Zajímaví: Michael, Chris, Domenick, Donathan
Nefandím: nikdo
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S36 - Ghost Island - EP03

Příspěvekod vrabejka » 11 bře 2018, 10:02

Modří se teda po twistu solidně sesypali :D Chriss moc nadšený nebude ted bude muset s Dpmenickem spolupravovat jinak rychle skončí.
Domenick naopak ziskal ještě dedicnou imunitu takže pro něho super. Snad to dobře využije.
Tentokrat twist hodnotim kladne u modrych neni vubec jasne jak to tam dopadne a je to absolutně nepředvídatelné. Je super ze všichni nejedou podle původních kmenu. To byla vždy velká nuda.

Fandím: Domenick, Stephanie

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S36 - Ghost Island - EP03

Příspěvekod kachna » 11 bře 2018, 12:49

Sice jsem první tři epizody viděla se zpožděním, ale po dovolené jsem vše rychle dohnala :mrgreen:
Souhlasím s názorem mnoha lidí, nevím kdo je kdo a už jsou přehození. Tudíž jsem absolutně netušila, když se někdo s někým bavil, zda je to dobře nebo špatně. U některých si něco pamatuju, ale když hromada z nich doteď nemluvila na kameru, tak moc nevím.

Já jsem teda doufala, že ven půjde Angelu (tu si pamatuju), protože je mi až extrééémně nesympatická. Ale bohužel se na ni musím dívat i nadále.
Kdyby se o odchodu na GI nerozhodovalo taháním kamenů, tak si myslím, že je to nějaký pošťuch od produkce, protože jsem vyloženě čekala, zda půjde Chris a nebo Domenick. Mimochodem, z dua Chris/Domenick za mě asi druhý zmiňovaný, protože Chris mi přijde slizce nepříjemný.

Twist Ghost Islandu se mi zatím líbí, uvidíme, zda se to stihne domrvit.

A komu zatím fandím, tak nejvíce Brandonovi, který vypadá dost rozumně a ani ten Michael mi nevadí. Když zmínil to, že Čínu sledoval v osmi a teď po 11 letech má imuntiu v ruce jsem si to normálně musela stopnout a počítat znovu, protože 19 bych mu netipla ani náhodou. Jo, kdybych šla do Survivoru já, tak s mým vzhledem by mi nikdo nevěřil ani to, že už se tam může legálně přihlásit :evil:

Ale jo, série je zatím dost fajn :)

TripleM
Příspěvky: 22
Registrován: 27 říj 2013, 23:39
Nejoblíbenější série: 1.Australia 2.Gabon 3.Pearl Islands 4.Tocantins 5.All-Stars 6.Cagayan 7.Palau 8.Phillippines 9.China 10.The Amazon 11.HvV 12.Cook Islands 14.Millen vs GenX 14.SJDS 15.BvW 16.Cagayan 17.Vanuatu
Nejoblibenější hráči: 1.KATHY (S04) 2.Sandra (S20) 3.Crystal (S17) 4.Christy (S06) 5.Colby (S02) 6.Phei-Gee (S15) 7.Rupert (S07) (S20) 8.Yul (S13) 9.Boston Rob (S20) 10.Sugar (S17)
Nejméně oblíbené série: 18.Panama 19.WorldsApart 20.Marquesas 21.Africa 22.Caramoan 23.Samoa 24.Micronesia 25.Thailand 26.Borneo 27.GameChangers 28.Nicaragua 29.OW 30.Fiji 31.KaohRong 32.Guatemala 33.HHH 34.RI 35.Pacific

S36 - Ghost Island - EP03

Příspěvekod TripleM » 13 bře 2018, 23:01

Taktiež zatiaľ nemám nejaké výhrady, iba mrzí odchod Morgan, ktorá sa mi celkom páčila. Usmievavá pohodáčka, ale v kútiku duše som veril, že predsa len vyletí Domenick. Príšerne ma ale udivilo, že tí blbci z Naviti hlasovali ako hlasovali a vlastne sa Morgan odhlasovala von z hry sama. Stačil k vygodnoteniu situácie jeden chytrejší človek, James, ktorý si dal dve a dve dokopy a bol z toho slušný ťah pre Malolo, čo sa mi veľmi páčilo.

Každopádne si nemyslím, že Chris dôjde do zlej situácie. Veď s pôvodným Malolom chcel spolupracovať tak či onak a Angela bude asi po tomto podraze taktiež za. Premňa za mňa nech všetkých z Naviti postupne odstránia, tí hráči zďaleka nemajú také kvality, ktorými by oponovali hráčom z Malola atraktívnejší.

A inak zatiaľ mi nevadia aj bezpohlavní hráči ako Sebastian a Donathan, tak uvidíme... :fuck:
Colby, Tina(2) Kathy(4) Jan(5) Christy(6) Rupert, Lillian(7) Kathy, Shii-Ann(8) Eliza, Ami(9) Steph, Janu, Tom(10) Tina, Cirie(12) Yul, Sundra(13) Eric, Peih-Gee(15) Crystal, Sugar(17) Coach, Taj(18) Sandra, Boston Rob(20) Jane(21) Denise, RC(25) Malcom, Brenda, Corinne(26) Vytas, Cierra(27) Tasha(28), Natalie(S29), Shirin (S30)


Zpět na „S36 - Ghost Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti