S36 - Ghost Island - EP04

Mamanuca Islands, Fiji
June 5, 2017 - July 13, 2017
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S36 - Ghost Island - EP04

Příspěvekod ItalianManiac » 14 bře 2018, 17:28

Epizoda 4
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S36 - Ghost Island - EP04

Příspěvekod Lamik.lamity » 15 bře 2018, 07:06

https://putlockermovies.eu/episodes/survivor-season-36-episode-4/
Hezká epizoda, ale s mrzutým koncem. Brandanovi jsem fandil, takže mě mrzí, že je venku. Doufám, že tento kmen už nebude prohrávat, protože nechci, aby vypadla Steph :D

Fandím: Steph, James, Chris, Kellyn, Laurel, Wendell
Nefandím: Donathan
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S36 - Ghost Island - EP04

Příspěvekod brninho » 15 bře 2018, 14:20

Asi tak od debilního twistu v ""Game changers""", kdy Probst v podstatě nechal popravit Malcolma jsem Survivor dával tak ze setrvačnosti, ale tahle parta mě baví, už to není jen Domenick a Chris, přidal se Michael, Bradley, Laurel působí dobře...Zkrátka tuhle sérii může posrat jen produkce. Michael super, 18 let, je vidět že to má nasledovaný, imunita pro dva lidi zněla logicky, šel na to správně. Trošku tam vidím něco z toho výše zmíněnýho Malcolma.. Samozřejmě odvrácená strana toho všeho je, že v dnešním Survivoru se i díky neustálýmu promíchávání kašle na fyzickou sílu v týmu, takže to teď odnesl Brandon a příště bych se vsadil že to někdo ze čtveřice Dom, Chris, Michael, Bradley odnese stoprocentně, zkrátka lídři se vystřílí hnedka a takovej Donathan si bude vesele přebíhat ze strany na stranu jako přívěsek.
Favoriti: Michael, Domenick, Lauren, James
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

S36 - Ghost Island - EP04

Příspěvekod zdenek000 » 15 bře 2018, 21:25

Nuže. Co říct o této epizodě. Na jednu stranu mě bavila, na druhou me strašně zklamala. Edit mě nasral jelikož bylo hned jasné,který kmen prohraje IC a půjde na kmenovku. Hmm aspoŇ nějaký prostor mohli dostat před IC.
Bradley se konečně ukázal jako padouch. Na rozdíl od ostatních mi jako padouch nevadí. Pořád si na něco stěžuje asi jako já :D Jediný co mi chybí je jeho ego, který fakt nemám.
Purple Chelsea dostala zpověď no néné :D
Každopádně se mi zatím líbí kontrast Naviti vs. Malolo. Malolo jsou krásně ukázaní jako underdogs a Naviti jako Villains. Tentokrát Villains vyhráli, i když to tak úplně nevypadalo za začátku. Jediný v co doufám, že se nedočkáme Pagongingu. To by mě to fakt pak přestalo bavit.
Michael mě překvapuje na to, že má 18 jenom.
Asi jediný hráč, který mě tam nehorázně irituje, je Kellyn. Nevim nemůžu si pomoci ale ty její grimasy,které ukazuje někdy jsou fakt iritující. Třeba tam, kde se dozvěděla, že vypadla Morgan nebo na kmenovce. Já být třeba Stephanie nebo Jennou a vidím, že tohle dělá, tak jí jednu vrazim asi. :D To, že o sobě tvrdí, že je skvělá v sociální části hry, zatímco řekne Malolo: Sucks to be you! je poněkud zavádějící :D Doufám, že brzo vypadne ať už jí nemusim vidět :D
Obrázek
Fandím: Stephanie!!! Michael,Chris,Wendell
Ostatní jsou mi celkem sympatičtí naštěstí
Ven: Kellyn :D
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S36 - Ghost Island - EP04

Příspěvekod cypher.eu » 16 bře 2018, 18:54

A novej Savage je fuč, jak trefně řekl myslím 2 kmenovky zpátky, bejt silákem vám už v dnešní době do merge vstupenku nezajistí... líbilo se mi jak Michael blufoval na kmenovce, bral bych mít takovej poker face jako on :) Bradley je namyšlenec, ale zábavným stylem, vzhledem k tomu, že teď nemám vyloženě nějakýho favorita, tak by to tam mohl dobře rozbalit a udělat nějaký dobrý blindsidy...

Ghost Island je fajn prvek, i když navždy budu obdivovatelem konceptu ze starších řad, kde to nebylo tolik o štěstí, jako teď... a taky bez tak obrovských zásahů štábu ;) Myslím si, že Probst bude chtít protlačit Donnyho do finále, aby divák dostal každou řadu nějakého výrazného vítěze, co bude poukazovat na nějaký problém společnosti... takže sice řada zatím celkem ok, ale ve srovnání s čímkoliv před s21 to je slabota :smile:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Russel14
Příspěvky: 12
Registrován: 19 úno 2017, 13:19
Nejoblíbenější série: S06,S08,S13,S19,S20,S25,S31,S34
Nejoblibenější hráči: Richard Hatch Boston Rob Rob C Sandra D T Danni B Yul Parvati Todd H Russel H Kim Spradlin Malcolm Hayden Natalie A Jeremy C Kelley Wentworth Spencer Aubry Adam K Sarah L

S36 - Ghost Island - EP04

Příspěvekod Russel14 » 16 bře 2018, 22:02

Wooow :o :o Zatím mě ta řada hodně bere a je to způsobené především castem. V obou kmenech je zajímavé sledovat co se stane.
Na kmenovce to Michael rozjel a klobouk dolu vymyslet, že protože James vypadl ze dvěma idolama a , že má teď dvojnásobnou sílu bylo genius. Na to, že je mu 18 je velmi chytrý. Bylo zajímavý sledovat jak, když Michael zkoušel zlanařit Seb a Chelsea tak Kellyn to vždycky tak hezky odvrátila.
Winner pick: Kellyn,Laurel
Zajímavý: Michael,Steph,Wendell,Dom,Libby,Bradley

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S36 - Ghost Island - EP04

Příspěvekod kachna » 17 bře 2018, 09:35

Já si konečně vyberu favorita a on vypadne? No táák... Je pravda, že u dvojice Michael/Brandon by mi vadil odchod kteréhokoli z nich, ale já tak doufala, že jim ten plán vyjde... Tak zas nic no. Já jsem prostě stará škola, fandím těm hodným, poctivým a silným a nje super prohnaným zloduchům. Problém je ten, že hodné a silné už tam nikdo nechce :D

Ta, co šla na GI (nepamatuju si jméno) mě absolutně nezaujala. Už jenom to její povídání o tom, jak se rozvedla, šla si dodělat školu a bla bla. Nezájem :mrgreen:

Z ukázek na další díl jsem měla husí kůži, protože před očima mám uplně, jak tam letí tahaná na tom prkně a vidím, jak se od něčeho praští. To se asi nestane, ale uplně to vidím a není mi z toho dobře :heat: :mrgreen:

Favorit je rozhodně Michael, který konečně odráží to, že když je tam člověk mladý, tak netuší, která bije. Ukázkovým příkladem byl třeba takový Will (ten s těma hroznýma blonďatýma vlasama), co se pořád chlubil, jak je středoškolák, který o hře ví všechno a akorát mě tam iritoval. Michael.. To je jiný kafe, vypadá, že ví, co dělá. A hrozně sympatický mi připadal Sebastian, takový správňák, ale potom začal mluvit a já jsem z toho byla úplně zděšená.
Jinak Stephanie mi připomíná slečnu, která nám pronajímá byt, tak se od toho nějak nedokážu oprostit a být z ní tak hotová, jak skoro všichni tady :mrgreen:

Ale série zatím super! I cast se mi líbí, konečně pořádně zajímavý.

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S36 - Ghost Island - EP04

Příspěvekod Rodann » 17 bře 2018, 12:42

Jako zatím dobrý. :idea: Všichni se asi shodneme, že to může pokazit jen produkce. :angry: Ať se do toho Jeff moc nese*e a nechá to pěkně plynout, protože i GI zatím vypadá střídmě.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S36 - Ghost Island - EP04

Příspěvekod Radix » 19 bře 2018, 10:36

Tohle byl hodně slušný díl. A ačkoliv mi vypadl oblíbenec Brendan, tak mě zatím Ghost Island hodně baví. Konečně jsme viděli více (nebo prakticky poprvé) některé hráče. Především mám na mysli Laurel a Chelsea. Laurel dobře vytáhla z Domenicka informaci o HII, což je podle mě hlavně jeho chyba. Každopádně Laurel tady předvedla dobrou práci s lidmi v menšině. Co když je někdy bude potřebovat? :idea:

To se naopak nedařilo starému Naviti, kteří dali jasně najevo, že staré Malolo je bez naděje. Hlavně Bradley, který totálně zazdil rozhovor se Stephanie. Nicméně mě Bradley baví, jako villain funguje dobře. Chelsea vymyslela super plán na vyřazení, aby to původní Malolo nečekalo. Na druhou stranu musím ocenit Michaela, který vymyslel chytrý a uvěřitelný plán, ačkoliv mu nevyšel. Za chybu považuju, že řekl, pro koho bude původní Malolo hlasovat. Pak neměl nikdo (kromě Bradleyho), důvod flipnout, protože se nemuseli bát, že by mohli jít domů. Nicméně nemůžu si pomoct, ale Michael hraje hodně vyzrále. 18 let bych mu vážně nehádal. :idea:

Ještě bych chtěl ocenit Kellyn, která podle mě chytře nehrála o výhodu, protože mohla na 50 % přijít o hlas a bylo by riziko, že se půjde do kamenů. Za mě dobře zahrané. :idea:

Tak už se těším na příště.

Favorité: Stephanie, Michael
Zajímaví: Chris, Domenick, Donathan
Nefandím: nikdo
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)


Zpět na „S36 - Ghost Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host