S36 - Ghost Island - EP05

Mamanuca Islands, Fiji
June 5, 2017 - July 13, 2017
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S36 - Ghost Island - EP05

Příspěvekod Lamik.lamity » 22 bře 2018, 08:24

https://putlockermovies.eu/episodes/survivor-season-36-episode-5/
Celou dobu jsem si říkal, ať Steph neříká to, co říká. Další velká oblíbenkyně mimo. A vzhledem k tomu, že z prvních 5 lidí, co vypadli, vypadli mí tři favoriti, nejsem zrovna moc nadšen. Zvlášť kmenovku před twistem. To nemohli vypadnout ti druzí dva z Malolo?
Jo, a Chris fakt válí. Dokonce ukázal i nějakou sociální hru!
Fandím: Chris, James, Kellyn
Nefandím: Donathan
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S36 - Ghost Island - EP05

Příspěvekod sextant » 24 bře 2018, 18:48

Divím se, že tu nečtu další příspěvky. Titulky už díky Italian Maniac máme, takže víme co si říkali. Mně se epizoda líbila. Co se mi nelíbí, že dle ukázky bude zase promíchání kmenů. Raději bych zažil druhé Palau, než aby jakmile je jeden kmen silnější než druhý, honem se musí vše promíchat a měnit. V aliancích to musí udělat pěkný zmatek a pro diváka ztrácí hra zajímavosti, protože se musí znovu snažit vyznat ve vztazích.

fincik
Příspěvky: 2
Registrován: 17 bře 2018, 11:35

S36 - Ghost Island - EP05

Příspěvekod fincik » 24 bře 2018, 20:44

Jsem rád, že vypadla Stephanie. Pořád poslouchat kecy o jejích dvou dětech už mě nebavilo. Nové promíchání uvítám, jelikož situace ve žlutým kmeni je víceméně jasná. Akorát jsem byl zvědavej, jak dopadne alfasamčí souboj mezi Chrisem a Domenickem v druhým kmeni.

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S36 - Ghost Island - EP05

Příspěvekod vrabejka » 25 bře 2018, 10:28

Stephanie neeee :(
Obrovská škoda. To jak si tu hru vychutnavala, snažila se hrát každou vteřinu a dávala do toho všechno bylo skvělý.
A jeden blbý twist ji zničil. Thank you Probst.
Přitom neudělala nic špatně jen neměla štěstí.
Jestli ted vypadne i Domenick tak s touto řadou končím. Dlouho mě odchod hráče tak nemrzel jako u Stephanie :/

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S36 - Ghost Island - EP05

Příspěvekod Pepi » 25 bře 2018, 12:45

Co na to říct. Přece jen ty 3 kmeny v každé nové sérii měly něco do sebe. Jakmile nejsou → Bum! Kmen, který je tisíckrát sympatičtější a oblíbenější než ten druhý, dostává pagonging jak prase. Vlastně ani ten pagonging by nebyl tak nudnej, kdyby charaktery těch lidí, kteří tam vládnou, nebyly tak otřesný. Za mě asi nejnudnější pre-merge fáze od S29. Ačkoliv jsem odpůrce sloučení ve 12-13 lidech a promíchávání kmenů každou druhou epizodu, musím uznat, že tentokrát je early-merge (popř. i ten swap příští epizodu) opravdu potřeba.

Z výsledku kmenovky jsem zklamaný. Jenna se paradoxně zachránila tím, že celé 2 týdny nic nedělala. A to na úkor hráčky, která na začátku hrála celkem slušně, přestože se poslední dobou nezmohla na nic jinýho, než brečet, jak je single mom atd. atd. Škoda, ale tak už to prostě chodí.

:idea: : Michael, Chris, Stephanie
:down: : Celý původní Naviti v Malolu + Domenick

sextant píše:Co se mi nelíbí, že dle ukázky bude zase promíchání kmenů.

To je to jediný, co může pre-merge trochu zachránit.
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Kristý
Příspěvky: 3
Registrován: 25 bře 2018, 15:35
Nejoblíbenější série: S08 Allstars, S13 Cook Islands, S15China, S18 Tocantins, S22 Redemption island, S31 Cambodia, S32 Kaoh rong
Nejoblibenější hráči: "Boston" Rob Mariano, Kelley Wentworth, "J.T. (S18,S20), Ozzy Lusth, Ciera Eastin, Courtney Yates, Sandra Diaz Twine, Michelle S32, Julia S32,
Nejméně oblíbené série: S4 Markézy, S14 Fidži,

S36 - Ghost Island - EP05

Příspěvekod Kristý » 25 bře 2018, 15:46

Odchod Stephanie mě mrzí, byl to někdo kdo tam opravdu přišel hrát. Na druhou stranu fandím i Michaelovi, takže jsem věděla že z kmenovky dneska nebudu mít radost. Na příští díl se těším, zase se to všechno zamíchá a karty se můžou otočit. Třeba už vyustí spor mezi Domenickem a Chrisem a jeden z nich půjde domů. Ikdyž u nich ještě nemám jasného favorita. Oba jsou mi něčím sympatičtí. Jediná nesympatická je mi zatím Kellyn a za to můžou hlavně její velmi emocionální výrazy.

Fandím: Michael,Libby, Sebastian :idea: :idea:

Daphnerka
Příspěvky: 1
Registrován: 24 zář 2014, 07:36
Nejoblíbenější série: game changers
Nejoblibenější hráči: Sandra, Kelly, Michelle

S36 - Ghost Island - EP05

Příspěvekod Daphnerka » 25 bře 2018, 16:24

Po zahrání HI minulé kolo jsem se hodně divila, že ti tři to víceméně vzdali a čekali, místo toho aby hledali imunitu, když se stoprocentně musela dostat zpátky do hry.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S36 - Ghost Island - EP05

Příspěvekod Radix » 26 bře 2018, 18:14

Tahle epizoda byla moc povedená, bohužel s hořkým koncem, protože jsem Stephanie opravdu fandil. Bohužel se zařadí po bok těch, kterým twist významně narušil a nakonec i ukončil hru. Během dvou epizod mi tak vypadli dva favoriti a ačkoliv mě pre-merge fáze opravdu baví, mám trochu obavy z dalšího pokračování. Zatím tam je jen pár lidí, co jsou pro mě vysloveně něčím zajímaví, případně jim fandím. Nově se mi začíná zamlouvat Chelsea, ale uvidíme, jak s tím ještě zamíchá swap příště.

Chris mě nepřestává překvapovat jak lidsky, tak herně. Pomalu se začínám přiklánět na jeho stranu v souboji s Domenickem, který je taková neřízená střela. Jen mám pocit, že z toho nakonec vyjde Domenick vítězně.

Ještě dva postřehy, četl jsem exit interview se Stephanie, která říkala, že prakticky věděla, že to bude ona a HII několik hodin hledala, ale prostě se jí ho najít nepodařilo. Druhý postřeh je, že kdyby tady produkce chtěla, tak mohla krásně zamíchat karty, protože Stephanie na Ghost Islandu mohla získat nějakou výhodu prakticky zadarmo, kdyby se produkci zamanulo. Byla by z toho zajímavější TV a produkce by tak zachránila velkou oblíbenkyni. Jsem rád, že je nejspíš dopředu dané, kolikátý hráč si zahraje hru.

Jsem dost zvědavý na swap příští týden. Půjde se do tří kmenů po pěti a nebo budou dva kmeny po sedmi a jeden hráč přečká do příštího dílu na Ghost Island? Hádám, že spíš to druhé. Každopádně se těším.

Favorité: Michael
Zajímaví: Chris, Domenick, Donathan
Nefandím: nikdo
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S36 - Ghost Island - EP05

Příspěvekod Rodann » 26 bře 2018, 19:48

S těmi schránkami na GI, které oznamují, že (ne)budou hrát o výhodu, je to jak? Je někde explicitně dané, že je musí rozbíjet v pořadí? Tomu se vždycky divím, že je rozbíjejí postupně... :)

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

S36 - Ghost Island - EP05

Příspěvekod f*ck » 27 bře 2018, 13:13

Pravda, jestli musí schránky rozbíjet postupně, tak si produkce může dát výhod kam chce a komu chce.

Jsem rád, že je venku ta co mluví o dětech, jak je svobodná matka.

Promíchání vítám, jinak je situace jasná..a jestli se člověk nedokáže orientovat mezi necelými 20 lidmi, neměl by tím mozek zatěžovat a raději se jít vzdělávat :fuck:

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S36 - Ghost Island - EP05

Příspěvekod sextant » 27 bře 2018, 16:53

Já promíchávání členů kmenů rád nemám. Na Palau bylo zřejmé, že jeden kmen vítězí a také nechali vše původní, až druhý kmen zmizel. Přesto bylo Palau zajímavé.
Prohazovat členy kmenů jakmile se jednomu kmeni daří a druhý naopak vyhazuje hráče co jsou mimo alianci je v Survivoru normální vývoj. Teď se vše zase změní a aliance se mohou tvořit znovu.

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S36 - Ghost Island - EP05

Příspěvekod Dejvy » 09 čer 2018, 15:59

Radix, to co pises dava zmysel, ze HII hladala. Mna skor prekvapuje, ze neskusili vymyslet dalsi pribeh, nieco v style, ze ma Terryho imunitu, ktora sa da zahrat az po precitani (Terry nedokazal HII zahrat tak aby sa dostal do finale). Mozno by teraz uz niekoho pretiahli. Na druhej strane po druhom odrbe by im uz vobec neverili a tak sa chceli radsej pichnut do riti slizakovy Bradleymu. Skoda, ze nevypadol minule Bradley a teraz niektora z ich zien, bolo by to zaujimavsie.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA


Zpět na „S36 - Ghost Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů