S36 - Ghost Island - EP06

Mamanuca Islands, Fiji
June 5, 2017 - July 13, 2017
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S36 - Ghost Island - EP06

Příspěvekod ItalianManiac » 28 bře 2018, 21:59

Epizoda 6
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S36 - Ghost Island - EP06

Příspěvekod Lamik.lamity » 29 bře 2018, 07:16

https://oload.site/f/S0iTgBYGlVc
Já už se na to normálně vykašlu. Před tímto twistem byli na odstřel už jen hráči, kterým nefandím, a bum. Twist. Bum, vyřazen můj oblíbený hráč, protože Des je naprosto neschopná při skládačkách

Fandím: už asi jen Chris?
Nefandím: prakticky všem ostatním, protože mě štvou, že vyhazují mé favority
Mimochodem, kde byl ghost island?
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S36 - Ghost Island - EP06

Příspěvekod brninho » 29 bře 2018, 11:28

Tak ono se to nakonec na ty tři kmeny rozdělilo :lol: Jasně že lidi kašlou na sílu kmene, když za pár dní bude sloučení, opět situace nahrává slabším, kteří když už se do sloučení probojují, tak vydrží ve hře sakra dlouho, mí favoriti na final 3 jsou teď Angela a Donathan. Jinak škoda že je James takovej neohrabanej, zapadá do škatulky takovýho toho Asiata co horko těžko navazuje vztahy, jinak argumenty pro to, aby Angela šla k němu a Michaelovi byly..Michael mi přijde že se taky zbytečně vzdal, pořád je to díky té jedné kmenovce můj oblíbenej hráč, ale možná měl víc tlačit na pilu, takhle od monitoru mi přišlo logický aby Angela volila proti Des a Kellyn ať už díky spojenectví s Bradleym a posléze spojenectví Bradleyho s Domem, kterej hlasoval proti Angele, ale je jasný že nevidíme všechno.

Favoriti: Michael, Dom
Ven: mrtvý váhy Des, Donathan, Angela, Chelsea, Jenna
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S36 - Ghost Island - EP06

Příspěvekod Lamik.lamity » 29 bře 2018, 15:17

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S36 - Ghost Island - EP06

Příspěvekod sextant » 31 bře 2018, 23:44

Tomu, že Malolo skončilo na kmenové radě jsem se nedivil. Nedovedu ale pochopit z jakého důvodu nechali Des řídi soutěž a hlavně radit při skládačce. Přece věděli, že skládačky neumí což se ukázalo hned na začátku. Každý rozumný člen kmene by se zeptal kdo umí perfektně skládačky a nedělal experiment, ze to nemehlo Des dokáže.
Rozdělení na 3 kmeny bylo asi jediné možné, protože kmenové vazby ze začátku byly silné. Navíc myslím že je snaha udržet ve hře jak Chrise tak i Domenika. Teď jsou odděleni a nevysilují se bojem kdo z koho.
Jen se někam ztratil Ostrov duchů. Tak snad zase příště se dostane do hry.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S36 - Ghost Island - EP06

Příspěvekod Radix » 01 dub 2018, 12:20

Tak nakonec je tu rozdělení na tři kmeny. Jsem za něj docela rád. Chris už má trable i v dalším kmeni. Jsem vážně zvědavý, zda přežije první TC, na kterou půjde. Každopádně mě baví. A nemůžu si pomoct, ale začíná mě bavit Bradley. Je vážně vtipný. :D

Neviděli jsme všechno, ale vážně jsem si myslel, že půjde Des. Dávalo mi to smysl z toho, co jsme viděli. Uvidíme příště, jak se to Michaelovi s Angelou vyplatí.

Favorité: Michael
Zajímaví: Chris, Domenick, Donathan
Nefandím: nikdo
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S36 - Ghost Island - EP06

Příspěvekod Survivorfans » 02 dub 2018, 00:58

Na začátku to vypadalo na slušnou sérii, ale teda začíná to být docela bída. Navíc je to poslední dobou spíš jak loterie než o tom kdo je jak schopnej. Odcházejí samý zajímavý hráči a hlavně z Malola, což je docela otravný. :down:

Tohle už je 3.série kde kmen prohraje 2 soutěže a poté jde díky Probstovu "skvělýmu promíchání" do pr*ele :cry: . Nejdříve v SC Ta Keo, v GCH Mana a tady Malolo - do sloučka odcházeli mimo jediné vyjímky (Monica - SC, JT - GCH, Morgan - GI) vždy lidi z těhle kmenů a důvod jsou ty 2 blbý prohraný soutěže, po kterých přišlo promíchání a členové těchto kmenů byli v menšině.

Kristý
Příspěvky: 3
Registrován: 25 bře 2018, 15:35
Nejoblíbenější série: S08 Allstars, S13 Cook Islands, S15China, S18 Tocantins, S22 Redemption island, S31 Cambodia, S32 Kaoh rong
Nejoblibenější hráči: "Boston" Rob Mariano, Kelley Wentworth, "J.T. (S18,S20), Ozzy Lusth, Ciera Eastin, Courtney Yates, Sandra Diaz Twine, Michelle S32, Julia S32,
Nejméně oblíbené série: S4 Markézy, S14 Fidži,

S36 - Ghost Island - EP06

Příspěvekod Kristý » 02 dub 2018, 15:08

Vůbec nechápu rozhodnutí Angely. Zdálo se mi zcela logické a jasné vyřadit Dess. A to nejen proto, že mi je nesympatická. Ale ikdyž to byl velmi mrzutý díl, tak aspoň nešel Michael. Který se mi zdá více potenciální to dotáhnout daleko ve hře. Jen by mě u něj nenapadlo, že napíše taky Jamese. Myslela jsem, že bude více bojovat. Uvidíme na příští díl, jsem velmi zvědavá. Na jednu stranu chci sloučení, protože nechci aby vypadl Michael u Malolo ani Libby u Naviti. Na druhou stranu vůbec si netroufám říct jaké aliance a vztahy budou panovat po sloučení.


VEN: Kellyn, Desiree, Angela
Fandím: Michael, Libby, Wendell

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S36 - Ghost Island - EP06

Příspěvekod kachna » 04 dub 2018, 11:43

Konečně jsem se začala trochu orientovat, kdo je s kým a oni to zase promíchali. Naučím se tuhle sérii vůbec, kdo je kdo? Chyběl mi GI, myslela jsem, že se tam zase někdo zachrání a tím pádem by byla kmenovka ve čtyřech celkem zajímavá.

Škoda, že Angela nepřeběhla, Desiree bych viděla venku teda radši no. V soutěži mě zklamala, na začátku jsem si říkala, ty jo, to je fajn a pak to tam dolamí. Proč už neodchází hráči, kteří prohráli soutěž, ale jdou ti, kteří mají šanci nějakou soutěž zvrátit? Ach jo, jsem stará škola :-?

Ale jo, furt se mi to líbí, uvidíme, co bude dál ;)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S36 - Ghost Island - EP06

Příspěvekod Dejvy » 10 čer 2018, 10:14

Tak Michael napisal Jamesa lebo vedel ako to dopadne a nechcel zostat s mensinou. To je jasne. Co mi neni jasne, preco podrzala Angela zase hentu bandu? Vobec mi to neda zmysel a to len potvrdzuje slova Kellyn, ze je to zmatkar. Navyse Probst, poser sa. Viem, ze celkovo sa uz zopar rokov preferuju strategicki hraci pred fyzickymi, ale toto uz zacina byt sialene. James a fyzicka hrozba? Videl niekto prvu sutaz? Videl niekto sutaze v merge ake byvaju? On je asi rovnaka hrozba ako Donathan a je uplne jedno, ze ma svaly. Podla mna to skatulkovanie fyzickych hracov nie je fer lebo kopec z nich vie aj dobre hrat, ale v podstate nemaju sancu dojst do finale, jedine Fabio stylom. Potom zostane vzdy vo final four jeden nerd, polo muz, feministka a random zena. Taktika je sice najdolezitejsi aspekt hry, ale mame tu aj sutaze a prezitie co je rovnako dolezite a tito hraci v poslednych rokoch nemaju sancu. Kedy sme tu mali nejakeho Colbyho ci Bostona Roba? Mozno Mike mi napada.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

S36 - Ghost Island - EP06

Příspěvekod Pietro » 26 led 2021, 03:33

Zdravím, jojo, ještě žiju a zase jsem to obnovil tuhle zábavičku.

Po šesti dílech GI jsem mírně řečeno šokován a zhnusen směrem, kudy se odebírá vyhazování lidí. Za začátku jsem si vyselektoval tři lidi - a bum - dva jsou od téhle epizody venku. Do jistý míry to beru, ale bazírování na prapůvodním rozdělení už přestává být sranda.

Z lidí, co dosud vylítli, neměl letět asi nikdo, pokud by šlo čistě o logické důvody. Angela je pro potřeby aliancí stabilní jako plutonium. Ale odstřel Jamese poněkud podělala. Mohla si udělat základní alianci tří, vymlátit ty zbylé dvě .. tůt... (které ji kopnou natuty do zádě, až jim nebude k ničemu) a po sloučení pak ta trojice mohla dál nabalovat další kusy. Holt ne.

Do budoucna jsem zvědavý na výsledek duelu Dom/Chris :D a kam až mi dojde poslední můj favorit, právě Domenick. Ostatní jsou mi vesměs šumák, vyjma trojice níže, ty prosím poslat na GI bez návratu.

:cry: Kellyn, Des, rozmízánek Bradley
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.


Zpět na „S36 - Ghost Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti