S36 - Ghost Island - EP07

Mamanuca Islands, Fiji
June 5, 2017 - July 13, 2017
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S36 - Ghost Island - EP07

Příspěvekod Lamik.lamity » 05 dub 2018, 07:35

Tak Des už mi začíná dost vadit, nehledě na to, jak absolutně neschopná je v soutěžích. Ten vývoj hry, kdy se do sloučení dostanou prakticky jen slabí hráči se mi zamlouvá čím dál méně. A pokud bude produkce házet všem (fu*king) klacky pod nohy, a každý dvě kmenovky měnit kmeny, tak tento trend bude pokračovat.
Bradley mi nevadí, že vypadl, takový vtipný psychopat. Jsem zvědav, jak dopadne souboj Chris-Dom, doufám, že ve prospěch Chrise.
Fandím: Chris, Wendel
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S36 - Ghost Island - EP07

Příspěvekod brninho » 05 dub 2018, 12:12

Domenick to asi uhrál dobře, Bradley, i když villain k pohledání a pro diváka výrazná postava právě kvůli své povaze může vyvolávat ve sloučení spíš antipatie a tím by se potopili naráz všichni, kdo s Domem spolupracují, pokud má Libby skrz Chelsea pojištěnou, tak to může být po určitou dobu cennej spojenec.
Jsem příznivec maximálně tří HII v celým průběhu hry, ale zaprvé už v nejnovější éře Survivoru nejsem v očekáváních tak naivní a zadruhé to už určitě neočekávám v ultratwistové sérii, takže za danejch okolností mě i celkem těší že to ukořistili Michael a Wendell, kterej zdá se je na Domově straně. Mimochodem Michael perfektní práce při immunity challenge, na druhou stranu Angele se při další prohře mohl vrátit ten zoufalej hlas z minula, protože Michael by domů nešel.
Tři kmeny skončili v pravej čas, od sloučení pár epizod očekávám zajímavej průběh, minimálně v příštím díle se zase obnoví rivalita Dom a Chris a až se ti silní z poraženého tábora vystřílí tak zase začne konečná fáze k nasrání kdy zůstanou jeden dva silnější a kolem nich shluk ovcí + oblíbená novinka před FTC. Příští epizodu tipuju na vítězství Domova tábora, nezapomeňme, Domenick má jeden regulérní HII, ale taky legacy advantage, která může být zahraná jenom v top13 nebo top6, takže v podstatě dva HII+ Wendell, kterýho odhaduju na to, že půjde s Domenickem má taky HII. A někde v prostřed je další oblíbenec Michael, kterej se snad první dvě kmenovky nemusí ničeho obávat a až budou obavy na místě, tak má v kapse f...ing stick. Jo, prozatím to vypadá zajímavě.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S36 - Ghost Island - EP07

Příspěvekod Pepi » 05 dub 2018, 18:02

Konečně šel ten narcis pryč. Kdyby nebyl tak povýšenej, možná by si i uvědomil, že i ostatní se mezi sebou domlouvají. V podstatě to ani nebyl blindside... normální člověk by totiž s takovou možností měl počítat. Vrchol byl ten jeho výrok, že by určitě vyhrál, kdyby se dostal do sloučení. Za celou hru nedokázal nic, jenom velit alianci, kterou mu přidělil swap, a za to byl neoprávněně považován na masterminda. Dement. :cry:

Silný odpor mám ještě ke Kellyn. Hodinu se rozhoduje, jestli risknout hlas pro 2:1 šanci na výhodu při počtu 3-1 pro její alianci. Neuvěřitelná přizdisráčka.

Jedno z nejslabších pre-merge všech dob. Konečně tu máme sloučení, ten fight mezi Chrisem a Domenickem by mohl být epic. Snad to nedopadne jako v Blood vs Water 2,
Spoiler!
kde oba hráči vypadli ASAP
, a nebude tu další odpadní série. :down: :down:

:idea: : Chris, Michael, Libby
:down: : KELLYN, Domenick
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Kristý
Příspěvky: 3
Registrován: 25 bře 2018, 15:35
Nejoblíbenější série: S08 Allstars, S13 Cook Islands, S15China, S18 Tocantins, S22 Redemption island, S31 Cambodia, S32 Kaoh rong
Nejoblibenější hráči: "Boston" Rob Mariano, Kelley Wentworth, "J.T. (S18,S20), Ozzy Lusth, Ciera Eastin, Courtney Yates, Sandra Diaz Twine, Michelle S32, Julia S32,
Nejméně oblíbené série: S4 Markézy, S14 Fidži,

S36 - Ghost Island - EP07

Příspěvekod Kristý » 06 dub 2018, 23:15

Tak na to, že fandím Libby a byla jsem velmi spokojená s výsledkem kmenovky, je celkem škoda, že vypadl Bradley. Byla to zajímavá postava, která si prostě neuvědomovala absolutně vůbec jak se chová. :D :D :D Na sloučení se těším, mám tam hodně zajímavých lidí kterým fandím. Jako například Michaela, který dneska zvrátil prokletí Malolo. Ten kluk je borec. :dance: V souboji mezi Chrisem a Domenickem se o malinko více přikláním k Domovi ale oba mě něčím zaujali. Sebastian který podle mě je zajímavá postava, byl v tomto díle neviditelný a řekla bych že i je strategicky nulový. Překvapilo by mě, kdyby předvedl nějaký super tah. Zatím mi připomíná akorát Ozzyho.


VEN: Desire!!!! Angela, Kellyn
Fandím: Domenick, Libby, Wendell, Michael

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S36 - Ghost Island - EP07

Příspěvekod Radix » 06 dub 2018, 23:36

Tak vyřazení Bradleyho mě dost mrzí, protože byl zábavná postava. Oproti tomu Libby je taková nijaká. Každopádně si myslím, že to bylo z hlediska Domenicka správné rozhodnutí. Pěkně se před sloučením rozdělili výhody do hry. HII pro Michaela a Wendella + hlas navíc pro Kellyn. Mimochodem, Wendell má vážně super edit a začínám mu věřit i na vítězství.

Sloučení bude určitě zajímavé. Souboj Chris vs Domenick bude určitě parádní. Hádám, že to jako první odnese Angela. Uvidíme. Už se na to těším. :hungry:

Favorité: Michael
Zajímaví: Chris, Domenick, Donathan, Wendell
Nefandím: nikdo
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S36 - Ghost Island - EP07

Příspěvekod Survivorfans » 07 dub 2018, 10:45

Bradley si vyloučení zasloužil, ale radši bych viděl pryč nevýraznou Libby, která stejně za celou hru sama tah neudělá a jen si musí najít páníčka, který jí určí jak kdy hlasovat. Dál si bude určitě hrát na neviňátko, o kterým všichni věděj že neni. Nebo Donathana, kterej tam bude bohužel ještě dlouho otravovat kvůli svojí neschopnosti, je to ten typ hráče kterej se klidně dostane do finále a nikdo si toho ani nevšimne.

Domenick se může snažit jak chce, ale už jen tím že on je ten kdo chce sestřelit Chrise si dává terč na záda - viz Chris v MvGX nebo rivalita v tý samý sérii Zeke vs David, který taky museli velet a oba stejně neměli šanci se dostat do finále.
Navíc z jeho pozice je kravina vylučovat výraznýho Bradleyho, kterej by mohl letět místo něho. Každej radši vyřadí jeho než Libby nebo Donathana, který nejsou v ničem hrozby(viz nahořejc).

Zbytek castu zajímavej, ale vyloženě nikomu nefandim. Jem mě začíná otravovat protěžování Michaela - záchrana na 2. kmenovce Malola, dál místo něho letěla Steph, minule James a k tomu mu dají 2 HII.

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S36 - Ghost Island - EP07

Příspěvekod kachna » 07 dub 2018, 12:27

Já jsem normálně Malolu nepřála, aby vyhrála, protože jsem doufala v kmenovku, kde si ty tři budou hrozně jistý a Michael je sakra překvapí, tak nic no :mrgreen: ale tak aspoň má fuc*ing stick schovanej na jindy. Jinak, kdo je mi teda asi jako jediný fakt nesympatický jsou právě tři zmiňované, kdy nemusím fakt ani jednu a jedinej, kdo mě v tom kmeni nevytáčel byl Michael. Škoda, že po sloučení má šanci na vypadnutí pouze Angela a to kvůli ostatními zmiňované rivalitě dvou kohoutů. Jinak se obavám, že Desiree a Kellyn se jen tak nezbaví. Ach jo :evil:

Kellyn mě zarážela na GI, kdy uvažovala, zda zvolit, čo nezvolit, protože jak někdo psal, byla ve většině a ani v případě sloučení by jí to nějak extra neublížilo. No ale dobře...

Jsem jedna z mála, kdo nevybírá tábor Dom vs. Chris. Ze začátku jsem se přikláněla spíš k Domenickovi, ale teď mi Chris už tak extrémně nevadí a ještě chvíli ho tam snesu. Aspoň to slibuje zajímavou hru.

No a nakonec, jsem sice ráda, že zrovna Michael našel idol, ale přece jenom mi trošku vadí, jak se nám tam objeví snad úuuuuuplně všechny dřívější idoly, protože takhle to vychází tak idol na osobu a to je na mě trochu moc... No a ještě mě pobavilo, jsem zvědavá jak "skrytě" ponese Wendal na kmenovku ten náhrdelník, když to zabere celou tašku :mrgreen: ehm, doufám, že se jmenuje Wendal...


Zpět na „S36 - Ghost Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů