S36 - Ghost Island - EP10

Mamanuca Islands, Fiji
June 5, 2017 - July 13, 2017
Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S36 - Ghost Island - EP10

Příspěvekod cypher.eu » 26 dub 2018, 03:38

Snad mi Lamík promine, že zakládám vlákno pro novou epizodu naprosto výjimečně já místo něj, mám totiž výhodu časového posunu jelikož jsem na návštěvě v Jůesej a tudíž jsem se poprvé a možná i naposled díval na Suvivora v reálném čase společně s americkými diváky, což se někomu může zdát jako maličkost a proč to vůbec zmiňuju, ale pro mě to byl velký zážitek, vidět tuhle show poprvé za 36 řad "live" přímo na CBS, se všema těma reklamama na prášky proti nejrůznějším psychickým poruchám, kterýma Amíci trpí apod. Taky mi nikdy nedošlo, že na úplném konci každého dílu, kdy Jeff říká "Stay tuned for scenes from our next episode", tak následuje další blok reklam a pak až teprve ty ukázky a zpověď vypadnuvšího:)

Ale k dílu, vše se v podstatě točilo kolem Des a jejího pokusu o big move a následným příšerně průhledným lhaní o tom, že to tak nebylo :) Ta holka nemá žádnej pokerface, jakmile ji někdo konfrontoval, okamžitě začala šílet a ječet na všechny kolem přítomné, místo toho aby zachovala klidnou hlavu a řekla, že to Laurel a spol. prostě hrají na to, aby je rozhádali a apelovala na vyřazení Michaela jakožto hrozby a že pak ať se klidně vyvražděj... Takže na jednu stranu je ok, že je pryč, protože asi nejenom mě byla celkem dost nesympatická, na druhou stranu tím dávaj zbytečný šance Michaelovi, o čemž ostatně svědčí i ukázky na příští díl... Kellyn je sice taky dost nesympatická osoba, ale z herního hlediska souhlasím s její snahou vykopnout Michaela jakožto největší hrozbu pro finále co nejdřív ven.
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S36 - Ghost Island - EP10

Příspěvekod Lamik.lamity » 26 dub 2018, 07:48

cypher.eu píše:Snad mi Lamík promine, že zakládám vlákno pro novou epizodu naprosto výjimečně já místo něj, mám totiž výhodu časového posunu jelikož jsem na návštěvě v Jůesej a tudíž jsem se poprvé a možná i naposled díval na Suvivora v reálném čase společně s americkými diváky, což se někomu může zdát jako maličkost a proč to vůbec zmiňuju, ale pro mě to byl velký zážitek, vidět tuhle show poprvé za 36 řad "live" přímo na CBS, se všema těma reklamama na prášky proti nejrůznějším psychickým poruchám, kterýma Amíci trpí apod.

Myslím, že to nějak přežiju ;) Gratuluju k zážitku.
Pro nás, smrtelníky (z Česka), hážu odkaz http://www.putlockers.lc/episodes/survivor-season-36-episode-10/

WTF Des co proč. Jakože štvala mě už dlouho, ale tohle bylo fakt pitomý. Každopádně jakákoliv kmenovka, kde se nemusím strachovat o osud Wendella, je dobrá kmenovka. Jsem zvědav, jak dlouho se ještě Michael udrží. Jeho největší nevýhodou je bezpochyby, že Donathan má idol a tak v táboře další nebude.

Fandím: Wendell, Kellyn (ikdyž dělá divný věci), Laurell, Sea-bass-chan (protože proč ne)

Bavil jsem se nad střihem (konfrontace Laurell - Dom - Des) a mimochodem, ta krajina, kam se hned na začátku sestřihu vydal Donathan hledat idol, není to ten samý "háj", kam za skřeků lam utekl Tony v game changers?
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S36 - Ghost Island - EP10

Příspěvekod brninho » 26 dub 2018, 10:36

cypher: Ameriku ti závidim, taky jsem si v prosinci zažil svoji Survivor live premiéru, ale při sračkoidnosti té série jsem to vydržel jen první středu, další týden jsem si to přehrál jak kdybych byl v Česku :D

Jinak v porovnání s dvěma předcházejícíma epizodama měla tahle trošku slabší kvalt i když dopadla vlastně úplně skvěle, výrazní hráči pořád ve hře, Desiree byla trošku mrtvá váha + jsem rád, že vypadl někdo ze čtveřice Des, Kellyn, Chelsea, Angela, který mi absolutně nic neříkají, ale bohužel ve hře můžou být docela rozhodujícím faktorem. Teda ještě lepší by bylo kdyby nějákým způsobem ten prvotní plán Des vyšel a domů šla nejviditelnější z neviditelných Kellyn, ale tomu asi nikdo od počátku nevěřil, Laurel a Donathanovi pozice ve středu dění musí vyhovovat.
K příští epizodě vlastně ani nevim co očekávat, vlastně jenom že to asi už Michael odnese, pravděpodobně se to bude snažit uhrát na fake idol, ale já vlastně nevim jestli další imunitu ve hře chci, byly by ve hře čtyři a to už za průběh hry pokud se nemýlím tři už ve hře byly, takhle už by se z toho stalo pomalu "prší" (nevim jestli se té hře na slovensku říká stejně), eso se bude přebíjet esama a nějákej chudák kterej by byl normálně v bezpečí zůstane stát.
Každopádně pro čtveřici Dom ,Wendell, Laurel a Donathan je jasný, že pokud si zůstanou věrní, tak jdou spolu do konce, 4 lidi, 3 idoly, z druhé grupy až na Michaela a Kellyn (se skřípěním zubů) nikdo moc přehled o hře nemá, to by byli úplně blbí kdyby si to nechali projít mezi prsty, a z Ghost Islandu může přijít twist jakej chce.

Favs: Michael, Dom, Wendell
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S36 - Ghost Island - EP10

Příspěvekod Radix » 29 dub 2018, 11:11

Konečně jsem se dostal k desátému dílu. Des to moc nezvládla. Její plán měl na papíře logiku, ale bohužel evidentně nikdo netuší, že je tu skrytá aliance Dom, Wendell, Donathan a Laurel, takže tahle dvojka z Malolo nemá vůbec důvod udělat cokoliv proti Domovi s Wendellem. Tahle čtyřka má ve hře obrovskou moc, přesně jak píše brninho. Pokud se neotočí proti sobě, tak je to jasná final four.

Jsem rád, že se Michael udržel, ale příště to nejspíš odnese. Je otázka, jak to příště přesně bude. Bude to klasická dvojí kmenovka nebo vypadnou dva lidi s nejvíce hlasy z jednoho hlasování? Sice vím, že Survivor teď hledá nové a nové twisty, ale vidím to spíš na tu dvojí kmenovku. Uvidíme.

Favorité: Michael
Zajímaví: Domenick, Donathan, Wendell
Nefandím: nikdo
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S36 - Ghost Island - EP10

Příspěvekod sextant » 29 dub 2018, 11:23

Po shlédnutí epizody s titulky jsem pochopil důvod vyřazení Desiree a docela mně pobavilo, jak se bránila a lhala o 106. Bylo jí to nakonec málo platné, ale protože její výpad zachránil Martina tak jsem byl spokojen.
Líbilo se mi také nalezení imunity, jen mi nějak uniklo, zda vznikla superimunita použitelná až po přečtení hlasů. To by byl hezký zvrat ve hře při jejím použití, a pokud tomu tak je, těším se na udivené obličeje při jejím použití.
Jsem zvědav na další díl, kdy budou vyřazeni dva soutěžící. Hlavně jakým způsobem bude vyřazení provedeno.

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S36 - Ghost Island - EP10

Příspěvekod ItalianManiac » 29 dub 2018, 11:50

sextant píše:Líbilo se mi také nalezení imunity, jen mi nějak uniklo, zda vznikla superimunita použitelná až po přečtení hlasů.


Myslím, že z bývalé superimunity se stala obyčejná imunita s klasickou použitelností ("tato prokletá imunita ztratila svou sílu... bla bla bla"). Nálezce musel najít obě části, aby byla imunita funkční (podobně jako Lauren v minulé sérii našla provázek a potom musela při soutěži sebrat mušli). Tudíž akce se superimunitou nás nečeká ;)
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S36 - Ghost Island - EP10

Příspěvekod kachna » 29 dub 2018, 13:07

Vypadá to, že z nás pár diskutujících máme všichni stejný názor, nebo aspoň hodně podobný. Všichni čekají vypadnutí Michaela, ale nikdo to vlastně nechce a všichni tak nějak mají jasné zajímavé hráče a to Doma s Wendellem. Já jsem na to stejně :D

Jinak k dílů, Desiree měla super plán, ale nějak jí to nevyšlo. No a jak se potom snažila vyhrabat z nejhoršího bylo tragické. Jsem ráda, že jí to nikdo nevěřil a šla domů. Laurel to hraje navenek dobře, sama jsem dle jejích reakcí zapomněla, že má skrytou alianci. Za mě asi jedna z nejlepších skrytých aliancí za poslední řady. Nepamatuju si, že by to takhle někdo dobře skrýval tak dlouho, jako tahle aliance. Pokud se pletu, prosím, osvěžte mi paměť.

Fandím: Michael
Zajímaví: Domenick, Wendall
Nesympatičtí: stále Angela a Laurel. Ne, že musí vyloženě ven, jen se mi nelíbí.
Ven: Kellyn!!!


Zpět na „S36 - Ghost Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů