S36 - Ghost Island - EP11

Mamanuca Islands, Fiji
June 5, 2017 - July 13, 2017
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S36 - Ghost Island - EP11

Příspěvekod Lamik.lamity » 03 kvě 2018, 06:45

http://watchseries-online.me/survivor-s36e11-the-finish-line-is-in-sight/
Jenna ani nedostane poslední slova? Trapný. Tady bylo jasně vidět, jak je kmen rozdělený, na 5 hráčů, který jedou svou ligu a 5 hráčů, kteří produkci absolutně nezajímají. Twist se mi opravdu nelíbil, jsem dost rád, že to neodnesl někdo, kdo by jinak nevypadl, ale bylo to jen tak tak.
Jsem zvědav, kdo najde Domův kokos :D Teď je jasné, že čtyřka Wendall - Dom - Laurel - Donathan pojedou až do konce. Stačí, aby Kellyn ještě jednou hlasovala s nimi.
Mimochodem, všimli jste si, že nikdo neumí zahrát hlas navíc správně?

Fandím: Wendall
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S36 - Ghost Island - EP11

Příspěvekod brninho » 03 kvě 2018, 11:50

Teda jako Michaela mám rád, ale už byly v historii Survivoru nápaditější hry ála "nemám idol, ale budu předstírat, že ho mám", na paranoidní Kellyn to však bohatě stačilo :D A navíc se nevědomky postaral o to, že se stávající silná čtyřka víc zkonsoliduje a naopak Kellyn, ze které se mi ježily vlasy na hlavě hrůzou, že by snad byla přibraná jako pátá do party , je snad v příští epizodě na odstřel.
Jinak Michael super charakter do nějáké příští série s navrátilci, je tam něco z Malcolma, bohužel i v tom, že se nejspíš i zaškatulkuje jako chytrej, nápaditej hráč, kterej je dobrej v soutěžích a díky tomu ho looseři vyloučí hned kolem sloučení.
Jinak jsem s průběhem hry asi spokojenej, vyvíjí se to docela jednoznačně, takže i chápu, že je velká skupina lidí, kterým se série určitě nepozdává, ale za mě od Worlds Apart nejlepší nováčkovská záležitost a dost zajímavýho materiálu do budoucna.

Favs: Dom, Wendell
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Pepi
Příspěvky: 80
Registrován: 21 srp 2014, 19:09
Nejoblíbenější série: 16, 20, 28, 13, 40
Nejoblibenější hráči: Cirie, Sandra, Tony
Nejméně oblíbené série: 38, 5, 29, 26, 35
Bydliště: Praha

S36 - Ghost Island - EP11

Příspěvekod Pepi » 03 kvě 2018, 17:48

Michael slušně rozvířil vodu, nicméně to slušně zazdil hlasem pro Wendella. Proč?! Vždyť donutil paranoidní Kellyn hlasovat pro Laurel a to dokonce dvakrát. :lol: Byl by to parádní save. Podle editu to vypadalo, že se schyluje k zajímavým kmenovkám, ale nakonec zase nic. To nevadí, na zklamání jsem u téhle sezony už celkem zvyklý.

Fandím: nikomu
Jednooký král mezi slepými: Wendell
Seen:
Survivor: 1-42
TAR: 19-23, 25, 26, 28, 30-32

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S36 - Ghost Island - EP11

Příspěvekod Lamik.lamity » 03 kvě 2018, 21:50

This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S36 - Ghost Island - EP11

Příspěvekod Radix » 03 kvě 2018, 22:26

Zajímavě vyřešená double boot epizoda. Líbila se mi, i když to vypadalo zajímavěji, než to nakonec dopadlo. Jenna to zahrála docela vtipně a chvíli jsem si fakt myslel, že jí Donathan svým HII zachrání. Naštěstí to udělal dobře. Michaelovi fakt chyběl jen kousek k záchraně a je škoda, že mu to nevyšlo. Pokus o záchranu to nebyl zas tak skvělý, jak bylo řečeno, ale na Kellyn to zabralo dost dobře. Škoda že to nehodil Laurel. Mohlo ho napadnout, že ta bude dalším terčem. Nicméně pro čtyřku Dom, Wendell, Donathan a Laurel je to teď skvěle otevřené. Stačí jim ještě jedno hlasování a jsou v pohodě.

Jsem zvědavý na závěr. Zatím se mi zdá, že směřujeme k jasnému vítězi Domenick nebo Wendell.

Favorité: nikdo
Zajímaví: Domenick, Donathan, Wendell
Nefandím: nikdo
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

ArtySssS
Příspěvky: 15
Registrován: 17 led 2016, 19:05

S36 - Ghost Island - EP11

Příspěvekod ArtySssS » 03 kvě 2018, 22:49

Jestli vyhraje Wendell nebo Dom, v což doufám, tak budu konečně od S31 spokojenej s vítězem. :dance:

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S36 - Ghost Island - EP11

Příspěvekod strom-z » 04 kvě 2018, 00:03

nemůžu si pomoct, ale po vyloučení Chrise (což byla libová epizoda) mě to nějak neba. Wendell s Dominickem hrajou výborně, ale nemůžu říct, že bych někomu bůůhvíjak fandil, zatim to táhnou tihle dva a ostatní sice ne mizerní hráči, ale přesto zdá se až moc velký ovce než aby se proti top hráčům spojili. post-merge zatim na takový Millenials vs Gen X nemá ani omylem. twist mi mimochodem špatnej nepřišel - v nějaký extra vzrůšo jako v Game Changers to nevyústilo, ale blbej nápad to nebyl.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S36 - Ghost Island - EP11

Příspěvekod brninho » 04 kvě 2018, 00:24

Myslím, že tahle "reklama" a vlastně celá poslední Ponderosa jenom ukazuje, že to tam muselo být zajímavý, jestli si jako rozumíme :D https://www.youtube.com/watch?v=4fmpW7ytC-U Vím, že se vždycky vykládalo o Fiji, teď myslím 14. sezonu, že to tam bylo dost divoký, ale teď vidím Michaela a u něj Libby a Jennu (Libby vyhrává) a jestli do pár kmenovek přijde Sebass, o kom teda víme, že to s Jennou teď táhne.. Možná by ty Ponderosy mohly být delší :D
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S36 - Ghost Island - EP11

Příspěvekod ItalianManiac » 04 kvě 2018, 09:47

Když už tady řešíme ty vztahy, tak ještě doplním, že kromě Sebastian/Jenna a Michael/Libby kolují drby i o tom, že dalším párem z této řady je Bradley/Kellyn :D

Jinak o páru Sebastian/Jenna se vědělo už docela dlouho, protože si nedlouho po natáčení založili společný instagram a někteří fanoušci na něj samozřejmě přišli ještě před vysíláním :D
https://www.instagram.com/tarzanandjen/
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S36 - Ghost Island - EP11

Příspěvekod kachna » 04 kvě 2018, 13:24

Tak stalo se to, co jsme tady všichni prorokovali už asi 5 dílů :mrgreen: Škoda, že Michael nehlasoval pro Laurell, mohlo to být super a konečně by Laurell šla pryč, moje nesympatie stále trvají. Jinak Kellyn dobře paranoidní... Ale co se stalo, stalo se, mysllím, že jsme Michaela neviděli naposledy.

Co se týče příštího dílu, musím vůbec podotýkat, jaká bude zase fraška to ždímání citů? Přijde mi to fakt přehnané, ale o tom až příští diskuzi. (Stejně se mi zase zamlží oko, jako vždycky u tohohle...ostuda)

Mně se to pořád líbí, nějak mi po dnešním dílu začal být nesympatický Donathan, vůbec jsem si nevšimla, jak divně mluví...
Výhru jasně shrábne Domenick nebo Wendall, za mě to přeju asi víc Domovi, ale nebude mi jako výherce vadit ani jeden.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S36 - Ghost Island - EP11

Příspěvekod hozu » 04 kvě 2018, 15:30

Mám stále pocit, že tahle série má potenciál aby mě bavila, jenže mám u ní strašný problém vůbec někomu fandit. Připomíná mi totiž ten "vtip", co tu kdysi koloval, že pomalu začneme sérii tak, že každý bude mít svůj vlastní HII nebo výhodou. Tady je toho už tolik, že mi vlastně přijde úplně zbytečné si někoho oblíbit (ačkoliv zajímaví hráči tam jsou), když mám pocit, že vlastně každý může jít pět metrů za přístřešek a najít cokoliv užitečného, co se mu zrovna zamane. Ta "kokosová falešná imunita" je pak pro mě úplná záhada. K čemu to vlastně je? Udělat si z někoho srandu? :D
Ale jako třeba Dom a Wendel si to docela dávají. A asi by se z toho celkově dal i vytvořit slušný výběr pro nějakou "all-stars" sérii, ale celý ten motiv okolo Ghost Island to pro mě stále sráží dolů. Lepší už to asi nebude, ale strašně špatně se na to dívá. U hodně kmenovek jsem vlastně ani neměl náladu sledovat, kdo poletí, jelikož je to tak nějak jedno.

K dílu snad už jen, že ten twist s dvojí kmenovkou byl v rámci celku ještě relativně nápaditý. A i souboj o imunitu mě vcelku bavil a to třeba kvůli tomu duelu právě Doma s Wendelem. Oni ti hráči prostě zábavní jsou.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S36 - Ghost Island - EP11

Příspěvekod Survivorfans » 05 kvě 2018, 00:43

Tahle série je hrozná sr#čka, od začátku sledujem celou dobu tu samou pohádku jak lítaj lidi z Malola a důvod je že prohráli jenom 2 soutěže. Bral bych to kdyby to byl nějakej tragickej tým, co by výrazněji prohrával, ale tohle je děs a hlavně když před sloučkem to bylo v SC a GCH to samý.
Když letí někdo z Naviti, tak jen kvůli svojí blbosti (výjimkou je Morgan která nebyla blbá sama a mohl letět od nich kdokoliv).

Twist naštěstí moc hru neovlivnil, ale jak řekl Donathan - byla by kravina dělat podraz, aby byli pro zbytek nedůvěryhodný. Tedy bylo jasný kdo asi poletí.
Jinak je zajímavý, že si po 22 sériích Probst vzpomněl na tenhle blbej twist.

Kritiku Kellyn nechápu - ano byla zbytečně paranoidní, ale byla by za blbku kdyby Michael HII opravdu měl a ona letěla. Navíc pěkně použila hlas navíc a zajistila si aby určitě dál pokračovala ve hře.

Dál je mi celkem jedno kdo vyhraje,protože tam chybí fanditelnej hráč. Pokud vyhraje Dom nebo Wendell, tak jen kvůli debilitě ostatních.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S36 - Ghost Island - EP11

Příspěvekod brninho » 05 kvě 2018, 13:09

Survivorfans píše:Kritiku Kellyn nechápu - ano byla zbytečně paranoidní, ale byla by za blbku kdyby Michael HII opravdu měl a ona letěla. Navíc pěkně použila hlas navíc a zajistila si aby určitě dál pokračovala ve hře.

Dál je mi celkem jedno kdo vyhraje,protože tam chybí fanditelnej hráč. Pokud vyhraje Dom nebo Wendell, tak jen kvůli debilitě ostatních.


Až na to, že Kellyn paranoidní je a neskutečnej uzel nervů k tomu, což ukázala v minulé epizodě :D Ženská vstupující do středního věku, rozvedená, očividně ji chlap nějak psychicky ublížil, takže ta nejistota v ní je prakticky furt, jak z učebnice. V tomhle konkrétním případě mohla Michaela jednoduše požádat, aby ji HII ukázal, když s ní chce spolupracovat, proto mu za tuhle zamotanou kmenovku moc nepřipisuju kredit a spíš vidím ohromnej skrat na straně Kellyn.
Dom nebo Wendell (zřejmě) vyhrajou jednak kvůli debilitě ostatních, to ano, ale taky proto, že sami si tuhle hru dávají prakticky od začátku a jsou jasně viditelní jako dvojice, my nevidíme stovky malých konverzací, co se do Survu nevejdou, ale něco musí dělat dobře. Vždycky tomu musíš jít naproti, za výhru Boston Roba v RI taky mohla jen debilita ostatních?
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S36 - Ghost Island - EP11

Příspěvekod strom-z » 06 kvě 2018, 01:48

jediný co mě teď potěšilo je Secret scéna Laurel, kde mj. zmiňuje, že si uvědomuje, že musí nějak odstranit Doma a Wendella, jinak nevyhraje. no hurá, já už myslel, že tahle hráčka, do níž i Jeff vkládal obrovský naděje, jak ovce dokráčí s těmahle dvěma do cíle jako Tasha v Kambodži... uvidíme, já do týhle série po dvou/třech dílech vkládal slušný naděje, ale ty se zatim z velký části nenaplnily. po povedenejch Millenials vs. Gen X je to teď podle mě další suchý období Survivora jako ze sezón 21-24.

vrabejka
Příspěvky: 102
Registrován: 13 bře 2016, 02:05

S36 - Ghost Island - EP11

Příspěvekod vrabejka » 06 kvě 2018, 07:33

Super dil konečně twist ktery mě bavil.
Michaela škoda super hráč byl ozdobou serie.
Ale nechapu proc behlasoval pro Kellyn vzdyt musel vedet ze po Wendelovi nikdo nepůjde. Fakt škoda mohl se ještě zachránit.

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

S36 - Ghost Island - EP11

Příspěvekod Masarka14 » 06 kvě 2018, 13:28

vrabejka píše:Ale nechapu proc behlasoval pro Kellyn vzdyt musel vedet ze po Wendelovi nikdo nepůjde. Fakt škoda mohl se ještě zachránit.


Do epizody se to nedostalo, ale chtěl udělat blindside s Kellyn a Laurel u které vůbec netušil, že spolupracuje s dvojicí Wendall + Dom.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

S36 - Ghost Island - EP11

Příspěvekod Zeck » 26 kvě 2018, 03:10

Vypadnutím Michaela se udělala pomyslná tečka za další perfektně posranou řadou vinou permanentního promíchávání kmenů. Ve zkratce tedy stačí abys vyhrál dva první souboje o imunitu a máš vystaráno skoro do finále. Je fakt super koukat na tak zoufalé hráče jak jsou v této fázi hry a vyřazují ty kvalitní, případně alespoň aktivní hráče, jenom proto, že Probst šejkruje kmeny každý druhý den na ostrově. To permanentní promíchávání kmenů je tak strašně neúčinné (vůbec nic nepřínáší), že už na něj rezignují i samotní hráči a prostě se drží toho jaký šátek dostali první den. A pokud jsou z toho kmene, který vyhrál ty dvě první imunity, prostě odstřelí ty z toho druhého a mají lépe vystaráno než kdyby se vůbec kmeny nemíchalo a oni je museli porazit v regulérních soubojích o imunitu. Výsledek je ten, že nebýt Chrise a jeho až absurdně viditelných ambic, případně Des a její až absurdně viditelné zrady, po této kmenovce nezbyl z toho původně oranžového kmene ani jeden hráč ve hře. A přitom jako celek prohrál jen DVA souboje o imunitu. Jaký má tedy význam, to zkurvené promíchávání kmenů, které posere každou druhou řadu a tady se to jen projevilo nejvíc, jinak je to vždy totožný příběh. Místo voodoo upalování vlajek kmene raději příště upalte Probsta, protože ta vlajka vám nevymýšlí podobně stupidní a "šokující" twisty, které opravu nikdo nečekal, ale Probst jo.

No a vzhledem k děsně vyváženému editu je i celkem jasné, kdo tuhle trapnou šarádu vyhraje. Jen čekám až nastoupí ta dojemná fáze, ve které bude daný hráč brečet ve zpovědi jak se mu stýská po rodině, případně žvanit nějaké sentimentální žvásty. To je prozatím jediné, co k potvrzení jeho vítězství v editu chybí.

Jinak to Jenně a Sebastianovi moc přeju, ani mě nepřekvapuje, že dva tak stupidní prvoci propadli vzájemné lásce. Snad neplánují děti.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S36 - Ghost Island - EP11

Příspěvekod brninho » 26 kvě 2018, 13:16

Zeck: Tady jsem trošku na rozpacích, ano tohle brzký promíchání jednoznačně špatná věc, shodujeme se na tom prakticky každou sezonu, ale řeknu to takhle, já už jsem tak zdegenerovanej Probstovými pokusy za poslední roky, že kdykoliv mu jeho úmysl ovlivnit hru nevyjde, tak z toho mám radost, a tady mu to nevychází, normálně promíchání automaticky znamená bordel a dramatický zvýšení šancí looserů na úspěch, tady se mi zdá, že do sloučení prošla relativně ještě dobrá sestava a na tom, že se hra vyvíjí jednoznačně mají velkej podíl ti hráči samotní, nemyslím si že HII pro Chrise byl náhodnej, splitnutá TC určitě neměla nahrávat lidem v čele..U mě je to tady o obrovské nekvalitě produkce (jejich tahů) proti kvalitě na straně hráčů, kteří to tam k 11. epizodě vedou, při vší kritice jim nemůžeš upřít kvality. Průser je, když se sejde nekvalita jak na straně lidí z CBS, tak na straně hrůču jako minulou sérii, tady aspoň jedna složka pro mě funguje a i proto je to u mě jedna z těch lepších sérií v éře po HvV.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

S36 - Ghost Island - EP11

Příspěvekod jukab » 26 kvě 2018, 23:17

Michael pryč, Jenna se ještě na bye byei ztrapnila....teď asi stačí fandit Chelsea a těm dalším neviditelným, aby odstřelily Doma a Wendell a při závěrečné řeči parodovaly samy sebe...Chelsea: "Po 37 dnech přikyvování jsem vyšoupla power couple!" Angela: "Ne, to já!"....Ta třetí: "Ne, já!"
:)

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

S36 - Ghost Island - EP11

Příspěvekod Zeck » 28 kvě 2018, 02:16

Brninho: I když tvrdíš, že do 11. epizody to vedou silní hráči a ne loseři (upřímně vidím jen herce na kamery Doma, který si ochočil submisivní a až iracionálně loajální Laurel a obdobnou bandu loserů z bývalého kmene). Je to i proto, že ti další silní hráči z druhého kmene položili pochodně už v kmenové fázi díky tomu promíchání a teď těm dvěma u kormidla nemá kdo konkurovat. A já vsadím téměř cokoliv, že pokud by došli do sloučení, případně ti, kteří do něj nakonec došli by měli díky nim jinou pozici ve hře než mají nebo měli, hráči jako Dom a Wendellín by se pakovali mezi prvními, případně by museli předvést fakt něco skutečně hráčského a kvalitního, aby se ve hře udrželi. Nemuseli ale udělat vůbec nic, jen se zbavit Chrise, který po nich šel, ale měl tu smůlu, že byl větší hrozba než oni, takže ho každý ochotně vykopl, zvlášť když byl asociál. Ale místo aby se ihned po něm začali bát o místo oni, šlo se po jiných, protože sloučení je právě plné těch loserů, kteří mají vyklidit pole v kmenové fázi, ne opruzovat ve sloučení a tam předvádět variaci na upolskou křesťanskou sektu vedenou Coachem. Zkrátka, aliance dvou se v každé řadě likviduje, mnohdy i paranoidně v prvních dnech na ostrově, mezi prvními, tady se vesele naparuje nejsilnější pár ve hře, Laurel ví, že oba dva mají imunity, jeden z nich už navíc zahrál výhodu, blíží se finále a všem jsou u prdele, naprosto mimo pozornost. To je prostě jak z jiného světa, ti dva měli méně terčů na zádech a museli se bát o místo mnohem méně než nicka Kellyn. To podle mě zase takovou hráčskou kvalitu neznačí, spíše pravý opak. Jedna strana iracionálně nezasahuje, druhá strana nemá proč zasahovat, hra stojí na místě a nikdo nehraje. Takže vedle extrému posledních řad, ve kterém loseři vyrazí všechny obstojné nebo zajímavé hráče a hra stojí za hovno, nastal snad ještě větší extrém, kdy loseři nejsou ani schopni ty největší hrozby rozeznat, natož je vyrazit. A vévodí v tom Laurel, které byla na talíře naservírovaná parádní varianta díky zradě Des a ona místo aby po tom skočila, poděkovala a okamžitě přebrala početní kontrolu nad hrou a zároveň neměla na zádech největší terč, sprintem běžela k Domovi všechno napráskat, aby místo převzetí hry mohla nadále na dně spoléhat, že ji nikdo nevyrazí a zároveň zachránila hráče, který je pro všechny největší hrozba. A právě loser jako Laurel pak posere hru lidem jako Des, která pokud by tohle navrhla v nějaké starší řadě, všichni po tom skočí a ona bude za hráče, který otočil hrou. Tady ale kolem sebe měla bandu loserů a tak skončila jak trapný spráskaný pes. Po hráčské stránce je to až fraška, téměř každá kmenovka byla jen střílení kachen a obávám se, že to bude pokračovat až do samého závěru, ve kterém to dostane ten herec a bude se tleskat vestoje za precizní "hru".

Probst je člověk bez sebereflexe. V poslední zfixlované řadě, ve které dokonce dotáhl svého favorita k vítězství skrze největší ovlivnění hry v dějinách, jsem si pročítal twitter a reakce amerických diváků, jak se shodneme, že nic trapnějšího jsme neviděli a oni chcali nadšením jak skvělý vítěz to je. Survivor sledují veskrze dementní konzumní diváci, stejně jako u nás Robinsonovo hovno diváci Novy, kteří zaberou na libovolný edit, který jim je naservírován. Cochranovi Probst vytvořil edit masterminda skrze největší počet zpovědí v historii hry, Cochran je považován za masterminda, i když byl naprosto tragický a za celou řadu udělal snad jedinou věc.
Spoiler!
Mariňákovi vytvořil sentimentální edit hrdiny, Mariňák je skvělý vítěz, i když se kvůli tomu změnila polovina pravidel Survivora.
Nikoho to ale netrkne, to bohužel nejsou fanoušci jako třeba my, kteří nad tím uvažujeme, to jsou diváci. A Probst dělá pořad pro diváky, ne pro fanoušky, protože diváci mu zaručují pokračování pořadu a taky to, že vydělá, když je producent. Takže vše, co kdy Probst posral, taky vždy pochválil jako skvělé a diváci souhlasili. Vedle nulové sebereflexe v tom je samozřejmě i byznys. Promíchání kmenů hejtruju už od doby co nastalo a asi nebudu jediný koho sere a vidí v tom naprosté vraždění potenciálu, přesto to kurví další a další řady, protože jen to promíchání v očích konzumních diváků značí "akci", i když se díky tomu dostanou do sloučení hovna a celou řadu to posere. Přitom ta letošní měla právě ten hráčský potenciál, ale značná část z něho se nedostala ani do sloučení a ta, která ano, skončila díky pozicím získaným díky promíchání.

Mimochodem, zapomněl jsem výše napsat, že Chelsea má neskutečnou schopnost se neopálit ani kdyby tam byla dva roky, ale lepší ksichtík jsem ve hře dlouho neviděl. Kam se na ní hrabe ta prvoplánová bloncka.
Naposledy upravil(a) ItalianManiac dne 30 kvě 2018, 20:02, celkem upraveno 1 x.
Důvod: přidán spoiler tag (S35 spoiler)
Obrázek Obrázek Obrázek

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S36 - Ghost Island - EP11

Příspěvekod strom-z » 28 kvě 2018, 18:27

Zeck píše:V poslední zfixlované řadě, ve které dokonce dotáhl svého favorita k vítězství skrze největší ovlivnění hry v dějinách

Hele Zecku a máš nějakej důkaz nebo náznaky, že ten twist ve Final 4 nebyl připravenej dopředu a produkce s tim v průběhu manipulovala? Já sice nemám důkazy o tom, že to tak nebylo a že ten twist mohl spoustu lidí na***t, o tom žádná, ale jinak mi to přijdou jako nepodložený domněnky. Já si třeba myslim (doufám), že to prostě naplánovali dopředu.

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

S36 - Ghost Island - EP11

Příspěvekod Zeck » 28 kvě 2018, 21:16

strom-z: Důkaz bych měl jen tehdy, pokud by promluvil někdo z produkce, že sám ovlivnil soutěž = nepředstavitelné. Něco takového skutečně dopředu neplánovali, rozepsal jsem se o tom už podrobně dříve http://reality-show.eu/forum/viewtopic.php?p=19011#p19011 . Doplním jen to, že se stačí podívat jak primitivně to vše bylo připravené. Jenom výzdoba Ghost Island v této řadě, na každém stromě visí rekvizity a hráči jsou tam minutu v každé epizodě.
Spoiler!
Tady se měnily celá pravidla Survivora v "epickém finále a vše bylo doplněno tím, že jedna hráčka dostala dopis a rozdělával se oheň na kmenovce. To je tak strašně nepompézní a strohé, že v záplavě té klasické megalomanie Probsta to přímo řve, že se to narychlo vymýšlelo za pochodu, aby protekční hráč měl nadále šanci. Zvláště když to bylo ve prospěch hráče, který byl od sloučení tažen produkcí a jejich imunitami za ručičku dál a dál a na té konkrétní kmenovce by 100% letěl, protože žádná tajná imunita se mu už přihrát nedala.
Pokud to v této řadě zopakovali - ještě jsem finále neviděl, takže nevím. Pak by to byl dobrý způsob jak zamáznout případně pochyby o řadě předešlé, ne potvrzení nového trendu.

Taky jsem podobné věci bral dříve za konspirace a za neopodstatněné brečení fanoušků, věřil jsem pořadu veskrze všechno - neměl jsem důvod pochybovat. Ty zásahy produkce od převzetí pořadu Probstem musí ale vidět skutečně úplně každý, kdo se chce dívat, ne pouze sledovat. Tohle vysloveně řvalo o podvodu, i bez nějakých investigativních důkazů.
Naposledy upravil(a) ItalianManiac dne 30 kvě 2018, 20:03, celkem upraveno 1 x.
Důvod: přidán spoiler tag (S35 spoiler)
Obrázek Obrázek Obrázek

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S36 - Ghost Island - EP11

Příspěvekod strom-z » 28 kvě 2018, 22:15

Zeck píše:Důkaz bych měl jen tehdy, pokud by promluvil někdo z produkce, že sám ovlivnil soutěž = nepředstavitelné. Něco takového skutečně dopředu neplánovali, rozepsal jsem se o tom už podrobně dříve http://reality-show.eu/forum/viewtopic.php?p=19011#p19011 . Doplním jen to, že se stačí podívat jak primitivně to vše bylo připravené. Jenom výzdoba Ghost Island v této řadě, na každém stromě visí rekvizity a hráči jsou tam minutu v každé epizodě.
Spoiler!
Tady se měnily celá pravidla Survivora v "epickém finále a vše bylo doplněno tím, že jedna hráčka dostala dopis a rozdělával se oheň na kmenovce. To je tak strašně nepompézní a strohé, že v záplavě té klasické megalomanie Probsta to přímo řve, že se to narychlo vymýšlelo za pochodu, aby protekční hráč měl nadále šanci. Zvláště když to bylo ve prospěch hráče, který byl od sloučení tažen produkcí a jejich imunitami za ručičku dál a dál a na té konkrétní kmenovce by 100% letěl, protože žádná tajná imunita se mu už přihrát nedala.
Pokud to v této řadě zopakovali - ještě jsem finále neviděl, takže nevím. Pak by to byl dobrý způsob jak zamáznout případně pochyby o řadě předešlé, ne potvrzení nového trendu.

Taky jsem podobné věci bral dříve za konspirace a za neopodstatněné brečení fanoušků, věřil jsem pořadu veskrze všechno - neměl jsem důvod pochybovat. Ty zásahy produkce od převzetí pořadu Probstem musí ale vidět skutečně úplně každý, kdo se chce dívat, ne pouze sledovat. Tohle vysloveně řvalo o podvodu, i bez nějakých investigativních důkazů.

Projel jsem to a stále jsi mě nepřesvědčil, že by ten Final 4 twist nemusel bejt dopředu danej - podle mě naprosto dává smysl i varianta, že produkce měla pocit, že by to prostě mohl bejt dobrej twist a že by jim tak nemusel na poslední chvíli vypadnout na úkor nějakýho neschopy nějakej výraznej hráč; a to se taky stalo. Mnohem férovější by mi přišlo přiznat, že nevíme, jak přesně ten twist vzniknul. Ty idoly, který až moc snadno nacházel Ben mě štvaly mnohem víc, na druhou stranu podobně pitomě byly schovávány poslední sezóny prakticky pořád - viz ty, co našel Adam nebo Troyzan v lahvi v písku, za to bych škrtil... (v případě Troyzana to teda aspoň byla jen clue).

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

S36 - Ghost Island - EP11

Příspěvekod Zeck » 28 kvě 2018, 22:25

Jen oznamuji, že jsem to nečetl, číst nebudu, takže logicky ani reagovat, protože jsi mi v diskuzi k 13. epizodě před deseti minutami vyspoileroval finále a nehodlám se kontaminovat dalšími off topic spoilery, které neumíš udržet na uzdě.
Děkuji tedy za naprosto promrhaný čas reakcemi na tebe a totální nudu u finálové epizody, která bude ještě nudnější než bez znalostí spoilerů.
Obrázek Obrázek Obrázek

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S36 - Ghost Island - EP11

Příspěvekod strom-z » 28 kvě 2018, 23:21

Zeck píše:Jen oznamuji, že jsem to nečetl, číst nebudu, takže logicky ani reagovat, protože jsi mi v diskuzi k 13. epizodě před deseti minutami vyspoileroval finále a nehodlám se kontaminovat dalšími off topic spoilery, které neumíš udržet na uzdě.
Děkuji tedy za naprosto promrhaný čas reakcemi na tebe a totální nudu u finálové epizody, která bude ještě nudnější než bez znalostí spoilerů.

Podruhé - za spoiler se velmi omlouvám, neuvědomil jsem si, ke který epizodě to píšu, my mistake a v tomhle tvoje na***ní zcela beru.
"Děkuji tedy za naprosto promrhaný čas reakcemi na tebe" nicméně pobavilo ;)


Zpět na „S36 - Ghost Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti