S36 - Ghost Island - EP12

Mamanuca Islands, Fiji
June 5, 2017 - July 13, 2017
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S36 - Ghost Island - EP12

Příspěvekod ItalianManiac » 09 kvě 2018, 21:50

Epizoda 12
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S36 - Ghost Island - EP12

Příspěvekod strom-z » 10 kvě 2018, 07:10

tak já nevim. epizoda podle mě celkem zábavná, ale to rozuzlení... jestli ten krok Laurel udělala s tim, že Wendell bude teď ještě víc ukolébanej a blindside přijde příští tejden, okay. pokud ho zavčas neodstraní, bude pro mě Laurel fakt velkym zklamánim... stejně tak nevim, jestli to, co Donathan dělal na kmenovce mělo nějakou funkci (znervóznit Wendella aby zahrál idol?) nebo to bylo strašně pitomý. a pořád se mi strašně špatně někomu fandí... podle mě v tuhle chvíli fakt nijak zázračná sezóna.

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S36 - Ghost Island - EP12

Příspěvekod kachna » 10 kvě 2018, 13:03

Prokrastinace od učení mě opět donutila podívat se na Survivor takhle brzy. Nemůžou ho přes zkouškové vypnout pro nás se slabou vůlí???

Jak jsem psala minule, jasně, že mi slzička ukápla, když byla návštěva. Každou sezónu říkám, že je to přehnaný a pak to u mě dopadne pokaždý stejně. Nemám takové záchvaty jako všichni, včetně Probsta, ale trochu posmrkávám :mrgreen:

Kletba nebyla zlomena, nic jiného jsem ani nečekala, myslím, že tahle výhoda by pomohla maximálně Chelsey, protože té to spadlo zničehonic.
Velká poklona Wendellovi, že nezahrál imunitu, já jsem tady u obrazovky vykřikovala a byla smířená s tím, že jde a ono nic. Uvidíme, jestli z toho nějaký blindside vzejde. Já se jenom modlím, ať to odnese Kellyn. Která mě mimochodem fakt bavila, jak se vztekala. Její chování mi připadalo na úrovni malého dítěte, které nedostane hračku a ne dospělé ženské. Chápu, že byla naštavná, ale to její chování a výrazy? Myslím, že se nás už víc shodlo, že má nějaký mindrák vůči chlapům...

Fandím: Domenick, Wendell
Sympatičtí: Sebastian
Ven: KELLYN!!!!!

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S36 - Ghost Island - EP12

Příspěvekod brninho » 10 kvě 2018, 13:44

Kdybych byl nějak vysazenej proti dominantní dvojici, tak by mě tahle epizoda znechutila, Laurel a Donathan si mohli udělat resumé u poroty, ale naštěstí se jen vezou na představě, že skončí ve final 4, za mě dobrý, těším se na další příspěvky :D
Kellyn mi připomněla Dawn v Caramoanu, až jsem se musel otřepat hrůzou, ten fake idol od produkce je podle mě trošku moc, ale tak něják doufám že ho najde právě ona.
Dom a Wendell jsou v klidu, HII v kapse, ukázalo se že i přízeň dutýho Sebastiana, nebál bych se o ně další epizodu, myslím že dobře ví o potenciálních hrozbách. Je to docela suverénní jízda, ale baví mě to.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S36 - Ghost Island - EP12

Příspěvekod Radix » 10 kvě 2018, 18:50

Koukám, že Dom a Wendell přežijou vážně všechno. Nicméně z herního hlediska to dává pro Laurel a Donathana smysl si je ještě jedno kolo udržet a pak se spojit s Angelou a Kellyn v situaci 2-2. Jen už se příště ale vážně musí pohnout! Epizoda vcelku šla, ale když to bylo mezi Wendellem a Chelsea, tak jsem tušil, že půjde (purple) Chelsea, která konečně zase měla confessional! Její edit byl hodně špatný, takže nedávalo smysl, aby to dotáhla moc daleko.

V tomhle díle už mi došla trpělivost s Kellyn a řadím jí mezi ty, kterým nefandím. Přesně jak tu někdo řekl, ona je vážně jak dítě. Příště by mohla být epizoda zajímavější. Rozhoupe se konečně Laurel s Donathanem a půjdou proti Domenickovi s Wendellem? Moc tomu nevěřím, ale snad se poštěstí.

Favorité: nikdo
Zajímaví: Domenick, Donathan, Wendell
Nefandím: Kellyn
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)


Zpět na „S36 - Ghost Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti