S36 - Ghost Island - EP13

Mamanuca Islands, Fiji
June 5, 2017 - July 13, 2017
sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod sextant » 24 kvě 2018, 03:43

Překvapuje mně, jak inteligentní člověk nechápe, že se vždy diskutuje k epizodě, která je v záhlaví. Od toho jsou vlákna k jednotlivým epizodám zakládána. Hodnocení dané epizody je subjektivní záležitost a mně skutečně nezajímá na co nadává řada lidí, které neznám, nikdy jsem neviděl a ani vidět nebudu.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod Lamik.lamity » 24 kvě 2018, 06:03

Překvapuje mě, jak přehnaně agresivně vstupuje sextant do komentování.
Je nás tady na tom fóru 5 a půl, lidi. To je myslím tak nízký počet na to, abychom řešili z kolika procent se příspěvek týká dané episody.

Za mě jde třeba blbě zhodnotit danou epizodu, aniž bych ji zařadil do kontextu celý série. A pokud se mi po 13. díle zdá série dobrá či špatná, proč to nenapsat sem? Třeba mě epizoda 14 vyvede z omylu.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod ItalianManiac » 24 kvě 2018, 12:07

Přesně jak píše Lamik... Je nás tady aktivních už jen pár, tak proč se zbytečně hádat kvůli drobnostem?

Ano, každá epizoda má své vlákno, ale nevidím důvod, proč by mělo být zakázané v těchto vláknech hodnotit celou sérii i před jejím koncem. Každý může svobodně napsat "zatím se mi série líbí" nebo "série mě vůbec nebaví" k jakémukoliv dílu. Prohřeškem by bylo psát spoilery z pozdějších epizod do vláken dřívějších dílů.

Takže lidi, berte to s nadhledem a neútočte na sebe, díky :beer:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod strom-z » 26 kvě 2018, 00:15

Lamiku a Maniacu děkuji pěkně, nemohu než souhlasit. ;)

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod Zeck » 28 kvě 2018, 07:10

Ne, tahle řada je vážně šíleně špatná a plná dementních pseudohráčů. Vyjadřuji se teď především k této a minulé epizodě. Na jedné straně dvě největší hrozby pro všechny zbylé hráče ve hře + prosťáček Sebastianopirátorybář. Na druhé straně hráčské nicky, které bych porazil i já, kdybych si vedle nich pouze sedl na finálové kmenové radě. No a mezi nimi rozhodující duo Donatelo a Laurel & Hardy, kterým obě uskupení nabídly spolupráci. Ke komupak se asi tahle správně retardovaná dvojka přidá? Samozřejmě, že k největším hrozbám ve hře, proti kterým nemají šanci. No a v této epizodě, kdy je díky těm zkurveným tajným imunitám ve hře početně asi poslední šance ty dva dostat ze hry a shrábnout milion a i prostoduchý jižanský gay pozná, že mu teče do bot a začíná být jaksi v prdeli. Co udělá ta parodie na hráče Laurel & Hardy? Dělí hlasy s největšími hrozbami ve hře mezi prostoduchého jižanského gaye (jejího nejoddanějšího spojence) a Kellyn Familyn. I když může snadno pomocí prostoduchého jižanského gaye s největším terčem na prdeli, Kellyn Familyn s největším terčem na prdeli a té naprosto zbytečné veteránky (Angela?) dostat ze hry největší hrozby (které nebyly největším terčem na prdeli ani jednou v celém sloučení - tleskám, proti"hráči") a vlastně i vyhrát Survivor, protože jen tenhle stupidně primitivní krok z příručky "Jak hrát Survivor - lekce 1 pro lidi s downovým syndromem" by byl pro porotu víc než ti tři předvedli od prvního dne. Ne, ona prostě POTŘETÍ v této řadě odmítne hrát hru a místo toho vidí v Domovi snad svýho fotra a ve Wendellovi milence, na kterého nikdy neměla. Jinak si její účast a logické uvažování vážně zdůvodnit neumím. Zvláště když sama mele ve zpovědích o tom, že nad těmi dvěma ve finále nemáš šanci, přesto tam s nimi snad chce dojít a rozkouřit je před výkonem.

To dostala od Probsta zaplaceno, aby Domovi pomohla vyhrát hru? Ten ocas by si bez její až pitomé a pro ní kontraproduktivní loajalitě, která NEMÁ obdoby v historii hry ani neutřel prdel a on to fakt vyhraje, protože všichni kolem něj jsou naprosto vylízaní idioti. Vážně mi to až nebezpečně připomíná tuzemské retardy v Robinsonově ostrově, kde pobíhal arogantní pseudohráč Marek s nápisem na čele: "JSEM NEJLEPŠÍ ZE VŠECH, VY ČURÁCI." a ti pičusové ho poslali do finále se slovy: "Je to hodnej kluk"...
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod Lamik.lamity » 28 kvě 2018, 08:19

Zeck píše:Ne, tahle řada je vážně šíleně špatná a plná dementních pseudohráčů. Vyjadřuji se teď především k této a minulé epizodě. Na jedné straně dvě největší hrozby pro všechny zbylé hráče ve hře + prosťáček Sebastianopirátorybář. Na druhé straně hráčské nicky, které bych porazil i já, kdybych si vedle nich pouze sedl na finálové kmenové radě. No a mezi nimi rozhodující duo Donatelo a Laurel & Hardy, kterým obě uskupení nabídly spolupráci. Ke komupak se asi tahle správně retardovaná dvojka přidá? Samozřejmě, že k největším hrozbám ve hře, proti kterým nemají šanci. No a v této epizodě, kdy je díky těm zkurveným tajným imunitám ve hře početně asi poslední šance ty dva dostat ze hry a shrábnout milion a i prostoduchý jižanský gay pozná, že mu teče do bot a začíná být jaksi v prdeli. Co udělá ta parodie na hráče Laurel & Hardy? Dělí hlasy s největšími hrozbami ve hře mezi prostoduchého jižanského gaye (jejího nejoddanějšího spojence) a Kellyn Familyn. I když může snadno pomocí prostoduchého jižanského gaye s největším terčem na prdeli, Kellyn Familyn s největším terčem na prdeli a té naprosto zbytečné veteránky (Angela?) dostat ze hry největší hrozby (které nebyly největším terčem na prdeli ani jednou v celém sloučení - tleskám, proti"hráči") a vlastně i vyhrát Survivor, protože jen tenhle stupidně primitivní krok z příručky "Jak hrát Survivor - lekce 1 pro lidi s downovým syndromem" by byl pro porotu víc než ti tři předvedli od prvního dne. Ne, ona prostě POTŘETÍ v této řadě odmítne hrát hru a místo toho vidí v Domovi snad svýho fotra a ve Wendellovi milence, na kterého nikdy neměla. Jinak si její účast a logické uvažování vážně zdůvodnit neumím. Zvláště když sama mele ve zpovědích o tom, že nad těmi dvěma ve finále nemáš šanci, přesto tam s nimi snad chce dojít a rozkouřit je před výkonem.

To dostala od Probsta zaplaceno, aby Domovi pomohla vyhrát hru? Ten ocas by si bez její až pitomé a pro ní kontraproduktivní loajalitě, která NEMÁ obdoby v historii hry ani neutřel prdel a on to fakt vyhraje, protože všichni kolem něj jsou naprosto vylízaní idioti. Vážně mi to až nebezpečně připomíná tuzemské retardy v Robinsonově ostrově, kde pobíhal arogantní pseudohráč Marek s nápisem na čele: "JSEM NEJLEPŠÍ ZE VŠECH, VY ČURÁCI." a ti pičusové ho poslali do finále se slovy: "Je to hodnej kluk"...


Obrázek

U mad?
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
SiGi
Sponsor
Příspěvky: 37
Registrován: 27 srp 2013, 16:21
Nejoblíbenější série: S25 - Philippines
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm
Bydliště: Ostrava

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod SiGi » 28 kvě 2018, 10:05

Tak já jsem si doposud těch diskutujících tady vážil a respektoval jejich názory. Ale podle mě takové vulgarismy, jaké předvedl ZECK, by tady asi být neměly. I když je VIP.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod strom-z » 28 kvě 2018, 18:30

Zeck: Ne, ona prostě POTŘETÍ v této řadě odmítne hrát hru a místo toho vidí v Domovi snad svýho fotra a ve Wendellovi milence, na kterého nikdy neměla. Jinak si její účast a logické uvažování vážně zdůvodnit neumím. Zvláště když sama mele ve zpovědích o tom, že nad těmi dvěma ve finále nemáš šanci, přesto tam s nimi snad chce dojít a rozkouřit je před výkonem.

Spoiler k S31 Second Chances
Spoiler!
No souhlas, jen nechápu, proč jsi, pokud dobře pamatuju, hájil Tashu v Second Chances, která prakticky shodně debilně šla do Final 3 proti Jeremymu, když bylo všem kromě ní a Spencerovi jasný, že je to katastrofální tah ;)
Naposledy upravil(a) ItalianManiac dne 30 kvě 2018, 19:51, celkem upraveno 3 x.
Důvod: oprava nefunkčního spoiler tagu

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod Zeck » 28 kvě 2018, 21:44

Spoiler k S31 Second Chances
Spoiler!
Sice porovnáváš jablka s hruškami a já si upřímně z té řady už moc nemapatuji, ale dobrá. Tashu jsem hájil kvůli tomu, že hrála dobrou hru a nikdo z poroty ji ani nechtěl vyslechnout. Zachránila se z naprostého dna díky promíchání jen díky své vlastní hře, po sloučení hrála víceméně stejně jako Jeremy (vlastně lépe, hlasovala totiž jemu navzdory, kolikrát ho přesvědčila, že se má hlasovat jinak a především ho asi dvakrát zachránila od jasného vypadnutí). Byla s ním v jasně definované alianci, byl její největší spojenec a podle mě spoléhala na fakt, že porota její zásluhy vyslechne a pak zhodnotí zda jsou víc než předvedli ti dva okázalejší hráči, ale zásluhami a hrou na stejné úrovni jako ona (10-0-0 na hlasy poroty, to byl od reality odtržený vtip). Navíc mám pocit, že pokud by je těsně před finále zradila, ta pseudomorální porota vedená Savagem by to vyhodnotila jako zradu a hlasovala by na truc pro někoho jiného - alespoň taková tam myslím byla nálada. To, že šla do finále s nimi asi nebylo nejlepší rozhodnutí a i podle mě neměla moc šancí, ale alespoň hrála celou dobu - ano, skvělou hru. Fakt, že jí nemohla prodat, protože předem domluvená porota na vítězi ji ani nechtěla poslouchat, to je věc druhá, ale hrála.

Laurel & Hardy ovšem od prvního dne nehraje a nedělá absolutně nic, je na dně od promíchání kmenů, na rozdíl od Tashy se z něho nedostala a když se jí otevřela cesta k jasné většině a převzetí hry ze samotného dna, místo aby tak učinila, bonzácky běžela napráskat Domovi, co se děje, aby se asi nadále udržela na dně a spoléhala na jeho vůli a vůli ostatních, protože na rozdíl od Tashy Laurel nehraje a bojí se hrát. Tasha měla Spencera a Jeremyho za největší spojence, byla součástí aliance, žádné dno, zatímco Laurel má největšího spojence toho, proti komu pomáhala dělit hlasy, i když by pro její hru bylo výhodnější naopak hlasovat s ním a sama si to uvědomuje.

Tasha v All Stars řadě mezi kvalitou a Laurel mezi losery, to je asi jako Mercedes a Trabant. Obě auta mají 4 kola, jeden volant a jezdí se v tom, ale to jedno je vůz a to druhé bakelitová sračka.
Naposledy upravil(a) ItalianManiac dne 30 kvě 2018, 19:53, celkem upraveno 1 x.
Důvod: přidán spoiler tag
Obrázek Obrázek Obrázek

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod strom-z » 28 kvě 2018, 22:09

lol. Tasha hrála dobře před sloučením, ale pak byla několikrát mimo a netušila, co se děje. sociální hru mimo hráče ve svý aliance měla podle prakticky všech rozhovorů mizernou. jednim z klíčovejch bodů hry je odhadnout, pro koho bude hlasovat porota -
Spoiler!
v tomhle jak Tasha, tak Laurel (tak Spencer nebo Brad) tragicky selhaly/i. a v čem byla její hra po sloučení "skvělá" krom toho, že konzistentně hlasovala se svou aliancí, občas jí uniklo, co se děje a - narozdíl od Kimmi - nebyla ochotná zkusit odstranit hlavní hrozbu hry... to mi teda fakt neni jasný ;)
za mě Tasha díky výkonu v Angkoru jen o chlup lepší než Laurel a obě zaslouženě dopadly s nulou v počtu hlasů.
Naposledy upravil(a) ItalianManiac dne 30 kvě 2018, 19:55, celkem upraveno 3 x.
Důvod: oprava nefunkčního spoiler tagu

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod Zeck » 28 kvě 2018, 22:14

Hele, upřímně je mi u prdele, že Tashu neuznáváš, protože podle tebe nehrála. Klidně si to mysli, ale co mi u prdele není, že v diskuzi o 13. epizodě vyspoileruješ, že
Spoiler!
Laurel bude nejenom sedět ve finále, ale nedostala ani jeden hlas, takže předpokládám, že tam bude sedět minimálně s Domem a maximálně ještě s Wendelem.


Vynikající důvod se na tebe příště vysrat a nereagovat na tebe.
Naposledy upravil(a) ItalianManiac dne 30 kvě 2018, 19:55, celkem upraveno 1 x.
Důvod: přidán spoiler tag
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod Lamik.lamity » 28 kvě 2018, 22:47

strom-z: prosím, smaž svůj příspěvek, nebo ho aspoň hoď do tagu spoiler, dík.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod ItalianManiac » 28 kvě 2018, 22:48

Ach jo... Pánové, vy jste to tady zase rozjeli... :shock:
Asi budu muset trapně ocitovat sama sebe, ale mám před sebou ještě překlad FTC a nechce se mi to vypisovat znovu :D

ItalianManiac píše:(...) Je nás tady aktivních už jen pár, tak proč se zbytečně hádat kvůli drobnostem?

(...) Prohřeškem by bylo psát spoilery z pozdějších epizod do vláken dřívějších dílů.

Takže lidi, berte to s nadhledem a neútočte na sebe, díky :beer:


strom-z, prosím pozor na spoilery. Chápu, že v tomhle případě to asi nebylo úplně úmyslné, ale stejně... Jak píše Lamik, minimálně použij spoiler tag.

Zecku, u tebe zase chápu tvoji rozhořčenost nad sérií i nad komentáři ostatních hráčů, ale zkus se prosím s těmi vulgaritami trochu krotit ;)

Díky :beer:
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod strom-z » 28 kvě 2018, 23:06

hej tak za ten spoiler se fakt velmi omlouvám, to mi fakt ulítlo - skáču tady z epizody na epizodu a nedošlo mi, že to ještě někdo nemá dokoukaný... už je to schovaný a budu na to dávat max. pozor.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod strom-z » 28 kvě 2018, 23:08

Zeck píše:Vynikající důvod se na tebe příště vysrat a nereagovat na tebe.

Ale ne, Zeck na mě příště nebude z úplně nesouvisejícího důvodu s tím, o čem jsme se bavili, reagovat :D :D :D
Chápu, je to rychlejší než konstruktivně argumentovat ;)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod ItalianManiac » 30 kvě 2018, 19:59

Pánové, už na to mám práva, tak jsem si dovolila vám u některých příspěvků upravit nebo přidat spoiler tagy ;)

Jinak na spoiler tag pozor, pokud příspěvek už obsahuje citaci jiného příspěvku, tak se spoiler nezobrazí vůbec... Zkusíme to nějak vyřešit, zatím jsem vám smazala některé citace :)
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod strom-z » 31 kvě 2018, 17:02

ItalianManiac píše:Pánové, už na to mám práva, tak jsem si dovolila vám u některých příspěvků upravit nebo přidat spoiler tagy ;)

Jinak na spoiler tag pozor, pokud příspěvek už obsahuje citaci jiného příspěvku, tak se spoiler nezobrazí vůbec... Zkusíme to nějak vyřešit, zatím jsem vám smazala některé citace :)

díky! jojo, nešlo mi to zobrazit, po chvíli jsem to vzdal :D

kyssling
Příspěvky: 4
Registrován: 23 zář 2016, 17:32

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod kyssling » 22 lis 2019, 12:51

ItalianManiac píše:Jeff to zmiňoval na Reunionu Game Changers. Pokud by byla remíza mezi dvěma hráči, pak se z třetího finálového hráče stane porotce a svým hlasem rozhodne. ;)


Nezmiňoval to Jeff při Game Chargers, protože již byla další sezóna dotočená a věděl, že to musí raději o dost předem vysvětlit ?

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod ItalianManiac » 23 lis 2019, 14:23

kyssling píše:Nezmiňoval to Jeff při Game Chargers, protože již byla další sezóna dotočená a věděl, že to musí raději o dost předem vysvětlit ?


Kupodivu ne, Reunion Game Changers se vysílal 24. května 2017, série Ghost Island se natáčela v červnu až červenci 2017. V době GCH Reunionu byla dotočená S35 (Heroes vs. Healers vs. Hustlers), proto fanoušci často spekulovali, že remíza se stane už ve finále HvHvH. ;)
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek


Zpět na „S36 - Ghost Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti