S36 - Ghost Island - EP13

Mamanuca Islands, Fiji
June 5, 2017 - July 13, 2017
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod Lamik.lamity » 17 kvě 2018, 07:45

Vtipné, jak Donathan přeběhl z top4 do dvoučlenné aliance. Proč furt někdo dělá tak špatné tahy? Laurel má nejspíš poslední radu na to, aby zvrátila vše ve svůj prospěch. Ale pokud hoši zahrají oba imunity, vyhraje jeden z nich. Oba jsou neskutečně komplexní hráči, dlouho jsem nikoho tak dobrého ve všech aspektech neviděl.
http://watchseries-online.me/survivor-s36e13-always-be-moving/
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod strom-z » 17 kvě 2018, 18:34

brrrr.... podle mě jedna z pěti nejhorších sezón ever. pre-merge nic moc a post-merge absolutní tragédie.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod sextant » 18 kvě 2018, 07:41

Tak to jsem se toho od Vás znalců angličtiny tedy dozvěděl. Že se nestydíte. Já bez titulků jen sleduji soutěže a vidím kdo vyhrál. Těším se vždy na to, že sem napíšete něco z rozhovorů a ono nic.
Mně se také líbí "velké tahy" na kmenové radě, ale když není vůle hráčů tak bohužel není ani cesta k těmto tahům.

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod f*ck » 18 kvě 2018, 16:43

strom-z píše:brrrr.... podle mě jedna z pěti nejhorších sezón ever. pre-merge nic moc a post-merge absolutní tragédie.


A jaké další máš ve své pětce? To je teda hodnocení epizody, odsouzení celé série. :cry:

Souhlas s tím, že Domenick a Wendall jsou neuvěřitelní hráči, oba ve finále by bylo zajímavé sledovat.
Ještě, že existuje Donathan :) pobavil, sice díky jeho přízvuku rozumím půlku toho co mele, ale myslím, že o nic nepřicházím.
Vysvětlení Laurel, že nepůjde proti Wendallovi, protože on měl vyhrát imunitu..:) myslím, že to je chyba, ale za odchozího hráče jsem spokojen, neměl jsem ji rád, ani se mi nevybaví jméno.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod strom-z » 18 kvě 2018, 17:51

f*ck píše:A jaké další máš ve své pětce? To je teda hodnocení epizody, odsouzení celé série. :cry:


to jsem nevěděl, že komentář zde musí obsahovat hodnocení epizody a celkovej dojem nestačí ;)

myslim, že z mýho komentáře je dojem z epizody celkem jasnej, ale klidně ti to rozepíšu - potvrdilo se, že Laurel s Donathanem udělali ve Final 8 příšernej krok a prohráli sami sobě i dalším lidem celou hru. Wendell nebo Domenick jsou 100% vítězové.

bottom 5 je to pro mě hlavně proto, že už jsem se u Survivora dlouho takhle nenudil, hlavně v post-merge. neviděl jsem nepopulární Thajsko, jinak mě víc bavil dokonce i One World a Nikaragua, protože tam bylo o hodně víc zajímavejch interakcí a dramas mezi hráči. tady se strategicky ani osobnostně neděje skoro nic - Donathan měl teď na konci náznak, ale zahrál ty poslední epizody tak příšerně, že je mi to nějak jedno...

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod cihi » 19 kvě 2018, 02:37

rozumim... ze se nekomu tato serie nelibi... protoze je to trochu retro - neprebiha se kazdej dil a hru maji celou dobu pevne v rukach 1-2 hraci... jako za starych casu

ale preju si... aby Wendell s Domenickem byli oba ve finale - pokud tam bude jen jeden... tak to bude nuda a jasna vec... pokud oba... tak to muze byt hodne dramaticky... chtel bych videt konecne poprve remizu ve finale a v tomto pripade by k ni podle me mohlo byt dost blizko

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod sextant » 19 kvě 2018, 04:18

Mně se epizoda i serie líbí. Je fakt, že se některá serie nemusí někomu líbit, ale tady je snadná pomoc. Když se ti to nelíbí, tak se na to nekoukej. Nelze se zalíbit všem a to co se líbí mně se nemusí líbit ostatním. Já jsem nejraději, když se vítězem serie stane komplexní hráč, který je oblíben v táboře, má dobrou taktiku a je výborný sportovec. Nenávidím taktiku nemehel, kteří schopné hráče vyřadí a serii vyhraje nemehlo, které by samo na ostrově nepřežilo ani 3 dny.
Donathien neví co chce. Chtěl by převzít vedení v kmeni, ale na to nemá tak alespoň kalí vodu. Doufám, že jej konečně vyřadí abychom byli ušetřeni jeho pitomých keců. O své pitomosti mně přesvědčil když na dělené kmenové radě vyplýtval zbytečně skrytou imunitu a pak čuměl jako když volovi nadloube podávkami.. Mohl zachránit Jennu.
Remíza ve finále při sudém počtu porotců tady ještě nebyla a moc by mně zajímalo jak by ji produkce vyřešila. Byla by to soutěž v rozdělání ohně? :)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod ItalianManiac » 19 kvě 2018, 09:19

sextant píše:Remíza ve finále při sudém počtu porotců tady ještě nebyla a moc by mně zajímalo jak by ji produkce vyřešila. Byla by to soutěž v rozdělání ohně? :)


Jeff to zmiňoval na Reunionu Game Changers. Pokud by byla remíza mezi dvěma hráči, pak se z třetího finálového hráče stane porotce a svým hlasem rozhodne. ;)
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
fajrflaj
Příspěvky: 2
Registrován: 05 lis 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Palau, Gabon, Tocantins, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Coach, Corinne, Yau Man, Malcolm, Denise, Penner, Parvati, Stephenie, JT, Tyson, Jerri, Eliza

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod fajrflaj » 19 kvě 2018, 12:05

K posledním několika dílům mohu napsat jen to, že je už pomalu zajímavější sledovat Ponderosu :D Loajalita Laurel už moc nepřináší a nakonec na ní dojede, Dom a Wendell mají tak silnou alianci, že vůbec netuším proč se jí nikdo nesnaží rozvrátit (ale asi je to tím, že zbyla jen hrstka kokotů co udělají co se jim řekne- třeba Angela, vzpurnější jedince už se podařilo vyloučit).. Každopádně jsem ráda, že je Kellyn pryč, byla neskutečně otravná..
Jinak se mi zápletka Ghost Islandu líbila až doteď kdy již jednou tuto sezónu použitá výhoda znova dostala život takže steal vote je teď extra vote, zapomněli ještě dodat že dlouho odpočívala na ostrově aby mohla zase získat moc a ke všemu jí získal úplně zadarmo Seabass kterej je on-air snad jenom na kmenovkách takže ani nemám tušení s kým je v alianci :lol:

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod sextant » 19 kvě 2018, 12:49

ItalianManiac
Děkuji za vysvětlení. Zřejmě mi tato skutečnost na Reunionu Game Changers nějak unikla. Tak to je hezky zařízeno ostatně rozdělávat oheň někde na jevišti by asi nebylo to pravé ořechové. Současně děkuji za titulky.

Uživatelský avatar
Merengues9
Příspěvky: 20
Registrován: 08 zář 2013, 15:58
Nejoblíbenější série: The Amazon, Pearl Islands, All Stars, Panama, Cook Islands, China, Micronesia, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, WaW.
Nejoblibenější hráči: Jonny Fairplay, Russell Hantz, Yul Kwon, Tony Vlachos, Parvati Shallow, Boston Rob, Richard Hatch, Rob Cesternino, Shane Powers, Jonathan
Penner.

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod Merengues9 » 19 kvě 2018, 17:30

Tak to by mě fakt zajímalo kdy by ten třetí finalista hlasoval...
I'm gonna make him an offer he can't refuse

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod sextant » 19 kvě 2018, 22:39

Já bych tedy v kůži toho třetího finalisty být nechtěl. To by snad bylo lepší aby si hodili mincí. Mít pak na sobě pečeť, že volil jednoho a ne druhého? Navíc ve státech kde mi mohou příznivci nezvoleného nařezat? Fuj, to by byla darda. To by pořád bylo lepší, aby měla porota lichý počet členů nebo při sudém počtu měl jeden porotce dva hlasy.

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod Radix » 20 kvě 2018, 10:11

Tak se konečně dostávám ke komentu k epizodě. Donathan správně vycítil, že už je potřeba něco udělat a šel na to ze začátku dobře. Probral to s Laurel, šel za Kellyn a řekl Wendellovi, že ve finále hlasuju pro Domenicka, aby si to uvědomil. Bohužel to pak už moc přetáhnul a udělal ze sebe zbytečně terč. Ještě ale není všem dnům konec a díky Sebastianovu extra hlasu je reálný flip proti Domenickovi s Wendellem (i Laurel která jim zůstane snad navždy věrná). Doufám, že už se všichni rozhoupou. Bohužel mají oba ještě pořád HII, a pokud jeden z nich vyhraje imunitu, tak je hotovo.

Favorité: nikdo
Zajímaví: Domenick, Donathan, Wendell
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod Masarka14 » 20 kvě 2018, 17:17

Na jednu stranu si říkám, že už je to vážně nuda, jak si to tam ti dva jedou a proč jsou sakra všichni tak hloupí a nevyhodí je. Na druhou stranu nikdo jinej než Dom nebo Wendell si to výhru fakt nezaslouží, takže se asi spokojím s tou nudnější variantou a budu doufat, že to ti dva zaslouženě dovedou do konce.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod strom-z » 20 kvě 2018, 22:24

sextant píše:Mně se epizoda i serie líbí. Je fakt, že se některá serie nemusí někomu líbit, ale tady je snadná pomoc. Když se ti to nelíbí, tak se na to nekoukej.:)

Vždycky si u těhle komentářů řikám, jestli je tak těžký smířit se s normální nevulgární kritikou :) Jsem letitej fanda Survivora a dokud mě bude aspoň trochu bavit, když se mi prostě něco líbí/nelíbí, tak se svěřím, howgh ;)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod sextant » 21 kvě 2018, 02:14

Já jsem také letitý fanda Survivoru, ale pokud kritizuji některou epizodu tak věcně napíši co se mi v té epizodě nelíbilo. Hodnotit celou sérii mohu až po ukončení. Pak mohu napsat že celkově byla pro mne serie taková či maková. A to často s vědomím, že už znám vítěze si celou sérii znovu přehraji a sleduji jak vítěz postupoval a jaké taktické kroky prováděl aby se dostak k vítězství. Pak teprve hodnotím celek.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod strom-z » 21 kvě 2018, 02:40

sextant píše:Já jsem také letitý fanda Survivoru, ale pokud kritizuji některou epizodu tak věcně napíši co se mi v té epizodě nelíbilo. Hodnotit celou sérii mohu až po ukončení. Pak mohu napsat že celkově byla pro mne serie taková či maková. A to často s vědomím, že už znám vítěze si celou sérii znovu přehraji a sleduji jak vítěz postupoval a jaké taktické kroky prováděl aby se dostak k vítězství. Pak teprve hodnotím celek.

co se mi nelíbilo jsem už celkem rozepsal ;) včetně toho, že sezóna sice ještě neskončila, ale je už před koncem prakticky jasný, že 80% hráčů "hrálo" jako ovce a/nebo prošvihli klíčovej moment k sestřelení Doma a Wendella. mimochodem já se zase neshoduju s pochvalnejma komentářema a nějak nemám potřebu do nich rejt ;)

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod sextant » 21 kvě 2018, 19:17

Bože můj, proč chtít aby Survivor vyhrálo nějaké ukecané nemehlo jen proto, že udělalo nějaký zvrat na kmenové radě a vyřadilo skutečné hráče a potencionální vítěze serie. Nakonec by stejně od poroty nedostalo ani hlas a jen by otravovalo blbými kecy ve finále.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod strom-z » 21 kvě 2018, 22:01

sextant píše:Bože můj, proč chtít aby Survivor vyhrálo nějaké ukecané nemehlo jen proto, že udělalo nějaký zvrat na kmenové radě a vyřadilo skutečné hráče a potencionální vítěze serie. Nakonec by stejně od poroty nedostalo ani hlas a jen by otravovalo blbými kecy ve finále.

třeba aby se na tu sezónu navzdory zalouženýmu vítězi vůbec dalo koukat a nebyla to předvídatelná nuda. jasně, ideální je, když je vítěz zaslouženej a sezóna má spousta zvratů, což je prostě i o štěstí - takovej Cagayan jen asi o 2 sekundy nedopadl nejhorší Final 2 v historii a produkce si mohla jen mnout ruce, jak se to všechno nádherně sešlo.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod sextant » 21 kvě 2018, 23:27

Já se na tuto serii koukám rád a líbí se mi. Takže z mojí strany je vše OK a budu jen rád když moji favoriti dotáhnou vše do zdárného konce.

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod kachna » 22 kvě 2018, 11:30

Já jsem taky zastáncem toho, že ať je to klidně předvídatelné ke konci, ale hlavně ať je vítěz zasloužený. Ne člověk, co ani pomalu oheň nerozdělá, ale udělal jeden super tah za celou dobu...
A remíza mezi Domenickem a Wendellem by byla, myslím, více než zasloužená. Už teď vím, že ať vyhraje kterýkoli z nich, toho druhého mi bude líto.

Jinak díl se v této diskuzi konkrétně asi nekomentuje, ale za sebe musím říct, že soutěž o odměnu bylo to nejlepší, co jsem za poslední dobu viděla. Neskutečně se mi to líbilo.

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod f*ck » 23 kvě 2018, 13:27

strom-z píše:to jsem nevěděl, že komentář zde musí obsahovat hodnocení epizody a celkovej dojem nestačí ;)

myslim, že z mýho komentáře je dojem z epizody celkem jasnej, ale klidně ti to rozepíšu - potvrdilo se, že Laurel s Donathanem udělali ve Final 8 příšernej krok a prohráli sami sobě i dalším lidem celou hru. Wendell nebo Domenick jsou 100% vítězové.

bottom 5 je to pro mě hlavně proto, že už jsem se u Survivora dlouho takhle nenudil, hlavně v post-merge. neviděl jsem nepopulární Thajsko, jinak mě víc bavil dokonce i One World a Nikaragua, protože tam bylo o hodně víc zajímavejch interakcí a dramas mezi hráči. tady se strategicky ani osobnostně neděje skoro nic - Donathan měl teď na konci náznak, ale zahrál ty poslední epizody tak příšerně, že je mi to nějak jedno...


obsahovat nic nemusí, ale když hodnotíš epizodu tím že odsoudíš celíu serii, která ani neskončila, tak mě to zajímalo a potvrdilo se vše, co jsem si myslel :lol:

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod sextant » 23 kvě 2018, 19:41

Podle mého názoru se diskuze má vést k té epizodě, která je v záhlaví. Pokud bych chtěl hodnotit celou sérii tak si počkám na Reunion a tam mohu vyjádřit svůj názor.

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod strom-z » 23 kvě 2018, 23:12

f*ck píše:obsahovat nic nemusí, ale když hodnotíš epizodu tím že odsoudíš celíu serii, která ani neskončila, tak mě to zajímalo a potvrdilo se vše, co jsem si myslel :lol:

dobrý, tak tohle už asi fakt nemá cenu :-?
vlastně absolutně nechápu, co tu někteří řešíte - zkrátka se tu bavíme o aktuální sezóně Survivoru a to jak o epizodě tak - logicky - o sezóně celkově, co je na tom proboha nenormálního? ano, sezóna neskončila, ale příští týden je finále, tak tohle rigidní "řešme jen epizodu" fakt nechápu ;)) kdyby mi ta sezóna přišla - jako naposled třeba Australian Survivor 2 - super, tak se tu podobnym způsobem rozplývám, teď bohužel mám stejnou potřebu hejtit, a to nikoli mimo téma :fuck:

jo a mimochodem - na tu sezónu nadává ze stejnejch důvodů jako já obrovská spousta lidí, stačí mrknout na komentáře pod youtube videama nebo třeba pod shrnutíma Daltona Rosse na EW.com (názor "bottom 5 nebo 10 sezóna" je tam velmi frekventovanej).

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S36 - Ghost Island - EP13

Příspěvekod cypher.eu » 23 kvě 2018, 23:49

Lidi já viděl z týhle řady cca 4-5 dílů a velmi ji odsuzuji, takže zlatej strom-z :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada


Zpět na „S36 - Ghost Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů