S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Mamanuca Islands, Fiji
June 5, 2017 - July 13, 2017
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod ItalianManiac » 23 kvě 2018, 11:29

Epizoda 15 - Reunion
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod Lamik.lamity » 24 kvě 2018, 10:20

https://vidlox.tv/m2zrflmp729m
Tady je..ehm...no...dejme tomu, že reunion. Hodnocení někdy v týdnu přidám
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod brninho » 24 kvě 2018, 13:10

Tak jo, reunion fraška, zbytečnost, kolik lidí řeklo víc jak dvě věty, tak 3? Oblíbený versus se nám vrací, Davidovi vs Goliathovi dávám tradiční dvě epizody než se to zas promíchá, navrátilci kteří nic neřekli, Kevin Hart se soutěží kterou v Česku dobře známe, tak to bysme měli, jdeme dál..

Hodnocení sezony:
Upřímně doufám, že se náboje nevystřílely v diskuzi k minulé epizodě, rád se té strkanice o to, jestli série byla fajn nebo totálně na hovno protentokrát zúčastním, můj pohled se asi dá odtušit..
Ghost island se za mě v éře po HvV umísťuje na sdíleným druhým místě za Filipínama spolu se Second Chance a Worlds Apart, ano, byla to podle mě silnější série než celkem vychvalovaný Cagayan, Dom je podle mě silnější hráč než Tony a stejně jako Tony vyhrál suverénně svoji sérii, tak Dom by vyhrál tuhle, kdyby Wendell neseděl vedle něj ve finále a napíšu to ještě pregnantněji -> kdyby se final 4 rozhodovala stejně jako prvních 34 sezon. Cast se produkci tentokrát mimořádně povedl a ústřední dvojice byla natolik kvalitní, že s její cestou do finále nezamávaly ani několikeré pokusy produkce hrou zamíchat (swapy, imunita pro Chrise náhoda? Nemyslím si.., splitnutá final 10..). Ano, ta dominance bila do očí a pokud někdo není s Domem nebo Wendellem na stejné vlně tak se mu série prostě nelíbila, chápu. Taky Micronésii neadoruju tak jako velká část ostatních fanoušků, mám ji ve své top 5, ale z jízdy Parvati jsem svýho času nadšenej nebyl.
Měl jsem z toho twistovýho tématu upřímnej strach a byl tak nějak smířenej s tím, že tohle bude moje poslední série, ale dopadlo to ve finále velice slušně. Dlouho jsem neměl potřebu se nějak vyjádřit téměř ke každé epizodě.

Vítěz: Zaslouženej, ta kombinace, o které se Wendell na FTC zmínil (trošku atlet, trošku strategickej hráč, trošku sociální hráč) mu to jednoznačně vyhrála, i když já to víc přál Domovi, jednak pro to, že já tyhle hráče, kteří si užívají TC prostě mám v oblibě (vidíte to i v mým podpisu, Hatch, Penner, Malcolm...mohlo by se přidat pár dalších) a zadruhé pro to, že nesouhlasím s Kellyn, to spíš Dom byl mozek operace. Že je druhej mě mrzí i z dalšího pohledu, jestli ho uvidíme někdy znova, tak ho určitě neuvidíme na FTC, je to typickej vyřazenej při prvních epizodách, ta aura stratéga z něj přímo pryští, to Wendell je spíš materiál použitelnej na vícero sezon. Ale spokojenost tak jako tak.

Použitelní do budoucna: Wendell, Dom, Laurel, Michael, ti si návrat odehráli, pokud bych se měl dostat do Jeffovy hlavy, tak určitě mu tam šrotuje Donathan, Kellyn, Libby a Chris
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod kachna » 24 kvě 2018, 13:23

brninho píše:Použitelní do budoucna: Wendell, Dom, Laurel, Michael, ti si návrat odehráli, pokud bych se měl dostat do Jeffovy hlavy, tak určitě mu tam šrotuje Donathan, Kellyn, Libby a Chris


Tohle mě pobavilo, ale obávám se, že náhled do Jeffovy hlavy je velice výstížný. Nevím, jestli takovou Kellyn zvládnu po druhé. No a Donathan, tomu stále nerozumím, co říká :mrgreen:

Ale jinak souhlasím s tebou, za mě taky jedna z nejpovedenějších sérií a i když jsem spokojená i s Wendallem, tak mě ta nevýhra Doma docela mrzí.

A třeba se dočkáš a začne horlivá debata i tady :mrgreen:

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod strom-z » 24 kvě 2018, 17:02

brninho píše:Dlouho jsem neměl potřebu se nějak vyjádřit téměř ke každé epizodě.

A mě už dlouho žádná sezóna v průběhu tak nenudila :)
Do finále pro mě jedna z 10-ti, mžná 5-ti nejhorších sezón, finále to hodně vytáhlo, ale pořád podle mě spodní třetina/čtvrtina. Cagayan mě bavil neskonale víc, Second Chances až na jednu dvě plonkovější epizody to samý, Millenials vs Gen X rovněž. Pro srovnání - o dost víc mě bavil i často zatracovanej Caramoan, jehož fantastická post-merge se s touhle (opět, až na to finále a epizodu, kdy vylítl Chris) vůbec nedá srovnávat.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod hozu » 24 kvě 2018, 19:18

Pro mě tohle byla taková divná série. Finále byl vlastně jediný díl, který jsem si asi pořádně užil. Čtení hlasů před remízovým verdiktem vyvolalo i takové to nadšení, které se u nových sérií až tak často neděje. Usmíval jsem se jak idiot na obrazovku, že se konečně stalo něco fakt zajímavého. Za Wendellovo vítězství jsem asi maličko raději, u Doma mi trochu to šaškování na kmenovkách nesedlo, ale oba byli herně naprosto top hráči, že vlastně s vítězstvím obou bych neměl žádný problém. A to že oba seděli ve finále, má ta série určitě body.
Já mám stále problém s tím zbytkem. Do týhle série jsem se nemohl dostat. Nesedl mi hlavně koncept Ghost Island, kdy mi přišlo, že každý má pomalu vlastní výhodu, tajnou imunitu, balíček k falešným imunitám a kdo ví co ještě. Děje se to v poslední době často, ale tady mi to fakt regulérně nesedlo. Totálně to umrtvilo veškeré drama celé hry. Prostě mě to nebavilo.
Cast byl pro mě taky dost v zástinu. Krom té dvojky jsem vnímal pár "osobností" a ženská část osazenstva byla podle mého totálně nevýrazná. Jenže mě skrze ty výhody moc nebavilo sledovat.
To byly dva hlavní důvody, proč pro mě ta série prostě nefungovala. V zásadě souhlasím, že ty kvality to má a asi kdybych se při potenciálním druhém sledování (což asi nenastane) soustředil na jisté aspekty hry, možná ji i docením. Takto je pro mě jen další z řady toho kvalitativního útlumu, co začalo 34. sérií.

Oblíbení hráči: Dom, Wendell

Reunion byl otřesný. Jako fakt hrozný. Příště to bude jen vsuvka během nějaké game show, ne?
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod strom-z » 24 kvě 2018, 22:27

PS: tak si řikám, že týhle sezóně chybělo a) víc hráčů ochotnejch udělat velkej tah (viz Millenials vs Gen X, kde hráli v post-merge snad s výjimkou Kena prakticky všichni včetně na první pohled šedejch myší jako Sunday), b) víc výraznejch i třeba kontroverzních osobností jako Chris - aneb o co nudnější by byla pre-merge Second Chances bez hurikánu Abi a komickejch vložek Keitha (tuk tuk) nebo Caramoan bez šílence Phillipa a elitist bitch Corinne (Brandon Hantz byl už poněkud přes čáru)

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod Rodann » 24 kvě 2018, 22:38

Určitě nadprůměrná série, jako celek mě bavila. Velmi podařený cast - hodně zapamatovatelných osobností a i s vítězem jsem spokojený. Co mě ale neskutečně iritovalo, je způsob získávání výhod na GI. Bilo i někoho dalšího do očí zjevné zasahování produkce? Proč se ty schránky rozbíjely v pořadí? Vždyť tam mohli každému konkrétnímu hráči (ne)připravit odměnu předem! Bylo toto někde vysvětleno...?

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod Lamik.lamity » 25 kvě 2018, 11:32

Hodnocení série: 11/36 - nejlepší série za poslední dobu. Nejrecentnější lepší je u mě Cagayan, což už je nějaký pátek.

Hráči:
Gonzalez - nic jsme z ní neviděli, ale vlastně mi nebyla ani sympatická. Její odchod mi nevadí, ale nezasloužila si být první vyloučená
Jacob - prototyp jak nehrát hru v kostce
Morgan - přišla ke svému vyloučení tak trochu jako slepá k houslím
Brandan - strašně mě mrzí, že vypadnul tak brzy, fyzicky zdatný, sociálně dobrý a fanoušek hry. Nebýt twistů, byl by se dostal daleko
Steph - hrála až moc přehnaně agresivně, a byť byla mou hlavní favoritkou před soutěží, bylo jasně vidět, že se dlouho neudrží. Hodně airtimu, nicméně. Po jejím vypadnutí jsem si říkal: no co, pořád mi ještě zbývají zbylí dva favoriti - Wendell a James.
James - oh wait. Po jeho vypadnutí jsem už byl těžce otráven, že během tří epizod vypadli tři mí favoriti. Opět nebýt twistů, asi by se dostal daleko
Bradley - ve hře vypadal jako psychopat. Po přečtení rozhovorů s ním musím přiznat, že mě tento chlap dost baví a vlastně bych nejradši viděl novou sérii, kam by se vrátil celý premerge série této
Chris - neskonale zábavný prvek. Navíc přepsal dějiny jako jediný člen poroty, který nikdy nehlasoval. Episoda s jeho vypadnutím byla boží. Jedna z nejlepších survivorovských vůbec
Libby - vlastně nic nepředvedla
Des - asi jediný hráč, komu jsem vyloženě nefandil, ale kůl odchod
Jenna - kdo?
Michael - zbytečně velké halo kolem něj, nijak extra úžasný mi nepřišel
Chelsea - kdo?
Kellyn - ze začátku jsem si říkal, že má vítězný edit - bude to ona či Wendell. Nakonec nehrála vůbec špatně, i přesto jak otravná byla. Dost u mě ale klesla svým nasráním, že nebyla vybrána na odměnu
Sea Bass - pravděpodobně sympaťák, ale herně mimo
Donathan - byl mi úplně ukradený, o to víc mě překvapilo, kolik fanoušků ve Státech má. Jo, a nebylo mu rozumět
Angela - umí pojídat hnusné věci. A udělala nejhorší tah, co kdy ve hře kdo udělal - vyměnila si místo s Wendellem při rozdělávání ohně
Laurel - já vím, že se snažila, ale prostě to nešlo
Domenick - neuvěřitelně komplexní hráč. Power couple s Wendellem snad nejlepší, co jsem v Survivoru kdy viděl
Wendell - jeden z nejlepších vítězů, určitě top10, možná top5

Mínusy: intro :(, zase nějaký survivor s tématikou, čehož se ani do příště nezbavíme. Když si uvědomíme, že poslední série, která nebyla "vs" či s navrátilcema, byla Samoa, je mi z toho docela smutno, edit smazal některé hráče, dost zajímavých vypadlo před sloučením, rozdělávání ohně v f4, čehož se pravděpodobně nezbavíme, reunion

Plusy: průběh po sloučení vytváří docela old school dojem, jeden z nejlepších vítězů, zasloužená remíza mezi dvěma nejlepšími hráči za posledních pár let
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod f*ck » 25 kvě 2018, 15:52

Rodann píše:Určitě nadprůměrná série, jako celek mě bavila. Velmi podařený cast - hodně zapamatovatelných osobností a i s vítězem jsem spokojený. Co mě ale neskutečně iritovalo, je způsob získávání výhod na GI. Bilo i někoho dalšího do očí zjevné zasahování produkce? Proč se ty schránky rozbíjely v pořadí? Vždyť tam mohli každému konkrétnímu hráči (ne)připravit odměnu předem! Bylo toto někde vysvětleno...?


Bilo? Jako vážně? tam jsem přestal číst a dál to ani nemá cenu :cry:

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod strom-z » 25 kvě 2018, 17:14

f*ck píše:Bilo? Jako vážně? tam jsem přestal číst a dál to ani nemá cenu :cry:

no, příště tu větu radši dočti, podařil se ti trošku self-burn :D

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod Lamik.lamity » 25 kvě 2018, 17:29

strom-z píše:no, příště tu větu radši dočti, podařil se ti trošku self-burn :D

<3
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod Rodann » 25 kvě 2018, 18:39

f*ck píše:Bilo? Jako vážně? tam jsem přestal číst a dál to ani nemá cenu :cry:


Už jsem si zvykl, že lidi neumí česky, ale ještě jsem se nesetkal s troubou, který na sebe sám upozorní... ;)
Ale zpět k mé otázce...

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod Lamik.lamity » 25 kvě 2018, 18:51

Rodann píše:Už jsem si zvykl, že lidi neumí česky, ale ještě jsem se nesetkal s troubou, který na sebe sám upozorní... ;)
Ale zpět k mé otázce...

Žádný vysvětlení jsem k tomu nenašel. Nicméně...kdyby se produkce snažila to ovlivnit, téměř jistě by Steph na GI dostala nějakou výhodu. Protože byla underdog a zároveň člověk se silným příběhem. Ideální člověk na nechání ve hře.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod strom-z » 25 kvě 2018, 23:46

Lamik.lamity píše:Žádný vysvětlení jsem k tomu nenašel. Nicméně...kdyby se produkce snažila to ovlivnit, téměř jistě by Steph na GI dostala nějakou výhodu. Protože byla underdog a zároveň člověk se silným příběhem. Ideální člověk na nechání ve hře.

přesně tak, někteří lidi jsou (jste) podle mě extrémně paranoidní a osobně si nemyslim, že s timhle produkce manipulovala, stejně tak si na 99% myslim, že twist s ohněm ve Final 4 byl už minulou sezónu připravenej dopředu. různý ne-košer věci se podle všeho v minulosti děly (kdo ví, klidně připomeňte), ale takovýhle minely se podle mě v týmu kolem Jeffa dít nemůžou. a navíc - přesně, produkce by někoho jako Stephanie udržela ve hře strašně ráda a realita byla jiná.

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod ItalianManiac » 26 kvě 2018, 09:25

Tak ono by se dalo být paranoidní i kvůli tomu, že Jeff zmiňoval, co by se dělo v případě remízy, na Reunionu S34, což bylo ještě před začátkem natáčení S36. Spoustu fanoušků si myslelo, že to zmínil kvůli remíze v S35, ale nestalo se tak - a hle, přijde S36 a máme tu první FTC remízu... :?

Ale nemyslím si, že by produkce zasahovala do hry až tak moc. Jo, možná občas někomu předhodí HII do cesty, nebo ho nenápadně odvede na natáčení zpovědi k místu, kde je ukrytá (ehm ehm, Ben), ale nějaké větší zásahy do hry by se určitě provalily. Jo, sice jsou hráči i členové produkčního týmu vázáni spoustou smluv o mlčenlivosti, ale nevěřím tomu, že by se nenašel nikdo, kdo by to neodhalil.

BTW, když je řeč o Stephanie - všimli jste si, že na Reunionu chyběla? Fanoušci na internetu hned začali spekulovat, že si něčím znepřátelila produkci a proto nebyla pozvána, ale prý to bylo jen z osobních důvodů.

(Ne, že by se na Reunionu dostala ke slovu...) :-|
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod cypher.eu » 26 kvě 2018, 13:20

Vždy na konci dané řady mám takový rituál, kdy si otevřu vlákno s první epizodou a pročítám si svůj koment s dojmy atp. a srovnávám s pocitem na konci :smile:

Bohužel můj optimismus z 3.3. mi nevydržel snad ani 2 epizody a brzo jsem tuto řadu přestal pravidelně sledovat, celkem jsem tak viděl možná polovinu všech dílů a rozhodně mi nepřijde, že jsem byl o něco ochuzen... Z castu mi byli nejvíc sympatičtí Brendon a Stephanie, oba vyletěli hodně brzo, zbytek už mi byl dost volnej a nedokázal jsem si tam nikoho oblíbit. Domenick byl výraznej hráč a doufal jsem, že fakt půjde do rozdělávání ohně, byl by to buď jeden z nejblbších kroků, ale taky možná jeden z nejvíc epic... Bohužel se nestalo a finálový díl tak pro mě pokračoval v tý velký nudě co jsem zažíval u předchozích epizod a chtě nechtě jsem ho opět proklikával abych neusnul. Nový systém FTC přímo nesnáším, takže v kombinaci s nesympatickým castem jsem to rychle projel a aspoň trochu vzrušení přinesla remíza na konci, ale hodně jsem pak očekával, že Laurel dá hlas Wendellovi, kterej podle mě hrál mnohem lepší sociální hru než Dom...

Vítěz tedy ok, co se herních zásluh týče, tak mu to patří, co se zajímavosti týče, tak na něj do měsíce zapomenu...

Reunion a rádoby cool Kevin Hart, nebo jak se píše, byl dost tragickej, navíc Michael měl snad víc airtimu než vítěz, prostě hodně prapodivný, ale tak na to už jsme všichni snad zvyklí za poslední roky...

K další řadě se ani nebudu vyjadřovat, protože toho negativismu jsem napsal až až :mrgreen:
Završením Survivora měla být 40. řada

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod strom-z » 26 kvě 2018, 18:36

jo, ten Kevin Hart, za to jsem měl chuť spáchat na Probsta a celou CBS hromadnej atentát, absolutní tragédie. koho do*** něco takovýho zajímalo!!! ten týpek absolutně nebyl vtipnej, ta show vypadá tragicky a ukrojilo to nějakejch 5 minut z reunionu, kde se prakticky nikdo nedostal ke slovu. když nějaký dítě sežere třičtvrtěminutu, to ještě nějak dám, ale tohle bylo otřesný.

přiznávám teda, že netušim, kdo Kevin Hart je a Siu jsem znal a celkem mám rád, takže ta mě tak neiritovala - ale ta aspoň na to pódium vlítla kvůli Survivoru, zatimco Hart si tam udělal odporný, absolutně nesouvisející self-promo.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod lacSzlo » 27 kvě 2018, 23:09

Po tom naprosto nechutným finiši, který mělo HHH, jsem potřeboval od Survivoru opět pořádně nakopnout sérkou, která sakra zabaví a vtáhne mě zpátky - bohužel se z GI vyvinul úplně, ale totálně pravý opak a Probstův Survivor díky tomu padnul na úplné dno. Upřímně ještě před rokem bych sám sobě nevěřil, že tohle někdy vypustím z huby, ale dostal jsem se do situace, kdy bych se snad s větší radostí zúčastnil Robinsonova ostrova než Surva - vlastně ani nevím, jak a kdy se to stalo, ale ta naše, přestože pořád ještě trošku aušus verze, se najednou zdá jako menší parodie téhle hry než to, co ze Surva Probst splácal.

Vezmu to popořadě:

Ghost Island jako twist - naprostá ztráta času a totálně otravná kravina - jak je sakra možný, aby hráči, co v týhle sérii ani nehráli, měli lepší edit a pomalu víc prostoru, než polovina hrajícího castu? Kdykoliv někdo našel idol nebo advantage, slyšeli jsme ten stupidní příběh okolo pak ještě asi třikrát (kdykoliv to někdo na kmenovce zahrál a potřetí papouškoval, o jaký idol přesně jde a kdo ho jak blbě zahrál a proč atd... otvírala se mi normálně kudla v kapse). Proč do hajzlu rozbíjeli ty nádobky na GI v POŘADÍ jak debilní ovce?? To museli? To bylo dopředu naplánovaný, kterou epizodu (v horším případě který hráč) bude návštěva na GI naprosto k hovnu?! No doprdele!

Cast a edit - naprostá odpornost. Polovina castu totálně neviditelná a ve většině případů právě lidi, kteří mě zajímali nejvíc (Angela, Jenna, Chelsea, Desiree, Libby, Seabass) a kteří měli potenciál třeba i bavit, nebo taky ne, ale jak to má člověk do hajzlu vědět? Místo toho furt dokola epizodu po epizodě ty samý paka, na který jsem nebyl ani v nejmenším zvědavej, a který opakovaly furt ty samý kraviny dokolečka dokola (Dom, Laurel, Michael, Kellyn, Wendell). Jako upřímně, pokud jsou v celým castu z 20 lidí asi jenom 2-3, co měli zároveň celkem slušný edit (a tím pádem i teoreticky šanci na návrat v budoucnu) a nebyli úplně na pěst, tak to je sakra slabota (Steph, Chris, Donathan). Prosím STOP sériím s 20 lidma, vždyť je to strašný, vždyť za všechny ty roky se nedá říct ani o jedný z nich, že by byly dobře zeditovaný (možná Nicaragua? HvsV? Palau pokud se počítá?).

Výsledek: Ok jako, pokud se do sloučení dostanou cca 2, moooožná 3 lidi (pokud se dá počítat Kellyn), který maj edit na vítěze, je asi něco špatně. Ok, ti dva si nakonec střihli první remízu v historii, ale pokud se člověku do tý doby stihnout otrávit tak jako mně, tak je mu pak už kurva těžce u prdele, jestli vyhraje otrava č.1 nebo otrava č.2. Wendellovi sice dávám o maličko před Domem přednost, protože ukřičených taťků od rodiny s 5 idolama v kapse za poslední série vyhrálo až k zblití příliš. Wendell o moc lepší vítěz není, ale díky celým 3 epizodám bez zpovědi na kameru jsme v něm dostali aspoň trochu jiný typ vítěze než jaký nám Probst servíroval v poslední době sérii za sérií.

Ok, to asi stačí, už tak jsem tomu věnoval víc pozornosti, než si takhle série vůbec zaslouží.

Hodnocení:
Série: 35/36
Vítěz: cca 27/36 (těžko říct, sorry jako ale odmítám to přepočítávat)
Finálová trojice: 34/36
Oblíbenci: Chris, Chelsea, Steph (stopro nikdo hodný top 100 nejlepších soutěžících, dost možná ani top 200)
(?)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod strom-z » 28 kvě 2018, 01:21

haha, tak tys to dobře zhejtil - já se bohužel celkem shoduju. Ghost Island jako twist - jo, podepisuju, podle mě tam byl určitej náznak, že by to tak tragický bejt nemuselo (kdyby se to pojalo nějak jinak), ale s výsledkem spokojenej nejsem - hlavně když byla kvůli GI hra zavalená výhodama... za mě pocitově taky jedna z 5-ti nejhorších sezón.

nijak nadšeně jsem poslouchal nějaký post-podcasty na RHAP a nějak mě furt štvalo, jak tam vyzdvihujou Kellyn a kašlou na Chelsea - ne, že bych myslel, že Chelsea je hráč století, ale vysvětlil by mi někdo, v čem byla Kellyn lepší/Chelsea horší?

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod strom-z » 28 kvě 2018, 01:27

cypher.eu píše:Nový systém FTC přímo nesnáším...

Hele tohle podle mě neni špatná poznámka - v Game Changers mě ta změna bavila, ale tady mě to pěkně štvalo. Totiž, nevadí mi, že by ta kmenovka měla bejt řekněme víc otevřená a ne tak rigidně otázka-odpověď, ale tady mě strašně vadilo, jak se - opět - rigidně točili kolem těch 3 okruhů (social, strategic a tomu třetímu asi nerozumí ani Probst sám). A vůbec se mi nelíbí, že byly zrušený úvodní slova... mám z toho hodně smíšený dojmy.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod sextant » 28 kvě 2018, 14:29

Na Reunionu mně překvapilo jak byl krátký. Dříve býval kolem 30 minut. Chyběly mi rozhovory se všemi hráči série, byť by to s každým byly jen dvě věty. Další napíši až po titulcích.

Uživatelský avatar
kachna
Příspěvky: 104
Registrován: 29 pro 2014, 13:47

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod kachna » 28 kvě 2018, 15:43

sextant píše:Na Reunionu mně překvapilo jak byl krátký. Dříve býval kolem 30 minut. Chyběly mi rozhovory se všemi hráči série, byť by to s každým byly jen dvě věty. Další napíši až po titulcích.


Taky se mi vždycky líbilo to, jak každý něco řekl, i když to byla blbá otázka typu: "Jak se má tvůj pes?" (plácám). Aspoň člověk viděl, jak vypadají po té hře, jak se změnili. Takhle si to vždy stopuju, abych někoho vůbec poznala :-|

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod strom-z » 28 kvě 2018, 18:31

kachna píše:Taky se mi vždycky líbilo to, jak každý něco řekl, i když to byla blbá otázka typu: "Jak se má tvůj pes?" (plácám). Aspoň člověk viděl, jak vypadají po té hře, jak se změnili. Takhle si to vždy stopuju, abych někoho vůbec poznala :-|

Tak o co jde, přiznejme si, že nás stejně nejvíc zajímal Kevin Hart a jeho nová show, k čemu rozhovory s hráči...

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod sextant » 28 kvě 2018, 23:30

Kdo je ten Kevin?


Zpět na „S36 - Ghost Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů