S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Mamanuca Islands, Fiji
June 5, 2017 - July 13, 2017
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod ItalianManiac » 28 kvě 2018, 23:55

sextant píše:Kdo je ten Kevin?


https://www.csfd.cz/tvurce/20058-kevin-hart/

Já osobně ho teda znala jen z tohohle gifu :D

Obrázek
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod sextant » 29 kvě 2018, 00:10

No je mi dost nepochopitelné co tento člověk dělá na vyhodnocení Survivoru když se v něm nevyskytoval jako hráč. A pokud chtěli propagovat nějakou jeho show, tak to mohli udělat někde jinde nebo alespoň nezahrnovat jej do videa patřící Survivoru.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod Lamik.lamity » 29 kvě 2018, 15:50

https://twitter.com/BillyGiese/status/1001212327738466304?s=19
Mimochodem, tohohle chlápka si najděte na youtube. Má moc pěkný video o Survivoru
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod Survivorfans » 29 kvě 2018, 23:19

Za mě je tohle hodně bídná série, k úplnýmu dnu nejhorších nepatří, ale do 10 nejhorších určitě. Po prvních 2 dílech sem se bavil a vážně sem nečekal takovou pozdější bídu. Když už sme se dočkali sloučka, tak to taky vypadalo na zajímavej rozjezd, ale po odchodu Chrise přišla další velká nuda a až finále bylo dobrý, který patřilo k nejlepším vůbec. :idea:

Nikdy se mi nebude líbit série, kde znovu (po SC a GCH po 3x) před sloučením vylítavají členové 1 kmene jenom proto že prohráli pouhý 2 soutěže. Dost lidí z Malola letělo aniž by s tím mohla něco udělat :down: . Jediný plus je, že tentokrát před sloučením letěli 2 lidi z většinovýho kmene a né pouze 1 jako v SC a GCH. :fuck:

Ghost Island byl sice věrná kopie EI a na začátku se mi líbil, ale těch výhod z něho bylo přehnaně moc a pochybuju, že sem v tom každej vyznal kdo co všechno má nebo měl.

Casting by nebyl špatnej, ale bohužel zajímavý lidi odešli před sloučkem (Brandon, Steph, Jacob - ten si za to ale mohl sám) a o lidech co to dotáhli dál (Chelsea, Jenna nebo Sebastian) víme úplný minimum. Až ve finále sem si všimnul, že Seb byl určitě vtipnej týpek, u kterýho mohlo být dost zábavnejch scén.

Finálová kmenovka byla taky slušná a sice sem v menšině, ale nový formát se mi líbí. Jen bohužel moc lidí nemluví a někteří tentokrát snad vůbec, ale asi sou předem rozhodnutý.
Laurel - slušně překvapila a chápal sem jí, ale měla riskovat a hrát pořádně, za tolik sérií mohla vědět, že málokdo uznává takovýhle hráče.
Wendell - Snažil se ale pořádně, ale když už něco vymyslel tak ho Dom dobře setřel :). O to víc mě překvapilo, že dostal tolik hlasů, čekal sem jich u něj méně.
Domenick - Za mě bez debat vítěz, který se v klidu může rovnat hráčům typu Tonyho, protože jeho hra byla taky tak dominantní. Wendella podle mě o něco přehrál. Ale asi si to pokazil těma divadýlkama a tím, že si trochu víc věřil - měl asi zklopit hlavu jako Tony a né "spíš machrovat" jako Russell. Blbý je, že pokud se někdy v budoucnu vrátí tak daleko určitě nedojde, protože se ho hned zbavěj.

Wendell je hodně dobrej vítěz, ale nikdy nebudu tolik uznávat tyhle vítěze, který v tom finále neměli co dělat - samozřejmě kvůli rozdělávání ohně. Mělo by se zas vrátit hlasování jako v prvních 34 sériích.

RS je ztráta času komentovat. Na další sérii se taky moc netěším, protože to budou exoti typu Donathan, David Wright, Cochran apod. vs. namakanci nebo lidi co něco dokázali, který sice budou určitě na začátku ve většině. Poté se určitě najdou vysoký ega, který proti sobě půjdou a nechaj se přechytračit těma exotama.

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod Zeck » 30 kvě 2018, 04:00

U řady jsem se od prvního promíchání regulérně nudil a finále jsem měl navíc úchvatně vyspoilerované od jednoho místního pašáka, takže jsem si ho skutečně parádně "užil".
Jedno z nejsilněji obsazených finále za poslední dobu (řeč je o těch dvou v porovnání se zbytkem řady, ne s řady jinými). Bohužel to silné finále následovalo po jedné z největších herních frašek, kdy po sloučení šlo aktivní hráče spočítat na prstech jedné useknuté ruky díky dvojnásobnému promíchání kmenů, které opět vyrazilo potenciální kvalitu už před sloučením a tu zbylou přeživší poslalo do situací, kdy toho díky počtům už moc nezmohla. Zásluhy finalistů jsou tedy poměrně degradovány nulovým odporem, který zažívali po celou cestu do finále. Veřejný nejsilnější pár ve hře od prvního dne a ten dojde do finále díky ani ne tak vlastní schopnosti všechny obehrát, ale spíš díky neschopností všech okolo, kteří obehrát ani nepotřebují. To myslím vypovídá o herní kvalitě řady více než dost.

Dom a Wendel měli v celém sloučení jediného silného soupeře, se kterým se museli popasovat a potvrdit tak svojí kvalitu. Tím soupeřem byl pro jednoho ten druhý, ani jeden se toho druhého zbavit nedokázal a finále skončilo nerozhodně, což je myslím dost vtipná ironie té nudy, kterou jsem sledoval. Kmenovky byly ve většině případů střílení kachen díky počtům, kdy snad jen to nerozhodné finále mi jakžtakž nadzvedlo ptáka, který se ovšem vzápětí ihned znovu apaticky položil. Teď zpětně mi přijde až komické, že se ještě v době starého webu na diskuzních fórech podivovali fanoušci nad tím, že Probst kontroluje hlasy a seřadí je tak, aby je vytahoval co nejvíce atraktivně. Důkaz místo slibů. Wendellovi jsem to vítězství nakonec přál lidsky přece jen o něco víc (oba mi byli upřímně u prdele), protože Dom byl až moc okatý herec, který to hrál jak na diváky (chtěl vypadat epicky, tak přehrával), tak na spoluhráče, čehož si evidentně všimli i oni.

K některým hráčům řady:

BRENDAN: Jeden z těch "vůdců" kmene typu Savage ze straších řad. Dominantní v rozhodování od prvního dne, podobný typ hráčů se má dostávat do sloučení a tam něco předvést, třeba jen konkurenci silným alternativám z druhého kmene a tím pobavit diváka. Ne položit pochodeň poté, co je po dvou úvodních porážkách kmene nalosován do kmene nového, kde ho vyrazí pět imbecilů, kteří do sloučení a po něm neudělají absolutně nic.

STEPHANIE : To samé v bleděoranžovém. Byla mi lidsky nesympatická, ale chtěla (nebo o tom alespoň mlela) podrážet a dělat velké kroky už v úvodu hry. Skončila opět na tom, že si vylosovala mizerný šátek. Vsadím se, že hráčka s podobnými ambicemi by po sloučení minimálně měla chuť konkurovat tomu dominantnímu páru, na rozdíl od těch ovcí, které ani nenapadlo po něm jít.

LIBBY : Opět hráčka, která nedostala prostor, protože místo aby si po sloučení mohla najít své místo, mizerné počty díky promíchání ji k tomu nedaly šanci a byla rázem na dně, aniž by věděla proč - já jo, kvůli těm počtům. Mohla být skvělá a potvrdit tak obavy protihráčů, mohla to být další zbytečná holka na okrasu, která neudělá vůbec nic. Těžko to ale člověk pozná, když nedostala ani přirozený prostor něco dokázat.

MICHAEL: Asi jediný hráč z kmene Malolo, který došel podle papírových předpokladů zhruba stejně daleko jako kdyby se kmeny nemíchaly, ovšem pouze díky vlastnímu vypětí všech sil. Takže je otázka, co by zvládl kdyby přišel do sloučení v lepší situaci a ty síly napnul až v něm, ne od prvního týdne na ostrově. Podělanej Mirek Dušín, který byl aktivní a sympatický, edit z něj dělal uvědomělého hrdinu, sám mluvil jako třicátník s dvěma dětmi. Měl ale obstojné postřehy na finálové kmenové radě, ve hře se vyznal a Probst z něj měl erekci, ten se 100% minimálně jednou vrátí. Jen škoda, že hráči jako on už nejsou hrou chráněni v kmenové fázi, protože stačilo málo a asi nejlepší objev řady, který neseděl ve finále, mohl vypadnout mezi prvními.

JAMES: Další hráč, který dojel na promíchání a měl co nabídnout. Jeho kritické myšlení a uvažování kdy jako jeden z mála (správně) nevěřil Domovi ani slovo, tak chybělo v tom sloučení, kde byly jen myšlením nekritické ovce.

LAUREL & HARDY: Nejsměšnější figurka celé řady, která měla 3x možnost přebrat početně hru do vlastních rukou a neudělala to ani jednou, protože se posrala strachy. Došla do finále, ve kterém nedostala ani jeden hlas, přesně jak od poloviny sloučení sama předpovídala. Kdyby vypadla už v kmenové fázi, hra by byla mnohem atraktivnější, protože právě ona jí iracionálně a kontraproduktivně pro vlastní hru kurvila ze všech nejvíc. Zbytečná hráčka a účastník sloučení číslo 1.

DONATHAN: Zábavný gay, který měl odkvákat ten svůj příběh v kmenové fázi a tam taky zůstat, protože v soutěžích byl ubohý, hrou nepohnul když k tomu měl s Laurel příležitost (respektive ji dostatečně nezdůraznil, že tak učinit musí právě v tu chvíli) a posléze se zbláznil a začal dělat iracionální a směšné kroky včetně aliance, ve které je jen on sám proti čtyřem, čímž potvrdil, že byl jen zbytečný hráč a účastník sloučení číslo 2.

JENNA: Stupidní bytost, která svůj vděk za to, že jí někdo chce zachránit projeví slovy: "To je ale blbeček, je dobře, že díky tomu vypadne" a pak vypadne ona, protože je tak debilní, že s ní může manipulovat i desetileté dítě s downovým syndromem. Nic víc než zbytečná hráčka a účastník sloučení číslo 3.

ANGELA: Zbytečná hráčka a účastník sloučení číslo 4. Taková Laurel ve fialovém, která těsně před finále vykecá Domovi, že se na něj chystá blindside a ona je jedním z těch, kteří to chtějí provést. K představě o její neschopnosti snad ani víc dodávat nemusím. Nechápu kde tyhle lidi Probst vyhrabal, ale měli neskutečnou schopnost projevovat se jak retardovaní a zahazovat vlastní hru ve prospěch lepších hráčů.

BRADLEY : Fantastický kokot, na kterého se skvěle dívalo, ale být s ním by člověk nechtěl ani pět minut. Škoda, že se projevil jak imbecil těsně před sloučením a nedošel do něj. Mám pocit, že zrovna on by těmi stojatými vodami fialových zamíchat chtěl.

CHELSEA : Zbytečná hráčka a účastník sloučení číslo 5. Zachraňuje ji je ten perfektní ksichtík, který mi přinášel asi jedinou radost při sledování těch nudných epizod.

CHRIS : Asociální egomaniak, který hrál příšerně špatně, ale divákovi alespoň jako jeden z mála nabízel nějakou akční zábavu, i když z hlediska hry byl naprostý vtip.

DESIREE : Zbytečná hráčka a účastník sloučení číslo 6, která udělala jeden zásadní krok a pak skončila. Pokud by byla v normální řadě plné normálních hráčů a ne těch loserů, kteří se do sloučení dostali, pravděpodobně by s nápadem otočit hrou uspěla a pak by už tak zbytečná nebyla. Kolem sebe ovšem měla abnormální dementy a tak skončila jako spráskaný pes, který se ani nedokázal vykecat z vlastní lži.

DOMENICK: Když měl rozhovor s Kellyn o tom koho vyhodit, měl jiný názor než ona a když mu Kellyn razantně oponovala, srkl si kávy, zamyšlené se podíval do ztracena a vtipně vyjadřoval svůj názor pobrukováním. Docela jsem se zasmál, dokud jsem u něj podobné teatrální výstupy neviděl v každé zpovědi na kamery. Šíleně přehrávající herec, kterého tato neupřímná póza v blízkosti kamer (především pak na kmenovkách) stála pravděpodobně vítězství. Zásluhy měl totiž stejné jako Wendell, ale příběh o moc lepší. Lepší, spíše ho uměl lépe prodat.

KELLYN : Chvílemi paranoidní, chvílemi emancipovaná, chvílemi neurotická, chvílemi loajální, chvílemi ochotná otočit hrou. Vůbec nevěděla co dělat a jak hrát, takže zbytečná hráčka a účastník sloučení číslo 7.

MORGAN : Taková ženská obdoba Doma a jeho mizerného herectví, kdy jsem si vážně užíval jak ji ta herecká póza zmizela ihned poté, co zjistila, že vypadla.

SEBASTIAN: Prostoduchý ocas, který byl jen zbytečný hráč a účastník sloučení číslo 8.

WENDELL: Pokud by nechtěl zapůsobit na porotu a nepředal ten naprosto zbytečný náhrdelník imunity Laurel, o které věděl, že nevypadne, jen aby ho ona na oplátku z pocitu loajality vzala do finále na úkor Doma, pokud by vyhrála poslední souboj o imunitu a nerozdělával se ten debilní oheň, pravděpodobně by ten hlas od Laurel nedostal. To píšu proto, že nevím jak jednoho ze dvou nejlepších hráčů řady pochválit a za jaké herní kroky, protože mě fakt vůbec nic nenapadá. Jo, našel imunitu a vyhrál asi dvě soutěže.


Sečteno a podtrženo. Dva kvalitní hráči v nejtěsnějším finále historie. V řadě, ve které podle mých subjektivních měřítek stálo z 13 hráčů ve sloučení 8 za naprosté hovno, protože ani nehráli. A jednu hráčku nemám na základě čeho hodnotit. Takže když se tak zamýšlím, vážně jsou ti dva finalisté skutečně tak kvalitní a dominantní, nebo byli jen lepší než ta hovna, která ani nehrála? Ti dva se chlubili výhodami, že dokázali vyrobit falešné imunity, prozrazovali, že mají imunity tajné prvoplánovým spojencům nebo jen příslušníkům dočasné aliance na potkání, takže mám neodbytný pocit, že pokud by neměli v řadě Laurel nebo Angelu, které je iracionálně varovaly a vše vykecaly ve vlastní neprospěch, ani jeden z té "kvality" do finále nedošel. A to i v řadě, ve které z 13 hráčů ve sloučení 8 nehrálo nijak. Jak by si tedy vedli v řadě, ve které by hrál každý?

Ne, ta řada je mizerná a ti dva jen jednoocí králové mezi slepými. Až mi to nebezpečně připomíná Robinsonův ostrov, kde po sloučení hrál jediný člověk mizerně a zbytek nehrál nijak, přesto s tou mizerností dokázal porazit tu konkurující pasivitu a neschopnost.

Hodnocení řady:

***** 40%
Obrázek Obrázek Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod sextant » 30 kvě 2018, 12:37

Mně se celá serie naopak od předpisatelů líbila. Jsem rád, že se našli takoví, které vše štvalo, protože mám možnnost se jim vysmát. Co se týče vítěze já jsem s ním spokojen. Nenávidím, když se vítězem stane ufňukánek co prosí porotu o smilování pro svou nemocnou rodinu. Wendel hrál dobře a nakonec přehrál všechny.
Za mně tedy dobrá série a už se těším na další na podzim. Hlavně aby zase všechny pořádně srala a já se mohl vysmát jejich zanícenému hodnocení.

Domníval jsem se, že poznáte, že se z mojí strany jedná o tzv"černý humor". Pokud ne, tak Vám to všem sděluji a doufám, že se zasmějete.

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod ItalianManiac » 30 kvě 2018, 20:14

sextant píše:Za mně tedy dobrá série a už se těším na další na podzim. Hlavně aby zase všechny pořádně srala a já se mohl vysmát jejich zanícenému hodnocení.


Já myslela, že se tady na fóru diskutuje o epizodách a řadách Survivora, ne že se vysmívá těm, kteří na ně mají jiný názor než ty... :?
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod sextant » 30 kvě 2018, 20:25

Mně je jedno, že má někdo jiný názor než já. Co se líbí mně se nemusí líbit jinému. Mrzí mně ale, že je tady zatracována celá série jen proto, že na každé kmenové radě není obrat v hlasování, změna koalice a případně podraz jako hrom. No, prostě hráči série měli jiný názor a rozhodli se po svém. No a psát, že 8 hráčů byla ve hře zbytečně mi připadá nefér.
Jinak můj příspěvek je myšlen jako legrace nebo "černý humor", domníval jsem se, že to ostatní pochopí. Pokud ne tak to sděluji teď.

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod Zeck » 30 kvě 2018, 21:49

Patrně reaguješ na mě. Nevím jestli jsi ten komentář úplně četl, nebo ho jen pozoroval, ale doporučuji ho přečíst znovu a tentokrát vnímat slova, věty a jejich významy. Bylo mi úplně ukradený, že na každé kmenové radě nebyl blindside. Vadilo mi, že drtivá většina kmenových rad bylo střílení kachen díky počtům a ty kachny se do svých pozic nedostaly díky tomu, že neuměly hrát, ale protože neměly štěstí u losu. Takové rozuzlení řady bylo asi stejně zábavné jako sledovat dvě hodiny díru ve zdi a upřímně nevím jaký jiný názor měli ti hráči než já, ale nehráli nijak, díky tomu jsem se já nudil a označil je za hráče, kteří byli naprosto zbyteční. Nevím totiž jak jinak popsat hráče, který prozrazuje největší hrozbě ve hře, že jí chce vyrazit, takže ať zahraje imunitu, kterou mu zkazí tento plán. Případně hráče, kteří staticky sedí na zadku a ani ho nenapadne něco podobného udělat. Případně hráče, který mele o tom, že nemá šanci a přesto neudělá vůbec nic, i když má 3x jak na podnose možnost to změnit, rovnou přebrat kontrolu nad hrou a dost pravděpodobně díky tomuto kroku i vyhrát. Pro tebe to jsou "hráči s jiným názorem", pro mě jsou to zbyteční hráči, kteří nepřináší nic ani sami sobě, ani mně, který to sleduje jen pro zábavu, ne pro pregnantní analýzy, dohadování se na diskuzích a škodolibé radosti, že se u toho ostatní nudí.

Jinak si nemusíš dělat starosti, tvůj "černý humor" mě nechal zcela chladným. Fakt, že tě dokáže nažhavit jen skutečnost, že ostatním se mizerná řada nelíbila, kvůli tomu se nikdo snad ani urazit nemůže. Já si takhle u všeho mizerného vystačit sám, jsem vysmátej člověk.
Obrázek Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod lacSzlo » 30 kvě 2018, 22:03

Za mně taky není u téhle série problém s tím, že nebyl blindside na každé kmenovce - já mám problém hlavně s editem série, kdy do sloučení se dostalo max tak 4 (i když spíš 2) hráči, co teoreticky měli šanci vyhrát (protože existuje něco jako winners edit a i kdyby ne, fakt člověk může celkem snadno odvodit, že asi těžko vyhraje celou sérii někdo, kdo je v 10 z 14 epizod naprosto neviditelný jako Seabass nebo Angela). Dost si pročítám na Sucks doplňující info k sérii a sice třeba stála většina soutěžících hráčsky za velký hovno, ale i tak bych radši sledoval 3 showmance v akci (Kellyn-Bradley, Jenna-Seabass, Libby-Michael), sem tam nějaký ten střípek Chelsea (která podle exit interviews byla braná jako celkem slušná hrozba, podle všeho ona prosadila vyhození Bradleyho, aby měla Kellyn po sloučení jen pro sebe - nikoliv že to jen odkejvala Domovi jako ovce..., a další) než pořád dokola epizodu za epizodou Dom-Wendell-Laurel-Kellyn-Michael-Chris. Hra by pak byla zajímavější a třeba i méně předvídatelná, kdyby Domdell měli po odchodu Chrise aspoň náznakem nějakou zajímavou konkurenci... to, co jsme dostali, je prostě fakt bída. Za mě osobně asi jediný člověk z celé série, u kterého jsem spokojený s tím, jak nám ho předvedli a zároveň jak dopadl, je Jacob. Ghost Island už prosím nikdy víc, anebo přidat každé epizodě tak 20 minut... člověk když sleduje nějakou starou sérii tak žasne, co všechno se jim dřív do jedné epizody vešlo...
(?)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod strom-z » 31 kvě 2018, 15:12

lacSzlo píše:...asi těžko vyhraje celou sérii někdo, kdo je v 10 z 14 epizod naprosto neviditelný jako Seabass nebo Angela). Dost si pročítám na Sucks doplňující info k sérii a sice třeba stála většina soutěžících hráčsky za velký hovno, ale i tak bych radši sledoval 3 showmance v akci (Kellyn-Bradley, Jenna-Seabass, Libby-Michael), sem tam nějaký ten střípek Chelsea (která podle exit interviews byla braná jako celkem slušná hrozba, podle všeho ona prosadila vyhození Bradleyho, aby měla Kellyn po sloučení jen pro sebe - nikoliv že to jen odkejvala Domovi jako ovce..., a další) než pořád dokola epizodu za epizodou Dom-Wendell-Laurel-Kellyn-Michael-Chris. Hra by pak byla zajímavější a třeba i méně předvídatelná, kdyby Domdell měli po odchodu Chrise aspoň náznakem nějakou zajímavou konkurenci... to, co jsme dostali, je prostě fakt bída. Za mě osobně asi jediný člověk z celé série, u kterého jsem spokojený s tím, jak nám ho předvedli a zároveň jak dopadl, je Jacob. Ghost Island už prosím nikdy víc, anebo přidat každé epizodě tak 20 minut... člověk když sleduje nějakou starou sérii tak žasne, co všechno se jim dřív do jedné epizody vešlo...

hooodně s tebou souhlasim. jak s neviditelnym editem lidí jako Chelsea a Seabass (a jo, Chelsea mi taky přijde vzhledem k exit interviews opomíjená). jinak přesně, po odchodu Chrise (nebo i Jacoba) tomu prostě chyběla šťáva. a opět ano - Ghost Island, kromě toho, že zahltil hru přehnaně výhodama, byl dalším žroutem času, kvůli kterýmu se nedostalo na obyčejný scény z tábora, který bych uvítal mnohem víc. myslim, že jestli je většina diváků Survivoru už na něco alergická, jsou to uplakaný scény na kameru...

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod Survivorfans » 31 kvě 2018, 18:49

sextant píše:Mně je jedno, že má někdo jiný názor než já. Co se líbí mně se nemusí líbit jinému. Mrzí mně ale, že je tady zatracována celá série jen proto, že na každé kmenové radě není obrat v hlasování, změna koalice a případně podraz jako hrom. No, prostě hráči série měli jiný názor a rozhodli se po svém. No a psát, že 8 hráčů byla ve hře zbytečně mi připadá nefér.
Jinak můj příspěvek je myšlen jako legrace nebo "černý humor", domníval jsem se, že to ostatní pochopí. Pokud ne tak to sděluji teď.


Nebudu tady opakovat to co lacSzlo nebo Zeck, ale souhlasím s nima. Důvod není podraz nebo obrat na každý kmenovce, ale to že hlavní dvojici chyběla nějaká pořádná konkurence.
Navíc Survivor si nasadil před hodně rokama vysokou úroveň - série typu PI,Micronesia,Samoa nebo HvV podle mě "miluje" každej nebo většina. Proto se nediv, že hodně lidí nadává když tu máme poslední roky série, kde lidi nehrajou nebo tam sou tupci. A to nepočítám hromadu výhod, který sou do hry vecpávány, přitom pravej opak je mnohem víc vítanej.

Chápu ale že každýmu se líbí série, které většině lidí/diskutujících ne. Taky takový mám a sem u nich spíš vyjímka co tu danou sérii má rád.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod sextant » 31 kvě 2018, 23:45

Survivorfans
Souhlasím s Tebou, že vítězné dvojici chyběla nějaká pořádná konkurence. Jenže ti dva hráli tak, aby se případné konkurence včas zbavili. Chris měl možnost zůstat déle kdyby byl zahrál imunitu spolu s Dominikem. Neudělal to a letěl.
Zkrátka jejich spoluhráči neměli na pořádný podraz odvahu a když ji sebrali bylo už pozdě. Čeho bude určitě dlouho Dominik litovat, že do souboje s ohněm nešel proti Wendelovi sám. Tím si zajistil nakonec prohru po takové námaze jakou vynaložil.

luciq
Příspěvky: 1
Registrován: 01 čer 2018, 10:27

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod luciq » 01 čer 2018, 10:50

lacSzlo píše:
Proč do hajzlu rozbíjeli ty nádobky na GI v POŘADÍ jak debilní ovce?? To museli? To bylo dopředu naplánovaný, kterou epizodu (v horším případě který hráč) bude návštěva na GI naprosto k hovnu?! No doprdele!


Toto mi taky celou dobu vrtalo hlavou. Museli to rozbíjet postupně? Já si myslím, že ne, protože nakonec tam zbyly asi 2 nebo 3 nádoby nerozbité.

Mně se série líbila moc. Mám radši, když vyhraje silný hráč (víc jsem přála Dominicovi). Kdyby bylo finále Donathan, Laurel a Angela, tak bych byla velmi otrávená.

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod Survivorfans » 01 čer 2018, 17:12

sextant píše:Survivorfans
Souhlasím s Tebou, že vítězné dvojici chyběla nějaká pořádná konkurence. Jenže ti dva hráli tak, aby se případné konkurence včas zbavili. Chris měl možnost zůstat déle kdyby byl zahrál imunitu spolu s Dominikem. Neudělal to a letěl.
Zkrátka jejich spoluhráči neměli na pořádný podraz odvahu a když ji sebrali bylo už pozdě. Čeho bude určitě dlouho Dominik litovat, že do souboje s ohněm nešel proti Wendelovi sám. Tím si zajistil nakonec prohru po takové námaze jakou vynaložil.


Domenick to měl těžký, takhle sice možná lituje, ale má 100 tisíc (pokud se stále finalistům dávají - neví někdo?). Zatímco takhle nemusel mít nic, být za blbce a jen čumět v porotě jak vyhrává Wendell. Navíc to že byl ve finále Wendell automaticky neznamenalo, že prohraje - což se potvrdilo když byla remíza a měl to tedy těsný.

A ano konkurence se zbavili, ale z důvodu že se našla blbka co jim hned vše vykecala - Laurel když to chtěla udělat Desiree a Angela když Seb s Donathanem něco vymysleli - dost by mě zajímalo jestli by Dom letěl nebo ne, kdyby mu to Angela nevykecala.

luciq píše:Toto mi taky celou dobu vrtalo hlavou. Museli to rozbíjet postupně? Já si myslím, že ne, protože nakonec tam zbyly asi 2 nebo 3 nádoby nerozbité.

Docela slušně se bavím u toho jaký sra*ky tady řešíte :mrgreen: , vážně nikoho nenapadlo že jim to prostě někdo od kamery řekl a tím to končilo? :)

Rodann
Garant
Příspěvky: 57
Registrován: 26 zář 2014, 20:59

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod Rodann » 01 čer 2018, 19:46

Survivorfans píše:Docela slušně se bavím u toho jaký sra*ky tady řešíte :mrgreen: , vážně nikoho nenapadlo že jim to prostě někdo od kamery řekl a tím to končilo? :)


Jenže tohle je docela podstatná "maličkost," když se podle toho twistu jmenuje celá řada... :D Minimálně to diváky zbytečně uvádí v pochyby, že se pořadím možnosti hrát o výhodu mohlo dát velmi snadně manipulovat. :down:
Naposledy upravil(a) ItalianManiac dne 04 čer 2018, 23:18, celkem upraveno 1 x.
Důvod: smazána urážka

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod cihi » 02 čer 2018, 00:13

s obsazenim finale jsem byl spokojenej... byla to ta nejlepsi a nejvyrovnanejsi dvojka v histori... a vite cemu za to vdecime? tolik zdejsimi fanousky "nenavidenymu" rozdelavani ohne... protoze bez nej by byl Wendell logicky tesne pred finale vyloucenej

ano rozdelavani ohne trochu nabourava zaverecnou taktiku... na druhou stranu diky nemu muze byt finalova kmenovka o dost zajimavejsi - takze po 2 seriich hodnotim tuto zmenu jako opravdu dobrou - uz me nebavily ty finalovy kmenovky ve stylu "one man show" a vsechny hlasy pro jednoho

remizu jsem si pral uz asi 8 let... takze takovy maly splneny prani :D ...kazdopadne jsem ji dost tusil uz pred finalovou kmenovkou... kdy Domenick pronasel... ze by mohlo jit o historickou radu - ta jejich vyrovnanost tomu dost nahravala... navic se mi vybavilo Domenickovo dilema s tim... ze musi vybrat spravnyho soupere jinak diky tomu prohraje ve finale jako x dalsich hracu... k tomu jsem si vzpomnel... ze Jeff nejak podezrele v reunionu minule rady vysvetloval... co se stane pri remize (bude hlasovat treti finalista) - tak me trklo... ze to krasne do sebe zapadne - Laurel zvoli urcite Wendella a Domenick nezvrati prokleti - kdyz se zacaly cist hlasy primo na miste... byla remiza uz 100% - a vubec mi to... ze jsem presne odhadl... jak to dopadne a ono to tak opravdu dopadlo nevadi... bylo to super finale... jedno z nejlepsich a podle me i jedna z nejlepsich serii

jedno velky + za kterym cenim je Chris the Noble one :D a jeho hlasovani - zadna urazenost... naopak dokazal ocenit hru - nekteri ucastnici Robinsonova ostrova by se mohli od nej ucit... jak byt nad veci

Domenickova chyba nebyla ani tak to... ze mel riskovat a Wendella vyzvat v souboji rozdelavani ohne primo... ale mel prekvapit vsechny a Wendella primo do finale vzit... sance... ze ho nektera z holek v ohni porazi byla tak 15%... kdyby ho naopak vzal primo do finale a ohen nechal na holkach... tak by ho to podle me mezi porotou polidstilo (to cim byl Wendell sve polovine porotcu bliz) a ten jeden hlas navic by ziskal

Wendellovi ale vyhru obrovsky preju... strasne super clovek... vubec se nechoval jako typickej cernoch (vime jaci jsou) - to stejny Laurel

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod cihi » 02 čer 2018, 00:27

co na tom nechapes? reklama jako krava... to ze to jen tady zminilo aspon 10 lidi - to znamena... ze fungovala (protoze o tom jiste diskutovali i americti fanousci)

sextant píše:No je mi dost nepochopitelné co tento člověk dělá na vyhodnocení Survivoru když se v něm nevyskytoval jako hráč. A pokud chtěli propagovat nějakou jeho show, tak to mohli udělat někde jinde nebo alespoň nezahrnovat jej do videa pařící Survivoru.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod sextant » 02 čer 2018, 01:38

Tak reklama. No dobře. Ještě, že jsem jej zatím neviděl protože bez titulků pro mně nemá Reunion cenu. Jestli chtějí Reunion pojímat tako reklamu na kde co tak to jej pro mně nemusí točit vůbec. Stačí určit vítěze a na nějaký reklamy už zvědav nejsem.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod cihi » 02 čer 2018, 03:30

blbost - reunion 35. rady... pri kterym rikal... "co by kdyby" byla remiza... byl vysilanej 20. prosince 2017

36. rada byla natocena posledni den 13. cervence 2017

logicky tedy o te remize Jeff v prosinci vedel a chtel divaky pouze "predpripravit" - ja si treba na tu jeho poznamku prave pred finalovou kmenovkou ted vzpomnel a dle dalsich voditek jsem i tu remizu tipoval

ItalianManiac píše:Tak ono by se dalo být paranoidní i kvůli tomu, že Jeff zmiňoval, co by se dělo v případě remízy, na Reunionu S34, což bylo ještě před začátkem natáčení S36. Spoustu fanoušků si myslelo, že to zmínil kvůli remíze v S35, ale nestalo se tak - a hle, přijde S36 a máme tu první FTC remízu... :?

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod Survivorfans » 02 čer 2018, 12:53

cihi píše:blbost - reunion 35. rady... pri kterym rikal... "co by kdyby" byla remiza... byl vysilanej 20. prosince 2017

36. rada byla natocena posledni den 13. cervence 2017

logicky tedy o te remize Jeff v prosinci vedel a chtel divaky pouze "predpripravit" - ja si treba na tu jeho poznamku prave pred finalovou kmenovkou ted vzpomnel a dle dalsich voditek jsem i tu remizu tipoval


Na tebe je asi škoda reagovat, ale zkusím to. Je to totiž tak jak píše Italka - Reunion Game Changers byl vysílanej živě 24.5.2017 a natáčení Ghost Islandu začalo až 5.června - konec 13.července. Je to teda jenom náhoda a na tom se nic nezmění, i když tomu někteří neradi věří.

cihi
Příspěvky: 298
Registrován: 16 lis 2014, 01:50

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod cihi » 02 čer 2018, 13:57

ted na to divam... a je to skutecne tak... jak pisete

mel jsem za to... ze to rikal v prosinci pri reunion posledni rady pred Ghost Island... neuveritelny... ze je to uz rok

no tak potom se pridavam... tohle je opravdu podezrely... ikdyz mozna prave kvuli tomu (ze chteli remizu) udelali to rozdelavani ohne - ono je pak sance na vyrovnanou minimalne dvojku opravdu vyrazne vetsi - takze mozna se nejedna o nejakou konspiraci... ale proste te remize sli naproti

Survivorfans píše:Na tebe je asi škoda reagovat, ale zkusím to. Je to totiž tak jak píše Italka - Reunion Game Changers byl vysílanej živě 24.5.2017 a natáčení Ghost Islandu začalo až 5.června - konec 13.července. Je to teda jenom náhoda a na tom se nic nezmění, i když tomu někteří neradi věří.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod brninho » 02 čer 2018, 19:10

Přátelé, jenom chci poprosit, abyste se oprostili od osobních urážek (i když nejsou tak míněny), je to jenom Survivor, nechci tu do toho nijak zasahovat, díky! ;)

Jinak super že se tu sešlo tolik příspěvků, za dlouhou dobu je to asi nejrozporuplnější série, vždycky panovala taková dejme tomu 80 % shoda a proti tomu 20 %, který vedl XtttX (jak moc mi tu chybí! Podle mě by fandil Kellyn, takže popravdě nevím na jakou stranu by se přidal :D ), tady to máme tak fifty fifty s mírnou převahou těch, kterým se série nelíbila.
Já si stejně pořád myslím, že je tu série vnímána optikou toho, že tu prostě byli dva dominantní hráči, kteří buďto někomu sednou nebo ne, respektive viditelnější Dom je ten typickej typ, kterýho nikdo nevnímá neutrálně, buďto je to váš favorit protože je ukecanej a užívá si kmenovky, nebo je vám silně nesympatickej tím, že je ukecanej a uživá si kmenovky a když to vezmu pohledem těch, kterým ústřední dvojice nesedla, tak jo, série stála dost za hovno, protože ve sloučení jsme tu měli pak Michaela, kterej se tu těší asi největšímu respektu napříč názorovým spektrem, no a pak partičku kolem Kellyn, která mohla být jediná konkurenceschopná těm dvěma, ale holt se buďto ukázaly v horším světle (Kellyn) nebo se neukazovaly skoro vůbec (protože byly nudný, pochopte to, je to TV, čím šťavnatější confession, tím větší šance, že se to dostane do vysílání, zdravím Chelsea), když připočítám to, že prostě proti Domovi s Wendellem nic kloudně nedokázaly vymyslet, tak jo, chápu tu část, co se bude snažit na Ghost Island zapomenout.
Ale já si to užíval, série nebyla tahy produkce výrazně posranější než ta většina ostatních co tu máme po HvV (a všimněte si, že vždycky užívám výraz "po HvV", z pohledu všech sérií GH na kdovíjakej piedestal nestavím) a ta dvojka mě prostě bavila, Dom je přesně to, co u každé série Survu nebo BB hledám, je hlasitej, nebojí se dělat kroky a vychází mu to, s Wendellem si to naprosto povodili a vyčítat jim že to měli snadný? Nevím, přišlo mi že jim to produkce nedarovala na stříbrným podnose jak minulýmu vítězi a taky nevidíme desítky hodin konverzací co se nevejdou ani do vysílání, ani do bonusových videí, prostě s tím co měli si poradili na 100 % a dá se tu zase použít příměr k RI, vyhrál by Boston Rob sezonu, kdyby byla jinak obsazená? Vždycky je to o kombinaci dovednosti a štěstí.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
Zeck
V.I.P.
Příspěvky: 137
Registrován: 26 srp 2013, 16:52
Nejoblíbenější série: x-x-x-x-x-x-x
S07 Pearl Islands (2003)
S16 Micronesia (2008)
S20 Heroes vs. Villains (2010)
Nejoblibenější hráči: x-x-x-x-x-x-x
Boston Rob (S04/S20)
Jonny Fairplay (S07)
Grant Mattos (S22)
Nejméně oblíbené série: x-x-x-x-x
S29 San Juan Del Sur (2014)
S26 Caramoan (2013)
S24 One World (2012)

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod Zeck » 02 čer 2018, 21:01

brninho S tím, že Dom a Wendell byli nejlepší hráči řady souhlasím. I když jsem je komentářem trochu degradoval, přesto nechci aby to vyznělo tak, že je za ně nepovažuji. Část fanoušků určitě bude hodnotit sérii podle názorů na ně, ale třeba já k nim měl vztah neutrální (byli mi u prdele). Osobně bych to přirovnal k tomu, pokud by na fotbalovém turnaji bylo 11 týmů z druhé ligy a pak Real Madrid a Barcelona. Nešlo by se v případě vítězství Barcelony bavit o tom, že nebyla nejlepší, ale ten průběh turnaje by mě nudil a Barcelonu bych za vítězství nad druholigovými kluby moc nerespektoval, proto bych turnaj hodnotil jako nudu. Osobně nemám problém s vítězem, ale s tou nulovou konkurencí a kmenovkami kde se vyhazovalo na základě pseudoloajality ke kmeni, který existoval asi šest dní, protože je to jednoduše snadné a nemusíš nic dělat a hrát. Díky tomu, a nulové schopnosti hráčů ve sloučení cokoliv předvést ve jménu vlastní hry, hodnotím tak špatně. Samozřejmě bych nebyl spokojenější kdyby D+W vyrazili hráči jako Laura, Donathan nebo Angela. Naopak, ale pokud by se o to alespoň pokusili a D+W museli tento krok odrážet, pak bych se jednak pobavil (vznikla by nějaká herní zápletka), ale hlavně bych je pak měl za co respektovat a skutečně uznávat. Sice nebylo odvysíláno stovky hodin, ve kterých mohl Dom předvádět brilantní sociální schopnosti, ale fakt, že nikdo nic nepředvedl a ti dva neměli po cestě do finále skoro žádné překážky a problémy, to zůstává. A je to skutečně podobná cesta, kterou měl Boston Rob v RI, ale ten musel alespoň čelit příslušníkům kmene Zapatera, kteří po něm šli a zároveň až vojensky drilovat vlastní spojence, aby ho nezradili. Ani tím si ti dva tady nemuseli projít, naopak je příslušníci "Zapatery" ještě zachraňovali ve hře nebo si vzájemně mařili plány na jejich odstranění. Proto doufám, že Dom a Wendell se ještě ukáží (spolu s Michaelem) v nějaké All Stars řadě a budou moci potvrdit jak na tom jsou v porovnání se skutečně kvalitními hráči (jestli ty kvalitní hráče Probst do All Stars vůbec vybere - moc často to nedělá).

Rozdíl proč je Michael tak všeobecně oblíbený a ohledně Dominca a Wendella panují rozpaky, bude pravděpodobně ten, že zatímco Michael do toho dával všechno, měl klacky pod nohami a úplně každý viděl, co musí udělat a překonat, aby se ve hře udržel. U těch dvou neviděl skoro nic, ačkoliv zvláště Dom měl edit šitý na míru. Zkrátka stáli na piedestalu od prvního dne a jejich největší starost spočívala v tom, aby někoho z konkurence nenapadlo je vyrazit - což nikoho nenapadlo a když ano, bylo buďto pozdě nebo přispěchala Laurel/Angela s něčím, co by se skutečně v jiné řadě asi jen tak nestalo. Proto ano, nejlepší hráči řady, zcela zasloužené vítězství jednoho z nich, ale to "ale" výše moc zábavy zkrátka nepřineslo.

Kdybych jednomu z nich fandil, asi by mi ten průběh byl jedno, protože bych se soustředil na svého favorita, kvůli kterému to sleduji a který díky té nehře ostatních přežívá. Bohužel jsem za celou řadu neměl favorita ani jednoho, jen Michaelovi jsem přál, protože se snažil a u Chelsea jsem se tahal za šulina. Takže vypadnutí těchto dvou mě trochu sralo, ale tím to končilo.
Obrázek Obrázek Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod sextant » 12 čer 2018, 19:33

Úvodem děkuji Intalian.Maniac za titulky k celému Reunionu a také za titulky ke zbývajícím Ponderosám.
Tak Reunion se mi celkem líbil až do vstupu toho moderátora Kima Jeho vstup a projev byl trapný a nevím co se na něm Američanům líbí. Jeho pořad není žádná novinka, takový pořad běžel v TV několik let a teď jej jen oprášili. Se Survivorem ale taková show nemá nic společného ta patří spíš ke kolotoči.
Jsem rád, že se mohli vyjádřit ke hře někteří účastníci, ale pořád mně chybí byť krátký rozhovor s každým účastníkem proběhlé série.
Zajímavá byla upoutávka na podzimní 37 díl Survivoru s tématem David proti Goliášovi a jsem moc zvědavý jak bude díl pojat a hlavně zda se bude našim kritikům vůbec líbit.
Přeji všem příjemné léto a nashledanou u příspěvků k 37. sérii.


Zpět na „S36 - Ghost Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti