S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Mamanuca Islands, Fiji
June 5, 2017 - July 13, 2017
Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod Dejvy » 29 čer 2018, 10:54

Škoda, že som to videl celé až teraz lebo páči sa mi, že tu po dlhom čase prišla plodná diskusia aj keď polovica príspevkov je Vaše naťahovanie. Každopádne to prinieslo opäť nejaký ten názor Zecka s ktorým často krát nesúhlasím, ale rád tie jeho opičky čítam. Napr. Chelsea neni pekná! :mrgreen:

Tak ako býva zvykom najviac sa zhodnem s Brninhom takže aspoň nemusím kopec vecí po ňom opakovať :)
Podľa mňa neviete čo chcete páni (okrem Zecka ktorý síce tiež pindá na zloženie finále resp. na cestu ako sa tam dostali, ale aspoň prizná, že D a W boli naj hráči sezóny a chyba bola na strane iných, že im viac nepodkúrili). LEBO... keby sa Donathan a spol spojili a dali dole Doma s Wangelom tak by sme tu chrlili ohen a síru, že čo za sráčov to došlo na koniec. Práve, že v tomto ohľade to bola jedna z najlepších sezón posledných rokov. Každá sezóna má jedného favorita, ktorý si zoberie do finále so sebou odpad a jasne vyhrá. Ale teraz sme tu mali powe couple (podla mna tak silný, že by sa dal vo velkom prirovnať Robovi a Amber - asi chápete) o ktorom všetci vedeli a nikto ho nedokázal rozdeliť. Áno je to ich chyba, ale zase sa na to nepozrajte, že je všetko čierne a biele. Tam sa to mele celé a je obdivuhodné, že to tí dvaja dokázali. Ostatní mohli rovnako hladať imunity (veď keď sa nemýlim tak ani D ani W neboli na GI). Boli dosť neschopní, ale mne prišli určite lepší ako tie ovečky ktoré si vodil Rob v S21.

Môžeme teraz povedať, že tých HII a podobných vecičiek je tam veľa - áno je bohužiaľ, ale prečo? Lebo Probst je dement a dohnal to až sem. Bez tých symbolov by všetci športovci a dobrí hráči hneď vypadli na úkor tupej väčšiny. Pre mňa nie je dobrý hráč čo sa tam vála jak hovno na pláži a potom si zrazu uvedomí, že tam je nejaká hrozba tak ju vyhodí a dokráča si pre milión. Pre mňa je dobrý hráč ten čo je komplexný t.j. vie vyhrať súťaž, vie nadviazať vzťahy, vie urobiť kroky potrebné na posun v hre hoci sú často riskantné atd. Wendell bol výborný a ten popis nanho sedí ako riť na šerbel, ale viac som fandil Domovi. Toto sú hráči ktorých ja môžem, idú cez mrtvoly, hrajú rozumom, ale ešte viac srdcom a to sa mi páči.

Keby som túto sezónu mal porovnať s predošlou tak to je niečo ako porovnať Thajsko a HvV. Asi tak.

Zabudol som kopec vecí napísať, ale je to jedno lebo už väčšina z Vás ani nevie, že nejaká S36 bola :mrgreen:

Ja som si ešte jak dement stiahol nejaký úžasný Reunion kde nebolo na začiatku čítanie toho hlasu, ale rovno tam sedel W ako víťaz, popiči.
Celý ten Reunion bol ale sračka (každou sezónou je to horšie) - čo tam robil ten Kevin Hart? Toto by ma zaujímalo, skoro som otyčkoval manželku s dcérou ktoré spali vedla mna ked som to pozeral.

David vs. Goliáš je trápna téma, ale je to úplne jedno lebo to po dvoch dieloch premiešajú a bude klasická sezóna. Oni to potrebujú lebo nevedia meniť lokality šaškovia. Horšie je to čo príde v S38.

Z tejto sezóny je celkom dobrý materiál na návrat hlavne Michael, Dom a Wangel, ale ako písal Brninho. Dom už nemá šancu si myslím. to by musela byť sezóna kde by bol aj Mike, Tony, Penner, Malcolm a podbné typy (inak to by mohlo byť :D )

Za mňa za posledných 16 sezón jedna z lepších, celkovo taký stred. 70%.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Kamhal
Příspěvky: 34
Registrován: 24 říj 2014, 12:20

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod Kamhal » 02 črc 2018, 10:29

Dejvy píše:Napr. Chelsea neni pekná! :mrgreen:

Proti gustu zadnej, ale tady souhlasim se Zeckem a zatra me mrzi, ze nam ji neukazali vic :sex:

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod Kill Kenny » 18 led 2020, 16:47

kachna píše:Taky se mi vždycky líbilo to, jak každý něco řekl, i když to byla blbá otázka typu: "Jak se má tvůj pes?" (plácám). Aspoň člověk viděl, jak vypadají po té hře, jak se změnili. Takhle si to vždy stopuju, abych někoho vůbec poznala :-|


Já miloval díly , kde ukázali každého hráče, jak se vrátil domů a jak mu hra změnila život, naprosto báječné epizody. Ty bych vrátil.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor

Uživatelský avatar
Audrina
Příspěvky: 32
Registrován: 31 led 2014, 15:42

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod Audrina » 27 dub 2020, 12:51

Tak jo, v rámci dokoukávání sérií, které jsem neviděla, přišla řada i na Ghost Island.
Spoiler!
Způsobeno to bylo především účastí Wendella v probíhající sezóně, byla jsem tím pádem zvědavá, jak vypadala jeho původní hra.

Jinak musím říct, že krásně moje pocity z celé série zrhnul Zeck. Hodně hráčů, kteří měli nějaký potenciál vypadlo před sloučením, případně mělo ve sloučení takovou pozici, že už s tím prostě nedokázali nic udělat.
Co se týká vítězů, tak jsem to o chlup více přála Domenickovi. V některých ohledech mi přípomínal Bostonona Roba, především jeho schopností znát a chápat všechny soukmenovce. Ve chvíli, kdy za ním Laurel nebo Angela běhaly a vyzrazovaly mu tajný plány, jsem přemýšlela, jak moc je to dáno neschopností těch konkrétních hráčů, a jak moc se tam projevilo Domenickovo charisma a schopnost mít na členy kmene vliv.
Určitě bych ho do budoucna chtěla vidět hrát znovu, bohužel si myslím, že je to natolik silná osobnost, že v rámci jakékoli All-Stars řady se ho hráči rychle zbaví.
Ráda ale sleduju, jak dobří hráči průměrných a podprůměrných sérií hrají v budoucnu. Protože v této řadě byli oba finalisté spíš jednoocí mezi slepými než nějakými závratnými hráči.
Spoiler!
A u Wendella se mi to potvrdilo, v rámci konkurence 40. řady nic extra zvládnout nedokázal

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod Lamik.lamity » 27 dub 2020, 12:59

Audrina píše:Tak jo, v rámci dokoukávání sérií, které jsem neviděla, přišla řada i na Ghost Island. Způsobeno to bylo především účastí Wendella v probíhající sezóně, byla jsem tím pádem zvědavá, jak vypadala jeho původní hra.

Prosím, smaž odsud výsledek Wendella v WaW. Nemá to tu, co dělat. Nebo to alespoň označ spoilerem.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
SnowWhite
Příspěvky: 115
Registrován: 04 bře 2017, 18:23
Nejoblíbenější série: S16 FvF Micronesia
S24 One World
Nejoblibenější hráči: Kim Spradlin, Sophie Clarke
Nejméně oblíbené série: S6 Amazon
S21 Nicaragua
Bydliště: Jihlava/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod SnowWhite » 27 dub 2020, 16:26

Kill Kenny píše:Já miloval díly , kde ukázali každého hráče, jak se vrátil domů a jak mu hra změnila život, naprosto báječné epizody. Ty bych vrátil.


Přesně tak. Díky tomu si pamatuju Debb z Austrálie líp než lidi co to dotáhli v s33 do sloučení. Byl to takový zajímavý náhled, i když to ne vždy bylo veselé. I takové to ohlédnutí a komentování scén zpětně (Kimmi a Alicia) jsem měla ráda.
Obrázek
BEST OF THE BEST: SARAH (28,34,40), SOPHIE(23,40), KIM(24,40) and CIERA(27,31,34)
Other favs: Parvati(13,16,20,40), Andrea(22,26,34),Stephanie (10,11,20), Yul (13,40), Laura M. (19,27), Spencer(28,31), Jerri (2,8,20), Corinne(17,26), Vytas (27,31), Chaos Kass (28,31), Zeke (33,34), Stephen(18,31), Courtney(15,20), Todd(15), Ian(10), Caleb (27),Cochran(23,26),Tai (32,34), Ethan (3,8,40), Cirie (12,16,20,34), David (33,38), Hayden (27),Albert (23),Chelsea(24),Hali(30,34)Tony (28,34,40), Christy (6), Rob (6,8), Natalie(16),Janet(39), Kathy(4,8), Hannah (33)

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod sun.eagle » 10 zář 2020, 11:55

Po znechucení z minulé sezony jsem se rozhodl že mi nestojí za ten čas hodnotit či jen psát postřehy ke každé epizodě, tak to shrnu celkově:
Kritiku za frašku s35 komparz vs produkce+ultrasupernabušenýhrdina marinák Ben asi vzala produkce vážně a vrátila to celé zpátky trošku na zem.
Zázračnýma HII se šetřilo, a výhod sice bylo zase dost, ale vzhledem ke konceptu téhle sezony jsem přimhouřil oči. Nechci ani moc řešit skutečnost že štáb měl ve svých rukou komu tu výhodu poskytne a komu ne. Co jim bránilo v tom, aby podle toho kdo půjde na GI hráči tu vyhodu poskytli nebo ne. kdyby se schránky mohli rozbíjet v náhodném pořadí, ok bude to uvěřitelnějším, ale takhle to smrdělo habaďůrou. Stejně jako šance jestli při vybírání ze tří schránek dostanou výhodu nebo ztratí hlas. Nevíme co bylo v těch dalších dvou. Ale říkám, tohle mi moc nevadilo.
Ode dna kde Survivor v minulé sezoně dopad už se můžete odrazit jen vzhůru, a tahle sezona to potvrdila. Za mě byla jednou z nejlepších od HvV!!
Povedený cast, hodně zajímavý lidé, někteří sice méně výrazní ale zajímavý. Zaujala aliance která zůstala pevná od začátku do konce, to jsem zažil snad naposledy u Palau. Jaký rozdíl oproti s35 že HII a výhody bylyv rukou několika hráčů a moc nebyla soustředěna do rukou jednoho hráče. Díky tomu byla každá kmenovka zajímavá a napínavá.
Nebudu se to rozepisovat o každém zvlášt jen zhodnotím finálovou trojku:
Dom, Wendel i Lauren mi byli sympatičtí od začátku do konce, Dom byl ke konci zaslepen mocí a díky tomu přišel o výhru, Wendel nehrál lépe než Dom, ale předčil ho v jedné a před porotou klíčové oblasti, a tou je sociální hra, nikoho nenaštval, hrál férově, prostě týpek se kterým byste šli na pivo. A jeho věnování HII Lauren se ukázalo jako milionový tah. Lauren se vezla a neměla šanci, měla vědět že už nestačí jen dojít do finále, musíte něco předvést. Měla šanci udělat ten "big move" ale neudělala.

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

S36 - Ghost Island - EP15 - Reunion

Příspěvekod Pietro » 27 led 2021, 20:51

Jo, můj návrat k této šou byl dobrým tahem. Zas mě to začalo bavit. Bylo to záživný, však byla skouknutá za tři dny. Už nepamatuju, kdy mi favorit vybraný od počátku došel na pomyslnou bednu, Domenic byl asi po dlouhý době první. Ohledně vítěze jsem spokojený, leč mírně zklamán, přál jsem oponentovi.

Souhlasím přesto s těmi, kteří tvrdí, že tahle série bylo Two-Men Show. Byla. Bylo tisíce možností, jak je rozpustit. Nikdo to nikdy neudělal, případně na to měl blbý lidi, kteří záměr bonzli jinde.

Od probsťáren jako je míchání kmenů a podobně se snažím odprostit, jde to čím dál hůř. Reunion jako takový snad nemá smysl ani komentovat.

Shrnutí: spokojenost, ale nelze se ubránit prostě dojmu, že už to není o faktoru speciální vyjímečné show, jak spíše o prostém konzumu, kdy řad bude za chvíli jako dílů k nejlacinější telenovele. Mírné obavy mám z S37 - jestli se bude šachovat s kmeny jako tady...
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.


Zpět na „S36 - Ghost Island“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti