Survivor NZ: S2 - Thailand - EP01

Khao Laem, Thajsko
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP01

Příspěvekod ItalianManiac » 24 dub 2018, 19:52

Epizoda 1
22.4.2018


První epizodu mám za sebou, tak zkusím sepsat nějaké dojmy:

+ lokace (Thajsko) - konečně po dlouhé době nějaká víc vnitrozemská série, kde není pořád stejně vypadající pláž a oceán
+ zajímavý začátek série - vybírání kmenů (schoolyard pick) už jsme tu hooodně dlouho neměli
+ hned na první pohled se zvýšila úroveň produkce oproti první sérii
+ moderátor se taky od minula celkem zlepšil
+ tentokrát bez Redemption Islandu
+ INTRO (ach, jak mi chybí u moderních US sérií)
+ celkově opět old-school feeling
+ místy vtipný edit (např. když Liam mluvil o tom, že zatím nikdo nenavazuje aliance a jeho zpověď byla prostříhaná záběry, jak pár lidí právě navazuje alianci)
+ zajímavé soutěže
+ krásná soška imunity :love:
+ TC v jeskyni (ta atmosféra!)
+ hlasy na TC konečně skládají tím správným způsobem :D
+ upoutávka na další díl vypadá dost krutě :shock:

- novozélandská angličtina (Kiwi prostě neumí mluvit) :angry:
- někteří hráči (zejména ženy) jsou takové podobné typy a i po prvním dílu se v nich moc neorientuju
- mezi IC a TC nebylo ukázané skoro žádné taktizování, takže jsem vůbec netušila, kdo vypadne, a hlavně proč
- TC v jeskyni - někdy to má zvláštní zvuk a některým hráčům nebylo skoro vidět do obličeje
- kde jsou mé oblíbené taneční reklamní znělky z minulé řady? :D

Favorité po 1. dílu: Brad, Lisa, Renee
Zatím nefandím: Adam, Eve, Karla, Tess
(ale tohle berte s rezervou, o polovině lidí ani nevím, že tam vůbec jsou) :D
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP01

Příspěvekod Lamik.lamity » 25 dub 2018, 13:17

Tak jsem se rozhodl, že zkusím, a zatím jsem spokojen. Sympatický moderátor, zajímavý cast, parádní prostředí, boží kmenovka.
Zatím hodně fandím Mattovi, vypadá jako sympaťák, je fyzicky zdatný a asi mu to i myslí. Jeho kmen pak vypadá výrazně silněji. Jsem zvědav, zda modří něco vyhrají. O slečně, která vypadla, jsem celou dobu neslyšel... Což edit trochu kazí :D
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP01

Příspěvekod f*ck » 13 kvě 2018, 21:02

Příjemné osvěžení.
Soutěž o to, kdo bude vybírat kmene.
Vítězka 1. soutěže, která si zvolila svůj kmen, nepamatuji název, tak vypadla, YOS. Za její kecy na kmenovce, že jejich kmen je survivor first, všichni se milují a důvěřují.. :fuck:

Bohužel víc nevím, co k tomu vedlo, strategie byla ponechána trochu stranou, soustředění více na přírodu, soutěže.

Kmenovka v jeskyni není nejlepší řešení, ozvučení peklo, ještě s jejich přízvuky.


Zpět na „Survivor New Zealand: S2 - Thailand“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti