Survivor NZ: S2 - Thailand - EP02

Khao Laem, Thajsko
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP02

Příspěvekod ItalianManiac » 29 dub 2018, 11:50

Epizoda 2
29.4.2018


Zásadní postřeh z druhé epizody: ačkoliv má díl delší stopáž než např. RO, během dnešního dílu jsem ani jednou nepocítila nudu nebo že bych radši šla dělat něco jinýho :D
Zásadní postřeh no. 2: nepouštět si tento díl k večeři. Když Adam začal po soutěži zvracet, přešla mě chuť. Díky editorům za ten nepřerušený a necenzurovaný záběr jeho zvracení :fuck:

Chani jsou na tom docela bídně. Zatím žádná výhra v soutěžích, nemají přístřešek, své dělají i živly. Možná udělali chybu, že na první TC vyloučili Jose, která by jim třeba víc pomohla v soutěžích. Zároveň však už od pohledu je vidět, že Khangkaw (jak se to píše?) jsou celkově o dost silnější. Matt rozhodně kmen vybral správně.

Je vidět, že Thajsko opravdu není lehká destinace. Vedro a vlhko plus noční lijáky už složily několik soutěžících + kmeny si asi nemají z čeho postavit střechu přístřešků (nejspíš tam nejsou palmové listy na zapletení do střechy). Zajímavé je, že noční liják opravdu hodně potrápil Chani, ale u Khangkaw jsme žádné následky neviděli, i když jsou na tom s přístřeškem nejspíš stejně.

Zajímavý prvek je i Outpost. Překvapila mě Tess, která toho sice o Survivoru nejspíš moc neví, ale oheň rozdělala slušně. S tou nápovědou k imunitě to byl trošku zmatek, ale nakonec ji stejně získala Tessina aliance v Khangkaw.

Co se týče hráčů, začíná mě bavit Adam, bude to nejspíš zábavná postavička ve hře. Naopak Tess mi není moc sympatická a celkově ani její aliance se silnými chlapy a jejich přístup k hráčům mimo alianci (Dylan, Kaysha).

Jinak se od minula zlepšila kmenová rada, hráčům už je líp vidět do tváří a i zvuk byl lepší :)

Jo a pozor, Nixt time on Sirvivor New Zealind asi obsahuje dost závažnou chybu editorů á la RO: v jednom záběru si JT nasazuje HII na krk a v dalším záběru říká, že udělá všechno pro to, aby ji našel :?
(EDIT: spíš to vypadá, že imunitu našla Eve, ale on chce udělat všechno pro to, aby ji od ní dostal)

Taky mám pocit, že některé zpovědi budou nejspíš dotáčené (Kaysha a Franky měly v některých zpovědích až moc pěkné vlasy).

Fandím: Dylan, Lisa, Renee, Brad, Matt, Kaysha
Nefandím: Karla, Tess, Josh, Franky

P.S. Taky vám Matt tak šíleně připomíná Henryho z AUS 2017? :D

P.P.S. Upload bude nejdříve zítra večer (až se dostanu k normálnímu internetu) 8)
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP02

Příspěvekod Lamik.lamity » 01 kvě 2018, 13:22

Pořád mě baví víc jak RO, byť jsem si zatím nestihl udělat nějaký extra vztah k hráčům. Mattům kmen - kankán - je podle mě silnější už jen díky samotnému Mattovi. Minimálně při plavání naprosto drtí všechny ostatní. Jinak moc nevím, co víc dodat, těším se na další díl :D
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)


Zpět na „Survivor New Zealand: S2 - Thailand“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti