Survivor NZ: S2 - Thailand - EP03

Khao Laem, Thajsko
2018
Online
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP03

Příspěvekod ItalianManiac » 07 kvě 2018, 13:46

Epizoda 3
6.5.2018


Sirvivir Niw Zealind brought to you by: the Appliance Shit!

Tak zatím mě to pořád baví, i když po dnešku začínám mít mírný problém. Kmen KanKán téměř pořád vyhrává, ale kromě outsiderů mi tam není skoro nikdo sympatický. Nelíbí se mi, jak se všichni z hlavní aliance naváží do Dylana, nebo jak nevěřili Kayshe, že vyhrála odměnu. Hlavně, že musela ukázat zuby :evil:
No a u Chani mám zase problém ten, že je tam dost sympatických lidí, ale bohužel jsou v soutěžích naprostí tragédi a než přijde nějaké promíchání nebo sloučení, nejspíš už tam nezbude nikdo... Ale dneska aspoň vypadla Franky, která mi na nervy lezla víc než Eve (a její příšerně vytetované obočí).
Jinak Eve se tuším v pre-game materiálech prezentuje jako fanoušek Survivora, ale když najde HII clue v síti, tak to hned vytroubí do světa... Těžko soudit, třeba by se jí to nepovedlo nepozorovaně sebrat, ale tohle byla docela začátečnická chyba :?

Fandím: Dylan, Lisa, Renee, Kaysha
Nefandím: Tess, Franky, Adam (tomu nefandím, ale baví mě)
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Zpět na „Survivor New Zealand: S2 - Thailand“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů