Survivor NZ: S2 - Thailand - EP04

Khao Laem, Thajsko
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP04

Příspěvekod ItalianManiac » 13 kvě 2018, 23:36

Epizoda 4
13.5.2018


...pokaždé, když na obrazovce vidím JTho čepici, místo "Ashhurst" tam čtu "ASS HURTS"... :lol:

Soutěž o odměnu byla taková survivorská klasika, "překvapivě" vyhráli Kan-Kán (stačí se na ně podívat). Teď se možná pletu, ale docela oceňuju, že se v NZ hraje do 10 bodů, takže se vystřídají všichni hráči i různé dvojice. V US se tuším poslední dobou v podobných soutěžích hraje jenom do tří nebo pěti bodů (šetříme každou vteřinu air-timu přece).

Pořád se mi líbí Outpost, je to zajímavý prvek, který by možná mohli zahrnout i do US sérií - i když americké díly jsou limitované stopáží. Dnešní dilema bylo zajímavé a hráči se navzájem mohli dozvědět dost informací o druhém kmeni. I když být Arunem, na slíbenou alianci s Joshem bych určitě moc nespoléhala...

Když už jsem výše zmínila tu stopáž, cca 65 minut na jeden díl týdně mi u NZ vůbec nepřijde tak moc a do epizody se vejde mnohem víc děje. Možná by nebylo od věci, kdyby na takovou podobnou stopáž najely i US série (jo, titulkování by sice trvalo déle, ale whatever). Několik posledních řad mi přijde až moc uspěchaných, nebo kvůli tomu nedostanou v editu stejný prostor všichni hráči (viz purple Chelsea z aktuální série...)

Chani pak konečně vyhráli imunitu, i když je otázkou, jestli v tom hrála roli jejich snaha, nebo spíš snaha KanKánů schválně prohrát... Ale buď jak buď, aspoň konečně dostali víc prostoru hráči z KanKánu (a neviděli jsme pořád dokola JTho jako v minulých dílech) a také si prošli kmenovou radou. Na kmenovce docela bavil sassy Adam, i když mi spíš bylo líto otloukánka Dylana. Jinak Kaysha vymyslela docela zajímavý plán, jak zachránit Dylana, bohužel jí však provedení moc nevyšlo a ještě se to obrátilo proti ní.

Jinak jsem opět v tomto díle měla trochu problém s tím, že editoři zahráli blindside i na diváka... Před kmenovou radou to bylo mezi Dylanem, Tess nebo Adamem, a na kmenové radě zničehonic dostala pět hlasů Kaysha od cool kids pětky. Sice to bylo nečekané, ale trochu mi tam chyběl třeba nějaký rozhovor mezi cool pětkou, proč zvažují hlasování pro Kayshu atd. Pokud ovšem neproběhla nějaká rychlá domluva mimo kamery během cesty na kmenovou radu (všeobecně se ví, že NZ Survivor tohle "pravidlo mlčení" nedodržuje tak striktně jako US).

Fandím: Dylan, Lisa, Renee
Nefandím: Tess, Adam (i když mě pořád baví), Josh, JT
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP04

Příspěvekod hozu » 22 kvě 2018, 18:17

Konečně jsem se do této série pustil. Okomentuju to tady, jelikož jsem to sjel v rychlém sledu. Takže, zprvu jen pár produkčních poznámek. Nutno říct, že to fakt šlo dost nahoru. Vidno, že převzali hodně ten australský formát (tak jsem zvědav, jestli přijde i na neeliminační epizody). Vynechání RI je plus a moderátor už i docela baví. A hlavně nás asi fakt čeká zábavná série, jelikož ti lidi vypadávají dost překvapivě, a ne jako minule, kde byl
Spoiler!
"biggest blindside in the game", což opakovali o tom jednom momentu až do konce série :D


Díl samotný. Osobně jsme čekal, že Chani by zase mohli dát tu soutěž o odměnu, jelikož v idividuálních soutěžích by mohli mít navrch. Očividně to vítězství z minula bylo spíš tím, že jim soutěž sedla.

Outpost je super věc. Už v Australské sérii to bylo fajn zpestření a celkově je to podle mého mnohem lepší způsob, jak uměle vytvořit potenciální zvraty ve hře, než cpát hráčům jednu výhodu za druhou. Tohle dilema kdo si sedne bylo určitě fajn.

Oranžoví konečně prohráli. Na jejich kmenovku jsem byl dost zvědavý a jsem rád, že to bublání nevyprchalo do ztracena, jak se občas u těchto "dominantních" týmů stává. Jinak mám pocit, že o té Kayshe i chvíli mluvili. Minimálně ji někdo označil za nebezpečnou, ne? Přesto to byl vcelku povedený podraz, ne úplně asi avizovaný produkcí, ale povedený. Výraz Dylana byl asi všeříkající. Za mě ale škoda, byla zajímavá hráčka, raději bych asi toho Dylana pryč.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)


Zpět na „Survivor New Zealand: S2 - Thailand“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti