Survivor NZ: S2 - Thailand - EP05

Khao Laem, Thajsko
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP05

Příspěvekod ItalianManiac » 20 kvě 2018, 23:17

Epizoda 5
20.5.2018


Musím už konečně dopřeložit ten článek na web, abych tady nediskutovala sama se sebou... :-|

První postřeh arachnofobika na úvod: vážená novozélandská produkce, dost už bylo těch záběrů na pavouky!!! :angry:

Promíchání kmenů dopadlo zajímavě, Chani jsou však opět v menšině v obou kmenech. Dylan dostal další šanci na přežití, ale na první pohled se zdá, že si moc nepomohl a v kmeni je i nadále nejslabší, může však přeběhnout k původním Chani. Otázkou je, jak se projeví dynamika mezi starými kamarády Davem a Mattem.
Vtipné taky bylo, že se noví členové KanKán najednou začali objevovat ve žlutém oblečení a noví členové Chani v modrém... :D

Soutěž o odměnu je celkem vtipná klasika, kterou jsme viděli třeba v českém RO nebo slovenském Ostrově. Konstruktéři soutěží však asi v tomto případě selhali, nebo nepočítali s tím, že Liam bude tak rychlý, když se jemu a Tess podařilo hned na úvod rozbít ten "kolotoč". Každopádně bych nechtěla být v jeho kůži, kdyby se Tess fakt něco stalo :-? Aspoň že však produkce nechtěla zranit nikoho dalšího a tak se improvizovaně pokračovalo pouze od druhé části soutěže.

Zajímavý prvek bylo vrácení skryté imunity Eve, která ji nechala v táboře Chani. V US Survivoru je toto předání diskrétní a mimo kamery, takhle to bylo aspoň trochu "dilema" (a asi to tak trochu nahradilo i dnešní Outpost).

"You at Chani, what do you make of your new dicks?" Tu novozélandskou angličtinu prostě musíte milovat... :lol:

Soutěž o imunitu - nic zvláštního, strukturou připomínala většinu posledních soutěží z US Survivoru (získat dílky - odemknout dílky - vyřešit skládačku). Dylan však předvedl skvělý výkon a porazil JTho na celé čáře.
Jinak mě hrozně baví název Old Mate Idol :D

Kmenovka dopadla očekávaně - old KanKán vs. old Chani. Původní Chani na to šli správně, bohužel se jim nepodařilo uhodnout, pro koho budou KanKáni hlasovat a tak Eve vyplácala HII a domů odešel Liam. Nicméně vypadnutí Liama mi až tak moc nevadí, jelikož to nebyl stejně žádnej ultra hráč. Škoda, že se Chani nepovedlo zlákat Lisu a Taru, které byly v původním KanKánu na dně... Snad příště :D

Fandím: Dylan, Lisa, Renee
Nefandím: Tess, Adam, Josh, JT
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP05

Příspěvekod hozu » 22 kvě 2018, 20:24

No, v jádru si původní Chani po promíchání moc nepomohlo a celkově jsem se dost nerad díval, jak týmy vypadají, jelikož po silové stránce je nové Chani asi něco, proti čemu by nechtěl soutěžit nikdo. O to víc mě překvapila soutěž o odměnu, kde vyhráli oranžoví. Ten moment s Tess byl docela drsný, jsem rád, že kvůli tomu nevypadla. Ještě že to byla dvojstupňová soutěž, tak to mohli rozdělit.

Docela se mi líbilo, jak produkce naložila s časem, jelikož skutečně ukázala oba kmeny a člověk měl docela přehled co se zhruba může dít. Docela jsem zvědavý na toho Matta s Davidem, nakolik budou spolupracovat. Ačkoliv se mi osobně tato náhoda, že se znají moc nelíbí. Mohlo by to určitě přinést něco zajímavého. Navrácení HII myslím produkce docela dobře pojala i jako možnost "pomoci někomu." Docela dobrý krok, vzniklý očividně úplnou náhodou.

Oranžoví bohužel prohráli. Ta trojice na to šla s tou HII i docela dobře, škoda, že neodhadli, že to nakonec bude spíš ten Liam. Ale taky mě z té potenciální trojice vyřazených mrzí nejméně. Každopádně, je to stále neskutečně zábavná série.

Oblíbení hráči: JT, Eve, Tess
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP05

Příspěvekod f*ck » 23 kvě 2018, 13:24

Tak se také přidám.

Vynikající série a změna oproti Survivor US. Delší díly, člověk má přehled, kde se co děje, zatím žádné debilní zásahy produkce.
Po promíchání je několik spolupracujících, má to skvěle našlápnuto.

Pád Tess byl opravdu drsný, čekal jsem na pohmožděné rameno minimálně. Zkrácené soutěže bylo logické, ale škoda, těšil jsem se, jak se pobavím.
Rozdělení kmenů dobré, škoda že odešel zase chani:/ ale odchozí mi nevadí.. u něj pamatuji první epizodu jak mluvil o tom, že nikdo se nesnaží dělat aliance a přitom celý kmen už aliance měl, hráč průměrný.

Těším se na další díly, nevíte jak se to vysílá? jaké dny, zkoušel jsem to hledat, ale nějak se nedaří.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP05

Příspěvekod hozu » 23 kvě 2018, 22:07

f*ck: podle všeho je to každou neděli v ráno sedm hodin našeho času. Takže do oběda asi někde na internetu :D. Tak to teda píší na myepisodes.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP05

Příspěvekod ItalianManiac » 27 kvě 2018, 21:50

f*ck píše:Těším se na další díly, nevíte jak se to vysílá? jaké dny, zkoušel jsem to hledat, ale nějak se nedaří.


Přesně jak píše Hozu, v neděli dopoledne tak kolem jedenácté už se dá dohledat 720p rip na torrentech. Vychází i klasické 480p a další releasy, ale ty u posledních dílů vyšly až někdy v průběhu dalšího týdne. Průběžně je nahrávám na uložto, linky jsou v download sekci ;)
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek


Zpět na „Survivor New Zealand: S2 - Thailand“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů