Survivor NZ: S2 - Thailand - EP06

Khao Laem, Thajsko
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP06

Příspěvekod ItalianManiac » 27 kvě 2018, 22:06

Epizoda 6
27.5.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP06

Příspěvekod ItalianManiac » 08 čer 2018, 11:53

Tak jsem se konečně dostala k tomu, abych dohnala část restů a podívala se na 6. díl NZ :D

Musím říct, že mě tato epizoda bavila o dost víc, než některé díly z S36. Outpost mi pořád přijde jako divácky atraktivnější a lépe provedený twist, než samotný Ghost Island. Asi jsem čekala od Ostrova duchů trochu víc, než jen Exile Island s potenciální výhodou pro návštěvníka, který nám pak ve zpovědi povyprávěl nějaký svůj dojemný životní příběh. Zato Outpost má zajímavé duely a odměny, dilemata a interakce mezi soutěžícími.

Celkově tomuto dílu vládli bývalí Chani z nového Chani, kteří v celém díle zvolili dokonalou taktiku:
    • když viděli, že KanKán vyloučili Liama, bylo jim jasné, že jsou ex-Chani (tedy už jen Eve a JT) v KanKánu v ohrožení
    • vyhráli soutěž o odměnu (OK, to nebyla moc taktika, ale Dylan je očividně král skládaček)
    • skvělý tah bylo "zmanipulované" tahání klacíků na Outpost, kdy Arun dal větší šanci Renee a Daveovi
    • Renee vyhrála Outpost a při raidu KanKánu dobře vybrala dva předměty, které ukradne - chybějící plachta může KanKán fyzicky oslabit, kafe zase psychicky
    • aby zachránili Eve a JTho a zabránili původním KanKánům v ovládnutí hry, schválně prohráli soutěž o imunitu (i když to alespoň podle editu nevypadalo moc nenápadně)
    • ačkoliv bylo taktizování trochu zmatené, nakonec to dopadlo tak, jak mělo - ex-Chani přetáhli Dylana na svou stranu a vyloučili Joshe

Vtipná byla kmenová rada, kdy se Matt (moderátor) snažil vyzvídat co to šlo, hodně narážel i na schválně prohranou soutěž o imunitu, ale nikdo z kmene se nijak nepodřekl a nedal ani trošičku najevo, kdo s kým vlastně bude ten večer hlasovat.

Trochu jsem tušila, že vypadne Josh už od doby, co měl zpověď o své rakovině (BTW: při této zpovědi měl sice buff přebarvený na modro, ale byl jasně vidět nápis "Khaw", takže tato zpověď vznikla ještě v době, kdy byl v KanKánu). Úsměvná však byla jeho poslední slova po vyloučení, kdy prakticky osočil Davea a Aruna z velezrady. Dude, it's Survivor!

Jinak zajímavý preview na další díl... Sakra, asi si ho budu muset pustit co nejdřív! :D
(OK, nejdřív dotitulkuju S36 reunion)

Fandím: Dylan, Lisa, Renee, Dave
Nefandím: Tess, Adam, Josh
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek


Zpět na „Survivor New Zealand: S2 - Thailand“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti