Survivor NZ: S2 - Thailand - EP07

Khao Laem, Thajsko
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP07

Příspěvekod ItalianManiac » 04 čer 2018, 12:25

Epizoda 7
3.6.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP07

Příspěvekod hozu » 05 čer 2018, 01:34

Stále přemýšlím, jestli nás do sloučení čeká zajímavé či nudné rozestavění kmenů. Zatím se totiž všichni až moc vehementně drží toho svého a jediný Dylan, který přeskočil, byl vyhozen.

Soutěže jinak vcelku fajn. Docela se mi líbil ten galantní krok u soutěže o odměnu.

Trošku mě u Outpost vadila ta nápověda na HII, která byla pomalu darem pro tohoto, kdo se na tu výzvu odebral.

Oranžoví vyhráli soutěž o imunitu a tentokrát i bez toho, aby někdo vzdal soutěž. Vcelku zajímavé bylo poslouchat, jak to oba týmy zvažují a ono upřímně, nejde se při tom rozložení divit. Matematická úloha však byl rozhodně příjemný prvek.

Osobně mě dost překvapil ten odchod JTho, který byl dost takový "z ničeho nic". Náznaky tam sice asi byly, ale i tak mi to přišlo dost náhle. Trochu jsem čekal, kvůli tomu bude kmenovka bez vyhazování.

Problém mám spíš momentálně, že vlastně nevím, komu fandím. Mám pocit, že z těch hrajících hráčů mě nikdo nějak extrémně nebaví a Eve tam spíš tak nějak je.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP07

Příspěvekod ItalianManiac » 11 čer 2018, 11:09

Tak po preview z předchozí epizody jsem od 7. dílu čekala nějaký velký drama, ale abych pravdu řekla, spíš mě to zklamalo...

Na začátku se mi líbila scéna s Tess a škorpiónem v treemailu. Připomnělo mi to trochu starší série Survivora a díky tomu opět trochu lituju, že takové scény už do moderních sérií nedávají... Další z důvodů, proč by US Survivor měl zvážit o něco delší stopáže dílů.

Na soutěž o odměnu jsem se těšila, na fyzické souboje se vždycky dobře dívá - takže mě zklamalo, že Chani to vzdali a darovali odměnu KanKánům. Na jednu stranu jejich krok chápu - přece jenom jsou Chani oproti KanKánům fyzicky silnější, na druhou stranu je to Survivor a oba kmeny by měly bojovat. Moc se mi nelíbilo, že to zahráli na stránku "silní chlapi vs. slabé ženy".

Outpost byl tentokrát trošku kontroverzní kvůli nápovědě k HII, kterou vlastně "automaticky" dostal Dave. Ale na druhou stranu to má celkem logiku, protože pár dílů zpátky zahrála Eve imunitu z Chani, měla by se tedy (podle pravidel moderního Survivora) zřejmě vrátit zpět do Chani. Nicméně, zpět k Outpostu - duel vyhrála Lisa a získala tak steal-a-vote, avšak se mi moc nelíbilo, jak to podala po návratu do kmene. Kdyby ale zalhala, že duel prohrála, a pak by se to provalilo, ztratila by důvěru ostatních ex-KanKánů - takhle akorát dala najevo ex-Chani, že jsou pořád na odstřel. Plusový bod má JT, že její výhodu hned prokouknul - je vidět, že hru fakt dobře zná.

Soutěž o imunitu byla zajímavá, hlavně ta matematická úloha. Nad počítáním se mi nechtělo přemýšlet ani teď, a to jsem najedená a vyspalá, natož abych to musela řešit na ostrově, takže to všem počtářům musím uznat.

Původně jsem tady chtěla zhejtit JTho za quit, jelikož na první pohled nevypadal nijak v ohrožení života, ale pak jsem si přečetla jeho příspěvky na Redditu a docela to chápu. Zdraví je mnohem důležitější než nějaká reality show. Překvapilo mě, že si i odchod naplánoval strategicky tak, aby alespoň trochu pomohl své spojenkyni Eve a dostal ji tak do sloučení (viz články níže).

No a kmenovka byl opět blindside. Celý díl se hodně mluvilo o vyloučení Matta, ale nakonec to byl tak trochu nečekaně Dylan. Stejně tak mě překvapilo, že se řešilo pouze vyhození Matta nebo Dylana, ale ex-KanKán Adam si tam tak hezky proplouval :D Údajně Adam navázal lepší sociální vztahy s Chani a Matta zachránilo jeho kamarádství s Davem, takže to bohužel padlo na Dylana. Je mi ho trochu líto, že byl takhle "nefér" vyloučen.

Nixt time in Sirvivir: merge! Jsem zvědavá, jak to dopadne s kmenovými hranicemi po sloučení, protože jak už napsal hozu, zatím všichni kromě Dylana (a dá se říct, že asi i Davea a Matta) jedou podle původního rozdělení.

Fandím: Lisa, Renee, Dave
Nefandím: Tess, Adam

Pro zajímavost sem ještě zkopíruju víc informací k JTho odchodu:

https://www.stuff.co.nz/entertainment/t ... ad-to-quit
Muirhead, 32, had been dealing with a bacterial infection for a week before he made the call to leave. The infection was getting worse, and the show's medical team had told him there was no way they could treat it in-game. He could have soldiered on and risked being medically evacuated, like Louisa McClintock was in the first series. But he chose to end his time on the show on his own terms.
A strategist to the end, Muirhead timed his exit to benefit his in-game ally Eve Clarke. The pair were outnumbered by an alliance in their tribe and if they hadn't won immunity on last night's episode, one of them would have been voted out. Muirhead wanted to make sure it was him and not Clarke.
In the end his tribe won immunity (despite a plot to deliberately lose it). Muirhead anticipated (correctly, to judge by the promo for next week's episode) that the tribes would merge the next day, reuniting Clarke with her allies from Chani tribe and making her safe.
"I didn't want to make the merge, take someone else's spot and then be pulled out or medically evacuated," Muirhead says.


https://www.reddit.com/r/survivor/comme ... 7_episode/
JT: "I had a urinary tract infection - I can't explain everything cause of NDAs but I couldn't get treated for it there (different strains have different resistances to antibiotics etc) and you can't just leave it as you get sepsis / kidney infections. I was fine dealing with it for a week or so then got rapidly worse over the last couple days so held out till I thought Eve would be safe then left.
I have no complaints towards production. I hid it from medics and production so they didn't have much to work with. Then they were incredibly nice to respect my privacy and how I wanted to handle it. It's NZ Survivor not America and they aren't gonna have the full medical team but the medics they have are awesome people."
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP07

Příspěvekod lacSzlo » 15 čer 2018, 23:41

Tak pre-merge mám úspěšně zkouknutý a sakra, takhle se dělá Survivor, takhle bych si to představoval. Děj odbíhá, hra žádná převratná, ale lidi baví a sakra těžko se hádá, kdo vlastně se nám to prodere až na konec (krom snad Tary mi přijde, že jakous takous šanci tam má v podstatě skoro každej :D ). Zatím se jede strategie dost podle původních kmenů, jedinej člověk, co flipnul, teď vypadnul, tak uvidíme jak dál. Ani by mi asi likvidace zbytku Chani tolik nevadila, všichni 4 jsou popravdě celkem nudní a takoví moc obyčejní, i když Arun a Dave se poslední dvě epizody rozjeli, to padoušství jim celkem sluší :D Top série zatím rozhodně Adam s Tess, fakt mě oba hrozně baví a fandím jim, zbytek Khankghaw takové trochu křoví, ale sympatické, Lisa jediná troch vyčnívá, i když mi teda s tím jejích "tick!" leze malinko občas na nervy. Známost Davea a Matta z reálu mi trochu vadí, nic zajímavýho to zatím nepřineslo a pevně doufám, že si to nepošéfujou po sloučení právě oni dva, štvalo by mě to.
Z odpadlíků měli potenciál asi hlavně Dylan, Kaysha a Liam, JT měl pár bezva momentů (interakce s Tess při Outpostu, prokouknutí Lisy,...), jinak mě zase až tolik nebavil.

PS: Zatím se nevzdávám naděje na biblickou alianci mezi Adamem a Eve. Třeba i falešnou. Nebo jednoepizodní. Nebo stačí, když na to hoděj aspoň joke, ale sakra, to přece musej, ne. Taková příležitost :mrgreen:

Hodnocení hráčů po prvních 7 epizodách:
Survivor NZ tab7.jpg
(?)


Zpět na „Survivor New Zealand: S2 - Thailand“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů