Survivor NZ: S2 - Thailand - EP08

Khao Laem, Thajsko
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP08

Příspěvekod ItalianManiac » 11 čer 2018, 07:57

Epizoda 8
10.6.2018

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP08

Příspěvekod ItalianManiac » 12 čer 2018, 22:42

A máme tu sloučení! Už žádné Chani a KanKán, ale... eh. Jak že se ten kmen jmenuje? Jo aha, Phsan! (To si zase nezapamatuju...) :heat:

Líbilo se mi celkové pojetí sloučení, kdy o něm soutěžící nevěděli až do momentu po soutěži o odměnu + vítězové si později mohli vybrat nějaké luxusní předměty dle svého přání. Jenom by mě zajímalo, jestli to tak měli naplánované předem, nebo jestli mělo sloučení přijít až po další kmenovce, ale odstoupivší nemocný JT jim trochu naboural harmonogram :D

Merge feast vypadal lákavě i pro mě. Při hostině pobavila Lisa hláškou "I love this burger and I love you!" a následně přirovnáním burgeru k čerstvě narozenému synovi :D

Adam se (očekávaně) vrátil ke své alianci z KanKánu a ještě k tomu nakydal spoustu špíny na Chani a některé jejich členy. Docela mě překvapilo, jak sebejistě Arun s Davem počítali s tím, že Matt a Adam dál půjdou s Chani jen proto, že s nimi strávili pár dnů po promíchání...

Soutěž o imunitu dobře známe z US Survivora. Bavilo mě sledovat rozdílné přístupy různých hráčů ke stavění věžičky. Lisa měla celou dobu dost velkou šanci - zdálo se mi, že má taktiku na stavění odkoukanou právě z amerických sérií. Nakonec však vyhrál Matt, i když postavil takovou šikmou věž jako z Pisy :D

Na kmenovce jsem čekala, že to bude víc Chani vs. KanKán, ale ukázalo se, že proti Arunovi hlasovala i Renee. Držet s Chani už zřejmě nemá budoucnost, jelikož jsou přečísleni KanKánem, tak jsem zvědavá, jak to zahraje dál. Nicméně doufám, že někdo rozbije původní "tight five" alianci z KanKánu (teď už tight four? nebo jen tight three?), jelikož jsou mi Tess, Adam a teď už i Brad hrozně nesympatičtí...

P.S. Zdálo se mi to, nebo to byl první správně použitý steal-a-vote? Bohužel nám tam chybí Jeff Probst, který by nám zdůraznil, že FOR THE FIRST TIME IN SURVIVOR HISTORY THE CURSE WAS REVERSED!!! (Jo, počkat, to už vlastně není Ghost Island.)

Fandím: Lisa, Renee, Dave
Nefandím: Tess, Adam, Brad
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP08

Příspěvekod hozu » 18 čer 2018, 23:56

Pro mě v zásadě docela produkčně pěkné sloučení. Ta forma, kdy soutěžící "hráli" o nějaký bonus byla fajn ,ale souhlasím, že byla asi spíš kvůli odchodu JTho, aby vyžili ten set.

Jinak v zásadě žádné překvapení. V podstatě "jednoznačné" odstranění někoho z druhého kmene, ale věřím, že ten potenciál zvrátit to, tam stále je. Ty hlasy z Chani jsou podle mého klasické, "budu hlasovat s nimi a dostanu se třeba dál".
Osobně mě stále baví Tess a i když Adam už díl od dílu spíš irituje, tak tvoří docela zábavné duo. Ale taky doufám v roztříštění na kusy té hlavní aliance. Nemuselo by to být až tak nalinkované.

ItalianManiac: A tak Matt, už jednou, dvakrát říkal něco jako z ranku "for the first time in Survivor New Zealand...", takže věřím, že kdyby to nebylo první použítí steal vote, tak to přijde taky :D.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)


Zpět na „Survivor New Zealand: S2 - Thailand“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti