Survivor NZ: S2 - Thailand - EP10

Khao Laem, Thajsko
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP10

Příspěvekod ItalianManiac » 24 čer 2018, 19:14

Epizoda 10
24.6.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP10

Příspěvekod sextant » 25 čer 2018, 22:20

Tak jsem čekal, že mi angličtináři zhodnotíte epizodu a Vy nic. Já se mohu vyjádřit jen k soutěžím. Ta o odměnu byla zase Survivorská klasika. Následná odměna s videi od blízkých byla zase dojemná, ale ona ta videa tak asi působí na všechny účastníky podobných show stejně.
Také soutěž o imunitu byla klasická. Dave málem získal imunitu, ale pak si to zkazil a zcela nepochopitelně celé zahodil. Na kmenové radě jsem se zase děsil za Dave, že vyletí i s imunitou v kapse. Ten má ale dobré nervy a zase mu to vyšlo bez nutnosti použít skrytou imunitu. Jediné co nevím je co tak rozvášnilo Renee, že jí to stálo nakonec vyhazov.
Také by mně zajímalo pokud je to známo kolik bude mít tato sezóna epizod. Zcela určitě jich nebude 26, protože teď byla 10. epizoda a ve hře zbývá 7 hráčů a 3 jsou v porotě. Záleží jen na tom zda do finále půjdou 3 nebo 2.

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP10

Příspěvekod ItalianManiac » 25 čer 2018, 22:59

Sextant, já se ke sledování třeba dostala až teď :D Snad se do diskuze zapojí i další :)

Po minulém pěkném blindsidu se Tess a Tara docela rozjely a vypadá to, že si jdou navzájem po krku. Tara byla až do dnešního dílu téměř neviditelná, tak jsem pomalu čekala, že dnes bude na řadě ona. Ale pak přišla na řadu zpověď Renee, kde se mi zdálo, že má o něco hezčí vlasy než ve hře. Náhoda? Nemyslím si... :?

Taková vedlejší poznámka: už by mohli přestat dávat do dílů ty záběry velkých pavouků. Jakožto lehkého arachnofobika mě to vždycky vyděsí :evil: :D

Soutěž o odměnu známe z US Survivora. Překvapilo mě, že modrý tým nasadil na skládačku Taru, když Eve by jim očividně prospěla více. Ale jak řekl Adam, Tara se prý dobrovolně přihlásila. Nicméně Lisa si drží svůj status královny skládaček a vyhrála. Adam je sice chvílemi otravný, ale ty jeho zpovědi mě prostě hrozně baví sledovat :D Např. když někoho paroduje, nebo teď po odměně jeho fňukání o Jurassic World a stížnosti na Taru a její oprašování skládačkové plochy.

Na odměně překvapila videa z domova, takže klasický doják. Zajímavé taky bylo to sponzorství - sice to na jednu stranu bije do očí, že Survivor NZ ještě nemá takový rozpočet, ale zároveň to trochu připomene nostalgii z dřívějších sérií US Survivora. A aspoň ta odměna byla trochu netradiční - ne jako sponzorované odměny v Robinsonově ostrově, á la "vyhrajete energetické tyčinky z Tesca" :D

Soutěž o imunitu byla hodně o šikovnosti. Neřekla bych, že to Dave zahodil schválně, spíš mu ujely ty první dva míčky a pak už znervózněl natolik, že shodil i ty ostatní. Překvapivě však vyhrál Adam, který jak sám řekl, nemá v této konkurenci moc šanci na výhru v soutěžích. Aspoň je vidět, že všechny soutěže nejsou jen o fyzické zdatnosti, ale i např. o šikovnosti.

Renee před kmenovou radou správně vycítila z nálady v kempu, že bude nejspíš další na řadě, a tak se to pokusila na kmenovce trochu rozvířit. Nicméně měla pravdu a nakonec opravdu vypadla ona. Dave má buď asi opravdu pevné nervy, že na radách ještě nezahrál skrytou imunitu, nebo spíš pořád spoléhá na mimoherní přátelství s Mattem. Jsem zvědavá, jestli tihle dva někdy půjdou proti sobě, nebo je jejich přátelství dostane až do konce. Ovšem to, že se navzájem znali už před hrou, je poněkud nefér vůči ostatním hráčům.

BTW, horší než záběry pavouků byl v této epizodě Bradův pedofilní knírek :lol:

Jo a pokud nechcete spoilery, tak pro jistotu nekoukejte na segment Next time on Survivor New Zealand... Bystré oko si může povšimnout, kdo na kmenové radě sedí s náhrdelníkem :angry:
Spoiler!
Je to Matt.
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP10

Příspěvekod sextant » 26 čer 2018, 05:35

Děkuji Ti za fundované zhodnocení epizody a i vysvětlení toho co jsem nemohl zjistit neznaje řeč. Mně se také líbí Adamovy parodie. Hlavně minule jak parodoval břichabol Dave po jeho obvyklém přejedení na odměně. Ty parodie jsou skutečně zábavné.
Mně sice pavouci nevadí, ale máš pravdu, že by produkce mohla ukazovat i jiné živočichy, které se v dané lokalitě vyskytují. Třeba motýly a ještěrky.


Zpět na „Survivor New Zealand: S2 - Thailand“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti