Survivor NZ: S2 - Thailand - EP11

Khao Laem, Thajsko
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP11

Příspěvekod ItalianManiac » 02 črc 2018, 10:51

Epizoda 11
1.7.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP11

Příspěvekod hozu » 03 črc 2018, 01:12

Těžko se hodnotí tenhle díl objektivně, když vypadne vaše oblíbená hráčka, která ale zároveň vlastně tolik neuhrála (minimálně na kamery), aby si člověk mohl říct: "Je to škoda, mohla toho tolik ukázat." Ano, vyřazení Eve mě mrzí, ale je pravdou, že byla spíš takovou příjemnou skutečností, která se nacházela ve hře, ale z jejího hraní samotného jsme moc neviděli. Ale aspoň vyhrála odměnu :)

Přesto jsem trochu doufal, že by snad mohla být nějakým způsobem zachráněna. Ta naděje tam byla. Takto máme dvě imunity u poměrně silných hráčů a už méně příležitostí, aby se celá situace zvrátila. Škoda že té HII v rukou Matta, kterou sice objevila Lisa, ale byla pro ni asi dost vysoko. Jsem zvědav, jestli by se hecla, kdyby ji našla sama.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP11

Příspěvekod ItalianManiac » 05 črc 2018, 00:40

Tak jsem se konečně dostala k 11. epizodě :hungry:

Soutěž o odměnu byla survivorská klasika. Trochu mě překvapilo, že takový typ soutěže dají na odměnu a ne na imunitu, ale aspoň se to trochu obměnilo. A samozřejmě vyhrála Eve, královna vytrvalostních soutěží :D Naštěstí k sobě na čokoládovou odměnu vybrala Adama - už jsem slyšela jeho nespokojené zpovědi na téma, že on má přece čokoládu nejraději a proto měl být vybrán. Takhle akorát následovaly zpovědi o tom, jak je Dave otravný a jeho další parodování :lol:
BTW: Lisino "No one likes a floppy pole" by jistě ocenil i Probst se svými dvojsmyslnými hláškami z podobných soutěží :D

Lisa s Mattem pak našli HII, jenže jak už to tak bývá, nalézt HII ve dvou je vždy ošidné. Až mi Lisy bylo trochu líto, že jí tu imunitu Matt vlastně takhle vyfoukl a o to má nyní větší moc. Matt se později rozhodl o imunitě neříct Daveovi. A jak bylo vidět na konci v Next time on Survivor, nejspíš se mu to trošku vymstí... Lisa se později pokusila s Mattem nějak vyjednat společné vlastnictví imunity, ale bohužel nebyla moc přesvědčivá a na její plán by asi nikdo nepřistoupil. Alespoň se snažila :?

Soutěž o imunitu byla zajímavá, docela se mi líbí tenhle vyřazovací koncept. Nakonec vyhrál Matt, což překazilo plány Lise a spol. Terč pak padnul na Eve, i když ji spoustu lidí vyloučit nechtělo, ale překvapilo mě, že se všichni tihle lidi nedali nějak dohromady a nevyloučili Davea... Jak řekla během dílu tuším Lisa, příště už může být na podobné kroky pozdě.

Na kmenovce Eve uhádla správně, že je na řadě. Snažila se to svým emocionálním projevem trochu změnit, ale bohužel se to nepovedlo. Její vyloučení jsem tak nějak tušila nejen z předchozího Next time on Survivor, ale i z toho, že po několika dílech měla v dnešní epizodě opět solidní screentime. Škoda, mohla třeba ještě něco předvést. Ale jak jsem si připomněla díky Jury Ville, možná si Eve sama trochu ublížila tím, že po promíchání nebyla prakticky vůbec otevřená spolupráci s KanKány.

Fandím: Lisa, Dave
Nefandím: Tess, Adam, Tara
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek


Zpět na „Survivor New Zealand: S2 - Thailand“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti