Survivor NZ: S2 - Thailand - EP12

Khao Laem, Thajsko
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP12

Příspěvekod ItalianManiac » 09 črc 2018, 08:34

Epizoda 12
8.7.2018


Tak toto byla opět luxusní epizoda :hungry:

Místo soutěže o odměnu jsme konečně zase jednou viděli Survivor Auction. Opět mi to připomnělo, jak moc mi chybí v posledních amerických sériích. Upřímně mě ale aukce trošku zklamala, protože předmětů nebylo tolik a hráči většinou vsadili všechno nebo většinu svých peněz, aby se určitě najedli. Pro diváky je však atraktivnější, když se mezi sebou předhánějí a přihazují. Třeba od Matta mě překvapilo 300 dolarů za chipsy, pistácie a pivo (asi měl fakt chuť na to pivo) :beer: :D Lisa zvolila správně výměnu předmětů - asi proto, že bylo jasně vidět, že předmět 1 byl dost lehký a s předmětem 2 měl moderátor Matt problém ho téměř uzvednout na pultík. Avšak stejně jako Adam jsem moc nechápala Daveovo zklamání z toho, že vyhrál výhodu do hry. Chápu, že nechtěl mít na zádech terč, ale pro člověka v jeho pozici (poslední Chani) se každá výhoda hodí. Taky moc nechápu, proč tolik fňukal kvůli jídlu, když se v předchozím díle nacpal čokoládou na odměně (OK, čokoláda asi nemá moc výživnou hodnotu, ale bylo tam dost ostatních lidí, kteří nejedli mnohem déle než on).

Soutěž o imunitu se stackováním nádobí už jsme dlouho neviděli ani v US Survivoru (podle Survivor Wiki naposledy v S23), takže to bylo fajn osvěžení. Vždycky mě v této soutěži bavilo sledovat taktiky jednotlivých hráčů při pokládání nebo obracení nádobí. Nakonec Dave úspěšně využil svou výhodu a vyhrál imunitu. Znamená to, že má vlastně zajištěnou finálovou čtyřku - i kdyby příště nevyhrál, může zahrát HII a dostane se do F4.

Po soutěži o imunitu mě pobavila scéna, kdy všichni z kmene odešli na břeh a domlouvali se proti Tess, zatímco Tess si v táboře povídala s ještěrkou :D

Lisa pak provedla zajímavý taktický krok a prozradila Daveovi, že s Mattem našli skrytou imunitu. Nabourala tak důvěru Davea a Matta. Stejně jako ona jsem se obávala následného rozhovoru Davea s Mattem, aby to nakonec neobrátili proti ní. Matt pak sice Daveovi prozradil, že imunitu opravdu má, ale už mu to asi moc nepomohlo. Moc jsem tedy nechápala, proč Dave doporučil Mattovi, aby večer zahrál imunitu, ale asi ho hryzalo svědomí, že chce vyloučit kamaráda. Upřímně jsem si před kmenovou radou vážně myslela, že Matt buď imunitu opravdu zahraje, nebo se Dave s Lisou zaleknou a žádné hlasy mu nedají.

Kmenová rada... Počkat, proč porotci nepřicházejí v pořadí, v jakém byli vyloučeni? :evil:

Na kmenové radě přišel pěkný blindside. Musím uznat hráčům, že ačkoliv Matt (moderátor) má dost zkoumavé otázky, nikdo toho nikdy moc neprozradí. Vtipná byla obhajoba Tess ("Jestli pro mě hlasovat nechcete, tak to nedělejte"). Matt nakonec imunitu nezahrál a odešel domů s imunitou v kapse. Lisa hezky zosnovala rozdělení na 3-2-1 a vypadá to, že se objevila nová aliance Lisa-Dave-Tara. Do příště se však obávám, aby se tento krok neobrátil proti Lise a ona nebyla vyloučená jako další, protože hraje víc než ostatní. Taky bych se asi na Lisiném místě bála jít do finálových pozic s Davem, jelikož může vyhrát závěrečné imunity a ve finále by mohl dostat hlasy od bývalých Chani nebo prostě jen za to, kolik překážek musel překonat (i když mu s většinou z nich pomohlo již existující přátelství s Mattem).

Jsem zvědavá na příště a zatím letošní sérii hodnotím velmi kladně :idea:

Fandím: Lisa, Dave
Nefandím: Tess, Adam, Tara
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP12

Příspěvekod sextant » 09 črc 2018, 12:01

Tak tohle se tedy povedlo. Matt odešel i s imunitou v kapse. A Dave zase vydělal na výhodě do hry i když při jeho žravosti by asi byl raději při aukci měl nějakou vydatnou baštu. Byl to velmi zajímavý díl ovšem ještě si počkám na hodnocení ostatních.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP12

Příspěvekod hozu » 23 črc 2018, 11:17

Spíš zkráceně zareaguji na tenhle blindside. Podle mého to Lisa zosnovala parádně. Po té frustraci z předchozího dílu bylo fajn, že se jí to povedlo. Matt hrál dost dobrou hru, ale přijde mi, že postupně maličko ustrnul. Do toho Adam hlasoval pro Tess. Skvělý výsledek.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)


Zpět na „Survivor New Zealand: S2 - Thailand“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host