Survivor NZ: S2 - Thailand - EP13

Khao Laem, Thajsko
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP13

Příspěvekod ItalianManiac » 15 črc 2018, 18:44

Epizoda 13
15.7.2018


Na začátku dílu se probíraly důsledky minulé kmenové rady. U Tess se opět projevil její nedostatek zkušeností se Survivorem, protože se oháněla morálkou a pravdomluvností. Holka, jsi v Survivoru, víš to? :cry:
Lisa se zároveň svým proslovem přede všemi ukázala jako vůdce a iniciátorka podrazu Matta, což samozřejmě vyvolalo v ostatních obavy.

Soutěž o odměnu se sice částečně objevila už v US řadách, zajímavý prvek byla vylučovací první fáze a následný "rozstřel". Tess zvolila lepší přístup ke stavění domina a nakonec i vyhrála. Nečekaně si však na odměnu vybrala Adama - po jejich hádce v úvodu jsem čekala, že vezme třeba Davea, protože se stejně jako ona dostal do druhé fáze soutěže.

Na odměně Tess s Adamem utužovali své pouto, ale chvílemi to znělo, jako kdyby si neuvědomovali, že jsou jen dva proti třem ostatním. Nakonec však začali řešit, koho přetáhnout, tak snad tak marní zase nejsou :D

V táboře se kromě toho začalo řešit i finále a finálová trojice. Jsem celkem zvědavá, jak dopadne hlasování, pokud ve final three bude Lisa i Dave. Lisa si sice (celkem oprávněně) myslí, že hrála lepší taktickou hru, ale je otázkou, jestli jí porota bude chtít hlasy dát. Aby je spíš nezískal Dave, který má v porotě hodně přátel z Chani a nebyl hlavním organizátorem podrazů. Uvidíme :D

Soutěž o imunitu byla opět klasická, ale nevzpomínám si, jestli vůbec někdy začala v takovém dešti (tuším, že někdy začalo pršet během soutěže, ale ne před ní). Hráči měli dost nevýhodu kvůli kluzkým sloupům a mokrým bundám (BTW, takové pláštěnky jsem v Survivoru už hodně dlouho neviděla). Obecně je však tato soutěž výhodnější pro menší a lehčí ženy, takže v závěru očekávaně vyhrála Tess a porazila tak Davea. Jinak už mě posledních pár dílů celkem irituje Tara, která snad každou soutěž víceméně vzdává...

Před kmenovou radou Adam s Tess zkoušeli něco vymyslet, ale očividně s nimi nikdo nechtěl jít dál. Jedinou možnost asi měli opravdu v Daveovi, ale on by si tím rozhodně nepomohl. Pobavila Tara se svým strohým "Honestly? No." :D

Na kmenové radě s Davem pořád cloumaly emoce kvůli podrazu Matta. Adam se snažil něco rozvířit a obrátit hlasování proti Lise, ale nepovedlo se. I když jsem si chvilku myslela, že fakt Davea zviklal a vypadne ona... Ale naštěstí se tak nestalo.

Jinak mě už docela štvou těma preview... Minule bylo na záběru z TC vidět, že imunitu vyhraje Tess, teď zase ukázali, jak v slzách padá z klády, což může znamenat i slzy štěstí... Nedivila bych se, kdyby imunitu opravdu vyhrála a dostala se do F3. Ale hodně by mě naštvalo, kdyby to nakonec celé vyhrála... :cry:

Ještě jedna poznámka: v nejnovější Jury Ville Matt prozradil Adamovi, že znal Davea ještě před hrou, což by mohlo Daveovi pokazit hru ve finále... No, ještě to bude zajímavé :D
(Jury Villu 5 a 6 + celý 13. díl nauploaduju až v úterý/středu, prosím o strpení) ;)

Fandím: Lisa, Dave
Nefandím: Tess, Tara
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP13

Příspěvekod sextant » 19 črc 2018, 20:09

Úvodem děkuji ItalianManiac za podrobný popis epizody včetně rozhovorů. které nemohu znát a také za její ohleduplnost, že neprozradila kdo byl vyloučen na kmenové radě, aby nikomu nezkazila celou epizodu.
Mně vyřazení Adama vysloveně mrzí, protože budou chybět jeho pantominy na jednotlivé hráče. Osobně bych si přál, aby vyhrála Tessa už jenom proto, že ona soutěže nevzdává. Snad v příštím díle zase získá imunitu a pak bude zajímavé kdo vypadne jako další. Nevím, zda to napíši správně, ale příště je poslední možnost zahrát skrytou imunitu? Nebo už ve 4 hráčích skrytá imunita neplatí? To pak by byla velmi zajímavá rada.

20.7.2018
Děkuji ItalianManiac za vysvětlení ke skryté imunitě. Docela mně mrzí, že vlastně nebyla využita žádná skrytá imunita. Matt si ji odnesl s sebou a Dave ji nepoužil. Tak mají oba kamarádi suvenýr.
Pokud se skrytá imunita správně využije je pro diváky vždy příjemné sledovat překvapené obličeje nic netušících hráčů. Škoda, že nezůstalo použití skryté imunity až po hlasování. Tak bylo vždy použití skryté imunity účelné a překvapení mnohonásobné.

Poznámka. Snad jsem doplnil všechna chybějící písmenka. :)

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP13

Příspěvekod ItalianManiac » 19 črc 2018, 22:30

sextant píše:Nevím, zda to napíši správně, ale příště je poslední možnost zahrát skrytou imunitu? Nebo už ve 4 hráčích skrtá imunita nelatí? To pak by byla velmi zajímavá rada.


Poslední šance byla v tomto díle, příště už neplatí ;) Docela jsem se divila, že ji Dave nezahrál jen tak pro jistotu. Asi chtěl suvenýr :D
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP13

Příspěvekod hozu » 23 črc 2018, 11:58

Osobně jsem čekal, že vztah mezi Tess a Adamem skončí fatálnějšími následky po tom hlasu. Ale vlastně mě ani nepřekvapilo, že si ho pak vybrala na odměnu. Stále byl asi osoba, které mohla věřit nejvíc.
To, že Tess vyhrála imunitu bylo docela překvapivé, i když měla asi výhodu i vzhledem k těm podmínkám.
Tess s Adamem nic moc nevymysleli, protože netušili koho vlastně zverbovat. Adam odešel, což mi vlastně ani nevadilo. Otázkou je, nakolik Lise pomohl či ne. Osobně mi přišlo, že pokud by se takto mělo třeba bránit na případné FTC, nebude to moc povedený výkon.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)


Zpět na „Survivor New Zealand: S2 - Thailand“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů