Survivor NZ: S2 - Thailand - EP15 - finále + reunion

Khao Laem, Thajsko
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP15 - finále + reunion

Příspěvekod ItalianManiac » 29 črc 2018, 11:09

Epizoda 15 (FTC + Reunion)
22.7.2018


Tick! Tak nám to nakonec vyhrála superfanynka Lisa. Jsem za to ráda, fandila jsem jí od začátku a jak už jsem psala minule, z této finálové trojky mi přišla jako nejzaslouženější vítězka. Sice jsem jí po FTC nedávala moc naděje, protože u úvodního prohlášení neměla moc přesvědčivé vyjadřování a stejně tak se ani porota na ni tolik neobracela. Renee docela překvapila otázkou "kdo z poroty pro tebe bude hlasovat?" - takovou otázku jsem snad ještě neslyšela. Lisa z toho naštěstí docela elegantně vybruslila.
BTW: "pre-game aliance je moje rodina" - to jsem fakt nečekala! :lol:

Podle FTC a otázek poroty jsem se nakonec obávala, aby to celé nevyhrála Tess. V úvodním prohlášení se snažila hrát na morálku, poctivost a upřímnost, že nikomu nikdy nezalhala, atd. Jak napsal někdo na Redditu, Tess ke lhaní vlastně ani neměla příležitost, protože nehrála hru tolik jako třeba Lisa, a ke konci sázela hlavně na výhry imunit. Nakonec velkou část poroty přesvědčila, ale naštěstí ne většinu, a tak skončila jako druhá.

No a Dave. Dave to měl rozehrané celkem slušně, připravil si pěkné úvodní prohlášení a vytáhl i nezahranou skrytou imunitu, ale porota už byla dobře informovaná o jeho přátelství s Mattem, díky kterému se oba navzájem několikrát dostali ve hře o něco dál. Z minulých ukázek jsem upřímně čekala trochu větší kartáč od poroty, ale nakonec to nebylo tak hrozné. Stejně tak jsem čekala, že dostane hlas minimálně od Matta nebo Aruna, ale nakonec Dave skončil s nulovým počtem hlasů (asi se oba báli, aby zrovna jejich hlasy nebyly ty, které rozhodnou o Daveově vítězství).

Po vyhlášení vítězů (na které si Lisa jako správná superfanynka vzala tričko RHAP a dva buffy :D ) následoval Reunion. Ze začátku jsem měla pocit, že by se u Kiwíků měl Probst přiučit, jak se dělá Reunion - sice byl moderátor Matt místy dost prkenný, ale promluvil téměř se všemi (kromě Karly, Tary a Liama? pokud se pletu, tak mě opravte) a hodně se rozebíraly jednotlivé tahy a blindsidy. Bohužel mi to ke konci přišlo až moc natahované a rozebírané pořád dokola - spíš bych ocenila otázky typu "jak se ti změnil život po hře?" a podobně, než rozebírání toho, co jsme už viděli ve hře.

No a nakonec přišlo vyhlášení vítěze hlasování diváků, kterým se stala Eve. To mě upřímně docela překvapilo, protože v několika dílech byla téměř neviditelná.

Abych to nějak shrnula, druhá série NZ Survivora byla poměrně solidní a mnohokrát lepší než ta první. Myslím, že měla takovou správnou kombinaci old-school Survivora a moderního způsobu hry. Troufám si i říct, že mě bavila víc, než některé z nedávných sérií US Survivora. Za sebe mohu rozhodně doporučit :)
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP15 - finále + reunion

Příspěvekod hozu » 30 črc 2018, 14:49

Taky jsem rád, že je Lisa vítězkou. Ale bylo to teda pěkně těsné. A tím jak neukázali ani jeden hlas mě zmátli hned na počátku. Jsem se dost bál výsledku 7-0-0.
Osobně mi proslov Lisy přišel hodně dobrý, ale je pravda, že víceméně všichni přišli s docela dobrými argumenty, proč dostat hlasy. U Tess to naivní, "nelhala jsem" prostě sedí, ale jsem rád, že s tím u poroty nevyhrála. Ono se to vážně snadno říká, když je člověk v jendom kuse úplně mimo dění. Tou hrou skutečně proplula, že ani snad netuší jak. Ale jak jsem zmiňoval minule, vlastně mě to v rámci epizod i docela bavilo. Plus na tu trošku zakyslou porotu to holt částečně fungovalo.
Dave byl samozřejmě zdiskreditovaný tím mimoherním spojenectvím. Já sám osobně stále netuším, jak to posoudit. Ano, byla to výhoda, asi by se nedostal tak daleko, ale když už mi produkce nevědomky nabídne takovou příležitost, kdo by to nevyužil? Snad možná k dobru by mu pomohlo, kdyby to řekl už v úvodní řeči, ale očividně věřil, že Matt si to nechá pro sebe.
Otázky byly fajn. Osobně mi přišlo, že většina už byla rozhodnutá a buď si to chtěla vyříkat s Davem nebo pochválit Lisu/Tess.

Reunion byl takový vtipný. Působilo to, jako nějaké představení někde na půdě, ale tak i v tom je tak nějak to kouzlo NZ Survivoru. Ten pocit "levné světovosti", je jen z důvodů, proč jsem si ho oblíbil. Bylo vidět, že produkce je strašně nadšená, že se jim tam něco dělo a nemuseli v každé epizodě odkazovat na ten jeden blindside, co se tam stal :D. Bohužel, na úkol informativnosti o hráčích, ale tak stále mi to přišlo trochu sympatičtější než poslední US reuniony.

Vítězství oblíbenosti mě u Eve velice mile překvapilo. Mě vcelku bavila, i když taky herně nebyla kdo ví jaká, v těch sympatiích člověk hledí asi na věci jinak.

Já za sebe musím říct, že mě tahle řada určitě bavila víc, než většina US Survivorů za poslední rok, dva. Bylo to místy trochu retro, místy úsměvně "naivní", ale herně zábavné navrch s vítězem, který si to určitě zalsoužil. A hlavně to byl skvělý posun kupředu, oproti minulé sérii.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
kata_rina
Příspěvky: 191
Registrován: 09 zář 2013, 18:17
Nejoblíbenější série: Guatemala, Tocantins, HvsV, Philippines, Blood vs. Water, Cagayan, Second Change
Nejoblibenější hráči: Greg, Colby, Jerri, Lex, Stephanie, Danni, Penner, JT, Tyson, Stephen, Kim, Denise, Carter, Vytas, Jeremiah, Spencer, Natalie, Tyler, Mike, Ciera, Aubry, Ken, David, Devon
Nejméně oblíbené série: Thailand, Panama (EI), One World, Caramoan, San Juan del sur (BvsW II.), Ghost Island, Edge of Extinction

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP15 - finále + reunion

Příspěvekod kata_rina » 02 srp 2018, 13:37

Musím říci, že tahle série se mi líbila oproti té první, kterou jsem ani nedokoukala, se Novozélanďané poučili z chyb a dopadlo to velmi dobře. Smutné sice bylo rozdělení hned na začátku, kde došlo k náhodnému výběru a to se dosti projevilo v první části hry až do promíchání. Smutné taky bylo quitnutí JTho, ale podle čtených článků měl problémy už déle ... Dlouho mým favoritem byl Matt a byla jsem zklamaná když musel odejít, ale po zhlédnutí Jury Villa a jeho prozrazení přátelství s Davem, kdy jeho ego nepřekonalo blindside, se mi zprotivil. Myslím si, že tohle hooodně ovlivnilo porotu při finálním hlasování. Dave si určitě nezasloužil nulový počet hlasů a už vůbec ne v porovnání s Tess :cry: Byl v kmeni, který od začátku prohrával, po promíchání byl v menšině a ano přátelství s Mattem mu asi pomohlo, ale ne tak moc, vzpomeňme si kdo že to flipnul od starých Khangkhaw, byl to Dylan a najednou Chani bylo v přesile a Matt v tom ani trochu roli hrát nemusel ...

Lise vítězství přeju, zpočátku byla neviditelným hráčem, ale postupně dostávala více a více prostoru a opravdu předvedla, že je velkou fanynkou hry, což potvrdila i tričkem RHAP :D

Oblíbeného hráče v podobě Eve moc nechápu, ale je to volba NZ...

Hráči, kteří vypadli brzo a byla to škoda: JT, Dylan, Josh
Fandila jsem: Brad, Matt (během hry), Dave, Lisa
Zajímavá postavička: Adam
Zbyteční hráči: Tess (bez jakékoliv zkušenosti a strategie, ale fyzická hrozba to ano), Tara, Renee
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Survivor NZ: S2 - Thailand - EP15 - finále + reunion

Příspěvekod Lamik.lamity » 03 bře 2021, 13:53

Asi před 3 lety jsem zkouknul první tři epizody, pak omylem zahlédl f3 na twitteru, a tento týden jsem se rozhodl se k sérii vrátit a zkouknout ji celou s tím, že vím, že Dave bude ve finále.
Obecně byl celý edit tak moc okolo Dava, až mě překvapilo, že nedostal od poroty jediný hlas. To, že se znal s Mattem je rozhodně chyba produkce a i kdyby se dostal do finále bez něj, de facto by ho to knockoutovalo. To samé platí i pro Matta, který mi byl velice sympatický a jeho vypadnutí mě mrzelo nejvíc. Skvělý byl i Dylan, který mě sral celou dobu, co hrál, výborný padouch!
Chvíli už jsem se fakt bál, že vyhraje Tess, což by celou sérii hodně potopilo, naštěstí se z výhry raduje superfanynka Lisa, z čehož jsem opravdu nadšen. Nakonec jsem si celou sérii velmi užil a byla to příjemná změna od Probstových big moves a advantagefestů.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)


Zpět na „Survivor New Zealand: S2 - Thailand“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů