AU Survivor 2018: CvC - EP01

Savusavu, Fiji
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2018: CvC - EP01

Příspěvekod ItalianManiac » 01 srp 2018, 09:37

Epizoda 1
1.8.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2018 - EP01

Příspěvekod Masarka14 » 01 srp 2018, 22:57

Je to sice jen první díl, všechno se teprve rozjíždí, ale bylo to parádní a já si prostě užil každou minutu.

Jsem rád, že vypadl Matt a ne Steve(?). Steve a jeho hledání imunity bylo sice hloupé, ale chování Matta na kmenové radě ještě hloupější a fakt jsem si přál, aby vypadl. Jeho vystoupení bylo opravdu katastrofální.

Pobavilo mě zaměstnání u jedné ze soutěžících: ""Pro skater's wife" :D

No a ještě něco k Russelovi. Vypadá to, že jeho herní plán bude pořád stejný. Imunitu už našel a dva spojence už má (je otázka, jestli jsou s ním nebo ne, protože jsme neviděli žádnou jejich zpověď). Takhle z prvního dílu to vypadalo, že nikdo z šampionů si ho nějak zvlášť nevšímá. Jenže jak bylo vidět v ukázkách Russel je chce svým tahem asi rychle zapojit. Moc mě zajímá, co ho k tomu vede.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2018 - EP01

Příspěvekod ItalianManiac » 02 srp 2018, 00:34

Přesně jak píše Masařka, první díl byl super a taky jsem si ho užívala naplno :hungry:
(až na pár chvilek, kdy mi kocour přeběhl přes klávesnici a vypnul ho, nebo když do pokoje vlítla sršeň a on ji začal lovit) :D

Celkově mě po prvním díle víc baví kmen Contenders. Možná je to tím, že prohráli imunitu, takže měli větší airtime, ale jak řekl sám Russell, Champions asi nepřišli hrát hru. Ale ještě uvidíme, jak se to rozjede. Dobrá zpráva je, že je další díl hned zítra :D

Jinak na Russella jsem se docela těšila, přece jenom je to legendární postavička US Survivora, ale musím říct, že se za ty roky vůbec nezměnil. Pořád plná huba keců o tom, že je the greatest Survivor player EVER, stejná taktika, opět HII nalezená bez nápovědy, atd. Jo, poprvý to bylo super, podruhý to taky ještě šlo, ale potřetí a počtvrtý už je to jen trapný. Boston Rob taky vyhrál až napočtvrtý, ale aspoň tu taktiku během let změnil. Russell podle mě ani tentokrát nemá šanci na výhru - budu překvapená, jestli vůbec dojde do sloučení.
Ještě mě pobavilo, když Monice říkal, že hrál 3x a ve všech případech došel se svou aliancí až na konec. Ehm ehm, a co Redemption Island? :lol:

Steve mi byl od úvodního videa sympatický - přišel mi jako kříženec Dr. Mike a Taie a říkala jsem si, že to určitě bude vtipná postavička. Trochu mě však zklamalo, že se do hry pustil možná až moc a hned se dopustil závažných chyb, jako je třeba velmi nápadné hledání skryté imunity. Naštěstí pro něj si Matt sám vykopal hrob svou ukecaností. Jak zmínil někdo na kmenovce (už si nevzpomínám kdo - Zach? Robbie?), Matt slovně zaútočil snad úplně na každého v kmeni. Kdo ví, třeba se Steveovi takhle podobně podaří proplout i někam dál.

P.S. Benji je bratr Anneliese z AUS 2017 ;)

P.P.S. KDE BYLO INTRO???????? :angry:

Fandím: Damien, Moana, Sam, Shane, Steve W, Anita, Benji, Heath, Jenna, Paige, Robbie
Nefandím: Brian, Russell, Fenella, Shonee (Pro skater's wife :lol: :lol: :lol: ), Zach

EDIT: podle preview na další díl to vypadá, že Russell ukáže skrytou imunitu celému kmeni Champions? :? :? :?
https://www.facebook.com/SurvivorAU/vid ... 772813309/
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2018: CvC - EP01

Příspěvekod hozu » 03 srp 2018, 14:02

Hodně působivý úvod. Russell tradičně naběhl se svou jedinou strategií co zvládne, našel HII, našel dva náhodné členy do týmu a jelikož šampioni nevyhráli, tak měl odpracováno. Jeho kecy začínají být už trochu otravné. Pěkně si ho podal Jonathan, po jeho chvástání "my jsme šampioni", že čím on je vlastně šampion. Pobavilo.

Steve do toho šel taky tak nějak zvláštně naplno. Lustroval všechno moc nápadně, naštěstí ho zachránila přítomnost paranoidního Matta, který se potopil fakt úchvatně.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2018: CvC - EP01

Příspěvekod Lamik.lamity » 13 srp 2018, 11:38

Přišel jsem jen pro Russella.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2018: CvC - EP01

Příspěvekod Radix » 10 zář 2018, 20:12

Konečně jsem se dokopal a začal pátou sérii australského Survivora. Díl se mi moc líbil. Nicméně zejména díky chybějícímu intru si pamatuju všehovšudy tak osm lidí jménem.

Russel klasicky najel na svojí strategii sehnat si do aliance "hloupou" holčinu. Jsem zvědavý, kam s tím dojede tentokrát. Každopádně je úplně stejný, ať už strategií, tak řečmi.

Pár kousků zaujalo, dostali jsme relativně slušnou porci osobních příběhů, takže hádám, že tihle hráči budou důležití. Steve se naštěstí zachránil přes svůj neohrabaný začátek, ale bylo to pouze Mattovým přičiněním, který se trochu zbláznil.

Už se těším na další díl.

Fandím: Damien, Steve
Sympatický: Mat R., Samuel, Brian, Moana, Lydia, Monika
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2018: CvC - EP01

Příspěvekod Survivorfans » 12 led 2020, 11:30

Tak sem se taky konečně dočkal a díky titulkům začínám sledovat třetího AU Surva a hlavně Russella :mrgreen: . Docela dobře jdou totiž ty titulky od Vladimíra. :idea: :smile:
První díl celkem pohoda a líbí se mi jak se to produkce snaží rozjet naplno hned od začátku tvdýma soutěžema :idea: . Překvapila mě ale kmenovka hned 2. den, to pak bohužel dělá dost první dojem.

U Championů celkem pohoda, nebýt Russella tak tam zatím asi moc nikdo nehraje a proto má asi zatím trochu víc prostoru. Docela sem mu chtěl i fandit, ale za ty otravný kecy co má hromadu let a opět stejnou hru se to snad ani nedá a asi mi ani nebude vadit, když brzo vyletí.

U Contenders se kvůli prohraný soutěži se logicky začalo hrát trochu víc, jen sem ale čuměl jak to původně vypadalo právem jednoznačně na Stevea a pak aniž by něco udělal se nám zbláznil Matt a zařídil si sám odchod. :? :shock:
Ty 3 svalovci (Robbie, Zach, Benji) sou sice v pohodě, ale nepřijde mi chytrý aby takhle ukazovali jak sou spolu a budou z nich časem mnohem hrozby. :down:

Nečekaně nemám hned na začátku tolik oblíbenců jako u prvních sérií, ale zatím trochu fandim - Brian, Lydia nebo Stewe W, u Contenders asi jen Zach, uvidíme co další díly. :)

Kalam
Příspěvky: 68
Registrován: 03 říj 2015, 10:38

AU Survivor 2018: CvC - EP01

Příspěvekod Kalam » 11 srp 2021, 21:13

Nevi nekdo kde se daj stahnout ty titulky od Vladimira?Nevydrzim cekat zase 3 roky na titulky..diky za odpoved

Uživatelský avatar
NonReal Aron Ralston
Příspěvky: 32
Registrován: 14 bře 2022, 03:06

AU Survivor 2018: CvC - EP01

Příspěvekod NonReal Aron Ralston » 27 bře 2022, 15:00

Ach můj bože. Když jsem viděl Russela, tak mě skoro přešla chuť na celou řadu. Poslouchat zase ty jeho k*eténské kecy. :cry: No ale aspoň ho pěkně Jonathan setřel, že kvůli čemu je on šampión. :fuck:

Steve je jak některá z postaviček Kena Jeonga (Community, Hangover 1/2/3). Ale jak tam někdo říkal, taky by mě zajímalo, jestli si myslí, že jsou všichni tak blbí nebo má o kolečko navíc. :?

Co se Matta týče... WOW. Takto retardovaně se snad ještě nikdo na kmenovce neodpravil. Místo zaměření se na Steva se s*át do úplně všech, aniž by ty výplody měly po dvou dnech hlavu a patu, hm, bravurní výkon. A před tím prej: "Já měl být v kmeni šampionů. Nevím, co dělám tady." řekl dopravák :lol: K tomu ty záběry z jeho pracovního dne, které vypadaly jak z nějaké UK parodie, kde už jenom na tom jeho měřiči rychlosti chyběl ukázáný pouze 1km/h přes povolenou rychlost. No a nakonec závěrečná řeč, jak "je hrdý na svůj herní plán... měl terč na zádech, protože není typ člověka, co by poslouchal rozkazy druhých a ničeho nelituje, protože hrál tvrdě"... Ty jo, ten člověk mě úplně sejmul. :heat:

No jsem zvědavý, co za divadlo předvede ještě ten Steve.

Russel VEN a co nejdřív! Mohla by ho sejmout ta misska se Sheldonem. To by mohl být dobrý couple.


Zpět na „Australian Survivor 2018: Champions vs. Contenders“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů