AU Survivor 2018: CvC - EP02

Savusavu, Fiji
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2018: CvC - EP02

Příspěvekod ItalianManiac » 02 srp 2018, 14:33

Epizoda 2
2.8.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Merengues9
Příspěvky: 20
Registrován: 08 zář 2013, 15:58
Nejoblíbenější série: The Amazon, Pearl Islands, All Stars, Panama, Cook Islands, China, Micronesia, Samoa, HvV, Philippines, Cagayan, WaW.
Nejoblibenější hráči: Jonny Fairplay, Russell Hantz, Yul Kwon, Tony Vlachos, Parvati Shallow, Boston Rob, Richard Hatch, Rob Cesternino, Shane Powers, Jonathan
Penner.

AU Survivor 2018: CvC - EP02

Příspěvekod Merengues9 » 02 srp 2018, 20:57

Díl jsem neviděl, ale nedivím se, že jede Král domů. Když nedokáže změnit svoji taktiku tak je bez šance.

Ale jedno se mu musí nechat, pořád má koule hrát na plno.
I'm gonna make him an offer he can't refuse

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2018: CvC - EP02

Příspěvekod Masarka14 » 02 srp 2018, 23:00

Před návratem ze souboje o imunitu to byl průměrný díl. Ale po tom, co se vrátili zpět do tábora nastal chaos a byla to NÁDHERA! Neměl jsem ani nejmenší tušení, kdo vypadne. Russel dokázal z jasného hlasování v jeho neprospěch otočit hlasy na 4-4-2-2. Už stačilo jen zahrát imunitu a vše by bylo fajn. Jenže je to Russel a ten si prostě myslel, že mu všechno vyjde. Jackie by vypadla a já bych za to byl rád. Přijde mi jako typickej hráč pokeru v Survivoru. Myslí si, že všechny obelstí pohledem a přitom to tak není. Předpokládám, že brzo půjde.

Odchod Russela mě mrzí. Moje první série kterou jsem viděl byla Samoa. Takže Russelovi nemůžu jinak než fandit. A ti přes to, že je to zmetek :D Zas na druhou stranu jsem zvědav, jak se teď ukážou ostatní šampióni, když budou mít víc času na kameře. Přece jenom první dva díly to bylo jen o Russelovi. Tak snad budou šampióni hrát a odchod Russela mě nebude muset mrzet.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2018: CvC - EP02

Příspěvekod ItalianManiac » 03 srp 2018, 08:36

Tak, a Russell je pryč... Proč mě to nepřekvapilo :D Ale jak sám řekl, kvůli své minulosti v Survivoru měl na zádech terč od prvního dne. Ovšem chaos v táboře vyvolal pěknej a zasadil pár lidem pořádné brouky do hlavy. I s imunitou to měl vymyšlené dobře, ale plán mu absolutně nevyšel, jelikož Moana a spol. prokoukly, že HII nezahraje. Měl ji spíš zahrát a pak si další den najít novou... Ale kdo ví, jak je to s vracením imunit do hry v AUSvivoru. No, aspoň snad už znovu neuslyšíme "I am the GREATEST Survivor player EVER!!!" Nicméně doufám, že teď víc prostoru dostanou i ostatní Šampióni a že budou pořádně hrát i nadále (a nebude to jen nudné mateship, loyalty, tribe strength).

V tomto díle mě však začala hrozně bavit Moana a zejména její hlášky. Např. když Zach vyhrál souboj v soutěži o odměnu a naparoval se, zahlásila něco ve stylu "Co tady vystrkuje hrudník? Měl by si ode mě půjčit podprsenku." :lol: Až mě docela mrzí, že Russell vypadl, protože by bylo zajímavé sledovat další slovní přestřelky Moana vs. Russell :D

BTW: všimli jste si, že závěrečnou zpověď Russell nepronášel po TC, ale někde na ostrově ve dne a pořád měl na sobě šátek? Že by ten Redemption Island zavedli jenom kvůli Russellovi? Doufám, že se AUS produkce neinspirovala u US a nebude měnit hru za chodu, aby ve hře zůstal jejich favorit... :angry:

Ještě zmíním úvodní scénu z tábora Contenders... Konečně něco i pro nás dámy! :eee: :love: :D
(Jinak to je snad poprvý, co jsme viděli Zacha bez těch jeho strašnejch legín)

P.S. KONEČNĚ INTRO

Fandím: Damien, Moana, Sam, Shane, Sharn, Steve W, Anita, Benji, Heath, Jenna, Paige, Robbie
Nefandím: Brian, Fenella, Shonee, Zach

Info k vysílacímu rozvrhu: příští týden nás čeká extra australský týden, jelilkož by měly vyjít celkem 4 nové epizody - v pondělí, úterý, středu a čtvrtek. Poté by se frekvence měla vrátit na dva díly týdně (pondělí a úterý).
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2018: CvC - EP02

Příspěvekod hozu » 03 srp 2018, 14:15

Jako pěkně je Russell rozhodil, to se musí nechat. 4-4-2-2 je určitě výsledek dost dobré snahy. Ale nemrzí to. Vážně ne. Když by nešel teď, tak by šel příště a kdyby nešel příště, tak se svojí příšernou sociální hrou by to stejně bylo na míle vzdálené výhře. Jeho snaha hrát stále dokola to samé prostě nemůže fungovat. Ale třeba mu to jednou dojde, spíš ne.

K té jeho zpovědi: A tak je klidně možné, že to natočili potom. I bych věřil, že ten večer z něho žádnou kloudnou závěrečnou zpověď nedostali. Aspoň v to doufám :D

Každopádně taky doufám, že tam nějací hráči i ukážou nějakou hru. Zatím ten zbytek osazenstva působí, že to bude spíš o soutěžích a rivalitě při nich, než o hře. Snad je to jen ale pocit prvních dílů, přehlušený tou Russellovou agresivní povahou :)
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

kouzelnik3
Příspěvky: 11
Registrován: 14 dub 2017, 14:00

AU Survivor 2018: CvC - EP02

Příspěvekod kouzelnik3 » 03 srp 2018, 20:18

I've been voted of with an idol around my neck.
Bohužel, Russell, neseděl jsi mi ani v US verzi, tady jsi šel hodně druhý.

Z téhle série jsem nicméně nadšený a jsem zvědavý, jak se vyvine dál.

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2018: CvC - EP02

Příspěvekod Dejvy » 09 srp 2018, 08:48

Tak Russell nesklamal. Zvoli rovnaký postup ako vždy:

1. nájsť okamžite HII
2. osloviť najkrajšiu babu na pláži aby bola s ním
3. osloviť všetkých ostatných

V Samoe mu to vyšlo lebo ho nikto nepoznal, tam mal vyhrať a bol by pokoj, ale ludia tam nevedeli prekusnúť, že je to čurák a tak to dali radšej trapke Natalie (nedávam Spoiler lebo sám to povedal v epizóde).
Ešte v HvV mu to prechádzalo lebo ho rovnako nikto nepoznal. Tam spravil jeden legendárny ťah, ktorý sa navždy zapíše do kroniky Survivora.

No a teraz dopadol rovnako ako naposledy, pri prvej možnosti letel ako špinavá handra lebo vo svojej hre nezmenil absolútne nič a to hral ešte aj v cudzej krajine a v kmeni slávnych ludí čo ho podla mna ledva poznajú / nepoznajú. Ako svojsky sa snažil zachrániť a je jasné, že HII nezahral lebo by zase letel nabudúce (aj keď taký Jeff by kvôli nemu rýchlo premiešal kmene a skúsil ho tak zachrániť, tu ho možno zachránia RI uvdíme).
Russell je zaujímavý hráč a určite niečo Survivoru dal, ale najlepší hráč ever nie je ani zdaleka. Je to len postavička. Sandra si s ním vytre riť kedy sa jej zachce :)

K ostatku moc nemám, je tam klasicky veľa ludí, niektorí ešte toho moc nepovedali tak potrebujem 3-4 epizódy aby som si niekoho vybral. Zatiaľ sa mi páči ten Damien, fakt klobúk dole ako dokáže súťažiť. Ale mám pocit, že tam dlho nebude. Ten Zach mi moc nešmakuje, je dosť arogantný. Na základe súťaží sa mi páči ten ragbista čo už dva krát porazil 3-metrového búchača. Zo žien je samozrejme krásna Monika, tak som zvedavý či bude vedieť aspoň trošku hrať ako Sarah. Tegan by mohla byť tiež dobrá.

Moc sa mi nepáčia tie postupné odhalovania súkromia všetkých hráčov, príde mi to ako tradičné hranie na city diváka. Nezaujíma ma kto ma koľko detí a manželov, ale ako drtí v kempe a v súťažiach.

Jo a vlastne ešte ma dosť baví ten chlapík čo nosí taký bačovský čierny klobúčik :mrgreen:
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2018: CvC - EP02

Příspěvekod Lamik.lamity » 13 srp 2018, 11:42

lulz
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2018: CvC - EP02

Příspěvekod Radix » 11 zář 2018, 11:48

Russell pohořel. Zase. Vůbec se tomu nedivím. Nejlepší bylo, když nakonec nebyl ani schopen uznat chybu. Klasik. :D

Každopádně díl byl povedený a to velkou měrou právě díky Russellovi. Nicméně tím svůj potenciál vyčerpal. Jsem docela rád, že svůj HII nezahrál, i když se tím mohl zachránit na, kdo ví, kolik dní. Jak už tu někdo zmiňoval, Moana skvěle hláškovala. Naopak Zach potvrdil, že je mi nesympatický. Jsem zvědavý, jak se to teď pohne po vyřazení Russella. U Contenders je nejspíš na odstřel pořád Steve.

Fandím: Damien, Steve, Moana
Sympatický: Mat R., Samuel, Brian, Lydia, Monika
Nefandím: Zach
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2018: CvC - EP02

Příspěvekod Survivorfans » 18 led 2020, 09:38

Epizoda se docela slušně točila kolem Russella, je škoda že se nedozvíme jestli by letěl i kdyby HII neukázal a jako v USA verzi s ní šokoval až na kmenovce - ať už v průběhu diskuze nebo před hlasováním.

Tenhle krok nebyl sice špatný a hodně slušně to tam rozvířil, měl to docela těsný. Podle mě tím akorát narušil pohodu a jen všem dokázal že on je ten hlavní kdo chce hrát a nezměnil se, tedy aby si na něj dali pozor.
I kdyby tuhle kmenovku přežil a měl HII, tak pochybuju že by to dotáhl daleko nebo aspoň do sloučka - na to je v AU verzi moc hráčů a tedy víc kmenovek předtím.

Uvidíme teda jestli se to u Championů rozjede a konečně se poznáme více jiný soutěžící než jen Russella. :)
Stále fandím nebo sou mi sympatický - Brian, Lydia, Damien, Mat nebo Stewe W.
Nefandím ale Moana s Jackie by tam mohli udělat trochu srandu. :D

U Contenders je mi docela sympatická ta skupinka Bromance a Heath, ale pochybuju že by zbytek kmene byl tak blbej a na tu trojici se nezaměřil.
Fandím tu zatím jen Zachovi, i když mi jasný že do budoucna je veliká hrozna. Zbytek je mi celkem volnej. :mrgreen:


Dejvy píše:V Samoe mu to vyšlo lebo ho nikto nepoznal, tam mal vyhrať a bol by pokoj, ale ludia tam nevedeli prekusnúť, že je to čurák a tak to dali radšej trapke Natalie (nedávam Spoiler lebo sám to povedal v epizóde).
Ešte v HvV mu to prechádzalo lebo ho rovnako nikto nepoznal. Tam spravil jeden legendárny ťah, ktorý sa navždy zapíše do kroniky Survivora.


V HvV bych mu dal více zásluh, ale jinak se vším souhlas :idea: a taky sem si v průběhu epizody říkal jaká je škoda,že to v Samoe nevyhrál a byl by od něj klid nebo by byla jiná záminka jeho odchodu - vítěz tak jako u těch co opravdu vyhráli a pak často kvůli tomu brzo letěli.

Uživatelský avatar
NonReal Aron Ralston
Příspěvky: 32
Registrován: 14 bře 2022, 03:06

AU Survivor 2018: CvC - EP02

Příspěvekod NonReal Aron Ralston » 28 bře 2022, 06:15

Boží. Jak mi hned v prvním okamžiku, kdy se Russel ukázal, přešla chuť na celou řadu, tak za ty jeho (opět) zaplavené očička to stálo. Ale pozor... "nechat se vyhodit s HII na krku byl jeho nejlepší tah" prej... debil. :vomit:

Ty napumpované gumy z Contenders jsou hrozný cringe. Hlavně sledovat a poslouchat to jejich vytahování při soutěžích (např. pán Legín a jeho prsení) je :oops: . Chlapi z šampionů, kteří o sportu, cvičení, anatomii něco ví, se tomu jejich cvičení na způsob "hlavně vypadat jak nafukovací panák" taky dobře baví. K tomu Moana a její trefné hlášky nemá chybu. :love:


Zpět na „Australian Survivor 2018: Champions vs. Contenders“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti