AU Survivor 2018: CvC - EP03

Savusavu, Fiji
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2018: CvC - EP03

Příspěvekod ItalianManiac » 06 srp 2018, 09:31

Epizoda 3
6.8.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2018: CvC - EP03

Příspěvekod Masarka14 » 08 srp 2018, 17:06

Po prvních dvou super epizodách přišla epizoda podstatně klidnější. Tentokrát ještě Jackie zůstala ve hře, ale fakt doufám, že příště už půjde. Myslím, že na to nemá z žádného aspektu a hlavně mě nebaví. Nejsem si jist, jestli je Jackie opravdu lepší hráč do soutěží než Damien. Jasně, Damien nemůže běhat, ale jinak mi připadalo, že tomu dával 100% a nebyl na tom tak zle.

Jeden hlas padl i na Shane. Nevím, proč to neukázali. Zdálo se mi, že za prohru v souboji o imunitu mohla nejvíce právě ona a nikdo jí vlastně ani nezmínil. No co už.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2018: CvC - EP03

Příspěvekod Radix » 14 zář 2018, 20:39

Klidnější díl, který mě nicméně pořád bavil. Čím dál tím víc mě baví taky Samuel a Moana, kterým teď fandím ze všech nejvíc. Damiena je škoda, ale jeho vyřazení chápu a shoduju se s Masarkou, že už bych chtěl vidět Jackie venku.

Fandím: Moana, Samuel, Steve
Sympatický: Mat R., Brian, Lydia, Monika
Nefandím: Zach
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

AU Survivor 2018: CvC - EP03

Příspěvekod jukab » 11 zář 2019, 22:34

Začínám třetí sérii a zatím mi přijde, že ty předchozí měly zajímavější cast. Těch svalovců je tam moc a dost si je pletu. Russlovi jsem vždycky fandil, ale hrát napočtvrté stejně a pořád většího egocentrika, to je na pěst. Matt se vyhodil sám a Damien se do tohohle formátu prostě nehodí. Nevím, proč vina za soutěž padla na Jackie, misska a Shane se taky nepředvedly. Zatím se mi líbí Sharn, Moana, Jenna a Paige.

Uživatelský avatar
NonReal Aron Ralston
Příspěvky: 32
Registrován: 14 bře 2022, 03:06

AU Survivor 2018: CvC - EP03

Příspěvekod NonReal Aron Ralston » 28 bře 2022, 07:02

Jackie to tentokrát prošlo. Bylo to buď a nebo. Bylo mi jedno, jestli ona nebo Damian. Oba musí jít. Ještě ji třeba na jedné kmenovce zachrání odchod Shane, ale doufám, že tak i tak půjde. I když bojím, bojím, že nějakým způsobem (ani ne svým přičiněním) bude proklouzávat dál a dál. Btw. Proč si hrají vždycky hráči pokeru na takové mastermindy, jak kdyby to byla nějaká raketová věda? :) Rád bych viděl bez těch dvou vskutku nabouchaný kmen šampionů. Což případně ale asi stejně nevydrží na dlouho, protože nějaký dementní twist.

Moana (kéž by mě hláškama bavila až do finále), Lydia a Komando se doufám dostanou do sloučení. Těším se na jejich běsnění v soutěžích. Hlavně Lydia bude brutální challenge beast. Dále fandím Samuelovi (v kooperaci s Sharn by mohli být ti praví masterminds této řady), Mat je sympoš, Monika by mohla být taky fanditelná.

Z Contenders zatím zajímavá jen Tegan.

Uživatelský avatar
NonReal Aron Ralston
Příspěvky: 32
Registrován: 14 bře 2022, 03:06

AU Survivor 2018: CvC - EP03

Příspěvekod NonReal Aron Ralston » 28 bře 2022, 07:54

jukab píše:Source of the post Nevím, proč vina za soutěž padla na Jackie, misska a Shane se taky nepředvedly. Zatím se mi líbí Sharn, Moana, Jenna a Paige.

Nepředvedl se nikdo z těch čtyř (rybáři + řešitelé), ale když ze sebe někdo udělá rébusového odborníka a staví (v jejím případě spíš bortí) to tam jako Jackie, tak se není čemu divit. A na obranu Moniky - ona nebyla ta "odbornice", tak se mohla úplně v klidu držet zpátky a moc do toho radši té "odbornici" nekecat, aby ji to potenciálně nezkazila. Tady jde krásně vidět, jak takový bezvýznamný klam může zkazit hru X lidem. Jinak by se třeba Monika (nebo kdokoliv jiný) více zapojila a vypadalo to jinak. I když stejně byli hrozně pozadu kvůli "rybářům", tak asi ne + k tomu jim vypadnul jeden kousek na dráze a nikdo ho nezvedl :cry: , jestli nám to kamera nezatajila.

Co bylo také na pováženou, tak její výkon a "poker face" při RCH, kdy nedokopla ani do brány. Já se tam na ni muset dívat, tak si říkám, co ta kráva slaví a čemu se směje jak smysluzbavená, když potřebujeme rybu... a už by v mé hlavě šla ven. :mrgreen: Ještě toto předvést v kmeni těžce sportovně/kompetitivně založených lidí je taky dobrý úlet. No snad hned poletí... ale ten její edit mě děsí.

(Já vím, že reaguji na skoro 3 roky starý příspěvek, a tak to nepadne na úrodnou půdu, ale mně to nevadí 8) )


Zpět na „Australian Survivor 2018: Champions vs. Contenders“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti