AU Survivor 2018: CvC - EP04

Savusavu, Fiji
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 881
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2018: CvC - EP04

Příspěvekod ItalianManiac » 07 srp 2018, 15:44

Epizoda 4
7.8.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2018: CvC - EP04

Příspěvekod Masarka14 » 08 srp 2018, 20:12

Původně jsem si přál, aby Steve zůstal. Docela mi přišel jako zajímavá postavička narozdíl od Paige, o který jsem pořádně ani neměl ponětí, že tam je. Jenže ta skvadra okolo Zacha je tak strašně otravně sebestředná, že jsem chtěl, aby se ten jejich stupidní plán nepodařil. Paige byla očividně s nimi a i kdyby měli pochyby, tak rozhodně ta trojka Anita-Shonee-Fenella na 100% s nimi nebyla. Steve navíc byl až moc sebevědomý, myslel si, že je v bezpečí a jak je obecně známo, nikdy se v Survivoru nesmíte cítit v bezpečí. Prostě ne.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2018: CvC - EP04

Příspěvekod Dejvy » 13 srp 2018, 09:25

"It will be the biggest blindside ever" Jasné Steve :mrgreen:

Tento aziat bol dosť slabý, nechytal sa ani na Taia a už vôbec nie na Yau mana. Aj keď bol tiež zaujímavou postavičkou.

Čo ma celú epizódu iritovalo bola Jackie, ako veľmi tlačila na to nech si nechajú lebo Damian je záťaž v súťažiach, naozaj? Damian sám vyhral súťaž kedy skladali lie laty a potom ich zhadzoval dole jak pán a ona čo? Nedokázala tu veľkú riť ani vytrepať na zábranu a takmer kvôli nej prehrali ICH. Dúfam, že čoskoro poletí :vomit:

Celý čas som rozmýšlal koho mi pripomína Moana a bum... ona uplne vypladla z oka hlavnej predstavitelke zo seriálu Orange is the new black ak poznáte. Ale ona sa mi teda pozdáva zatiaľ, má HII a dobrých dvoch parťákov. Tak snáď to neposerú.

Som zvedavý kedy to premiešajú a koho nabudúce odveze helikoptéra, snáď to nebude nikto dôležitý.

Favoriti: Moana, Mat, Monika
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2018: CvC - EP04

Příspěvekod Radix » 14 zář 2018, 23:14

Stevie je venku. Upřímně jsem to čekal hned od momentu, kdy na začátku epizody prohlásil, že se cítí v bezpečí a na dobrém místě. Stevie mě bavil a dokázal se od prvního dílu dost zvednout, jen se neměl zaměřit pouze na chlapy.

Kdo mě neuvěřitelně baví, je Samuel. Jeho hlášky jsou prostě famózní. :D Moana s Matem je super zpráva, i když si myslím, že mu neměla říkat a pak předávat HII. Uvidíme, zda se jí to nevrátí. Zajímavý byl prostřih na Briana, když Moana mluvila, že vyhrát může jen jeden. Že by?

Fandím: Moana, Samuel
Sympatický: Mat R., Brian, Lydia, Monika
Nefandím: Zach
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2018: CvC - EP04

Příspěvekod Survivorfans » 21 led 2020, 19:17

Docela zajímavá epizoda se zvláštním výsledkem, vyloučení Stevieho sem vážně nečekal. Byla to totiž zajímavá postava a v americké verzi by mu určitě zařídili HII nebo jinou záchranu. Za vyloučení si ale může sám za ten začátek a pak se ještě nechal ovládat zbylíma chlapama.

Zach mi původně přišel v pohodě týpek, ale to jeho sebevědomí je na pěst a za tu menšinu po týhle kmenovce si s tou jeho skupinkou můžou sami - byli moc velký hrozby a ještě se tak moc okatě spojí. :? :down:
Je ale vidět, že dál u Contenders tomu bude nejspíš velet trojice Heath, Jenna a Tegan, protože ty rozhodnou jestli zbylí chlapy poletí nebo to tam ještě promíchají.

U Championů stále celkem pohoda a je tam vidět větší jednota, nebýt Jackie tak mě i přes ty začínající skupinky nenapadá nikdo, kdo by mohl být další na odstřel. Rozhodně tam mám pořád víc favoritů. :idea:

Příští epizoda bude asi krutá, tak doufám že to neodsere někdo až na evakuaci a když už, tak nějaká né někdo moc výraznej.

Uživatelský avatar
NonReal Aron Ralston
Příspěvky: 32
Registrován: 14 bře 2022, 03:06

AU Survivor 2018: CvC - EP04

Příspěvekod NonReal Aron Ralston » 15 dub 2022, 20:33

Tak to jsem se dlouho nezasmál u nějaké challenge, jak když Jackie škrábala tu svou sedinku na překážku. :lol: V té chvíli jsem si přál, aby to projeli aneb co se na úkor toho bude dít.

Moana mě trochu zklamala, když hned Matovi ukázala její nejlepší "kartu", byť proti němu nic (zatím) nemám a celkově jsou Champions dobře fanditelní. Snad se ji to nevymstí... zatím těžká sympaťačka, hráčka, kterou bych rád viděl jako vítězku. Což ve skutečnosti věští pravý opak (sbohem před sloučením?) :(

Contenders hrůza. V jejich "čele" takový nechutný napumpovaný degen Zach, typická ukázka stereotypu "velké svaly, prázdná hlava", o jehož kumpánech kolem těžko mluvit, ale momentálně je vidím ve stejně duchaprázdném pytli s ním. To snad poprvé fandím ženské alianci, aby povyhazovala postupně chlapáky.

Co tam pořád nacvičuje Jenna se svým kotníkem na sra*ky nevím, a o co se snažila tím, že se v challenge bude zrovna ONA držet rukama, NOHAMA totemu, tak to už vůbec nechápu. Přitom jsem spíš litoval její oponentku, která ji za tu hnátu musela potahat. Tak co, při příští soutěži si tu nohu už úplně zmrzačí? Ach můj bože. Ale utržit ránu mezi oči potřeboval tentokrát holt bambus Zach a jeho opičáci, tak musel jít pako Steve, který stejně svým úvodním přístupem může být maximálně rád, že nešel první.


Zpět na „Australian Survivor 2018: Champions vs. Contenders“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů