AU Survivor 2018: CvC - EP05

Savusavu, Fiji
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2018: CvC - EP05

Příspěvekod ItalianManiac » 08 srp 2018, 14:42

Epizoda 5
8.8.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2018: CvC - EP05

Příspěvekod Masarka14 » 08 srp 2018, 20:42

Spoiler!
Obrázek

(dík lidem z redditu za fotku)
Strašně moc jsem chtěl slyšet, jak jim vypráví o tom, co se děje na obrázku :lol: :lol: :lol:

Jenna se prala, co to šlo. Za to má můj obdiv. Bylo vidět, že nebýt toho zranění, tak by došla daleko. Všichni jí měli rádi. Tolik slz najednou jsem už dlouho neviděl. Dokonce i ten blb Zach si jí vážil. Samozřejmě musel říct, že je "useless". To by to asi jinak nebyl on. Už se začínám dost těšit na jeho vyloučení. Doufám, že to nebude čekat :D
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2018: CvC - EP05

Příspěvekod ItalianManiac » 11 srp 2018, 21:54

Ještě dodatečně k páté epizodě: taky moc obdivuju Jennu za to, že se nevzdala a chtěla bojovat dál, ale zároveň jsem měla pocit, že nedokázala uznat, kdy ještě kmen dokáže podpořit a kdy už mu bude spíš přítěží. Chápu, že nechtěla hru dobrovolně opustit, ale upřímně, se sádrou na noze toho člověk v Survivoru moc nezvládne... Mohla si to sama uvědomit, ale naopak mi přišla po vyloučení ještě naštvaná, že si kmen dovolil vyloučit ji místo Paige. Jinak to celkově byla velmi emotivní epizoda a bylo vidět, že Jenna byla opravdu srdcem a duší kmene Contenders. Snad se jí noha zahojila a doufám, že ji třeba ještě uvidíme v nějaké All Stars řadě v budoucnu. :(
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2018: CvC - EP05

Příspěvekod Dejvy » 14 srp 2018, 08:14

Ja neviem, mňa ten príbeh okolo Jenny nijako nedojal a to mňa dokáže dojať hocičo (napr. keď Gary Hobson zachráni dedka od nárazu do sklenej tabule).

Podľa mňa bola totálne sebecká, že chcela v hre zostať. Jedna vec je bojovať so zranením (napr. keď máš nejakú mokvavú ranu alebo niečo podobné) a druhá keď máš nohu v sádre a je jasné, že v hre nemáš šancu zostať. Chápem, že ju to mrzelo, ale bolo okolo toho zbytočné teátro a hlavne keď už nastúpila do vrtulníka tak mal byť koniec rovnako ako v US Survivor, nie, že ju zoberú niekde do nemocnice kde určite dostane vodu a jesť a potom sa vráti so sádrou, čo sme v Trosečníkovi?! :?

Champions majú jednu veľkú výhodu (niekto z ich kmeňa to už spomínal pri jednej súťaži) a to, že majú silnejšie ženy. Lebo muži sú aj v Contenders dosť namakaní, ale Anita, Tegan a spol. nemajú na Moanu, Sharn, Moniku a vlastne aj Jackie ( :-? ) šancu.

Kukol som si Moanu na instagrame a musím povedať, že má peknú frajerku :mrgreen:

Favoriti: Moana, Mat, Monika, Sharn, Tegan
VEN: Zach, Anita
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2018: CvC - EP05

Příspěvekod Radix » 15 zář 2018, 10:43

Jenna je venku kvůli zranění, ale tak už to v Survivoru chodí. Trochu jsem doufal, že by mohla být Luke v ženské verzi, ale to by se asi stejně nestalo. Její touha zůstat byla super, a že byla sobecká? Survivor je v konečném důsledku sobecká hra, takže boj o svoje setrvání ve hře bude vždycky takový.

Čím dál tím víc fandím Matovi. Spojení s Moanou, ale po ukázkách na další díl, kdy má Moana nějaké zdravotní potíže, tak mám neblahé tušení, ale doufám, že se mýlím a už i na mě doléhá paranoia.

Fandím: Moana, Samuel, Mat
Sympatický: Brian, Lydia, Monika, Tegan
Nefandím: Zach
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2018: CvC - EP05

Příspěvekod Survivorfans » 23 led 2020, 18:14

Jenny mi bylo taky líto, ale dělalo se okolo toho zbytečný drama. Jak se vrátila do tábora, tak to produkce mohla urychlit když už bylo jasný, že stejně půjde. Vůbec nechápu Anitu nebo Tegan že vůbec váhali :? :down: - ano je to spojenkyně a fajn členka kmene, ale v tomhle stavu by bylo akorát trápení i pro ní samotnou.
Page taky neni zrovna normální tím co mele při soutěži :cry: , těma kecama si svou pozici určitě nezlepšila a za vše mluví reakce ostatních.
Contenders sou ale slušně rozdělený a myslím si, že jakmile přijde promíchání nebo nějaký twist tak nebudou vůbec jednotný. Už takhle je tam skupina žen (Anita, Shoone a Fenella) vs skupina mužů (Zach, Benji, Rob) s Page a mezi nima Heath s Tegan, který asi budou rozhodovat.

U Championů sou spíš jak rodina, sice mají neshody ale není to asi tak hrozný.
Neberu tedy zatím upoutávky. :mrgreen:

Uživatelský avatar
NonReal Aron Ralston
Příspěvky: 32
Registrován: 14 bře 2022, 03:06

AU Survivor 2018: CvC - EP05

Příspěvekod NonReal Aron Ralston » 16 dub 2022, 02:33

Tak jsem se těšil na odměně na fotku a příběh Rubikovy kostky Jackie a nic? :( FAIL jako prase. :oops:

Jsem rád, že záchranáři přiletěli dřív než později. Stejně tak jsem rád, že je Jenna out a vůbec nechápu, proč se muselo kvůli tomu ještě hlasovat. Zřejmě protože silná žena (nejspíš lesbička), tak aby nám o tom ještě stihla povyprávět a všichni ji za to náležitě ještě mohli poplácat po zádech a všichni jsme si u obrazovek zaslzeli. Tak na to vám já :fuck: . Naštěstí vyhrál zdravý rozum... sledovat dál její věčně utrápený výraz a za každou třetí větou poslouchat „you know“ by mě začalo už lézt na nervy stejně jako se bavit s buranem, co musí každou větu ukončit řádným „vole“.

Jinak kromě zjištění, že jim tam Shane Gould během spaní slušně ventiluje, nudnější epizoda.


Zpět na „Australian Survivor 2018: Champions vs. Contenders“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů