AU Survivor 2018: CvC - EP06

Savusavu, Fiji
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2018: CvC - EP06

Příspěvekod ItalianManiac » 09 srp 2018, 13:12

Epizoda 6
9.8.2018


V tomhle maxitýdnu AUS Survivora jsem nestíhala hodnotit každou epizodu, ale musím říct, že mě nová série opět hodně baví. Hlavně poslední dvě epizody byly hodně emocionálně náročné - nejdřív odchod zraněné Jenny a teď nemocná Moana, která málem quitla, ale nakonec se rozhodla nechat se vyloučit. Škoda jí, od vyloučení Russella jsem si ji oblíbila a doufala jsem, že dojde daleko, ale bohužel, tělo to někdy nezvládne (i když by mě zajímalo, jakou roli v tom sehrálo její vegetariánství, jelikož se nemohla najíst tolik jako ostatní). Myslím, že se však nakonec rozhodla správně - kdo ví, co by následovalo, kdyby hru vzdala. Hlasovalo by se ještě i bez ní? Přišli by Champions rovnou o dva lidi? AUSvivor je v tomto nevyzpytatelný.

Mým dalším největším oblíbencem se však nyní stal Sam, který mě prostě baví vždycky, když se objeví na obrazovce. Líbí se mi jeho špičkování s Jonathanem a v tomto díle předvedl i super výkon na kmenové radě, kdy nejdříve znejistil Shane a pak při hlasování zakřičel její jméno, i když hlasoval pro Moanu. Kmen tak vyloučil nemocnou hráčku a navíc se zbavil skryté imunity. Top taktika :idea: :D

Fandím: Sam, Sharn, Steve W, invisible Benji, Paige
Nefandím: Brian, Jackie, Fenella, Shonee (tyhle dvě pipky mě neskutečně iritujou), Zach (šovinistický macho, co nedokáže přijmout porážku)
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2018: CvC - EP06

Příspěvekod hozu » 22 srp 2018, 15:50

Dobíhám tu sérii, takže taky zkusím vypsat nějaké myšlenky za předchozí čtyři díly. Osobně jsem z té série docela nadšený. Sice není taková pecka jako série minulá, ale stále je to dost dobrý Survivor. I když je na můj vkus moc postavený zatím víc na soutěžích a rivalitě mezi účastníky, ale to se dalo čekat. Vlastně i poslední dvě hlasování byly postavené na tom. Minulý odchod Jenny mě nijak významně emocionálně nezasáhl, u Moany mi už docela líto bylo. V prvních epizodách byla rozhodně parádní hráčka a o to víc mě mrzí, že ji to prostředí tak dostalo. Ale chápu, že pro kmen je tohle asi lepší. Ty soutěže tam jedou.

Každopádně herně asi dobře zahráno. Zbavili se HII i potenciálního hráče, který by jim v aktuálním stavu moc nepomohl při soutěžích. Souhlasím, že Sam je zatím asi nejzabávnější figura.
Zach by už mohl vyletět, ty jeho kecy jsou na rozbití monitoru :D
Je jinak docela zajímavé sledovat, jak se i šesté epizodě může objevit "medailonek" pro daného hráče.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2018: CvC - EP06

Příspěvekod Dejvy » 03 zář 2018, 12:40

Dobre, že Moanu ukecali aby sa hlasovalo nech sa zbavia HII len nechápem prečo to Shane nedošlo :?

Teraz k tomu jej quitu. Je jasné, že to je kvôli vegetariánstvu / vegánstvu. Akože nič proti tým ľudom nemám, je vlastne aj pekné, že chcú šetriť zvieratá atd., ale potom nemajú čo robiť v Survivor. V bežnom živote si vegán príjem určitých látok nahradí všelijakými zeleninami a výrobkami, ale na ostrove? Veď nemôžeš dva týždne jesť iba ryžu a kokos, to je bez šance. Ostatní si dali sem tam odmenu alebo tam mali ryby. Nehovorím, že sa to nedá (koniec koncov nebol to prvý vegán v súťaži), ale musí to mať silný vplyv a hlavne u športovca ako Moana, ktorá tam podávala perfektné výkony. Mrzí ma to lebo bola mojím favoritom.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2018: CvC - EP06

Příspěvekod Radix » 15 zář 2018, 12:21

Tohle vyřazení hodně bolí. Poprvé vypadnul můj velký oblíbenec, tak doufám, že další jsou zatím v pohodě. Jsem rád, že Moana nakonec nequitla, protože alespoň byla součástí flushe HII. Na místě Shane bych ho asi nezahrál. Nicméně Sam to zahrál fakt výborně a neskutečně mě baví. Teď už máme jen 18 hráčů, tak jsem zvědavý, jestli brzy přijde nějaký swap, buď příště, ale ukázky tomu nenapovídají, nebo pak za další dva díly.

Fandím: Samuel, Mat
Sympatický: Brian, Lydia, Monika, Tegan, Steve
Nefandím: Zach
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2018: CvC - EP06

Příspěvekod strom-z » 15 zář 2018, 18:42

za mě bohužel zatim celkem výrazně nejslabší sezóna ze všech 3 novejch AUS sezón :(

je mi líto, tomu tématu jsem určitou šanci dával, ale když jsou ty Champions z půlky sportovci, fakt to tomu ubírá. cast asi tak o 1000% slabší než minulou sezónu,kdy se to skvělejma postavama jen hemžilo, a bohužel podle mě nemá ani na sezónu třetí, kdy už se touhle dobou dělo dost dramat (Dez, Kat vs. Rohan, Phoebe vs. Evan, atd. atd.). tady je naprosto přehnaný množství nijak intelektuálních atletů, který chtěj prostě keep the tribe strong (sezónu minulou to byli snad jen Locky a Mark)

předchozí sezónu jsem vyjma řekněme pár posledních epizod naprosto hltal, na tohle jsem po 4. epizodě dokonce na chvíli přestal koukat.

ty srdceryvný momenty s Jennou, bože... vůbec nic proti ní nemám, ale taky mi absolutně ničim nepřišla zajímavá, tak to vyšlo fakt hodně naprázdno.

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

AU Survivor 2018: CvC - EP06

Příspěvekod jukab » 13 zář 2019, 21:56

Šestý díl za mnou...pořád je tohle lepší než US série, ale po dvou skvělých sezonách je tahle o dost slabší. V Champions jsem fandil Sharn a Moaně a čekal, že to Mo vydrží, škoda :( Z ostatních mě občas pobaví Sam, zbytek kmene nuda + docela nalajnovaný průběh na další vyhazovy. Jackie hraje jen slovně, Shane je aspoň zábavnější, lenoch Brian a ten vysokej chlap vypadají, že se tam nudí, Monika nevýrazná.... Červení jsou celkově zajímavější, ale favorita si tam nenajdu :( Doufám v postup holek okolo Anity + Heatha, minimálně konfrontace s mužským osazenstvem druhého kmene by byla zajímavá. Benji a Robie zatím nic a Zach je blb, který doufám vyletí jak raketa.

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

AU Survivor 2018: CvC - EP06

Příspěvekod jukab » 13 zář 2019, 22:01

Dejvy píše:Dobre, že Moanu ukecali aby sa hlasovalo nech sa zbavia HII len nechápem prečo to Shane nedošlo :?

Teraz k tomu jej quitu. Je jasné, že to je kvôli vegetariánstvu / vegánstvu. Akože nič proti tým ľudom nemám, je vlastne aj pekné, že chcú šetriť zvieratá atd., ale potom nemajú čo robiť v Survivor. V bežnom živote si vegán príjem určitých látok nahradí všelijakými zeleninami a výrobkami, ale na ostrove? Veď nemôžeš dva týždne jesť iba ryžu a kokos, to je bez šance. Ostatní si dali sem tam odmenu alebo tam mali ryby. Nehovorím, že sa to nedá (koniec koncov nebol to prvý vegán v súťaži), ale musí to mať silný vplyv a hlavne u športovca ako Moana, ktorá tam podávala perfektné výkony. Mrzí ma to lebo bola mojím favoritom.


K tomu vegetariánství - Austrálie je v tomhle trendu zaostalá, nějáká etika tam nikoho nezajímá. Takže je pak jasný, že zeleninu jako odměnu by nikdo nechtěl. Za mě ale pro Mo palec nahoru, že do toho šla.

Uživatelský avatar
NonReal Aron Ralston
Příspěvky: 32
Registrován: 14 bře 2022, 03:06

AU Survivor 2018: CvC - EP06

Příspěvekod NonReal Aron Ralston » 16 dub 2022, 06:43

To je v prdeli toto, fakt zklamání. Tady se člověk nemůže do někoho zahledět hned od první ep., aby hned nevypadnul/neskončil. A ještě skončit takovým psycho stylem, kdy jsem jednu chvíli vytočený, že končí, další chvíli happy, že si to rozmyslela a jde se hlasovat (holt z toho domlouvání od Sharn mně hned nedošlo, že jen nechtěli, aby byla "quitter"... a při tom se zbavit HII)), a že Jackie je konečně čas udělat pápá... a nakonec tohle. :cry:

Uživatelský avatar
Yedko
Příspěvky: 264
Registrován: 10 úno 2020, 22:29
Nejoblíbenější série: 20, 16, 13, 1, 40
Nejoblibenější hráči: Domenick, Tony, Andrea, Brenda, Coach, Cirie, Yul, Richard
Nejméně oblíbené série: 39, 37, 35, 30, 21, 5
Kontaktovat uživatele:

AU Survivor 2018: CvC - EP06

Příspěvekod Yedko » 02 črc 2022, 17:43

Jako podle mě to kmen udělal více pro ni, aby to neměla jako quit než že by za každou cenu potřebovali vyhodit HII (to byl jen vítaný bonus), Moana mi přišla jako jedna z největších sympaťaček v Survivoru vůbec, smutný příběh :(
Vytvářet pětačtyřicátou sérii (od roku 2000) není tak lehké, jako vytvářet osmou sérii (od roku 2016). Myslete, prosím, na to při vašem urážení. Pokud máte hlavní problém s tím koukat na více černochů a homosexuálů tak jste ubozí. Ale souhlasím, že US40 měla být sérii poslední...


Zpět na „Australian Survivor 2018: Champions vs. Contenders“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti