AU Survivor 2018: CvC - EP07

Savusavu, Fiji
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2018: CvC - EP07

Příspěvekod ItalianManiac » 13 srp 2018, 13:23

Epizoda 7
13.8.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2018: CvC - EP07

Příspěvekod Masarka14 » 14 srp 2018, 12:53

Hodně zajímavá epizoda. Benji dostal čas na kameře, Zach měl namále a trojice Anita-Shonee-Fenella znovu ukázala jejich inteligenci. Pro záchranu Zacha se dala udělat jen jedna věc a ta se povedla. Ty tři jsou opravdu naivní. Každopádně z toho byl skvělý blindside a já s tím nemám nejmenší problém. Díl zpět jsem si myslel, že Paige půjde jako další. Místo toho se z ní stal důležitý hlas a její pozice ve hře se hodně změnila.

Za zmínku stojí i výkon Jackie v soutěži. Skoro jsem nevěřil tomu, co vidím. Tahle soutěž se jí fakt povedla.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2018: CvC - EP07

Příspěvekod Dejvy » 03 zář 2018, 14:02

Celkom ma prekvapilo, že EI (v tomto prípade exile beach) bude len na dve TC. Teda ak som to správne pochopil, nabudúce sa niekto pripojí k Tegan (a tá ho rozbije :mrgreen: ). Síce je to nespravodlivé ku skôr vypadnutým, ale aspoň tam nebudú 20 dní na tej pláži. Dúfam, že nech už dostane Tegan hocikoho tak ho vykopne, ideálne niektorú z dievčat ktoré ju tak strašne naivne podrazili.

Fandím: Tegan, Sam, Mat, Sharn, Monika, Heath
VEN: Zach
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2018: CvC - EP07

Příspěvekod Radix » 15 zář 2018, 14:57

Benji existuje a přemýšlí! :o Dost mě překvapilo, jak je úspěšný pracovně. Každopádně přesně jak bylo řečeno, stačila jedna lež a trojka Anita, Fenella, Shonee se zbláznila. Anita mě začíná trochu štvát, takže doufám, že příště zase prohrají Contenders a vyhodí jí. Jsem zvědavý, jak to uhraje Heath. Má HII a hlasoval, jak klukům řekl. Celkově mi jsou pořád Champions sympatičtější, tak snad je na TC nějakou dobu neuvidím.

Fandím: Samuel, Mat
Sympatický: Brian, Lydia, Monika, Tegan, Steve
Nefandím: Zach, Anita
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2018: CvC - EP07

Příspěvekod strom-z » 16 zář 2018, 16:53

No hurá, KONEČNĚ díl a kmenovka od Russellova vyřazení, který mě bavily! Včetně challenge, na rozdíl od toho děsně nudnýho fotbalu fajn podívaná. Konečně docela zajímavý medailonky (Benji, Sharn), žádný vodotrysky slz, ale klasickej kvalitní Survivor. Twist mi přišel nikoli geniální (těžko to mohlo ovlivnit rozhodnutí na kmenovce), ale celkem v pohodě, Tegan je navíc evidentně hráč, takže zrovna u ní jsem rád, že bude mít šanci se vrátit do hry. Rozhodnutí trojice slečen z Contenders na mě taky působí extrémně hloupě... Benji si je krásně podal. A díkybohu za Samuela, podobně supervtipnej týpek jako Craig ze S3, mocně mu fandim :)
Btw Zach se aspoň na kmenovce projevil relativně sympaticky, takže mi už ani tak neva, že jede dál.

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

AU Survivor 2018: CvC - EP07

Příspěvekod jukab » 13 zář 2019, 23:01

Survivor 1.0: Pokud jste v menšině, stačí přijít ke dvěma členkám většinové aliance, nakecat jim jednu lež a jste zpátky ve většině :)

Stydím se za to, co jsem napsal u minulého dílu. Doufám, že Tegan dostane Shonee či Anitu a zničí ji tam. Fakt slabý cast.

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2018: CvC - EP07

Příspěvekod Survivorfans » 26 led 2020, 14:33

Po 2 vyloučených kvůli zranění nebo nemoci konečně zas pěkná kmenovka s podrázkem. :idea: :mrgreen:

Po minulých dílech sem čekal, že jasnej terč bude bez debat Page a ta nečekaně byla úplně v pohodě.
Hodně slušně mě překvapil Benji a je vidět, že se konečně s Robbiem trochu odtrhli ze Zackova stínu. U Benjiho i věřím, že ho klidně sejme. :fuck:
Docela nemile mě překvapily holky, stačila menší povedená lež a oni to seržaly i s navijákem. :) Jen sem zvědavej jestli to znamená, že bude nová aliance do budoucna a né furt to rozdělení.
Twist s EB se mi líbí, ale opět jako v každé sérii je nespravedlivý, že tuhle možnost dostanou jen někteří. Trochu škoda, že to Jonathan řekl při kmenovce a né až po odhlasování :down: - takovýmu Zackovi to bez debat pomohlo. Jen blázen by proti němu chtěl bojovat.

U Championů není moc co komentovat, pořád tam mají celkem pohodu a když jdou vylučovat, tak je to vždy celkem lehký.

Série není špatná a baví mě, oproti novým sériím z USA to je bez debat lepší, ale taky je to pro mě zatím nejslabší AU série. Tak uvidíme co bude dál. :arrow:


Zpět na „Australian Survivor 2018: Champions vs. Contenders“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů