AU Survivor 2018: CvC - EP09

Savusavu, Fiji
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2018: CvC - EP09

Příspěvekod ItalianManiac » 20 srp 2018, 17:49

Epizoda 9
20.8.2018


Musím říct, že toto byla po dlouhé době taková slabší epizoda AU Survivora. I když mě CvC pořád baví, přijde mi, že je to celkově o něco slabší řada než předcházející dvě (minimálně co se týče pre-merge).

Celý díl byl víceméně zaměřen na Contenders, z kmene Champions jsme snad kromě soutěží neviděli ani Ň. Oceňuju však zajímavou soutěž na slibovaném Redemption Islandu (který vlastně ani nebyl Redemption Island, ale pouze Exile Beach). Překvapilo mě, že se Tegan po výhře duelu s Anitou vrátila jen tak zpět do Contenders - čekala jsem, že buď půjde k Champions, nebo dojde k nějakému promíchání/sloučení, případně bude mít pro následující kmenovou radu individuální imunitu.

Tegan a Heathovi se však nějak podařilo napravit škody, které napáchal Benji, a dokonce došlo k jednohlasnému vyřazení Zacha. Toto vyřazení mě také překvapilo - zdálo se, že Tegan chtěla jít po krku právě Benjimu a sama nevypadala moc nadšeně, když jí Shonee s Fenellou navrhly Zacha. Navíc i z editorského pohledu nic nenasvědčovalo tomu, že by právě Zach měl vypadnout (pokud si správně pamatuju, ještě neměl takovou tu zpověď se záběry ze skutečného života, a v tomto dílu neměl ani žádnou zpověď na kameru, ani pořádný airtime). No a v neposlední řadě jsem čekala, že Contenders budou chtít konečně vyhrát nějakou soutěž, tak toho Zacha přetrpí a nechají si ho právě do soutěží (i když je pravda, že moc nevyhrávali ani s ním - což ale taky trochu souvisí s tím, že jsou prostě Champions fyzicky silnější a hlavně je většina soutěží založena právě na fyzické síle).

Next time on AUSvivor: Shonee chce být nejlepší taktickou hráčkou ve hře? LOL :lol: Ta pipka mě fakt neskutečně irituje a už mám prakticky alergii na její hlas a celkový projev :cry:
Jinak to taky vypadá, že Contenders asi opět prohrajou soutěž, takže to bude zase další díl bez Champions... No, uvidíme.

Fandím: Sam, Sharn, Steve W, Paige, Heath, Tegan
Nefandím: Brian, Jackie, Fenella, Shonee
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

AU Survivor 2018: CvC - EP09

Příspěvekod sheldom » 22 srp 2018, 19:49

Už by to chtělo kmeny promíchat, jinak souhlasím, že jen tak bez ničeho vrátit Tegan ke Contenders, moc nedává smysl. Aspoň ji mohli dát k Champions za někoho jiného. Takhle to pomalu začíná připomínat Palau. Příště to vypadá tak, že bude Benji na odstřel, tak snad se mu nějak podaří zachránit, protože hraje takticky dobře a fandím mu. :)
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2018: CvC - EP09

Příspěvekod hozu » 22 srp 2018, 22:47

Že by tentokrát místo neeliminačních dílů byla jen "exile beach"? Jako nápad to zlé nebylo. Docela se mi líbilo, že obě hlasování o tom účastníci věděli. Že by nějaká reakce na výtky fanoušků ohledně těch překvapivých neeliminačních dílech. Jinak ta soutěž se mi dost líbila. Škoda, že není moc aplikovatelná na víc jak dva hráče.
Jinak jsem rád za návrat Tegan, ačkoliv souhlasím, že to, že ji tam prostě vrátili bez nějakého dalšího twistu bylo dost překvapivé. Ale naštěstí se z toho nějak vykecala. Snad mi jen bylo trochu vadilo, že třeba u takového Benjiho, to vlastně takto uměle docela pokazilo to zajímavě rozehranou pozici. Naštěstí to "zachránil" Zach, který tu spáchal "kmenovkovou sebevraždu" a tak zajímaví hráči zůstávají.
Ale už by to chtělo nějak promíchat, nebo oživit.. Toho názvu série už jsme užili dost :D
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2018: CvC - EP09

Příspěvekod Masarka14 » 28 srp 2018, 14:42

Mně v tomhle přišel výkon Benjiho úplně katastrofální. Za tou lží, pomocí které vyřadil Tegan si přece musí stát a ne začít koktat. Už hned, jak se Tegan vrátila měl všem holkám říct, že se pravděpodoně pokusí vymyslet nějakou "lež", aby si zachránila a krk. Prostě dohodnout se, že má vlastně druhou šanci a vyřadit jí.

Sice měl Zach zase kecy na kmenovce, ale to, že jsou holky z Contenders výkonnostně slabší než holky z Champions je fakt a nechápu, že to samy nevidí. Bez Zacha nevím, jestli jsou schopní něco vyhrát. Champions jsou úplně jinde.

Věřím v brzký swap, protože se na tenhle kmen už nechci dívat. To je hrůza, co předvádějí :D
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2018: CvC - EP09

Příspěvekod Radix » 15 zář 2018, 19:02

Naprostý souhlas s Masarkou. Benji se v tomhle díle totálně podělal. Neuvěřitelně si kopal dál a dál svůj vlastní hrob, když si nejdřív nepamatoval, že tu lež řekl, pak mu to řekl Heath, nikomu nelhal, pak lhal jenom Tegan a Paige atd. :cry: Má jenom štěstí, že Zach je sexistické pako, které holky trpěly už mnohem déle, než se jim líbilo.

Z pohledu vyřazených to pro mě byly Vánoce, protože jak Anita, tak Zach pro mě byly nejneoblíbenější hráči. V tomhle díle tam ještě padnul Benji, který už se předtím pohyboval za ty jeho řeči na hraně, ale tímhle nezvládnutím situace totálně propadl. Jsem zvědav, zda se dokáže příště nějak zachránit. Doufám, že už půjde domů, ale hádám, že to odnese Paige, protože holky nebudou chtít vyhodit dalšího kluka.

Fandím: Samuel, Mat
Sympatický: Brian, Lydia, Monika, Tegan, Steve
Nefandím: Benji
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2018: CvC - EP09

Příspěvekod Survivorfans » 26 led 2020, 18:43

Díl sice krátkej a bez Championů, ale docela zajímavej. :)
Taky sem čekal, že Tegan bude mít na výběr kam půjde nebo trochu víc než jen obyčejný návrat zpátky. :?
Soutěž se mi ale hodně líbila :idea: , škoda že to se dá dělat jen pro duel.

V táboře u Contenders sem čekal trochu větší peklo, ale nečekaně to tam Tegan docela zamíchala. Jen mě překvapil Benji, měl trochu víc bojovat stát si za svým. Navíc jak hned po návratu šla Tegs s Heathem pro tu vodu, tak měl ostatní připravit na to, že bude chtít nějak zachránit a něco bude vymýšlet. Měl hodně velký štěstí, že tam stále byl tolik nenáviděný Zach, protože by nejspíš jinak letěl. :-|
Zachovo vyloučení mě slušně překvapilo, asi to bylo za ty kecy na kmenovce. Bohužel měl ale pravdu a ženy od Championů sou vážně jiná liga - viz minulý díl a soutěž o imunitu, kdy Championům odpadla jen Monika s Jackie, která ale válí jinde a není přítěž.

Souhlasím s ostatníma, že by to chtělo promíchání. Doufám že brzo přijde. Je zajímavý, že v prvních 2 sériích bylo v 16 lidech těch změn víc.

Fandím u Championů stále Matt, Brian,Steve, Sam a Sharn
U Contenders jen Benji, sice to tam víc žije, ale vážně mi nikdo víc k srdci nepřirostl. :down:

Uživatelský avatar
NonReal Aron Ralston
Příspěvky: 32
Registrován: 14 bře 2022, 03:06

AU Survivor 2018: CvC - EP09

Příspěvekod NonReal Aron Ralston » 19 dub 2022, 04:57

Hlavně žádné promíchání. Místo toho Contenders většinové vyhynutí. Nechtěl bych vidět zase žádnou podobnou nezáživnou final 5-6 jako v předchozí řadě. Takže čím dřív se většina z tama (Robbie, Shonee, Fennela, Paige) odebere, tím líp. I když to se samozřejmě nestane a ve finále už vidím skvadru typu Shonee, Robbieho, Fennela, Jackie :shock:

Návrat Tegan do tábora vtipný, pro některé tam asi trochu trapný. Krásný konfrontační epizoda.

Dvě vyřazené osoby s úžasným výsledek. I když mě Zach už začínal svým způsobem i bavit, jak byl cringe a do sebe zahleděný hňup s prořízlou a šovinistickou hubou, kdy už i jeho bros to nedávali a vypadali, jak kdyby v duchu křičeli, ať už drží hubu. :lol: A Anita - moc "hlučná a happy" na můj vkus, s*ala mě tím od prvního dne. :lol:


Zpět na „Australian Survivor 2018: Champions vs. Contenders“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti