AU Survivor 2018: CvC - EP11

Savusavu, Fiji
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2018: CvC - EP11

Příspěvekod ItalianManiac » 27 srp 2018, 12:10

Epizoda 11
27.8.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2018: CvC - EP11

Příspěvekod Radix » 15 zář 2018, 22:32

Koukám, že Jackie nikomu nechybí. Upřímně ani mně ne. K srdci mi nepřirostla, naopak stála proti mým oblíbencům, takže jsem jen rád, že vyletěla. Celkově se swap vyvinul relativně zajímavě, když Lydia sáhla pro Robbieho a Benjiho do aliance atletů. Jsem zvědavý na příště.

Fandím: Samuel, Mat
Sympatický: Brian, Lydia, Monika, Tegan, Steve
Nefandím: Benji
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2018: CvC - EP11

Příspěvekod strom-z » 19 zář 2018, 23:28

Swap díkybohu dopadl zajímavě, začínám v tuhle sezónu věřit mnohem víc než na začátku, kdy mě chvílema až k smrti nudila. Konečně se začínaj víc prokreslovat dosud neviditelní hráči - kupodivu třeba Shonee podle mě vůbec neměla špatnou epizodu, začíná mi připomínat Michelle z minulý sezóny, taková trochu rozmazlená slečinka s prořízlou pusou, která by by ale herně vůbec nemusela bejt tak marná, jak to vypadalo...

Jackie vyřazení vzala perfektně, myslim, že si to prostě zasloužila a mohla asi kvůli svýmu neopatrnýmu taktizování klidně vylítnout dřív... přesto rozhodně slušnej cast. Opět ale potvrdila příšernou bilanci poker hráčů v Survivoru; naopak to, zdá se, funguje mnohem líp - Boston Rob, Tyson nebo Amanda podle všeho hrajou poker dost slušně.

Velmi slušně vypadá i Lydia, dosud se ztrácela mezi těma atletama, ale evidentně má Survivor celkem nakoukanej, její plán (kterej v historii Survivoru snad nikdy nevyšel) spojit všechny "targets" proti "goats" pro ní zcela dává smysl. Mat hraje taky skvěle, ale moc nevěřím, že by se mohl jako hrozba č. 1 prokousat skrz post-merge.

Miluju Sama ;DDD neskutečně vtipnej týpek. Steve je evidentně absolutní magor ;)

Do případnejch all-stars bych to zatim viděl na: Benji, Samuel, Tegan, potenciálně Lydia, možná dokonce i Shonee, uvidíme. Kandidátů tu zatim pořád vidim o dost míň než v minulý sezóně i tý přeminulý, ale snad to teď teprve začne bejt zajímavý...

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2018: CvC - EP11

Příspěvekod Survivorfans » 27 led 2020, 19:59

Promáchání zajímavý, ale bohužel je to celý o tom jestli někdo z většiny udělá tah nebo ne.
Zatím to ale vypadá zajímavě, tak snad se to dál jedině rozjede. :idea:

U Championů mě dost překvapilo, že je Brian na dně. O tom že tam je Jackie a trochu Shane se vědělo díky dost náznakům, o to víc mě teda překvapilo že nevyužili Shonee s Tegan a neudělali tah oni. Hlavně moc nechápu Shane proč se cpe na dno většinový skupiny, když tady mohla mít mnohem lepší pozici.
Ze strany Matta, Sama a Stevea se jedná bez debat o dobrý tah, když zachránili holky, tedy si je získali a k tomu se zbavili záludný Jackie. :idea:

U Contenders docela fandím Lydii a tomu jejímu pokusu, díky dřívější nejednotě Contenders věřím že má šanci to tam trochu zamíchat. ;)
Bylo by upřímně docela nespravedlivý kdyby původní Championi v tomhle kmeni letěli, z důvodu že si vytáhli špatný šátek.

Těším se jedině na to co bude dál, konečně to trochu ožilo. :)


Zpět na „Australian Survivor 2018: Champions vs. Contenders“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti