AU Survivor 2018: CvC - EP12

Savusavu, Fiji
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2018: CvC - EP12

Příspěvekod ItalianManiac » 28 srp 2018, 12:33

Epizoda 12
28.8.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2018: CvC - EP12

Příspěvekod hozu » 28 srp 2018, 23:23

Musím se přiznat, že ačkoliv má australský Survivor stále dost zajímavé soutěže (hlavně se mi líbí, že mají hodně týmových výdržovek), tak tenhle souboj o imunitu mě fakt přikoval k té obrazovce. Obvykle některé soutěže spíš tak sleduju jedním okem, pro přehlednost. Tohle bylo docela napínavé, jak se oba kmeny střídaly. Bohužel opět negativní výsledek pro nové Champions a ti šli na kmenovku. Tegan i Shonee se myslím docela dobře, nebo minimálně aspoň zcela logicky,snažily přehodit pozornost na Briana. Nevyšlo to.

Ten twist. Trochu mi přijde, že na základě výtek ohledně všech těch nahodilý neeliminačních kmenovek, se tentokrát produkce snaží, aby osud těchto zvratů měli hráči víc ve svých rukou. Tohle se mi docela líbilo, ačkoliv, byl bych radši, kdyby to pro Tegan dopadlo i trochu pozitivněji. Benji si je asi moc sebejistý, že dokáže Champions roztrhat a prokličkovat až do konce. Zatím jedinou naději vidím v alianci Lydie/Robie, ale kdo ví, co všechno mezi Champions dříme.

Oblíbení hráči: Samuel, Lydie, Shonee a Tegan
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2018: CvC - EP12

Příspěvekod Radix » 16 zář 2018, 18:49

Tegan byla neuvěřitelná klikařka. Málem jí zachránil další twist. Myslím, že si vykopala hrob dost sama svojí přehnanou aktivitou. Nicméně ukázalo se, že s ní stejně moc lidí nechtělo nakonec pracovat, když hlasovala pro její poslání domů většina z obou kmenů. Celkově je to pro Contenders lepší myslím, protože se potřebují zbavit toho versus tématu a čím méně jich bude, tím méně "nebezpeční" budou.

Musím ocenit Briana, který se v první polovině dílu dobře vypořádal s blindsidem Jackie, když to celé bral s humorem (alespoň navenek). Za zmínku stojí, že je Robbie neskutečně zamilovaný do Lydie. A Shane v pozici double agenta je skvělá. Zdá se mi, že jí Mat dost věří a věřil už předtím, i když z editu to tak úplně nevyznívá. A zase ohromně pobavil výmluvný Steve při jeho odpovědích na TC. "Yes" :lol:

Fandím: Samuel, Mat
Sympatický: Brian, Lydia, Monika, Steve
Nefandím: Benji
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2018: CvC - EP12

Příspěvekod strom-z » 20 zář 2018, 21:56

Tentokrát dva superlativy: 1) Benjiho idol. JO! Takhle si to přesně představuju - chytře našel clue během odměny, musel si počkat na správnej moment a nijak snadno ho najít. Sice pořád snadnější než idol Amandy z Mikronésie nebo Yula z Cook Islands, ale furt velmi fajn. 2) Immunity challenge - jak už bylo zmíněno, tohle se fakt povedlo, originální koncept (americká produkce točící se v kruhu doufám pozorně kouká), připomnělo mi to některý skvělý výzvy ze zlatýho americkýho období Survivoru cca 1.-20. sezóna.

Jo, Tegan byla opravdu neskutečná klikařka a málem se stala nevyhoditelnou ;) ale byť mě ten twist v první reakci dost znechutil hlavně proto, že je to strašná podpásovka pro hráče, s níž nelze počítat, nakonec to dopadlo zajímavě, a souhlas, že Tegan i v tomhle bodě asi sklidila plody svejch ne až tak dobrejch vztahů v rámci Contenders. Takže takhle - naštěstí to stále vypadá, že se produkce poučila z toho opravdu nezvládnutýho twistu v Sezóně 3, žádná taková haluz tu zatim neni.

A navíc jsme se dočkali kouzelnýho "fuck you" od Shonee ;) Ad. Shane - já jen doufám, že bude nejen ochotná hrát double agenta, ale nepoveze se takhle až do Final Tribalu, kde by jednoznačně musela prohrát s Matem.

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2018: CvC - EP12

Příspěvekod Survivorfans » 27 led 2020, 22:06

Teda hloupost tohodle castu mě vážně dostává. Chápu že Championi chtějí mít po sloučku většinu, ale k čemu jim bude člověk kterýmu nevěří a evidentně ani on jim? Takhle mohli mít 2 holky, který jim mohli být určitě nějakou dobu loajální.
Tegan se Shoone sou taky docela hloupý slepice, je jim jasně řečeno že vyletí a jediný Brian jim nabídne spolupráci - místo toho aby zamakali na Shane aby šla po budoucích hrozbách, tak to naopak otočí proti němu? :? :cry: S ním a Shane to mohli obrátit a vládnout, takhle jen čekali na zázrak.

Twist na kmenovce sem očekával, akorát znovu ten že si Conternders k sobě někoho vezmou a pak až bude hlasování.
Zaujalo mě taky, že si někteří Coéntenders natolik věří, že Tegan potopili když je na kmenovce jasně řečeno jak se po nich jde. :-| Asi to bude ale tou nejednotou toho kmene a obavy z toho,že by to u nich zas promíchala. Těžko říct.
A to raději nebudu nějak moc rozebírat to, že Championi mluví tak jasně před druhým kmenem o vyloučení Contenders, když tam mají jejich holky menšinu - tedy jim mohli slušně zavařit. :-? :down:

U Contenders se mi líbí ta pohoda a Lydia, ale myslím si že se to časem proti ní otočí. Až půjde do tuhýho, tak nebude ta "hvězda" ale hrozba. Jinak tam asi není moc co rozebírat.

Je mi taky záhada jestli Tegan má takový štěstí nebo jestli náhodou nemá trochu na straně produkci. Tu 1 záchranu beru, ale tohle by bylo už trochu vážně moc. :down:


Zpět na „Australian Survivor 2018: Champions vs. Contenders“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti