AU Survivor 2018: CvC - EP14

Savusavu, Fiji
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2018: CvC - EP14

Příspěvekod ItalianManiac » 04 zář 2018, 14:47

Epizoda 14
4.9.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2018: CvC - EP14

Příspěvekod Masarka14 » 04 zář 2018, 19:53

Páni, páni, páni. Tak tohle jsem nečekal. Myslel jsem, že jasně půjde Fenella. Jenže to by tu nesměla být Shane. Tenhle blindside Lydii je hlavně její zásluha. Klíčové bylo přemluvení Mata. Je to skvělé a z diváckého hlediska tenhle tah hodně mění hru, protože teď se všechno rozpadne. Pro Mata je tohle podle mě velký přešlap, který může zničit celou jeho hru, ale třeba se pletu a skvělou pozici si udrží. Těžko říct, jak se k tomuhle kroku (i když samozřejmě většina byla taky součástí) změní vztahy u původních Champions. Shane podle mě nebude mít problém vrazit kudlu do zad i Matovi, ale uvidíme. Jsou to všechno jen spekulace.

V ukázkách navnazují na "GREATEST END GAME AUSTRALIAN SURVIVOR HAS EVER SEEN", takže mám docela velká očekávání. Hra před sloučením byla určitě nadprůměrná, ale určitě ne tak kvalitní jako v minulé sérii, takže jsem do toho nebyl tak zainvestován, ale tenhle díl mě zase dostává zpět do hry!
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

f*ck
Příspěvky: 56
Registrován: 01 srp 2015, 20:40

AU Survivor 2018: CvC - EP14

Příspěvekod f*ck » 04 zář 2018, 23:26

:dance: Lydia out, díky dešti, kdyby nezačalo pršet, má imunitu.

Aukce zajímavá, Lidye měla pizzu, i když nepřihazovala, střihač měl práci :D

No jsem zvědav na ten nejskvělejší ze skvělých závěru survivora:) předešlá série rozhodně lepší, možná ji tato dožene, nečekám nic překvapujícího, Champions budou litovat, že se oslabili o věrnou Lidyi :lol: jestli se dostane contenders do finále mohl by vyhrát, hodně blindsidu a nasraných porotců :angry:

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

AU Survivor 2018: CvC - EP14

Příspěvekod hozu » 10 zář 2018, 00:33

Konečně sloučení. Ta slučovací aukce mě docela bavila. Podle mého to není zlý nápad. Jediné co se mi trochu nelíbilo, bylo umístění "výhody". Netvrdím, že krádež hlasu je kdo ví co, ale přeci jen, umístit to do sklenice sladkostí mi přišlo maličko vypočítavé. Bylo jasné, jaký typ "hráč" o to asi bude usilovat. Ale popravdě, jsem i docela rád, že to získala Shonee. Jestli s tím i něco uhraje, no, bylo by to příjemné, kdyby ano.

To kutí piklů ještě předtím než Lydie vůbec prohrála bylo docela odvážné, ale je pravda, že to asi patří k tomu hernímu bizáru Shane. Nikdo jí ale určitě neodpáře, že spustila ono soukolí dokonale. Jsem docela zvědav, jestli jí začnou ostatní hráči příště brát už trochu vážněji. Zatím mi stále přijde, že ji docela podceňují.

Osobně jsem taky docela čekal tu Fenellu. Ale jsme rád, že ona i Shonee vyvázly. Docela mě začaly v poslední době bavit. Hlavně poznámky Shonee v minulé epizodě byly k nezaplacení :D. Rob a jeho zmatení, kdo s nimi hlasoval, to docela pobavilo.
Jsem teď dost zvědavý, jestli to roztrhá celé to Champions vs Contenders napadrť. Lydia mohla být klidně větší tmel než se zdálo.

Ty ukázky na další díl lákají na ledasco. Ale osobně mám občas trochu nedůvěru na "reklamy" k víc jak jednomu dílu. Trochu čekám, že na ten "nejlepší finiš australského Survivoru" si ještě chvíli počkáme.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2018: CvC - EP14

Příspěvekod Radix » 17 zář 2018, 23:27

Konec Lydie takhle brzy jsem nečekal. To Shane spustila dobře a Mat skvěle získal ostatní. Jen si myslím, že si tím Champions podřízli větev, protože Sam a Sharn nebyli moc nadšení z tohohle blindsidu, Shane a Brian jsou tak nějak ve větru a pak jsou tu dvojice Shonella a Benobbie. Vypadá to hodně zajímavě a těším se na další díl.

Fandím: Samuel, Mat
Sympatický: Brian, Monika, Steve
Nefandím: Benji
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

strom-z
Příspěvky: 169
Registrován: 30 zář 2017, 15:59
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Micronesia, All-Stars, Cagayan, Second Chance, Samoa, Pearl Islands
dark horses: Gabon (hillarious), kontroverzní Caramoan za post-merge
Nejoblibenější hráči: US: Cirie, BRob, Parvati, Malcolm, Sandra, Kelley, Tony, Natalie A., Amanda, Andrea, Yul, Corinne AUS: Phoebe, Nick, Šamponela, Flick, Brooke, David, Benji, Craig, Henry, Sam (S3), Tessa, Kristie
Nejméně oblíbené série: Island of the Idols, Ghost Island, HvHvH, Thajsko (nedokoukal jsem)

AU Survivor 2018: CvC - EP14

Příspěvekod strom-z » 21 zář 2018, 21:10

Souhlas prakticky se vším, co tu bylo zmíněno! Opravdu dobrá merge epizoda, když Shane začala hromadně (!) plánovat ještě během challenge to vykopnutí Lydie, klopil jsem oči a čekal jsem, že se to klasicky obrátí proti ní... a ono ne - respekt, Shane :) "Je to skvělé a z diváckého hlediska tenhle tah hodně mění hru, protože teď se všechno rozpadne." - JO!! Australani tu post-merge v ukázce opravdu silně hajpujou, takže věřim, že to fakt nebude nuda. Minulá sezóna
Spoiler!
mi přišla dlouho excelentní a bohužel ztratila šťávu v závěru, kdy postupně vypadli hodně jednoduše skoro všichni klíčoví hráči v čele s Lukem a Sarah
, tak by bylo super, kdyby sezóna tahle po chvílema opravdu snoozefestový pre-merge měla skvělej závěr.

Taky myslim, že pro Matta je to přinejmenšim strašně diskutabilní krok, ale z TV hlediska díkybohu :) Situace mi připomněla Second Chances (když se Spencer, Stephen a Jeremy spojili s 3witches, aby vyřadili Wigglesworth; v tu chvíli mi to přišlo jako strašně riskantní tah, ale Jeremymu se to vůbec nevymstilo) a Caramoan (tim, jak byli při tomhle hlasu Benji a Robbie kouzelně mimo hru jako neustále Reynold+Eddie:)

Shonee a ty její poznámky :D :D :D "all they talk about is nutrition" a pak jak se tam úžasně zamotala do nějakýho cizího výrazu... velký osvěžení mezi těma atletama, co maj někdy (Robbie) místo mozku proteinovou tyčinku. A ta její výhoda má obzvlášť po týhle epizodě obrovskej potenciál!
Naposledy upravil(a) ItalianManiac dne 06 říj 2018, 13:49, celkem upraveno 1 x.
Důvod: oprava nefunkčních spoilerů :)

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

AU Survivor 2018: CvC - EP14

Příspěvekod Dejvy » 25 zář 2018, 13:44

Súhlasím, že toto lepšie zamotá hru a viac si asi užijeme nasledujúce epizódy, ale čo ma už dlhodobejšie zaráža...

Čo majú stále s tými fyzickými hrozbami? To už je ako básnička, tuším som to tu niekde už aj písal. Čo je lepšie pre tvoju hru? Spojenec Lydia čo vyhráva súťaže alebo nejakí Benjiovia, Robbieovia či nestabilná Shane + Brian? Navyše Robbie je brutál silný a kludne on môže vyhrávať súťaže, prečo radšej nevyhodiť najprv jeho? Okrem toho by určite každú súťaž nevyhrala lebo tam je kopec iných silných hráčov, to nie je ako
Spoiler!
Fabio a jeho ovečky


Vadí mi to preto lebo v dnešnom Survivore fyzický silný hráč nemá šancu vyhrať, na druhej strane nejaký polomrtvý nerd čo nevie ani oheň založiť je v každej sezóne favoritom, Survior má tri základné aspekty a jeden sa z hry úplne vytratil.

Ale verím, že sa to obráti aspoň v tejto sezóne dobrým smerom a nebudeme mať vo final 5, Falafelku, Shaolina, Moniku /hoci sa na nu super pozerá/ či Shane /hoci dnešný move ide na jej triko/ ... Len pretože sú tak chabé, že idú akože pod radarom, ale oni pod radarom nejdú, oni to nevedia hrať a každý na nich sere lebo sa silní likvidujú medzi sebou. WAU.

Favoriti: Mat, Samuel, Sharn
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

AU Survivor 2018: CvC - EP14

Příspěvekod jukab » 14 zář 2019, 22:36

A jsme ve sloučení. Namyšlená Lydia pryč, po míchačce a málem vztahem s Robbiem jsem jí většil finále, takže mě potěšila. Zůstávají nám herně nudní Brian a Robbie, Fenella + Shonee, které svou naivitou zničily Contenders, no a pár dalších. Shane se konečně předvedla, trochu jsem věřil, že by mohla. I když Sharn+Sam ji mohli zkusit zachránit. U Benjiho se nemůžu rozhodnout, jestli je mi sympatický nebo ne, ale aspoň hraje. Krom něho to zachraňují vtipný Samuel, i když se dneska na kmenovce dost shodil, chytrá Sharn, no a moderátor.

Přiveďte někdo zpátky Paige, ta byla aspoň pěkná a snad mi její vrtění zadečkem v počáteční soutěži nezůstane jako jediná vzpomínka na tuhle sérii :)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2018: CvC - EP14

Příspěvekod Survivorfans » 28 led 2020, 21:06

Asi jako každýho mě podrázek na Lydii slušně překvapil. Očekával sem, že silný hráči vyřadí slabý hráče jako je Fenella, Shonee, Monika nebo Shane.
Z diváckého hlediska je to určitě dobrý a zajímavý tah :idea: , pro Championy určitě špatný krok, protože teď po sobě určitě pořádně půjdou. :hungry: Za vše totiž asi mluví to, že Sharn se Samem nebyli zrovna nadšení.

Docela mě překvapuje Mat jak se mu od promíchání zvedlo sebevědomí a musí nutně velet, sem zvědavej jestli brzo nebude čumět a nesesadí ho z trůnu.
Hodně chytře to hraje Shane, která to celý vymyslela ale nechala zařídit Mata. :mrgreen: Jen mě docela šokovalo, že to řešila už při soutěži - to chtělo hodně odvahy.

Benji taky trochu dostal na prdel, když byl 1 z mála mimo. Asi očekával, že bude hrát s debilama a on si bude znovu dělat co chce. :? :fuck:

Co se mi nelíbí, tak to ukrytí tý výhody ukradnutí hlasu. Mělo to být v táboře nebo někde, kde to mohli získat i jiný soutěžící. :down:
Celkově moc nemusím tyhle výhody, kde se manipuluje s hlasama. Ať už tohle nebo extra hlas navíc.

Uživatelský avatar
NonReal Aron Ralston
Příspěvky: 32
Registrován: 14 bře 2022, 03:06

AU Survivor 2018: CvC - EP14

Příspěvekod NonReal Aron Ralston » 25 dub 2022, 22:42

Ach jo, to jsou zase pose*ové.


Zpět na „Australian Survivor 2018: Champions vs. Contenders“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů