AU Survivor 2018: CvC - EP15

Savusavu, Fiji
2018
Uživatelský avatar
ItalianManiac
Příspěvky: 883
Registrován: 23 zář 2014, 19:42
Nejoblíbenější série: Australia, Africa, Marquesas, Amazon, PI, Palau, China, Gabon, Tocantins, HvV, Philippines, BvW, Cagayan, Worlds Apart, Cambodia, Kaoh Rong, GI, WaW, AUS (2016-2020)
Nejméně oblíbené série: Thailand, Fiji, Nicaragua, Island of the Idols
Bydliště: Jihlava

AU Survivor 2018: CvC - EP15

Příspěvekod ItalianManiac » 10 zář 2018, 20:16

Epizoda 15
10.9.2018
A fan of Survivor & The Amazing Race
US Survivor: S01-S46
AUS Survivor: 2016-2024
NZ Survivor: S01, S02
CZ & SK Survivor: Trosečník (2006), Ostrov (2016), Robinsonův ostrov (2017), Robinsonův ostrov 2 (2018), Survivor CZ&SK (2022 - 10 epizod)
The Amazing Race: S01-S13

Obrázek

Uživatelský avatar
Masarka14
A fan of Amber Borzotra
Příspěvky: 177
Registrován: 24 zář 2013, 21:18

AU Survivor 2018: CvC - EP15

Příspěvekod Masarka14 » 15 zář 2018, 21:44

Sharn podle mě udělala chybu s volbou výhody. Bylo to takové moc okaté, přinést jen 3 brambory, to je prostě málo. Dále podle mě udělala chybu výhrou imunity, dělá ze sebe velkou hrozbu a řekl bych, že na to taky doplatí.

Líbil se mi proslov Robbieho na kmenové radě, ale bylo jasné, že už je pozdě a měl se takhle snažit v táboře.

Ještě chci zmínit Briana. Po tom, co byl v kmeni Champions na odstřel, je teď v zajímavé pozici, nikdo po něm nejde.
Australian Survivor
S01: Phoebe, Craig, Nick S02: Jericho, Luke, AK, Henry S03: Benji, Brian S04: Luke, David(!), Harry S06: George

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

AU Survivor 2018: CvC - EP15

Příspěvekod Radix » 18 zář 2018, 07:03

Robbie je pro mě konečně venku. Benji teď potřebuje Sharn víc než ona jeho. Jsem zvědavý, jak z toho vyjde. Hádám, že příště či přespříště se půjde po něm, ale on vytáhne HII a udrží se ve hře o chvíli déle. Sharn byla v nezáviděníhodné pozici, když jí vybrali na moral dilema. Podle mě vybrala správně, když vzala výhodu. Bohužel ale nevěděla, že to bude takováhle výhoda. Pro ní není dobré, že vyhrála IC podruhé. Jak říká Masarka, stává se z ní hrozba. Zároveň myslím, že měla Samovi přiznat, že získala výhodu, navíc když šlo o výhodu do příští IC. Oba dva jsou naštvaní z vyřazení Lydie, tak spolu můžou pracovat.

Sam se trochu ztrácí v naštvání, tak mám strach, aby ho to nakonec nestálo místo ve hře. Přemýšlí logicky, ale trochu se mi zdá, že se nechává unášet emocemi. Mat si to zase uhrál na pohodu, i když myslím, že by neměl říkat ostatním, že je chce vyloučit. Doufám, že to byla jen jednorázovka s Robbiem. Shane, Brian a Monika v pozadí, ale je fakt, že Brian teď může být v klidu, což vypadá trochu překvapivě vzhledem k situaci před sloučením. Shonella jsou happy, že jsou spolu. A Steve standardně mlčí. :D

Každopádně se těším na příště, kdy to může být zase zajímavé a možná by mohl jít někdo z Champions.

Fandím: Samuel, Mat
Sympatický: Brian, Monika, Steve
Nefandím: Benji
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Survivorfans
Příspěvky: 247
Registrován: 18 úno 2018, 16:37
Nejoblíbenější série: PI, Mikronésie, Samoa, HvV, Cagayan, Cambodia
Nejoblibenější hráči: Tony Vlachos, Rob Mariano, Russell Hantz, Jon Dalton, Rob Cesternino, Parvati Shallow, Kim Spradlin
Nejméně oblíbené série: Markézy, Thajsko, RI, SP, OW, Caramoan, Ghost Island,
Bydliště: Jižní Čechy

AU Survivor 2018: CvC - EP15

Příspěvekod Survivorfans » 29 led 2020, 20:58

Trochu mě překvapilo jak jednoduchý hlasování to bylo, čekal sem trochu větší drama. Tak snad přijde nějaký povedený podrázek příště. ;)
Je ale dobře, že každý hráč nechce udělat za každou cenu tah hned jako v americké verzi :idea: . Spousta hráčů to totiž dělá bez nějakýho přemýšlení o načasovaní a pak to brzo odskáčou.

Stále mě ale udivuje hloupost některých hráčů - Sharn hodně zbytečně riskovala kvůli výhodě v soutěži :? . Chápal bych to kdyby zbývalo už třeba 5-6 hráčů nebo kdyby byla na dně, tohle ale byla velká hloupost. Navíc tou výhrou ze sebe udělala akorát terč.
Dál mě udivuje Mat - chápu že asi chce v soutěži vždy vydržet dokud nevypadne Robbie nebo někdo kdo potřebuje, ale když už tam tvrdne tak dlouho a dělá ze sebe hrozbu, tak to dá jentak Sharn? :? Ano určitě si tím jí trošku získává, ale pocit bezpečí je určitě mnohem lepší.

Radix píše: Sharn byla v nezáviděníhodné pozici, když jí vybrali na moral dilema. Podle mě vybrala správně, když vzala výhodu. Bohužel ale nevěděla, že to bude takováhle výhoda.

Bylo tam jasně psaný, že to je výhoda pouze do příští soutěže o imunitu. ;)

Masarka14 píše:Ještě chci zmínit Briana. Po tom, co byl v kmeni Champions na odstřel, je teď v zajímavé pozici, nikdo po něm nejde.

Matt přeci jasně říkal, že chce aby byl v klidu a cítil se mezi těmi co velí, protože kvůli počtům se hodí a aby nevymýšlel další tahy. Jakmile nebude potřeba, tak ho nejspíš vyrazí.
A ač Brianovi fandim, tak si myslím že to tak nejspíš bude. :-| Pouze ale tipuju, kromě toho co teď zkoukávám postupně nevím nic o tom jak tahle série dopadla. :arrow:

Uživatelský avatar
NonReal Aron Ralston
Příspěvky: 32
Registrován: 14 bře 2022, 03:06

AU Survivor 2018: CvC - EP15

Příspěvekod NonReal Aron Ralston » 27 dub 2022, 04:40

Tak ty morální dilemata už jsou poněkud ohrané. No aspoň vždycky pobaví ty výmysly zúčastněných a následné reakce těch, co nejsou úplně blbí a nežerou jim to i s navijákem. Ale jako přinést tam "3 brambory, jednu mrkev a jednu kuličku hrášku" a začít z nich dělat blbce, no, od právničky, soudkyně, nebo cože to vlastně Sharn je, bych čekal víc... třeba i kápnout božskou, že mám výhodu do jedné blbé challenge, čímž by i ze sebe potenciálně neudělala challenge beast a nikdo by nemohl říct ani popel. Ale tak to jsou ty rozumy od televize z postele. 8)

Až do ICH jsem si nevšiml, že Matovi chybí pár článků na prstech pravé ruky, tak už se teda nedivím, jak jsem se divil, že mu ta opičí dráha se závažím-kolama od vozíku (v 12. ep) dávala tak zabrat. Jinak jsem mu ale tady přál, ať ho kousne do zadku to minulé hození přes palubu Lydie a jde do poroty. I když mu jinak víceméně fandím.

Shonella začíná bavit... i když teda samotná Fenella je docela funny už od začátku.


Zpět na „Australian Survivor 2018: Champions vs. Contenders“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti